Wizardik

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110
Re: Wizardik

Příspěvek od hanacius » 28.04.2014, 09:21 hod.

Tak jsem si s tím trošku pohrál jak radil Darkness a musím říct, že to má něco do sebe.
Vyměnil jsem helmu za jinou, která má APOC, čímž jsem schopen hrát bez signature spellu jehož dmg byl takřka nulový.
Body paragonu jsem nacpal do resource cost reduction a AP. Teď můžu směle běhat s disintegrate a black hole a hraje se to mnohem lépe (bezpečněji). Když jde do tuhého tak nahodím Archon a je to v poho.
Občas se sice stane, že dojde AP ale to časem vyladím. Plánek na Aughild's set mi padnul předevčírem takže tam předpokládám taky boost. Zatím jsem ale neměl štěstí na dobrej roll. Každopádně díky za cenou radu - DPS sheet šlo sice rapidně dolu (téměř o 350k) ale v praxi davám dmg větší než předtím. Teď už chápu jakou cestou se vydat.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/hana ... ro/9637781

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Wizardik

Příspěvek od Darkness » 28.04.2014, 11:08 hod.

super

Mlok ma pravdu s APOC pro disintegrate neni potreba a neni efektivni, protoze disintegrate malo procuje, APOC se vyplati vic u jinych skilu, treba s Arcane Torrent
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Wizardik

Příspěvek od manusky11 » 30.04.2014, 07:23 hod.

Súhlasím s Mlokom,ale mám otázku ohladom Archona?Prečo práve Archon,chodievaš povačšine solo?
Pretože osobne si myslím že nejaký fire/arcane build je na endgame farmenie lepší a účinejší v parte aj na solo.

Mám všetky sety(okrem Vyrs setu).Ale skúšal som Archona (teda runa len na redukciu CD na 100s).CDR som dostal na 66,75%.Niekde mi chýbali percentá,ale bez Shirny + Gloves of workship sa cez 70% nedostaneš,takže stále tam bude cca 10-12s ked nabehne opať.

Vytiahol som DPS/toughness na 800tis./8M a nešlo to moc fajn(samozrejme vyrs set by tomu výrazne pomohol,ale CD by už neznížil.

Ked to zhrniem,tak +% DMG fire/arcane,+50% do Elít(na to stačí SoJ,2xSET bonus(Blackthorne+Aughilds) a 25% redukciu DMG od Elít,ACR okolo 35%(bez Cindercoatu) mi príde efektívnejšie.
Toto keby sa samozrejme skombinovalo s Archonom(bez ACR) tak by to bolo super,ale to je už vážne "high endagme gear"

Môj názor :)
Naposledy upravil(a) manusky11 dne 30.04.2014, 08:11 hod., celkem upraveno 1 x.
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Wizardik

Příspěvek od Mlok » 30.04.2014, 07:57 hod.

Tak nikde nepadlo, že Archon je nejlepší build. Je to prostě jen jedna z možností. Každý z těch buildů je lepší v jiné situaci.

Na nulový cool down bez shriny se dostat nejde, ale to mi vůbec nevadí. Já mám aktuálně 25s čekání na Archona (zatím spousta věcí ještě chybí) a už to je na můj vkus slušně hratelné. Disintagrate mám také nějak použitelný.

Vyr set pomůže opravdu hodně, protože jednak se ten bonus 22% do dmg násobí. Ale nejde jen o ten bonus 22%, ale také o teleport s cool downem kolem 1s (platí pro cílovou výbavu, kdy už je komplet cool down redukce kde má být) a také dmg Arcane Destruction pomůže poměrně dost. I ten slow time se někdy hodí.
Tady se aspoň mám dlouhodobě na co těšit. Sice už mi padly dva kousky Vyr setu, ale byl to 2x ten stejný (to se ale také hodilo, protože první kousek měl hrozný roll, druhý už je lepší), takže mi toho chybí ještě hodně.

Já ho hraju, protože mi baví Archon nejvíce a o to tu jde především (tedy mně určitě). A tak jak je teď udělaný v RoS, tak mi baví více než dříve.
A hraju skoro pořád sólo.

Aktuálně mi nejvíce štve pořád ten můj přerollnutý Mirroball, kde jsem dříve upravil cool down redukci na vit. Mohl jsem mít teď téměř perfektní Mirroball, kdybych upravil ty 3APOC na vit a nechal cool down redukci. To jsem ale ještě netušil, že to budu stavět na Archon. Předtím jsem to měl na FO, takže jsem potřeboval co nejvíce APOC a cool down redukci ani ne. Už jsem tam mohl mít dalších 8% cool down redukce.
Už ale pracuju na novém Mirroballu, případně Mykenu. Už mám několik dalších leg. a set orbů se slušným rollem, které by byly super na jiný buildy. Na Archona jsou ale všechny horší než Mirroball nebo Myken.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Wizardik

Příspěvek od Mlok » 30.04.2014, 08:16 hod.

A ještě doplním, že jsem rád, že Archon není o hodně lepší než jiné buildy. Protože kdyby byl, tak by ho stejně Blizzard časem zaříznul. Takhle si myslím, že by zůstat mohl i dlouhodobě a že by na něj sáhnout nemuseli. Nemám rád, když mi nějaký build jak je baví a pak mi ho Blizzard změní.

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Wizardik

Příspěvek od manusky11 » 30.04.2014, 08:18 hod.

Mas pravdu,zbudol som dodat,ze kazdy hra co ho bavi a to je to o co ide.
Ja mam na vyrs set smolu,mam len rukavice,ale za to so super rollom(int,CC,CHD miriam,CDR 8%).Idealna by bola pre mna chesta.

RoS je genialne v tom ze buildy su item change,uz skusam druhy build(dve hydry).Budem mat co hrat a zlepsovat pekne dlho.

Pekny den a nech vam to pada,ale
s mierou.
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Wizardik

Příspěvek od hanacius » 30.04.2014, 08:36 hod.

2Mlok: Vidím, že máme hodně podobný build. Jak se tak dívám, tak mám ještě rezervy v +arcane dmg/ + disintegrate dmg. RORG by se taky hodil :) ale nějak se mu nechce dropovat... Jak jsi na tom s AP..? Snažím se o resource cost reduction kde to jen jde ale občas se mi stane, že jsem na mizině s AP.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Wizardik

Příspěvek od Mlok » 30.04.2014, 09:09 hod.

Občas mi AP dojde. V tomhle máme ale jeden zásadní rozdíl. Já to postupně stavím na Archona. A aktuálně mám 25s čekání na Archona (a bude postupně méně, snad brzo bude 8% na orbu a také se snaž už někdy dočkám plánku na Captaina, tam to pak půjde rychle, protože esencí už několik mám) .

A už i při těch 25s je to velký rozdíl oproti tomu co máš ty. Tím myslím rozdíl v potřebě AP. Když mi totiž dojde, tak to je skoro vždy ve chvíli kdy akorát už zase můžu nahodit Archona. Tedy nemusím až tolik řešit AP jako ty.

Resource cost reduction aktuálně nemám skoro nic, od 200 paragonu dávám do resource cost reduction, což je ale aktuálně jen 2,4% (nebo 2,6% teď z hlavy nevim).
Takže musím zatím hrát Power of Storm. Bez těch -3AP cost redukce bych to nedával ani s Archonem. A k tomu ještě aktuálně mám Arcanota (ale zase nemám Astral presense). A pak hraju skoro pořád sólo, takže + 1,4AP/s od Templáře.

Až bude 10% cost reduction z paragonu a najdu plánek na Captaina (takže pak dalších 10% cost reduction), tak zase změním Armor Pinpoint barier. Bude to dokonce nepatrně lepší s AP než teď. Teď mám 15 AP disitagrate (-3AP za armor) a pak z toho udělá 14,64 ta minimální cost redukce co mám. Malinko ještě přidá 3APOC, ale to opravdu minimálně s tím nízkým proc coeficientem disintagrate. APOC půjde pryč až najdu nový Mirroball.
Při 2x10% cost redukci to dá výslednou 19%. Takže bude disintagrate za 14,58 AP. To mi bude stačit, protože bude dále i navyšovat cool down redukci a tedy po kratší čas na disintagrate.

Bez často dostupného Archonu budeš potřebovat určitě o něco více cost redukction. 10% paragon + 2x 8% (1x 8% už máš, časem na ringu 8% místo aktuálních 6%) dá 23,8% a to dá disintagrate za 13,7AP. To si myslím, že bude pořád ještě moc a bude to chtít ještě aspoň na jednom itemu přidat dalších 8% nebo možná rovnou přidat 10% na zbrani. Tak jak to mám já s 10% cool downem.
Nebo rovnou obojí.To bys měl 10% paragon, 3x 8% + 10% zbraň. To by dalo 36,9% redukci a disin. za 11,35AP. Při téhle variantě bys na tom byl znatelně lépe i bez Astral presense než teď s Astral presence.

Včera mi padla Slorak's Madness s 30% disintagrate. Škoda, že zbytek úplně na prd (nízký dmg, bez díry a současně i bez cool down redukce), takže jsem ji hned rozebral.

Včera se mi podařilo rollnout nové bracery. Už jsem měl předtím s +20% arcane + 6% CC + int + vit, ale teď se mi podařilo navíc zvýšit int a vit a hlavně přidat 8000life after each kill.

Co se týká arcane dmg, tak tam mám rezervy i já. Amulet by mohl být ještě lepší, ale dobrý roll Moonlight Wardu asi jen tak nebude, tam jsem spokojený i s tím současným (kde se časem možná podaří i těch 20%, které mi ne a ne rollnout). Na Amuletu nepůjdu cestou cool down redukce (takže mám cílový stav statů, jen by se dalo ještě zvýšit hodnoty), tu raději nechám na oba ringy. Na amuletu je to větší ztráta za CC nebo CD než na ringu.

A pak samozřejmě helma, kde až se podaří, tak nahradím arcane dmg (kdybych nejel Archona, tak to není tak podstatné a i disintagrate je ok, i když arcane může být navíc 20%).

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Wizardik

Příspěvek od Mlok » 30.04.2014, 09:15 hod.

RORG je super, už mám dokonce třetí (hodně jsem ale hrál Bounties A1, takže jsem neměl nijak extra štěstí při tom počtu). Jeden úplně hrozný (rozebraný), druhý mám ucházející ale bez cool down redukce (ten jsem zatím nerozebíral, ten se třeba někdy bude na jiný build hodit).
Bez plánku na Captaina´, esencí na Borns a dalších dvou kousku Vyr setu mi ale tak moc platný není...
Ani ten druhý kousek Tal setu, na který bych měl zatím místo a který by se dočasně hodil nemám.

Deleron
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Deleron

Re: Wizardik

Příspěvek od Deleron » 21.05.2014, 11:11 hod.


Odpovědět

Zpět na „Wizard“