Expení

Odpovědět
Duko
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duko
Expení

Příspěvek od Duko » 05.01.2013, 11:02 hod.

Zdravím,

po dlouhém rozmýšlení (a jako fanda diabla 1,2) jsem si koupil diablo 3. Nejvíc mě zaujal Witch Doctor a protože mám co dohánět, tak bych chtěl poprosit o pár rad. Hlavně o výbavě, buildu na expení.

Předem děkuji

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Expení

Příspěvek od M4rth » 05.01.2013, 11:22 hod.

Do 60 levelu se dá hra dohrát téměř s jakýmkoli buildem , takže záleží na tobě co se ti libí a můžeš mezitím zkoušet co který skill dělá ..

Co se týče expení nevidím v tom moc rad , můžu ti jen poradit dát si do helmy se socketem červený kámen který ti znatelně zrychlí expení , pokud si hru budeš až moc dávat , můžeš zkusit zvednout MP ( Monster Power ) na úkor těžších monster s vyšším počtem HP a Damage se ti taky zvedne počet XP za zabití mobu a taky to poznáš na dropech .. Zapneš to v Options a monster power si zvolíš pak při výběru Questu .

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Expení

Příspěvek od Jojo WD » 05.01.2013, 11:36 hod.

Len si skusaj spelli ze ktory co roby a potom sam poznas ze co sa oplati pouzivat a co zase nie a hrat sa da z akymkolvek buildom zalezi len na tebe ze s cim a ti bude lepsie hrat
Obrázek

Duko
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duko

Re: Expení

Příspěvek od Duko » 05.01.2013, 12:32 hod.

Tak ve dvojce mě bavil nejvíc Necromancer, takže asi zkusím vyvolávání

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Expení

Příspěvek od Jojo WD » 05.01.2013, 12:37 hod.

Ked chces vyvolavat tak si pozry moj profil nizsie ja mam na to spraveny build a ide to s tym celkom dobre, a nepotrebujes vobedz skoro manu cize ju neminas skoro nikdy
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“