Witch Doctor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 29.04.2012, 08:58 hod.

No tak dávat do buildu pety když už v betě to chcípá jak na běžícím pásu je poměrně nejisté jak to bude v plné a čekat jestli se blizzard rozhoupe nějak k balanci nebo zamýšlí něco jiného.

Za začátku třeba ti psy nebyli nejhorší ale jak se svedlo DMG monster tak jsou už k ničemu.

A budeš zveřejňovat ty svoje netipické buildy nebo to máš jako patentní tajemství :) .

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 29.04.2012, 09:50 hod.

@Timpa .. Casem buildy nebudou zadne tajemstvi, ale zatim si nechavam finalni build pro sebe a lidi se kterymi budu hrat. :)

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 29.04.2012, 10:13 hod.

Teď jsem koumal Soul Harvest jsem právě myslel že dostane za 5 nepřátel + 126 inteligence. Ale on to dostane za jednoho. 5*126 = 630 inteligence na 30 sec to je + 630% do celkové DMG to je trochu moc ne ? :lol:

když si vezmu Wall of Zombies (Pile On) za 800% z dmg zbrani které je navýšeno o 630% + % inteligence co bude mít člověk na 60lvl protože těch 630% (630 bodu do inteligence dostane Harvestem k těm co už má)

K tomu třeba pasivka Pierce the Veil

Tohle se mě jeví trochu astronomické čislo. Jsou to sice jenom nic neříkající čísla ale nějak moc velký.

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 29.04.2012, 10:52 hod.

@timpa .. Soul harvest je opravdu velky buff, ale musis ho udrzovat neustale a mit build a gear, ktery ti umozni na vyssich obtiznostech porad chodit do skupinek monster. Urcite to bude podstatnejsi buff nez skilly, ktere pridavaji permanentne % dmg u jinych classu. Podle mne je to logicke a funguje to stylem neco za neco.

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 29.04.2012, 12:26 hod.

stejně se k tobě dostanou na tělo tak i tak. Jako je jasný že se to musí používat hlavou ne že naletím do největší hordy tramdatada a hodím si sould harvest :lol:

Chtěl jsem si složit build na wizarda ale tam mě nic nenapadá mě se wizard jeho kouzla vubec nelíbí :{ hlavně je to jak ve WoW taky wizard hlavně je o stunu a slow popřípadě teleportu -> hlavně tento typ hry mě moc nevyhovuje.

a WD jako Warlock o tankování summonu nebo o fearu a dot (affliction) popřípadě druhého stromu (destruction).

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Siddhártha » 29.04.2012, 22:10 hod.

Jen tak, bych se chtěl zeptat, co říkáte na tenhle build. Jedná se čistě o PvP. Vím, že teď jsou to vše jen spekulace, ale nudil jsem se a žádný PvP build jsem nenašel. Popřípadě doporučte nějakou změnu. Díky a opatrujte se!

edit: link smazán
Naposledy upravil(a) Siddhártha dne 01.05.2012, 12:54 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Johny » 29.04.2012, 22:27 hod.

Zajimavy build, takovy hodne neurcity, ale zase ma velky potencial, hodne prostoru pro prekvapeni soupere...

edit: dodal link, takze nereste : )
Naposledy upravil(a) Johny dne 29.04.2012, 23:52 hod., celkem upraveno 1 x.
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 29.04.2012, 22:35 hod.

jak je to s Rush of Essence mám to chápat že se mě navrátí 30% po 10 sekund z těch zmiňovaných spellu ??? Já jenom že se mě to nezdá moc.

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Siddhártha » 29.04.2012, 22:43 hod.

Ano, vrátí ti to 30% many z ceny kouzla. Když zacástíš Haunt za 98 many. Tak ti to zrychlí mana regen, aby ti to dalo v dalších 10 sekunda o 32+ many víc.

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 29.04.2012, 23:09 hod.

Soul Harvest runa (Swallow Your Sou) dává za každého 39 many -> nevím jestli to má být 5*39 = 195 many celkem jedno rázově -> nebo 195 many každou sekundu po dobu 30 sekund.

195 many jednorázově se mě moc nezdá.

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Johny » 30.04.2012, 00:16 hod.

Timpa - mozna je to jen chyba, tzn ze je tam mistu max ranku (60) ten zakladni... 195 za sekundu se mi nezda, ale 195 many na 60lvl je total useless, takze v tom nejaky hacek je...

Siddhártha - Mass confusion, jak si predstavujes, ze to bude fungovat ? I kdyby to nahodou (o cemz na 99% pochybuju, ale pletem se vsichni nekdy) fungovalo na tvoje protihrace, tak to bude trvat maximalne tak 3s... uncontrol na 12s, to by bylo strasne OP...

Pasivka Rush of effence - Ten tam mas vice mene, jenom kvuli Hauntu, protoze Spirit walk a Horrify maji delsi cd a stoji malicko many, a mit to jenom kvuli hauntu je zbytecne, takze bych tu pasivku bud vymenil, nebo bych vymenil Fire bomb za Spirit barrage, protoze mas stejne malo DMG dle meho nazoru, pokud neches jen delat support teamu a taky neco sejmout, tak bych tu bombu dal pryc a bud ten spirit barrage, nebo si vyber neco co ti vyhovuje vic

Zbytek mi nejak nevadi, uzitecnost tech skillu ukaze skill a cas...
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 30.04.2012, 10:13 hod.

Je založený na Rush of Essence. PvE
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... fVT!aaZZab

Je to založený něco jako z (WoW PvP) spamování fearu a návratnost veškeré many.
Jsem to sice chtěl udělat jinak ale v podstatě jsem to dělal podle Rush of Essence.
Spirit Vessel je hlavně kvuli Fearu. Grave injustice redukce Cooldown.

I když chci build kde bude Swarm tak se mě to tam jaksi nehodilo. Bez sould harvest si neumím představit WD.

U sould harves přemýšlím runě Vengeful

Edit: přemýšlím jestli by nebylo dobrý nahradit Spirit Vessel pasivkou Vision Quest a místo spirit barrage dát něco co žere hodně many má velký dmg a dá se hodně spamovat.
Naposledy upravil(a) Timpa dne 30.04.2012, 10:24 hod., celkem upraveno 1 x.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch Doctor

Příspěvek od TrackThor » 30.04.2012, 10:21 hod.

u mě to zatim vypadá takhle
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WUV!aZYYcb
uvidim jestli pavouky nenahradim později corpse bombou (ale vyšší dmg mi možná nenahradí možnost spamovat z bezpečí)
je taky možnost vyhodit gargantua a nahradit to něčím jiným
Obrázek

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 30.04.2012, 10:28 hod.

Teď už jenom čekat na Voziho než ty buildy pošle do věčných lovišť :)

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 30.04.2012, 10:47 hod.

@Timpa .. Ten tvuj build mne docela prekvapil a docela se podoba memu finalnimu buildu.

@TrackThor .. Proc tam pouzivas vision quest, kdyz tam nemas zadny poradny spamovatelny skill s vysokou dmg a mana cost (treba acid cloud s corpse bomb runou)? Ten build neni moc logicky postaveny.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch Doctor

Příspěvek od TrackThor » 30.04.2012, 10:51 hod.

však řikám, to se pak uvidí při hře, jaká bude spotřeba, třeba na spam corpse bomby s mojí aktuální výbavou, nebude potřeba bonus manaregen
e: jinak máš pravdu, vision sem tam nechal ještě z toho buildu, který sem měnil :d
Obrázek

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 30.04.2012, 11:15 hod.

Vozi: co máš ve své buildu jako nejsilnější spamovací spell ? Já tam právě chtěl za každou cenu narvat něco z :

Locust Swarm - Searing Locust
Acid Cloud - Kiss of Death, Acid Rain
Wall of Zombies - Pile On

ale nějak se mě to tam nepodařilo narvat. Tak si tu skládám další build který spíše bude na poison dmg.

Co jsem poskládal předešlí build tak sice moc nepochybuji o jeho účinnosti ale o jeho zábavě :)

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 30.04.2012, 11:31 hod.

@Timpa .. Nejake to poradne AoE to bude chtit. Ja premyslim pouze nad efektivitou buildu, zabavnost je pro mne vedlejsi. :)

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 30.04.2012, 12:07 hod.

Já mám právě rád zábavné mega šílenosti kde záleží na skillu jak blázen. Takové sebevražedné blbosti které většinou klapnou dobře :twisted:

Mě to napadlo jako první věc kdybych si vzal inferno že WD tam podle mě bude mít na proti ostatním výhodu fearu, Mass confusion a Dot věcem. S tím se to pomalu pujde udolat :D.

Popřípadě když selžou věci máš tam pořád fear, Mass confusion a spirit s tím se dá utéci z boje :D.

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 30.04.2012, 12:21 hod.

@Timpa .. Nesmis zapominat, ze redukce CC u monster poroste s obtiznosti. Navic elite / rare maji jeste dalsi redukci na CC oproti normalnim monstrum. Nedivil bych se, kdyby efektivita CC byla redukovana treba o 50% na infernu (takovy mass confusion nebude trvat pak dele jak 6s). I v bete sla uz poznat ta redukce na CC u nekterych elite / rare.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“