Creeping Eaters - a jeho modifikace

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 25.04.2014, 05:57 hod.

Jako určitě Zuni set pro fetiše má svůj smysl, to jo. Nicméně jsou tam jistá omezení - pokud mám Mask of Jeram (96% dmg pro pety navíc), pak už musím mít ring na ponížení setů abych ho udržel full. No a v takovém případě už ovšem nemůžu nosit Stone of Jordan, což chci a s klukama máme za to, že obecně to bez bonusů do elit půjde na vyšší tormenty těžko. Možná by to pořešil SunKeeper, ale ten je zase dost pomalý a navíc nemůže mít +20% physical dmg jako SoJ. Momentálně mám Zuni výbavu slabší, chyběj mi navíc boty, tudíž aktuální sety mi teď vyhovují, čas ukáže jak se to vyvine.
S pěkným Zuni setem se to věřím dá taky pěkně hrát, třebas tak že se místo SoJ použije do elit SunKeeper což v kombinaci s nějakým běžným ringem může taky fungovat ;)
Chtěl bych dostat AS na 2,15 aby se fetišárna vyráběla rychleji, najít hezké TaT rukavice a SoJ ring, pak to bude docela mazec i bez Zunimassy :D
Mimochodem nevíte jak je to s těmi Ice Climbers? Působí jen na mne či jsou nezmrazitelní i mí mazlíčkové? Dík

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 25.04.2014, 07:25 hod.

Tyckin - ten sword mi padnul na T2 z elit.

Guru
- na tvůj paragon máš hrozně málo intelu a hrozně moc hpček. Určitě bych poměnil gemy, protože tolik all res není potřeba navíc z intelu je budeš mít taky i když ne tak vysoké. Cílem by mělo být mít maximální gemy v chestě i kalhotech.
- pokud chceš chodit vyšší torment, musíš vyhodit ty zbytečné talenty, které na vyšším tormentu už fakt jen překáží takže:
1) Psy vyměň za mass confusion s paranoiou - u elit +20% dmg na 12 sekund je to, co potřebuješ
2) V pasivkách vyměn midnight feast za PoV 30% dmg navíc je hodně znát
3) Pokud už chceš mít nějaký další dmg kromě petů, potom Locus Swarm vyměň za pavouky, kteří budou profitovat ze všech tvých bonusů + physical dmg, já je mám v buildu, který plánuju po nasbírání zunimasy k čemuž mi chybí poslední jeden item a to buď boty nebo offhand.
Tady je link:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... aeT!acabbb
- podle stylu hraní se dá ještě vyměnit pasivka spirit vessel za gruesome feast a mezi rozhazování pavouků sbírat globy
4) Zkus ucraftit nové boty a kalhoty tak, aby na obojím bylo:
intel, vita, all res a pak na botech běhání a na kalhotech 2 sockety
- matroš se na to farmí dobře z magdy, takže to určitě jde
5) Vyměň chestu za ideálně
intel, vita, %life, 3x sockete - dá se ucraftit z jakýhokoliv setu, na který se ti co nejsnadněji farmí matroš, vidím, že umíš asheru, takže doporučuju asheru, to je asi nejsnáze získatelný craft materiál co jsem zatím potkal, pokud by byl problém se způsobem farmení napiš a já to nějak popíšu ale určitě to všichni znáte
6) Máš hodně dobrou zbraň, asi jsi craftil socket, protože nevidím, co jiného, ale pokud by čistě náhodou byla rolnutá přesně tak, jak jí máš (v což nedoufám, ale přál bych Ti to) tak přeroluj poslední primary stat na +%dmg, tím zvýšíš základní výpočet pro dmg fetishů

A k tomu, zda se vyplatí zunimasa:)
- je to pro nás všechny end game gear, vzhledem k tomu, že na ramena, chestu a offhand si můžete narolovat dalších 3x +15% fetish army tedy realisticky 40-45% dmg navíc tak stone of jordan rádi obětujeme samzřejmě:)
- Ti šťastnější mezi námi pak mohou doufat, že jim padnou boty i offhand a pak nebudou muset obětovat ani ten SoJ, což už by bylo úplně top

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 25.04.2014, 08:32 hod.

Yaka: Dekuji za rady, o inteligenci vim, napriklad belt mam se str, ale kazdou chvili neco otevru a fetishove crituji za 10M+ problem je jejich spam protoze mi chybi 5% do prvniho BP coz je 1,88

Nez elity strasit Paranoiou nebylo by lepsi se nasosat Soul Harvestem + INT coz jsou navic i resisty ?
Locust Swarm mam v buildu spis kvuli predeslemu beltu ktery pri infikaci spomaluje mobky o 80%, ale v buildu jsem ho nechal protoze to jen fouknes a o vic se nestaras coz mi prijde lepsi nez kterykoliv primar.
Pejsky mam v buildu protoze obcas se stane ze umre treba 5 fetishu najednou a pak je kolem mne docela prazdno a s vytvarenim novych fetishu to neni idealni.

Prijde mi, ze to vsichni stavi cestou kdy pocitaji s tim ze jim padne Zuni set, ale mne by treba vice potesil Jade set se kterym bych mnel build zamereny na DoT spelly a Soul Harvestem to pak vysavat.
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od fuxicek » 25.04.2014, 08:49 hod.

A to me zajima, jak funguje ten jade set?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 25.04.2014, 09:02 hod.

Hele ale ty +15% bonusy do fetish army se ale vztahují pouze na ty ze skillu, nikoli z pasivky, tudíž efektivita není maximální, jako např. při +20% do physical.
Jinak je fakt že u Zuni je ještě offhand, já ale dost počítám s tím svým hnědým, kdy mi pejsci pomáhají zachránit krk pobíráním dmg a pak mne samozřejmě s danou runou healují. Ale ono se to všechno musí vyzkoušet, a taky najít pěknou komplet Zunimassu dá dost zabrat, o SoJ, TaT, případně Ice Climbers ani nemluvě ;) Holt nic není hned a tak je to správně, člověk by neměl být schopen dávat T6 s prstem v nose během měsíce že :)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 25.04.2014, 09:10 hod.

No ono jde o to - že ten vyšší torment když potkáš elitky tak musíš "relativně" rychle ty elitky zabít, jinak peti lehnou a je konec. Proto je potřeba hledat nějakou slušnou hranici mezi DPS a Toughnes.

U Tebe pokud máš problém s tím, že to na t3 začíná být dlouhé pižlání tak je opravdu problém v DPS. Toughnes máš 8,3 na BN takže okolo 10 reálně když započtu 20% hp ze set bonusu, který se ti nezobrazuje. Oproti tomu DPS máš necelých 500k což na tvůj gear je relativně málo. I na BN by ses měl pohybovat nad 650k DPS s tím, že v reálu po započtení všeho ve hře by ses měl pohybovat nad 850k DPS. Ve chvíli, kdy se dostaneš nad 800-1000k na BN si více méně za vodou.

Všechno je o dropu a o štěstí, nevím, jaké můžeš craftit sety ani jaké můžeš craftit lege. Pásek je super, taky ho nosím, protože to je něco nenahraditelného a podle mě tenhle pásek lidi hrozně podceňujou, kam se na to hrabe withing hour. Chápu opodstatnění toho, proč ty spely máš - jen Ti na rovinu říkám, že jsou to věci, které Ti neumožňují ten T3 farmit tak, jak by sis asi představoval:
- z talentů je to LS a psy
- z pasivek je to právě pasivka na psy a gargu + nepoužití PoV na +30% dmg
- sockety

Všechno se musí postupně, takže já osobně bych šel asi tímhle postupem:
1) předělal ty cain kalhoty na 2 sockety v kombinaci intel, vita, all res, 2x socket
2) přesocketoval bych chestu a kalhoty na čistý intel
3) zkusil bych craftnout chestu z Aughil nebo jinou (ashera totiž chestu nemá:))) omluva) setu na intel, vita, 3xsocket a bud all res, nebo +%life
4) změnil bych pasivku midnite feast za Pierce of Veil
5) ty talenty jak chceš - z vlastní zkušenosti řeknu, že na t4 psy zmizí během půl minuty, protože je zabije i trash bohužel:(

Už tyhle změny, které lze udělat relativně snadno a rychle, Tě hodně zvednou. Když se podíváš na mě, tak já jsem boty a kalhoty roloval přibližně na 8 pokusů každý item. Ale jelikož se to fakt snadno farmí, tak to nevadilo. Pokud bych měl takhle rolovat aughil, tak mě trefí a radši to smažu s tím, jak se na to farmí ten materiál:)

K tomu zuni setu progamblil jsem teď za poslední dva týdny přes 5k shardů za offhandy a nic. Takže to asi statečně vzdám a začnu gamblit ty ruce, protože to aspoň člověk občas vidí, že to někdo opravdu vygamblil, ty setovky to je fakt bída s nouzí. Jinak někdo se tu ptal na 2h, včera mi padla 3100+ 2H s intelem, kdyby mi padly zunimasa boty vyzkoušel bych to, takhle jsem jí odložil do bedny a třeba časem:) Čekat na jedne konkrétní set je marný, i proto jsem vycraftil všechny ty setovky co nosím - jako asi to jednou padne, ale čekat na to jako na smilování to se pak těžko hraje něco slušnějšího..

Tyckine ano - + fetish se vyplatí řešit až při složení toho zunimasa setu, do té doby zbytečnost, proto to roluju na itemech v bedně, které pak nasadím, až jednou za sto let zahřmí a podaří se mi to složit:)
Naposledy upravil(a) Yaka dne 25.04.2014, 10:07 hod., celkem upraveno 1 x.

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od cabes » 25.04.2014, 09:13 hod.

skill peirce the veil zvisuje aj dmg petom alebo len mne?

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 25.04.2014, 11:00 hod.

fuxicek: funguje moc hezky :D ... http://www.youtube.com/watch?v=_1c0Ni9V8pE

Yaka: Jak rikas, cim delsi boj s elitou tim je to horsi ... Problem neni ani tak dmg jako spis v jeho udileni, bohuzel s AS fetishu nejsem schopen krome rukavic, ktere kdo vi jestli padnou, zhola nic udelat a o CC jsem krome dohadu na netu nic nenasel ... Proto mne zajimalo kam az se da s fetishi dojit s "bezne" dostupnymi itemy a jestli nekdo nepremyslel nad alternativou ...

Nove sety umi kovar vsechny a jak pises narozdil od jinych se Asheara a Cain farmi samy :D

Zkusil jsem poprehazovat par skillu a:
MassC - fajn na dmg(v parte asi vic), super ze se potvory mezi sebou zabavi, ale ten CD :cry: ... Proto davam prednost Soul Harvestu
Pasivka PoV - i kdyz mam amulet s pridavnym dropem globu zasadni rozdil v ucinnosti oproti MidF jsem nespozoroval, ale chvili ji dam jeste sanci, s vyssi inteligenci bude jiste ucinnejsi

cabes: dmg petu vychazi z tvych statu a protoze PoV zvysuje inteligenci tak zvysuje i jejich dmg ;)
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

foxo
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foxo#2431

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od foxo » 25.04.2014, 11:45 hod.

Ja neviem ale nemozem si pomoct ja svoj locus swarm nevimenim ked crituje za 6mil, tak je to pekna pomoc v nahustenej situacii to preskakuje medzi mobmi a aj na T3 to pada rychlo.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 25.04.2014, 12:51 hod.

Locust Swarm je super skill, muzes prosim postnout odkaz na postavu ? Navic jestli mas Quetzalcoatl, ktery zkracuje tiky na polovinu tak ve spojeni s area dmg a firebaty to muze byt vice nez zajimave :D
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

foxo
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foxo#2431

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od foxo » 25.04.2014, 13:02 hod.

Guru:j pozri si moj profil foxo#2431-ano mam tu helmu je to parada,dam pirane do toho locus a len sa prizeram ich to pekne smazi :D

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od tuskerr » 25.04.2014, 20:25 hod.

No ja mam ze zuni setu offhandu a botky. Chtel bych chestku a ten ring na sety nebo zuni ring. Pak to pujde i ze SoJ. Zatim pouzivam ty hadice a s nima zatim i pejsky. Ten bonus je celkem slusnej i kdyz o zadnej zazrak nejde. Na elity pouzivam toho fire gargantuana a ten je smete rychle i na T5 pokud mu neprekazej ty maly skrcci nebo hafani coz se obcas stane a dost rad mlati obyc mobky misto elity kdyz se tam primotaj takze pak je skoda toho ze vydrzi jen 15 sec. Proto zatim pouzivam midnght feast pasivku. Tech 50% dmg je pro tu prerostlou fire opici slusnej bonus. Jinak T4 je slusne rychla a i T5 se da.

drakous
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Drak#2227

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od drakous » 25.04.2014, 23:37 hod.

Tyckin: Tak s tema Ice Climbers te zklamu, ted jsem je obul a ty mrňavé potvory s kudlama bohužel zamrzají dál :-(

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od cabes » 26.04.2014, 00:16 hod.

padlo my toto:D Obrázek

nosili by ste to aj ked to ma namiesto int dex?uz je neskoro ale rano otestujem:D

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Snowfist » 26.04.2014, 11:44 hod.

já bych je bral vsem 10, +40d%mg petům to už musí být znát když to chvíli testnes, napr. v riftu

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od tuskerr » 26.04.2014, 18:24 hod.

Me prijde ze treba to funguje jen na gargantuana. Nevim jak u ice climbers ale treba kdyz dam spiritwalk tak to odmrazi me a gargantuana. Ale ty maly sasulove a hafani jsou porad zmrzliny.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Zaljan » 27.04.2014, 17:45 hod.

jaka se vam nejvic osvedcila zbran? ja toho vyzkousel hodne, ale nedam dopustit na STARMETAL KUKRI.

At uz jedu solo nebo v parte, tak vicemene perma totem se docela hodi. A potoze uz mam dve, tak az mi zase blizz nadeli dalsi DC, tak to zvladnu i bez zuni setu (aktualne mam 4 kousky - chybi pox - takze zvladam jak Jeram tak i SOJ, i kdyz ten zatim bez +physical).

nebo mate neco lepsiho?

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 27.04.2014, 19:50 hod.

Zaljan: Blahopreji, i kdyz jsem ji v ruce nemel troufam si rict, ze pro WD je to nejlepsi zbran, v postu nize s ni klucina dal solo T6 rift na HC za 15 minut.
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10368819552

Mne se konecne zaclo take "darit" padli tri kousky z noveho Helltooth setu a od same radosti se mi podarilo z gati udelat soul :D ... Nez bude v alejich zombiku nablito si diky sve sikovnosti jeste chvili pockam ... Helltooth v akci: http://www.youtube.com/watch?v=8M3h4B3jxVA

Podobna prasarna uz tady na foru je ale s WD se mi to libi mnohem vic :D : http://www.youtube.com/watch?v=7fMGsqs6QqE
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Zaljan » 27.04.2014, 23:55 hod.

no za 15 minut to jeste nedam :) ale tech 20 by slo..

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 28.04.2014, 08:34 hod.

Na ty nové sety je potřeba hrozně klika - což bohužel i na ty staré.

K rukavicím podle mě jedinou alternativou pro TaT jsou rukavice na shriny. Zatím jsem nezkoušel farmit (ani pořádně nevím, z kterých beden to padá tedy za který akt).

A jinak opatrně s těma číslama - je potřeba být optimista, ale t6 rift do 15 minut je celkem už hodně dobré. Není umění natočit 5 riftů a pak vybrat nejlehčí narolovanej a ten hodit na youtube tak, jak to valná většina dělá. Osobně bych to viděl tak, že kdo dá t6 malathela, t6 rifty do 20 minut bez rozdílu narolování podlaží tak je už fakt dobře oblečenej a dokáže to i zahrát.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“