U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110
Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 05.12.2014, 18:08 hod.

Ja pouzivam bud na zyseni armoru nebo resistanci.... tusim zluta a bila

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 05.12.2014, 18:21 hod.

ja mam viac nez vsetky :) a najlepsie mi vychadza ta s Armour ta resist je velmi slaba

Tokugawa: preco, ziadne nemas?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Gold Eagle » 05.12.2014, 18:27 hod.

U DH, Monka, Barba a Křižáka potion s dodatečnou rezistencí. U inteligentů s armorem.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 05.12.2014, 19:24 hod.

U tech obyc potionu by mohli uz konecne zrusit automaticky zber :D Tech legendarnich mam asi pres 20 :D Tokugawo ty uz urcite taky vlastnis lg lahev ;)

Jinak dal jsem si predehru pred nocni parbou :D Padla dalsi kostka ( stav - zase 3 ks ).Co se tyce shardu zacal jsem u Kadaly bojovat o KUKRI :D Zatim sezrala za 1000.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 05.12.2014, 19:26 hod.

Pokud od kadaly nepotřebuješ už nic jinýho tak se farma Kukri určitě vyplatí. Ikdyz jsou ty ceny šílené

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 19:28 hod.

Jo, mám jednu lahvinku, ale nějak k ní nemám důvěru :)
Kdo ví, co je vevnitř za dryják :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 05.12.2014, 19:41 hod.

Vždy ten na zvýšení armoru. I u DH vychází výrazně lépe. Sice má DH hodně vysoký armor, jenže jak potion zvyšuje hodnotu o x%, tak to udělá hodně. Kdyby to přidávalo fixní hodnotu armoru jako ten druhý AR, tak by to u DH vyšlo lépe s tím druhým. Ale tak to není a přidává to %.

A každý si to snadno může ověřit, stačí použít oba a kouknout se na tougness během toho 5s boostu.

Ale už jsem uvažoval, že vůbec leg. pot. používat nebudu, protože mi tam to jedno místo akorát překáží. Bez nějk bych to měl hezky zarovnané :-)
Na T6 stejně není k ničemu potřeba. Ono ani v GR to ten boost z leg. potionu stejně nevytrhne.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Stanley » 06.12.2014, 16:11 hod.

tak tě místo leg. potionu bude překážet obyčejný potion :)

Já mám nejradsi Kulleho potion na wallery, ale popravdě mi zatím ta schopnost byla k ničemu, obzvlášť s Illusory Boots :lol: LOH potion je taky k ničemu. Takže jak píšou ostatní, +Armor nebo + AR jsou fajne.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.12.2014, 11:07 hod.

Včera jsem urval čas a prohnal Andulajznu v bounties v A1. Po pěti sériích jsem kešky otevřel monkem a vypadl mi jen jeden RoRG, navíc bez díry. Ale aspoň něco. Mám díky němu kompletní Inna set, takže všechny čtyři aury. Také jsem z Jade Bututky svlékl Strongarm bracers a přeroloval u nich int na dex a nasadil monkovi. A skočil z T3 na T3. Střecha mi pomohl se dvěma bounty sériemi, díky moc, to byl fofr. Ten RoRG bych rád vyměnil za lepší, ale samotného mě to nebaví, je to zdlouhavé. Kdyby se někdo našel a v pondělí mezi sedmou a desátou mi pomohl, byl bych rád.

Sólo jsem dal podle trialu GR16. S celkem dlouhou rezervou, ale nepovyšoval jsem key, nýbrž Mirinae gem. Také jsem svlékl Boon of The Hoarder a nasadil Pain Enhancer. Což také pomohlo přesunu na T4. Chybí mi tedy poslední gem, ale nemám amulet s dírou.

Potřebuju už tedy pouze zbaň a Sunwuko's set a botičky a bude monk kompletní. Tedy samozřejmě na první drop, práce na něm bude ještě dost. Od pohledu mi chybí DPS, když mlátím velkou skupinu, Mirinae švihá do mobů téměř neustále. Když mydlím bosse, jde to moc pomalu.

Už se těším, až se s monkem budu moct přidat do té naší grupy ;)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 07.12.2014, 11:38 hod.

Zdarec ;)

To nestoji ani za rec.Pomohl bych vic,pac to jde vazne dost rychle.Ve 4 lidech to je teprv ficak :) Ale uz se ozyvali jini a ja sel :D S vidinou krasnych dropu jsem valil jeden rift za druhym.No krom toho,ze jsem dorazil na 500PL a dropl paty Unity ring,tak se nedelo nic zvlastniho :D Jedine to,ze zase zacly padat ceremonialy :D I Yaka s kterym jsem dlouho hral,jich par dropl.Ta KUKRI to je vazne na dlouhouuuu cestu :) Neziskam ji snad ani od kolegu hracu :(

Jinak to pomale piplani postavy je to nejhezci co na te hre zboznuji ;) A diky RNG si clovek fajne nadropuje zaklad pro onu postavu ;) ikdyz hraje za nekoho uplne jineho...

PS: Nad Monkem tak nejak pomalinku uvazuji,ale vazne pomalu :D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 08.12.2014, 08:19 hod.

No zahráli jsme pěkně - já za víkend zkusil 41 a 42 GR a furt stejná písnička, když se to dobře rolne na elitky tak tam neni trash a když es to dobře rolne trashem tak tam zase nikde nejsou elitky. 42 jsem nestihl o necelou minutu což byla škoda - ale to byl přesně ten případ, kdy tam každou chvíli byla elita - ale mezi nima nebylo prostě nic, tam stačilo, aby tam byly 2-3 větší skupiny trashe mezi tím a dal bych to.

Drop bída s nouzí - jak píšete. Zkusil jsem porovnat nějak slušně efektivitu farmení lege a musim říct, že se mi nejvíc vyplatí chodit solo GR 35, který mám tak za 7-10 minutek. T6 rifty jsou rychlejší, ale velmi často se stane, že nepadne vůbec, ale fakt vůbec nic.

S Buchisem jsem dal v sobotu 10 A1 bounty a jelikož z toho nepadl ani jeden ring, tak mě chut na další přešla:)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 08.12.2014, 09:04 hod.

Jako brecet primo nebudu :D ,ale vazne je ten drop otresny.At uz to je normal rift ci GR...Aspon bude matros ;)
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 09.12.2014, 01:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.12.2014, 22:57 hod.

Pane HU, sorry, druhej DC, už jsem neměl sílu znovu restartovat modem...
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 09.12.2014, 06:50 hod., celkem upraveno 1 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 09.12.2014, 06:49 hod.

Vím, že se poněkud odchyluji od WD tématu, snad mi bude odpuštěno. Monk LaoTse postupuje úspěšně vpřed. Včera jsem s ním procházel Rifty a GRifty, hlavně kvůli zvýšení ranku Mirinae gemu na 25, což se povedlo. V praxi jsem to už bohužel nezažil, druhý DC způsobený mým modemem mě donutil jít spát. Také se konečně povedl drop aspoň jedné části Sunwuko setu, a sice masky. Nic moc, nemá díru, zatím je v bedně a čeká aspoň na jeden další kus setu, abych ji mohl nasadit. S monkem už běhám T5. S občasnými smrtěmi. A padl mi ten cajk pro templáře, že konečně nebude umírat. Taky dobře.

Včera ke konci se ke mně přidal pan HU s crusaderem, pro oba z nás jsou to nové postavy, GR25 bylo moc. Nestihli jsme, ale zase nějak extra velké problémy jsem nezaznamenal. Sólo jsem se dostal úspěšně na GR22.

Priority na monkovi jsou stále stejné: amulet s dírou, chybí mi nasadit Gogok gem, dál složit Sunwuko's set a dropnout Ice Climbers botičky. No a nakonec, samozřejmě, Flying Dragon nebo Inna’s Reach daibo. U Kadaly jsem se snažil o masku a když teď padla, budu pokračovat s žádostmi o Sunwuko's ramena.

Když přišel pan HU s crusem, chvíli jsem byl popletenej. Vlítli jsme do riftu a pan HU má očividně nějaký lightning build. Blesky byly všude. A já, trubka, si říkal, jakej je to blbej roll riftu, že nám každej mob dává lightning poškození :) Inu outloň :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 09.12.2014, 08:22 hod.

Tak toz to si hezky sperkujes toho Monka ;) Ja vcera zkusil pomenit WD a zkusit kam se nejvic dostanu v GR.32 jsem jeste dal se Zuni setem byli vsude zombici,takze pohoda.33 uz vubec :( Pomenil jsem i gear,jenze jsem vypustil hlavni fetise a mel jen pasivkove.No maras :( S tou zmenou jsem pak zkousel i 30 no a to vazne neslo :( Stezi jsem vybojoval 31.Nerikejte mi,ze bez te Kukri se dostanu max tak do dupy :D Ceremonil vcera padl a to muj 2 krumpac.Skoda nizke dps.Dal jsem do nej AS a diru,na zkousku.Je slabsi mno...Skoda derovace :D jsem si rek.O par GR dal mi s WIZEM padl dalsi derovac ;)

Taky se omlouvam za odbeh od WD,ale vzal jsem znovu WIZE na prochazku.Vybojoval si kamen na 37 a dropl hezci helmu i boty.Aspon pro dobry pocit,ze to vazne pada ;)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 09.12.2014, 09:01 hod.

Jojo, pasivkoví feťáci za moc nestojí.

Zjistil jsem, že mě baví postavu vytvářet. Jak jí mám hotovou, tak zájem velmi rychle klesá. Třeba taková Andulajzna. Jo, máte pravdu, je to všechno jen první drop a práce na ní by mohla vesele pokračovat. Jenže právě! Všechno mám a pravděpodobnost padnutí lepšího kusu je tak mizivě nízká, že mě to už nebaví. Jen běhám, sbírám crap a rozkládám ho. Případně dělám bounties nebo shardy pro jinou postavu. Nebo vytáhnu Andulajznu, když si chci zahrát v partě. To ovšem už úplně neplatí, včera s panem HU a monkem a crusem to šlo taky pěkně. Bojím se, že až složím Inna/Sunwuko build na monkovi, zájem po nějakém jednom nebo dvou týdnech o něj znovu opadne. A zbylé chary mě nerajcujou.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 09.12.2014, 09:14 hod.

Střecho ... to je přesně ono. Já jedu WD s kopáčem, hlavní DMG přes psa. A taky GR 33 nejsem sám schopen dát v limitu (jednou chybělo asi 30 s, ale furt chybí). 32 je strop co stíhám. Chybí DMG na 33.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 09.12.2014, 09:33 hod.

pan HU : To rikam,bez KUKRI jsme nahrani :D Nebo to proste neumime :D V parte je samozrejme litacka na vyssim GR...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 09.12.2014, 14:53 hod.

Já když Vás poslouchám tak to snad zkusím:)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 09.12.2014, 15:00 hod.

co? běhat bez kukri? :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“