T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 04.06.2014, 14:14 hod.

No tvl to je jeste dementnejsi prispevek nez ten tvuj posledni no comment.... srovnavat hru kde jde predevsim o zabavu s profesionalnim sportem to uz je vazne nemoc.Rada pro tebe bez se lecit.....Nejvic usmevny je ale to ze hrajes proto aby sis neco dokazal to ses opravdu tak omezeny ze je pro tebe dulezite co jsi dokazal v nejake virtualni hre?Jesli ano tak nevim nevim kdo tu ma vymleto...

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 04.06.2014, 14:20 hod.

Hosi vyjdete obcas na vzduch, asi uz vam to doma nedela dobre :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 04.06.2014, 14:29 hod.

No ja jsem venku pomerne casto proto nechapu tyto individua kteri si mysli ze jsou neco vic jenom proto ze se odtrhuji od reality sedenim u kompu cely den a alibisticky to radi na stejnou uroven jako je napr sport tohle kdyz si precte clovek ktery hry nehraje nebo je hraje pro zabavu tak si musi myslet ze nekteri zde uz opravdu potrebuji chocholouska...zajimalo by mne jak clovek bude potom hrdy na to ze si sice neco dokazal ve virtualni realite ale v realnem zivote na ukor tohoto nedokazal vubec nic to se pak asi blbe zhodnocuje jestli vedl plnohodnotny zivot ale to by melo posuzovat jeho okoli v realnem zivote a to asi nebude nadseno tim ze na ukor zajmu o ne byly odsunuty nejakou virtualni hrou....

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 04.06.2014, 14:35 hod.

To je takovej ten falesnej dojem uspechu :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od firdecek » 04.06.2014, 15:37 hod.

Kill All: A ty myslíš, že sport není o zábavě??? Já zapomněl, ty chodíš pravidelně ven na vycházky, když tě asi zrovna pustí z domova důchodců.. ty mi totiž fakt neskutečně připomínáš zamindrákovanýho důchodce :) Nemá smysl to s tebou řešit. Ses asi zaseknul v nějaké době a nechápeš, že svět už je dáleko vepředu...Jen pro tvou informaci: např. v Jižní Koreji jsou počítačové hry brány jako sport - utkání hráčů běží v televizi a mají sledovanost asi jako u nás fotbal. Opravdu úspěšní počítačoví hráči tam jsou populární jako tady Jarda Jágr a vydělávají tolik, že nemusí chodit do práce. Takže toť jen k tomu srovnání se sportem...

A pokud to nevidíš, já tady nepostuji žádné videa a ani se ničím nechlubím, jen mne zklamal tvůj post, který uráží a odsuzuje lidi jen za to, že mají jiný koníček než ten, který ty schvaluješ. V podstatě jsem tu bránil Hammana :) Rozhodně nehraju hry tolik, abych nebyl úspěšný v reálném životě...

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 04.06.2014, 15:55 hod.

Ja jsem stejne porad mimo misu, kdo koho nesnasi, kdo dostane padaka, kdo ma blby nazory atd.. moc to resite :D At si kazdej dela co chce, nekdo ma 120 kilo a je tlusty prase u diabla a nema zivot.. nekdo jinej si zahraje jen kdyz ma chvilku a jinak by nikdo nerek, ze vubec neco hraje. Lidi sou ruzny a to ze tady dam nejaky video pro neci nasrani znamena mozna tak jen to, ze jsem se nudil a mam v pici prave tyhle vecny uplakanky, ktery to moc zerou, ktery se cejtej vic a strasne tu hru hroti.. a pritom jsou to vlastne mimo hru nuly.. za rok to uz stejne zas nikdo hrat nebude a bude zase klid :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 04.06.2014, 16:01 hod.

Hrani her je hrani her a se sportem jako takovym to nema nic spolecne fakt se smeju...duchodce opravdu nejsem a mindraky bych prikladal spis tem kteri se snazi dosahnout uspechu ve virtualnim svete a jeste maji pocit ze je jejich zivot timto uspechem naplnen je mi jich vylozene lito...sranda je ta ze jsem byval take takovy nez mi docvaklo ze to asi neni uplne v poradku tudiz mluvim z vlastni zkusenosti to te mohlo napadnot nestalo se..a ano i ja sem mel v tu dobu v hlave vymleto a nemam problem to priznat.To ze svet asi kraci do pr*ele uz vim to si psat nemusel....timto bych to ukoncil protoze nema cenu se pokouset otevrit oci nekomu kdo lze sam sobe a otevrit je proste nechce.Konec

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 04.06.2014, 16:06 hod.

Hamman to napsal dobre....a chape jak to myslim a ten konec je vystizny az na to ze u te hry zustanou opravdu jen herni zavyslaci nikoho normalniho totiz nemuze bavit hrat to same porad dokola..takze preji pekny den a pokud sem nekoho urazil omlouvam se ale psal sem to tak jak to citim nic vic nic min...

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 04.06.2014, 16:07 hod.

Jinak Hamman asi bych napsal admin aby to tu trochu promazali od OT :)))))

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Yaka » 05.06.2014, 07:23 hod.

Já bych to nemazal - sranda musí být:)

A jinak není to úplně pravda co píšeš Zabijáku. Většinou je to tak, že právě Ti "normální" když už k tomu sednou, tak se tam nechtějí v těch hrách jen tak plácat od ničeho k ničemu, ale chtějí si to užít se vším všudy. Stejně tak sportující lidi mají většinou ambici být úspěšní i ve hrách..

Ne vždy platí přímá úměra - čím víc času tomu dáváš tím lepší si:) Když poklikáš zdejší osazenstvo po profilech a srovnáš si to s těma kravinama, co tu jsou někdy někteří schopní vypustit jenom se to potvrzuje....

V momentě, kdy začneš mít časová omezení i na to hraní (krom všeho ostatního) si uvědomíš, že když už něco zapneš, chceš si zahrát a ne čekat na nějakého rozmazleného fracka ve wowku, který dorazí o půl hodiny pozdě a pak tam wipuje 4 hodiny celej raid a ještě se u toho baví:/

Diablo má v tomto neuvěřitelnou výhodu.

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Tbro » 05.06.2014, 08:17 hod.

Presne tak. Mam v zive pameti, kdyz jsme rubali Lineage tecch QQ co bylo, ze nemaj sanci, ze u toho sedime XY hodin a pritom jsme hrali ve vysledku mene --> vedet jak to hrat --> efektivnost. .)
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od NENIE » 05.06.2014, 10:21 hod.

at zijou e-pindiky :wave:

tadle debata je dobra tak pro nejaky vedce nebo vyzkumaky a az sam cas nam ukaze kdo mel pravdu, ale do te doby bude stejne vetsina znas prdet do hliny, takze do te doby at si kazdej hraje na svoje triko, uplne jako stim chlastem, kazdej si chlasta na svoje zdravy a vsem ostatnim to muze byt u zadnice

jedina otazka zustava, zda dotycny svym chovanim psyschycky nenici sve nejblizsi, ale jak pisu to je na kazdem znas, kam az jsem svym chovanim schopen zajit

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Guru » 05.06.2014, 12:01 hod.

TOHLE "DISKUZNI" FORUM MNE BAVI :D

Jakoby nestacilo, ze ho navstevuji lidi, kteri nejsou schopni stravit nazor jiny nez svuj vlastni ... Oni jsou tak v pohode a nad veci, ze neresi hovadiny a vubec nemaji nesmyslnymi videi potrebu si neco dokazovat a kdyz uz na ne prijde vubec se nezacnou kroutit jak zizaly a smyslet co tim vlastne ne/mysleli a uz vubec nemaji potrebu po tom dokazovat neco nekomu a venovat mu svuj drahoceny cas :D

A k panum "EFEKTIVITA SAMA": kde by jste byli bez videi noulajferu na YT a kolik by jste toho o postavach vedeli kdyby si nedali praci s rozsahlymi prispevky po ruznych forech, ktere vam jini pritahnou az podnos, ze si je berete do huby !?


Ale jednu vec musim uznat ... pokud pan se jmenem presnidavky "Hammanek" chtel vytvorit tema s velkym T tak ted se mu to povedlo ... a na osobu, ktere byl venovany s Laskou vzpominejte ...


Loucim se s Vami pratele, preji krasny zbytek Vasich dni.
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 05.06.2014, 12:03 hod.

Konecne se ozval ten pravy :D Ze to trvalo.. presnidavka konec

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Tbro » 05.06.2014, 12:42 hod.

A pak sem pridou i taci, kteri pro jistotu sepsujou vsechy heh. Ale whine hezkej jen co je pravda
Naposledy upravil(a) Tbro dne 05.06.2014, 12:42 hod., celkem upraveno 1 x.
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od HELLERcz » 05.06.2014, 12:42 hod.

Hammane Hammane .. vidíš, co způsobuješ za zkázy :D až nerdům z toho lupkají mega-jebáky :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 05.06.2014, 12:43 hod.

Pán zla :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Seton » 05.06.2014, 12:51 hod.

"csoiduflkdsn lkufl mlsaldgiůls saf". Tohle bude asi nejhodnotnější příspěvek této "diskuze" :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 05.06.2014, 13:03 hod.

Dalsi urazky? :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Seton » 05.06.2014, 13:08 hod.

:D ajo, promiň, upsal jsem se, nemělo to být ..."mlsaldgiůls" ale "mlsalpgiůls". Tato drobná niance změnila celou větu. Snad už sem to uvedl na pravou míru ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“