T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 05.06.2014, 13:20 hod.

no tvl slusny :))).Yaka si to samo alibisticky prekroutil k uzitku svemu tak aby si nepripadal jako herni zavislak to je usmevne...:))))

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Guru » 05.06.2014, 14:23 hod.

Tbro: Aaaaaaa hlavne nezapomen na ty co nevi aaaaaa mluvi :D

Heller: Samozvany nejlepsi skakac EU co z nemocnice spechal k Diablu misto aby oslavoval narozeniny pritelkyne tu bude nekomu do NERDu nadavat :D

Honem, pospeste si kdo mate potrebu ztrapnit se ... :D
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Tbro » 05.06.2014, 14:58 hod.

By me ted zajimalo koho tim myslis. Ale zij si dal ve svem svete plnych barev a vedeni.
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Yaka » 05.06.2014, 15:00 hod.

Tovížejo:) tak hlavně, že si to všichni obrací podle svýho a jenom ty seš to letadlo.

Mě z tohohle tématu zatim nejvíc rozesmály tyhle dvě věci:

1)
pan se jmenem presnidavky "Hammanek"

2)
Heller: Samozvany nejlepsi skakac EU co z nemocnice spechal k Diablu misto aby oslavoval narozeniny pritelkyne tu bude nekomu do NERDu nadavat

Jako obojí mě skoro sundalo pod stůl jak jsem se začal smát. Nic proti nikomu, ale ta formulace a výběr slov je vynikající to se musí uznat:))))

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 05.06.2014, 15:01 hod.

Presnidavky ma kazdej rad :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 05.06.2014, 15:08 hod.

Vzhledem k tomu ze je musim dojidat po maly tak ano jsou chutne a mam je rad :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od HELLERcz » 05.06.2014, 15:32 hod.

Guruovi (lol) dozajista z té hry hráblo :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Guru » 05.06.2014, 15:54 hod.

Mili a Vazeni, mne je to tak lito ...
Mohla byt svanda, mohlo byt fajn, ani za saska by mi nevadilo byt, hlavne at je sranda ... Ale dokud se budou brat lidi prilis vazne ... Nelze ... Clovek chce jen nepatrnym sluvkem pripomenout, aby druhy na neco nezapomnel, ale ten uz proti nemu zbroji (viz vyse). Klapky na ocich uz mne omrzely ... ted prijimam osud jasnovidce ....

Protoze bych si nerad udelal vice pratel, prosim o permaBAN clena Guru ... Verim, ze pratele mne podpori :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od fuxicek » 05.06.2014, 18:06 hod.

ja te teda podporim, vsichni jste ko*ot, protoze u toho sedite od rana do vecera, namisto toho abyste cumeli v televizi na Volkera, jak to kosi nazivo.

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Černý vlk » 05.06.2014, 18:19 hod.

Kill All píše:Jaj tobe sem asi slapl na kuri ocko ze?Tohle nema nic spolecneho s kolegou ktery napsal tento post....je to proste vseobecne vyjadreni toho jak to je...bez umyslu nekoho urazit...nehlede na to ze urazit to mohlo jen tu druhou sortu lidi kam asi take patris...nikde sem nepsal ze hrac ktery se touto hrou bavi nemuze mit nahrano x hodin ale to asi bude chlapce spusobeno tvym nizkym IQ.cao
Vzhledem k tomu, kolik chyb dokážeš v pár větách udělat, máš vymeteno spíše ty. Diablo 3 je o honění ega, ať pro zábavu sám sobě, nebo pro naparování před ostatními. A ještě jedna věc, ty v reálu budeš asi taky hodně pokřivený, když tu házíš demagogické závěry.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Brum » 05.06.2014, 19:27 hod.

No tvl, po přečtení těch tří stránek jsem si nebyl jistý, jestli se mám smát nebo brečet.

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 05.06.2014, 21:32 hod.

No mozna tam mam chyb jak maku ale aspon nejsem tak blbej abych si honil ego nad virtualni hrou...a tu demagogii mas kde?Jedine za co te uznavam je to ze si dokazes priznat ze svoje ego ukajis nad virtualni realitou ikdyz je to velmi smutne a je mi te lito.Mno slusnej egomaniak podle profilu:))))

PhanKorbal
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od PhanKorbal » 05.06.2014, 22:30 hod.

Brum píše:No tvl, po přečtení těch tří stránek jsem si nebyl jistý, jestli se mám smát nebo brečet.
Ja uz placem. A to sem 2 stranku preskocil :D

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Kill All » 06.06.2014, 00:02 hod.

Tak aspon to tu zije jenak je forum pomerne mrtve a prispivajicich je jen par zavislaku :))))

Grenth
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grenth#2607

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Grenth » 06.06.2014, 00:21 hod.

kill all nechapem oco ti ide... mam pocit ze mas 15 rokov a zrazu si zistil ze je zivot aj dalej nez 2km od baraku ako si mal dovolene doteraz chodit... kazdy travi svoje volne chvile ako uzna za vhodne tvoje srdcevruce slova myslim su divne ked si na fore hry. ta virtualna realita je porovnatelna napr s pokrom si vnom dobry a tocia sa vtom pekne peniaze kde vdaka 1 vyhre zarobi viac nez bezny clovek za rok a pritom tych ludi skoro nikto nepozna. nechapem tvoju potrebu sa tu vyjadrovat a mysliet si ze tvoj nazor je najlepsi a vsetkym tu ukazes...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od fuxicek » 06.06.2014, 02:59 hod.

aha kille a nad cim si ma teda honit ego? v posilovne? s anabolikama? to uz mi prijde bezpecnejsi ta hra, nebo ma nekoho mlatit na diskotece?

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 06.06.2014, 06:19 hod.

Joo vsichni z posilovny neco berou, to je jasny :D Ted si vytocil zas me :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od fuxicek » 06.06.2014, 07:53 hod.

srandisto, pokud si budes chodit do posilovny honit ego, tak na 100 pct po necem sahnes, ponevac zjistis, ze z tvarohu nenarostes, ale o tom nemas ani paru, kolik let mas odcviceno a na jake urovni?

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od Hamman » 06.06.2014, 07:58 hod.

6 let a uroven? To vi mozna tak 1 clovek tady z fora, nepotrebuju se verejne ukazovat :D Zvlast chytrakum typu 100% po necem sahnes, blbost.. mozna tak ty slabomyslny, ktery to vydrzej par mesicu a pak se na to stejne vyserou.. a nevim co mas furt s tim honenim ega, to k tomu nak nepatri :)

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: T6 Diablo pro zdejší uplakánky

Příspěvek od fuxicek » 06.06.2014, 08:13 hod.

no vidis, mas odcviceno tretinu toho, co mam odcviceno ja a uroven myslim, jestli se tam chodis jen tak placat, nebo to myslis vazne a je to alespon na tobe poznat jak silove, tak vizazi, typuju te na pekne utrpeni, kolik drepujes? kolik das na mrtvy tah? aha sorry tyto cviky vubec nejedes chapu......

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“