PEJSKARI

Odpovědět
AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670
Re: PEJSKARI

Příspěvek od AlterEgo » 02.06.2014, 13:41 hod.

firdecek píše:No pak ale nebudeš mít na amuletu přece Main Stat až 750 :) Což stále znamená, že je to pod průměrným amuletem, který dokáže ještě navíc v nejlepším případě přidat odolnost na nějaký element (arcane, fire, poison apod.) a Crit damage 100%...
Nemusis nosit drivi do lesa. Vsak to zminuji, ze si musis vybrat mezi stat, nebo crit chance, nebo crit dmg.
Rezist na jednotny element je sekundarni stat na ktery tam misto mas.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kuki10 » 03.06.2014, 07:02 hod.

Tak včera test, pes křižoval 20-25 m, pak jsem hodil pasivku s 50% a najednou dával i 45m.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 03.06.2014, 07:30 hod.

To je znatelnej rozdíl. Já to zkoušel bez pasivky, tak v tom případě na tom nejsem tak bídně :)

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Milion » 03.06.2014, 09:31 hod.

O víkendu mi dropl The Gidbin http://eu.battle.net/d3/en/profile/mili ... o/11967713. Myslíte, že se oplatí používat obojí i Gidbina i Fetish Sycophant. Podle pár testů, které jsem prováděl Gidbin spamuje takové ještě mrňavjejší Fetishe. Ale ať se to zas moc nebije. Máte s tím někdo zkušenost?

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tbro » 03.06.2014, 10:02 hod.

Nebrat, zahodit, rozlozit -> pokud ovsem nemas nic s lepsim dps
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Milion » 03.06.2014, 10:47 hod.

Důvod proč rozložit?

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: PEJSKARI

Příspěvek od NENIE » 03.06.2014, 11:10 hod.

pokud nemas nic lepsiho tak si to nech, ale jinak je to nanic a tedy rozlozit

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maja » 03.06.2014, 11:22 hod.

někde se tu o tom psalo, tuším že to byl Yaka, že nedávají dmg, nebo něco v tom smyslu, on má o WD obdivuhodný přehled a zkušenosti :-)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 03.06.2014, 14:59 hod.

Po patchi 2.0.5 už to nikdo z nás netestoval nejspíš. Ale z gidbinu mají životnost asi tak nula nula nic (myslím, že před patchem zůstávali na živu 15 nebo 30 sekund), nedávají defakto žádnou dmg, neaplikovaly se na ně skoro žádné (snad vůbec žádné) bonusy a ještě to snad přepisovalo vyvolané fetishe (pokud se člověk dostal na maximum možných vyvolaných fetishů) z ostatních talentů a pasivky. Je to asi nejhorší zbraň, se kterou se dá chodit pokud jedeš na pety:/

Sežeň si něco s vyšším DPS a cokoliv je lepší než toto...

Mája má velké významné plus samozřejmě, na to nesmím zapomenout:D

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Septiker » 09.06.2014, 06:58 hod.

Zdravím,
jen pro mé osobní ujištění. Nahodil jsem TMF prsten a funguje to velmi slušně (posunulo mě to z T2 na T4) - jen dotaz: vyplatí se mí v pasivkách ještě další co přidávají navíc psa? Midnight Feast je jasnačka kvůli 50% dmg, ale pak jsou tam ještě další dvě co přidají psa navíc (Fierce Loyalty a Zombie Handler). Podle popisu na prstenu by měl byt "obr" pes silnější než součet všech vyvolaných psů takže by to význam mít mělo. Jen si to chci ověřit zde u zkušenějších křováků.

Dikes

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 09.06.2014, 07:05 hod.

Ano, když přidáš pasivky, bude silnější a víc vydrží. Já chodím se dvěma - midnight feast a na rychlost. Když máš k tomu bonus na gearu do psů, tak ti dává už pekné pecky :)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 09.06.2014, 07:36 hod.

Já to snad budu muset zkusit když Vás vidím. Překvapuje mě, že nikdo z Vás nezkusil ten čistý fire build, který se k tomu psovi přímo nabízí a všichni tvrdošíjně dál tlačíte physical kvuli fetishům. Přitom firebomba + ten čokl co hoříš + fetish army s pochodněma to by mohlo fungovat moc pěkně..

Uživatelský avatar
Pit
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PitBull666#2382

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Pit » 09.06.2014, 08:19 hod.

Nevím jestli je to "čistý fire build", ale hraju to takhle a celkem to funguje...
http://www.diabloprogress.com/hero/pitb ... r/31668182

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tbro » 09.06.2014, 08:26 hod.

No ted si hraju nebo spis zacinam s Jade dokturkem. Az dofarmim alta tak testnu toho fire, akorat SoJ s fire by to chtelo.

Ale jinak me ani moc neprekvapuje, ze vetsina jede +psych, pac ne vsici maji Kukurice a tak se asi vice vyplati cesta pasivky fetisaku (vetsi mnozstvi).
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 10.06.2014, 07:44 hod.

Pit - ano, to je přesně to, co jsem myslel. Jen nechápu, proč nosíš zunimasa ring a ne ring na sety. Protože ten Tě díky dalšímu bonusu z aughil setu vytahne o další level spíš dva výš...

Dotaz - mění se element dmg všech fetishů, nebo jen těch dvou s torchema?

Uživatelský avatar
Pit
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PitBull666#2382

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Pit » 10.06.2014, 08:54 hod.

Yaka - RoRG prsten samozřejmě nosím, ale s inteligencí mám jen jeden, takže ho přehazuji mezi Wizem a WD, jinak bych jak píšeš přišel o bonus z Aughilds.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 10.06.2014, 10:07 hod.

Bylo mi to divný - máš to fakt supr složený (upřímně asi tak, jak bych to skládal sám) a proto mě to praštilo do očí hned:) Upřímně řečeno to bude možná ještě funkčnější než klasický physical build.. Ještě vyměnit fire axku za Sun Keeper a nemáš co dělat:)

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 10.06.2014, 11:11 hod.

yako, jak zde nekdo psal tak se ptam exprda :-) ,co bys doporucil zmenit, i ostatni wd znaly
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Buch ... o/43429951
jedu wd cca 10 dnu, cili zelenac :-)
cekam na kukri (5000bs a furt nic), lepsi zbran zatim nemam, nebo vzit sun keeper (mam) a misto zuni ringu dat SoJ. Zuni mam aj botky. Nvedel sem co dat za zbylou, treti cast setu, tak sem dal cain, zkousel sem jade 2 casti ale cain mi dava vice dmg.
Jade set mam taky 6/6 i s tou helmou quaztal bo jak :-) ale.sem linej to testovat, zuni mali hajzlici se mi libi.
Ano amulet stoji za prd, vim hledam, rukavice na fetise by mohli bejt taky lepsi, hledam.
Tak co by slo zlepsit?

a dalsi dotaz, jak jsem vypozoroval, tak ten kdo ma kukri uz prdi na nonstop fetise a zuni vyhodi a nahradi blackthor setem prave kvuli rezist ze. Ty fetise pak kdyz mate kukri vyvolavate zhruba po jak dlouhe dobe? A fakt je to tedy pak, po kukri, lepsi nahradit?
Buchis je death, ať žije herdek

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 10.06.2014, 13:02 hod.

kasli na zuminas a dej radsi blacktrone set :) a fetisaci nemaj cenu dokud neni kukri asi tak bych to videl ja :) sehnat SoJ ring a mozna nahodit sunkeepra a bude to ok :)
to je muj nazor mozna Yaka bude mit jinej :)


pak jeste malej dotaz kdyz se mrknu na diabloprogres tak ty top s dmg nepouzivaj zadne sety a maj to slozebny z ruznejch veci stim se da hrat?

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 10.06.2014, 15:10 hod.

No já teda nechápu, proč lidi používají zuni set, když fetishové z pasivky vždy do několika sekund "přepíšou" ty, které máte ze skillu. já si na zuni set počkám až na Patch 2.1, který toto má opravovat. No snad mi do té doby padne i kukrina :)
Jinak zdali využívat pasivku anebo skill, tak 15 > 8 , anebo ne?
Jinak já si T6 bez velkého psa a Unkapian serpent ani neumím představit :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“