PEJSKARI

Odpovědět
Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 02.07.2014, 09:55 hod.

Hamman pěkne popsal fázi ve který jsem já. Hraju fetiše z pasivky a Maxipsa Fíka (5). Summon přes žáby a Addling Toads. Na build jsem si na T6 tak zvykl, že již netoužím po Kukri+Zuni buildu. Patch 2.1 by měl zlepšit pet AI a pet collision, čili by mělo teoreticky méně vadit, že mám venku až moc havěti. Naopak rád využívám havěť k blokování potvor, nebo třeba treasure goblina. TnT by mě posunulo do naprosto komfortní roviny hraní group T6. Teď mám solo rift lehce nad 10min. V grupě T6 si svůj podíl dmg odvedu a v pohodě přežívám, ale skupinu rozhodně netáhnu. S TnT věřím, že budu schopen rozumně solovat group T6.

Aspoň jsem mohl RoRG přendat na wizarda, který se zoufale třepotá na rozmezí T3-T4 s 1.250k eDPS :OXO

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Hamman » 02.07.2014, 10:02 hod.

Presne tak jak hrajes ty je nejlepsi T6, s Kukri je to uzivatelsky narocnejsi a nebavi me to, zato ale vetsi dmg (a jeste navic ten huhulakuv totem).. No ale nebeham T6, je to zbytecny a i zbytecne pomaly.. T6 build cca 1.65M dps a zadny plus dmg do fetisaku (kdyz jsou z pasivky), zato T4 build 2.1M dmg a 41% do fetishaku.. i hloupej by prisel na to, co se vyplati :)

Ten low n slow build se bude hodit jedine na velky rifty na vetsi lvly, 26 a vic, bych rek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od sgtmajfoley » 02.07.2014, 10:29 hod.

Seton píše:Zkoušel někdo na všech možných itemech naházet +%dmg psům? Kolik pak dává TMF pes unbuff a buff ? Abnych to přehodil a vyzkoušel tak mě roll předmětů bude stát stašný love, takže to jen tak nevyzkouším :/. Vyplatí se to místo +dmg FA a používat sycos fetiše?
Ja mam na vsetkych itemoch 15% do psa (cize 45% co je max)... pozri si moj profil. Dost zalezi od tvojho CH a takisto aj od dobreho ringu (napriklad SoJ moze boostnut, ked by bol topovy, no moze ubrat dmg rozhodne moj SoJ vo vysledku sklamal a pouzivam Unity) a od weapon dmg. Predtym co som pouzival Thunderfury s 2460 dps, tak pes daval okolo 220m max na elitky, zalezi aj ci mas Big Bad Voodoo buff a Harrington Buff, vtedy aj viac.

S krumpacom mi dava na normal mobky okolo 50-70m, na elitky bez buffov okolo 90-130m.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 02.07.2014, 11:10 hod.

Díky všem :).
No, stále nevím kam se ubrat, jestli pasivní fetiš nebo aktivní fetiš. Ale spíš to vidím tak, že si nechám full zuni+Kukri+aktiv fetiš a budu doufat, že do 2.1 patche opraví přepisování FA fetišů pasivkou :). Pak nasadím i pasivku a budu mít 8x FA + 7 pasiváků a bude vymalováno :) , kukrina mi zajistí nonstop buff všeho přes BBV a nastane masakr jak prase :). Taková mobilní šrotovací stanice :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 02.07.2014, 13:07 hod.

Vztahuje se na fetiše z pasivky taky +20% physical damage, který mám na bracerech? Vím že +% dmg fetish army se na ně nevztahuje, ale physical snad jo. Jinak jsem zkoušel generování fetišů (attack speed mám zatím jen 1,78) a spideři nic moc, klasický skákající žáby taky nic moc - né vždy hitují, ale rain of toads je zatím nejlepší. Bohžel je jedový, zatímco já jedu na physical dmg. Máte někdo vyzkoušeno něco dalšího na rychlé generování fetišů z pasivky?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 02.07.2014, 13:14 hod.

Ano, vztahuje :). Nic rychlejšího než žabí déšť zatím na generování není.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Hamman » 02.07.2014, 13:48 hod.

Kdyz mas krumpac, tak jsou rychlejsi akorat ty skakajici zaby, jinak asi nic

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 02.07.2014, 14:06 hod.

Krumpáč mám na PTR, tam je mi ale prd platnej, ale tam jedu WD na fire a vybuchující žády + ten krumpáč, že žába může bouchnout 2x je sílný čistič místa. :D Pomodlíme se aby Blizzard omylem změnil rain of toads na physical dmg, je to logický. Padající žáby vás poraní fyzicky no né??? :D Blizzarde, ROT změň na fyzično! Děkujeme. >:D Píšu si, otravovat kvůli tomu na fóru Blizzardu.

Ale WD s fetishema a jinou drobotinou je pro mě zatím nejlepší i bez helmy a rukavic. Je to jak mít kolem sebe akční vraždící batolata. Zvrhlost akorát k Diablu. :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 02.07.2014, 14:40 hod.

Jojo, smrt rozsévající školka je prostě nádhera :). Jasně, je to logický, padající žába tě zraní fyzicky svou vahou (rozuměj pořádná ropucha,5-7Kg).
No, bez helmy a rukavic si to neumím představit :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 02.07.2014, 19:00 hod.

Pojďte má vraždící batolata, pojďte. Na ně!!! :D

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od sgtmajfoley » 02.07.2014, 19:18 hod.

Seton píše:Díky všem :).
No, stále nevím kam se ubrat, jestli pasivní fetiš nebo aktivní fetiš. Ale spíš to vidím tak, že si nechám full zuni+Kukri+aktiv fetiš a budu doufat, že do 2.1 patche opraví přepisování FA fetišů pasivkou :). Pak nasadím i pasivku a budu mít 8x FA + 7 pasiváků a bude vymalováno :) , kukrina mi zajistí nonstop buff všeho přes BBV a nastane masakr jak prase :). Taková mobilní šrotovací stanice :D
V mojom builde sa nehodi ani aktivny ani passivny fetis. Z passivky to ledva aj generovalo a prd vydrzali, radsej som dal passivku na dalsieho psa + movement speed ked nejsi v combate. Samozrejme hovorim o TMF builde co mam.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Milion » 03.07.2014, 06:51 hod.

Pojďme si pokecat o těch vraždících batoletech. Blizz nám hrozně moc věcí tají. Kolik mají life, kolik dmg, rezů. Vím akorát, že žijí minutu. Chtělo by to i ikonku vlevo nahoře vedle psa a gargy, kde by byl počet aktivních vraždících batolat v daném okamžiku.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 03.07.2014, 08:02 hod.

ja ma takovej pocit ze uz to blizard nekde psal ze by batolata meli mit ikonku a zobrazovat se pocet ale zatim se nic nedeje :D coz je skoda

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Hamman » 03.07.2014, 08:03 hod.

Jj psal :D asi je to hroznej problem

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 03.07.2014, 08:55 hod.

Z ikonu na fetiše bojuju na ofiko fóru už dlouho. Nevím kde je problém, ale docela dost mě irituje, že nevím kolik batolat s sebou táhnu. Podle čeho mám pak kupovat plýny?? hmmm blizárde?
@sgtmajfoley: vzhledem k používání FA mám taky 2 pasivky na psa, tudíž mám Pětipsa a FA navíc :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2014, 01:04 hod.

:D Plíny mě nenapadly.
Mě to zajímá proto, abych věděl, zda mám pršet na moby žáby, když nejsou na maximálním počtu nebo už můžu taky použít sekundární manový dmg napřímo.
Jinak dneska při testování změny zbraně odzkoušeno, že 1 fetiš má asi 3,5-4x větší dmg než 1 zombie dog posílenej +13% na gearu, přičemž oba mají nastavenou physical dmg. Tedy v dmg 1 fetiš vydá cca za 4 zombí dogy. Jsou to takoví sladcí vrahounci. :D

Mají obecně peti nějakou rychlost útoku vázanou na mou rychlost útoku? Pokud ano OK. Pokud ne, tak pak je lepší mít pomalejší zbraň, což je zase na prd pro generování fetišů. Ale tam si to kompenzuji zombie tauntovacím valem na zemi, který přidává další hity. Zdálo se mi, že když jsem pozměňoval geaur a spadla mi rychlost útoku z 1,78 na 1,49, tak peti dávali větší šlupky, možná jen psychika.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 04.07.2014, 11:12 hod.

GoldOrel:"Tedy v dmg 1 fetiš vydá cca za 4 zombí dogy." No tak to asi ne,ne? na fetiše mám +38%DMG, na čivavu nic. (phys neberu, z toho těží jak čivava tak fetiš). Mám sice 5ti psa, ale u 4 to bude o málo míň.
Unbuff: 1 můj fetiš dává v rozmezí 11-16 mega a pes dává 35-50 mega. Beru to s TMF samozřejmě. Takže jeden fetiš určitě nedá za 4psy pokud jsou dohromady v TMF. Pokud jsou odděleně tak nevím :/ TMF mám už dlouho.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2014, 14:12 hod.

Mám psy oddělený na lifehit. Prsten na TMG nemám. Mluvím o klasických psech. Jelikož ještě nemám vymazlenou SC postavu, tam mí vrahounci dávají 5,5 - 7 mil. dmg v critu, zatímco normální psy se plácají kolem 1,3 -1,5 mil. Slabota.

Jak je to stou rychlostí petů dle rychlosti útoků postavy ví někdo?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2014, 18:21 hod.

Zkusil jste někdo používat jako doplňkový skill k urychlení generování fetišů Grasp of the dead nebo wall of zombies. Zkouším oba, ale nějako se neumí rozhodnout co je lepší jako doplněk k padajícím žábám. :evil:

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Bit » 04.07.2014, 19:43 hod.

jestly myslíš AS tak a se prý na psy (pety) nevztahuje jen TaT...
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“