PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 10.10.2014, 17:25 hod.

Omg, jsem se z toho málem pos*al, a přitom projímadlo začnu chlemtat až v neděli :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 17:26 hod.

Dost se na ta motýlí křídla v žaludku těším. Zatím tam mám vepřovou krkovici :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 10.10.2014, 17:44 hod.

som videl niekde tabulku sanca na kukri je mensia ako na LOTTO :)

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PEJSKARI

Příspěvek od prelien » 10.10.2014, 18:23 hod.

Zajimalo by me jaka je sance pri dropu 1h zbrane, ze to bude ceremonial. Pokud jde o me tak drop mam minimalni, coz je docela frustrujici, kdyz nepada ceremonial tezko padne kukri.

pinda
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:pinda#1651

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pinda » 11.10.2014, 09:31 hod.

trochu provokace :lol: :P ...dva týdny..dvě kukri :love:
Obrázek
Obrázek

Gyx
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gyx » 11.10.2014, 12:17 hod.

Tak už ji taky mám.
Posune to wd úplně jinam.


Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 11.10.2014, 12:29 hod.

Ty vole samej troll tady (ironie) grrrrrrr ja mam dve kukri a jedno nemelo ani 2K dps a druhe 2050.. unterwassermani :-P
Ne jako gratulace a zavist k takovejm rollum
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 11.10.2014, 13:12 hod.

ceremonial knife mi uz par krat padla ale kukri to nebola vrrrrrrr :(

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 11.10.2014, 16:06 hod.

Uz sem to tu nekde psal, sance na kukri ve hre jeb1,84. U kadaly 0,92. Takze asi tak. Pokud ju nekdo dropne, tak behem par hod mu padne druha (pravidlo prostouchnuti).
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 12.10.2014, 10:45 hod.

Omg, já se z vás fakt pos*ru, dneska na 100%, páč už chlastám projímadlo :twisted: Já od vydání RoS nenašel žádnou, hraju z 99% za WD, ceremonial knife mraky a nic :OXO

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yarek » 12.10.2014, 21:25 hod.

Pekne kousky, ja tu svou teda uz postovat nebudu, at nemusime volat Chocholouska, ze tu mame nejaky pripady zesileni z NEdropu:-))

Chtel jsem se optat, testoval nekdo nejak vazneji cold fetisaky?Co jsem pochopil z popisku k te rune, tak by meli davat relativne vetsi dmg, nicmene u potvor, u kterych jsou vyvolany ... a tady navstava problem:-) Jak daleko je jeste pobliz? pokud by to ylo rekneme 20-30y tak by to bylo v pohode, pokud je to nekde primo u tech mobu, tak by s vyplatili tak max u bosu, kde se daj vyvolat primo u nich. Podle me je totiz tato cold runa jak delana na pouziti spolu s kukri, protoze tam se ty fetisaci daj vyvolavat skoro neustale a tak by ta dmg mohla byt znat, ikdyz jich je mene nez treba u phys runy. To je dalsi otazka, jestli mensi pocet s vetsi dmg je lepsi a nebo ty co sou navic u phys runy ten celkovej dmg dorovnaj...

No zkusim to dneska otestovat, pokud najdu cold aughil bracery, sojku i amu bych mel mit. Kazdopadne by z coldu tezily i pirane a na vyssich gr uz je kazda dmg navic dobra:-)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 13.10.2014, 06:55 hod.

O víkendu jsem potestoval. Solo game bez Unity je hranice GR 34/35 podle rollu riftu. bez Kukriny dokonce ještě dříve s největší pravděpodobností. GR 33 bez problémů, 34 jsem zkoušel cca 6x z toho 2x mi chybělo 20-30 sekund u guarda. Už u GR 34 bez Unity jsou to občas IK. Na GR 35 už bez toho ringu dostávám IK standartně a to i při toughnes 12-15 mega = takže není šance to dát snad jen s naprosto ideálním rolem jak trashe tak afixů u elit. Na to se mi ale asi nebude chtít čekat:)

Věčně diskutovaný atack speed je opravdu nesmysl honit, pasivka Gruesome feast zvedne dmg fetishům několikanásobně více, než všechny poprocované gemy dohromady. Dokonce, a tomu jsem ze začátku nevěřil, se ji vyplatí mít i do GR. Jen se tomu sbírání globů musí podřídit hraní.

Je fakt veliká škoda - že nefunguje správně gem na range. Tohle by pet WD posunulo zase o dost dál:/

Otestuju ten fearovací build do party, včera mě bouchis vyprudil k tomu, že sem na to složil gear a dali jsme jeden pokusný run - GR39 i přes tuším 4 smrti s rezervou skoro 1,5 minuty. A to jsem to prvně hrál v tom trialu a GR takže mezery tam byly značné:))

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 13.10.2014, 09:43 hod.

Tvl si děláte srandu ne ? To byl nějakej Kukri week nebo co jako ? :D Kde se rozdávalo, že jsem tam zrovna nebyl ? Gz všem, doufám že se taky dočkám někdy. Potřebuju se posunout taky dál

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 13.10.2014, 15:10 hod.

Seton píše:To ani nepočítej :D přestane tě to bavit :D. Já mám ovšem ověřenou metodu dropu ;-).
Když už sem si říkal, že je to marný a nikdy mi nepadne, přestal sem na to myslet a farmil jiný předměty a ejhle, pak jednoho krásného večera v normal riftu z nějaké bedny hnědej sloupec a ....
Volná romance na téma Kukri. By Seton:
....Tak si říkáš "No, alespoň další FS, bude matroš na enchant" a pak vidíš ten tvar....óóóo ten nádherný, nezaměnitelný tvar Kukri..její křivky.. lehce se opotíš, rozklepou se ti kolena a v břiše tančí motýlci jako ze zamilovaného klišé romantických béček..... začneš pomalu, šetrně, nenásilně identifikovat a odhalovat její skryté přednosti...zdá se ti to jako věčnost a náležitě si to vychutnáváš.....nechceš nic zkazit, je to poprvé..... a pak se tajemství odhalí celé a ty se začínáš modlit aby neměla 500 STR, Mana regen, Vit a LoH. A najedou chceš s touto kráskou strávit celý zbytek tvého bídného života v Sanctuary, počítáte spolu padlé a krmíš ji krví hnusáků, ideální partnerství ;-) :D.
No takže asi tak se to má s tou Kukrinou, doufám, že si dobře početli hlavně Gold Eagle a Tyckin a spol ;-) :D :twisted: >:D
U třetího řádku romance jse se začal ovládat, takže jsem se neudělal. UFFF.

Aktuálně stávkuju a pak chci hned v pátek až to zase budu hrát, Kukri,nebo zase budu týden stávkovat.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pan HU » 14.10.2014, 15:44 hod.

Znovu a znovu pročítám tu Setonovu litanii ... A SLZÍM DOJETÍM !!! :-) :-) :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 14.10.2014, 15:54 hod.

ooo děkuji, děkuji, je to pocta pro autorovo prvodílo :D. Bude následovat "Jak jsem se seznámil s WH". cyklus červené knihovny :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 15.10.2014, 06:04 hod.

Kuš, WH pásek taky nemám, a to mi Kadila zkonzumovala asi 70k shardů :OXO Teď u ní nakupuji Kukri, zatím marně pochopitelně :D

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 15.10.2014, 10:45 hod.

pain enchancer sa na pets nevztahuje a tak isto aj Toxin?

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tokugawa » 15.10.2014, 11:10 hod.

U Pain Enhancer jsem zatím všude četl, že s pety funguje. Jak u nás, tak na battle.net diskusích.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: PEJSKARI

Příspěvek od DeathHero » 18.10.2014, 17:43 hod.

Tak muj prvni pouzitelny dostal jsem pejska navic a bonus do zivota jaky mate nej HA pro WD :wave:

Obrázek
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“