PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 05.01.2015, 13:13 hod.

To jo! no já ti ji přeju už jak dlouho :), boost klanových členů je boost celýho klanu a party hry :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 05.01.2015, 14:48 hod.

Hele blbá otázka, ale na SC i nyní na HC mám pořád dilema, jakej třetí legendární gem? Enforcer + Bane Powerful jsou na T6 v partě i sólo jasný, ale u třetího váhám. Pain Enhacer na HC asi ne, ale pořád nevím jestli Bane Trapped, Toxin či třebas i Mirinae. Jedu physical fetišárnu.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 05.01.2015, 15:03 hod.

Mirinae jen pokud máš krumpáč na žaby. Tento setup jsme testovali se Střechou a Mirinae+Žabí krumpáč procuje dokonale :), boužka přes celou obrazovku, všude proc z Miriny. Testoval jsem to s Kukri, TF a Doombringerem a nikde takovej proc není, podle mě jde o to, že s krumpáčem explodují žaby 2x a proto ten pěknej proc :).
Pain enchancer: Není pro Phys špatná volba, ale mám lepšího kandidáta :)
Podle mě, je jako 3. gem jasnej Gogok kvůli 15% CDR na plným stacku, což není problém udržet :). Pokud hraješ dost pasivně (sám moc neútočíš) asi bude lepší Pain, ale jinak skrz AS a CDR určitě Gogok :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 05.01.2015, 15:18 hod.

No právě Pain Enhacer ideálně funguje (druhá vlastnost) jen když jsem přímo u mobek, a to na HC tolik nepraktikuju z pochopitelných důvodů :D
Gogok mne taky napadnul, ale cooldowny mi s Kukri problém už fakt nedělaj, navíc mám 10% v PL a 15% na gearu :)
Takže dilema pokračuje asi 8-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 05.01.2015, 15:33 hod.

Aaaaha.
Dobrá, Kukritel, tím pádem Mirinu určitě ne. Pain odpadl taky kvůli bezpečnosti. Gogok teda taky ne, pokud nepotřebuješ víc CDR (ale kdo by nepotřeboval víc CDR?? Spirit walk,Pyraňádo atd, všude CD :))
Pak mě teda na výběr zbývají 2 nejpoužitelnější a to Toxin vs. BotT.
Teď je potřeba si říct, jak často budeš mít BotT aktivní (s aurou z gemu nepočítám protože je taky blízko mobů=nechceme)
Z toxinu budeš těch 10% DMG navíc těžit prakticky furt+malej DoT. Naproti tomu, pokud dá BotT alespoň 25% boost, už je to oproti 10% z toxinu sakra rozdíl :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: PEJSKARI

Příspěvek od hanacius » 05.01.2015, 15:38 hod.

Já si už ani nedokážu představit hru za WD bez Bane of the Trapped. Bonus je hodně velkej a jelikož hraju TikiPet tak jsou vlastně všechny moby pod efektem gemu. Myslím, že je platnej i pouze pro piraně u klasickýho PetWD buildu. Podle mě Must Have gem pro WD.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: PEJSKARI

Příspěvek od skyrim1988 » 05.01.2015, 16:00 hod.

Vsak ja vim :D Setone.Jenze jak vidis,tak mi neni souzena :( A na HC kvuli tomu nepolezu.Stejne buh vi jak dlouho by mi to trvalo tam,zvlast kdyz bych vic nez casto zarval...

A dovolim si rict,ze si ju uz zaslouzim :D Vzdyt kazdy den navstevuji Diablo ;)

Jinak ten sutr Mirina je boziii!!!Ten jak se rozjede :D Bourka neskutecna.

PS : KUKRI STAN SE UZ KURNA MOU :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Nekronaut » 05.01.2015, 19:31 hod.

Tyckin píše:Jinak Kukri je neskutečnej boost - víc feťáků a perma totem, to je ukrutně znát, hlavně u malé denzity mobů či samotného guardiana člověk ty pasivkáče skoro nemá (výroba vázne) a mít možnost mrsknout si tam osm hajzlíků z FA je k nezaplacení za podpory totemu ;)
No nebudu už provokovat, držím palce 8-)
No fuj :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 05.01.2015, 19:58 hod.

No Bane of the trapped a Toxina jsem právě poslední dobou střídal - Toxin funguje pořád a Trapped jen na to co "ulovím", tzn. sice větší boost, ale ne na vše, málokdy se do rybiček vcucne celá elitka a cooldown není hned. A frozen piranhas zase nemají vcucávací efekt, ač na pokrytí jsou lepší cooldownem.
No ale očividně i dle vás zde jsem vybral dva dobré gemy ;) Pain Enhacer by se asi taky dal sólo, k obyč mobkám klidně přijdu do těsného kontaktu, u elitek už by ale ten druhotný bonus asi prakticky padnul (držím se dál), a v dobré partě na T6 bych ho už asi nevyužil vůbec - než někam dojdu, je vlastně všechno mrtvé :D

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Septiker » 13.01.2015, 13:11 hod.

Zdravím ostřílené doktory,
hledal jsem ale nějak jsem nedohledal a tak malá otázečka:
když zkoušim protlačit poison build, tak pro FA je jasna volba v podobě runy Head Hunters - dávají pak poison všichni skřítkové nebo jen ti dva navíc?

Představu jak by to mělo vypadat mám ale zoufale se nedostává potřebného vybavení (v podstatě nemám nic co bych stěžejně potřeboval) přesto kdyby měl někdo chuť tak si rád poslechnu postřehy.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sept ... o/11438071

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 13.01.2015, 13:17 hod.

Dávají poison všichni fetišové pokud máš runu Head Hunters ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 13.01.2015, 19:56 hod.

Ano, při bližším ohledání zjistíš, že mají takový zelený jedovatý nožejčky. Takový milý vraždící děcka s nožíky otrávenými vnitřnostmi jedovatých žab. :D

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Pepito86 » 13.01.2015, 21:57 hod.

septiker pridej si me do FL:) me tyhle jedovaty srandy padaj bez uzitku..mzeme riftit spolecne co padne je tvoje;-)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pepi ... o/22993113

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Septiker » 14.01.2015, 07:43 hod.

Rád přidám, snad se někdy potkáme s mojim hraním je to dost slabé (momentálně mi dcerka a práce dovolí tak dva GR vecer nekdy ani to ne), ale možná se někdy střetnem

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 14.01.2015, 09:57 hod.

Gold Eagle píše:Ano, při bližším ohledání zjistíš, že mají takový zelený jedovatý nožejčky. Takový milý vraždící děcka s nožíky otrávenými vnitřnostmi jedovatých žab. :D
:D joooo, to je přesně ono :D.
První reakce přítelkyně na mého Pet WD. "Bože, co to tam s tebou běhá?" "To je vraždící školka lásko, ukážu je z blízka" "ááá to je hnus, dej je pryč to je jak z hororu" :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 15.01.2015, 15:09 hod.

A to může bejt ráda, žes jí to neukázal při zabíjení nevinných roztomilých medvídků a poníčků :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 15.01.2015, 15:16 hod.

:D to je fakt, to bych mel asi na chvili s diablem utrum :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 16.01.2015, 17:23 hod.

No top jsem na publicu napsal, že to holky v ponylevelu musej trpět a náhle se v chatu ozvalo od nějaký kouzelnice, s kterou jsme čistili medvídky a kytičky a poníky: "Proč? Já jsem holka. :)"

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pan HU » 18.01.2015, 01:46 hod.

Tak jsem dnes celý den jel GR a po patchi je pro mého pet WD s jedovým čoklem strop GR 38, který se při dobrém rollu dá udělat. Na 39 už mi vždy chybí DMG i při dobré kombinaci prostředí a mobů. Nezbývá než čekat na ancient dropy co mě posunou o patro výše. Dnes za celý den ani jedna věc použitelná ... vše na matroš ... ach jo :-x
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 18.01.2015, 09:05 hod.

Zdravím!
Tak mě kamoši ukecali, že D3 je s datadiskem dobrý a měli pravdu :D

No, bez keců, tady je můj FUN WD pet build http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rupl ... o/50512119

Teď sháním ten slavné kedluben na hlavu pro pet dmg, je to těžký dropnout?
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“