PEJSKARI

Odpovědět
Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 30.04.2015, 12:23 hod.

Kámo moc to hrotíš.

FS mají vždy takový typ dmg, jehož element máš nejvyšší na gearu. Pokud máš na gearu +60% fire dmg potom mají FS fire dmg atd...

CoE na to nemá žádný vliv - protože působí už jako návaznost tedy pokud tvoji FS dávají fire dmg, tak při procu fire elementu na coe +200% se jim na ty 4 sekundy navýší jejich fire dmg o 200%. Je to jako by další schůdek nad základním navýšením element dmg.

Já teď budu tři dny poměrně hodně hrát - vyzkouším jak carnevil tak klasiku i když Tiki sacrifice je lepší než klasika obyčejný FA build si myslím. Carnevilem jsem dal 43 zatím, sacrifice jeden pokus a dal jsem 45. Ale nebyl čas - po víkendu budu chytřejší:))

Zkus a můžeme pak porovnat.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 30.04.2015, 12:35 hod.

Tak sorry za hrocení no :( :(.
OK, tím pádem, bylo by výhodnější rozdělit elemnty a těžit více času z CoE nebo nechat všude phys?
Příklad: Gear bude Poison (tedy i FS budou poison). FA nechám Phys runu. Pak bude rotace ringu a boost pro FA/FS následující:

Cold | Phys | Poison | Fire
.........FA.....FS...................takže 2/4 času, ale pokaždé jinej typ fetišů.

Nebo nechám Phys všude a bude boost 1/4 času, ale pro všechny.

Taky jsem přemýšlel nad Cold dogama místo hexe. jsou zeď - chill efekt a bosst dmg zároveň a navíc by z CoE mohli taky těžit :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 30.04.2015, 12:59 hod.

Nikdo to nezkoušel takhle rozházet elementy a runy.

Jde o to jak to chceš hrát a vyplatí se většinou prostě maximalizovat jeden druh elementu ať tak nebo tak. Já jsem CoE zkoušel jak u FA buildu tak u carnevilu. Je to hrozně znát u RG ten proc, tam za ty 4 sekundy fakt naložíš hrozný dmg.

U AoE je teorie, že by se mohlo používat sacrifice při procu do physical elementu s runou na zvyšování dmg. Jenže při hře stíhej to... To je stejné, jako používat Haunt u carnevil buildu - v teorii to vypadá skvěle navýšení +20% dmg, jenže pak to člověk zkusí a ejhle o kolik dmg člověk přijde, když se snaží stackovat haunt na víc mobek najednou a nestřílí šipky..

Můžeš to zkusit - ale já tomu míchání elementů moc nedávám...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 30.04.2015, 13:10 hod.

No já mám s tím prstenem jinej docela velkej problém....já ten prsten nemám :D :D takže to zkusím, až ho dropnu :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 30.04.2015, 16:12 hod.

Ten prsten na elementy je hodně silnej. Testoval jsem ho na pet barbarovi s dědkama, VŽDY JSEM SE S JEN PHYSICAL BUILDEM s ním dostal dál v GR než bez něj. Tady to bude si podobný. Vem si, že když máš např. build s čistě 1 elementem a 4 aktivní potvory nebou kouzla např. jedový tak na 4/5 sekund za 20 sekund se jejich dmg zvedně cca 4x (že jo?), když to budeš mít rozložený do více elementů, tak ten boost bude menší a rozložený více v čase. Celkově průměrně si myslím, že to vyjde nastejno.

Zkoušel jsem i s vycraftěnou sekyrkou i FA+FS cold build - taky na pytel To by jste museli vyvolávat často po sobě cold FA, aby se výrazně prosejvil ten bonus, že po vykouzlení mají první ránou obrovskou dmg - snad jsem zahlídnul i přes 400 000 000 crit, na to zase potřebujete Kukri, takze sbohem ancient 1h s +% cold dmg.
Spíše je na pytel, že devastator, Doombringer apod. v Ancient verzi jsou při nejlepším nastejno s fetiš buildem a Zunimasou jak normální neancient Kukri. A mít Ancient Kukri pro další posun je peklo na snad tisíce hodin. To i ancient Hallowenku jsem měl proti tomu docela na brb v pohodě.
Jediné co mě napadlo by bylo zkombinovat čístě poison build s Gdogem - nutnost prstenu a sundat helmu na pety. Jinak čistý Fetish poison build jsem měl slabší než physical fetišáky (vždy FS + FA). Na FS jsem pro testy používal opasek na FS. Ještě celkem zajímvě silný byl fire fetiš build.
Zunimasa mě s tím prstenem a helmou v setu dost sejří teda. Až budu mít lepší prsten na Gdoga a Gargy, tak to zkusím bez FA+FS, ale obávám se, že to bude jen fun build, bo při kombu obou těchto prstenů ztratím helmu na pety + rukavice. Je to na pytel.
Pokud nahardíte Zunimasa prsten nebo ROyal prsten nečím jiným, tak vždy přijdete u Zunamsy o rukavice na Pety nebo helmu na pety. proto jsem blizazrdu psal, že ten 6set Zunimassa bonus by měl být nad 300%, spíše ke 400% ještě předtím než dali + 275% ana PTR byl ještě starý jen +100% bonus, ale buďme vděčni za toto.

Ještě mě napadlo udělat cold FA build s max cooldown redukci na vyvolání FA a mít k tomu Kukrinu. A furt vyvolávat čerstvou ledovou FA armádu s obrovskou první dmg
Potom je ještě možnost nějak nakombinovat F+R presten na zvýšení dmg, ale obávám se, že tím, že pak přijdete o pet rukavice a helmu, tak to celkově dmg/čas vyjde nastejno nebo hůře, ale nezkoušel jsem to.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 30.04.2015, 16:23 hod., celkem upraveno 1 x.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: PEJSKARI

Příspěvek od fuxicek » 30.04.2015, 16:22 hod.

nemam natestovano, ale pocitove mi prijdou lepsi tatky+pox nez prsten co strida bonus do elementu, na gr public s element prstenem vetsinou koncim kolem 45 a tatkama kolem 50, mozna je to tim, ze jsem chytl lepsi spoluhrace, nevim....

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 30.04.2015, 20:23 hod.

Co je to "tatky"? Taker and Theo? A jaký máš druhý prsten k Poxu, Royal?

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: PEJSKARI

Příspěvek od fuxicek » 01.05.2015, 05:10 hod.

j

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 03.05.2015, 14:03 hod.

Blbý je, že MoJ mám 100% a TaT mám 49% a trifectu....to se prostě blbě dává pryč :(. U zuni mě sere hlavně ten prsten no, kdyby to dali na brancery tak kklidně oželím Aughid a nasadím CoE s full zuni i s MoJ a TaT :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 04.05.2015, 07:35 hod.

Nikde ve Vašich komentářích nečtu, kam jste se s daným buildem dostali na GR což je pro mě ta porovnatelná hranice, fun buildů na T6 je tolik, že nemá smysl je řešit aniž bych chtěl někoho urazit.

1) Tiki sacrifice build - physical
- DPS ve hře 1,4M, 40% physical a 45% FA, amulet na elektriku
- jediný ackový item bylo mojo
- dal jsem s tím GR 45 a na GR 46 to bylo trápení a trápení a trápení, AoE sacrifice už je naprosto nedostatečné a i velké skupinky trashe trvají nepřiměřeně dlouho
- elitky jdou poměrně dobře včetně guarda, bohužel ne dostatečně na to, aby se ten GR dal chodit
Hranice tohohle buildu bez Ackový kukriny je 46, je to pohodový hraní, který se ale na určité obtížnosti stává nudné, protože jen stojíte a čekáte, až to umře - není DPS.

2) Carnevil
- DPS 1,96 M, 20% poison, 55% FA a 30% PD
- ancient Mojo s dobrý rolem, bohužel ani po 60 rerolech se nepodařilo dát +dmg na elitky zatím a neni matroš zbytek viz profil
- GR 46 na první pokus, GR 47 na první pokus s conductem, GR 48 na první pokus RG Zoltan, GR 49 na první pokus RG ten co prdí ten smrad, GR 50 dva pokusy špatnej roll mapy na šipkaře, ale i tak cca o minutu oba dva

3) Suport a party play
- na nátlak jsem poměnil gear a trochu se mi snížila toughnes, což občas znamená, že zalehnu...:))
- na druhou stranu se asi opravdu maximalizovala podpora DPS + je tam ten stun na guarda, který opravdu hodně pomůže
- dali jsme GR 59 a musím souhlasit s Aviem, že už je to čistě o DPS, tankování a stahování crusem je všude stejné, jde jen o to, jak rychle jsou schopni to DPSka sundat
- na těch vyšších GR už fakt záleží na tom, jakýho dostaneme guarda, v případě Cold debila je to skoro na leave:))

Oba buildy na solo bez ackové zbraně, která to značně vytahne. Jediný pohodlně hratelný build na solo je tedy Carnevil a šipky a to i bez ackového gearu. Bohužel do 4pl party naprosto nehratelný díky lagům. Ve třech lidech dobře hratelný i carnevil.

Taky jsem doskládal gear na farmení matroše na barbovi, vřele doporučuju - je to fofr.

Na závěr element ring, který rozebíráte. Bohužel nemůžu souhlasit s Gold eaglem, že by se k tomu ringu mohlo přistupovat s tím, že buď máš boost ve 4 sekundách nebo rozložený. Hrubě a to opravdu hrubě záleží na tom s čím hrajete a jaké spely a kdy používáte. Myslet si, že když používáte 3 útočné dps spely a na každý dáte jiný element tak využijete 3/4 boost toho ringu není reálné. Důležité je, co je Váš hlavní dmg dealer a na ten se soustředit. Ve vyšších GR se už jen velmi obtížně přesně časuje použitý spelů tak, aby se z toho prstenu vymlátilo maximum zrovna když je tam správný element... Já jsem ho zatím vyřadil, než ho naroluju do ideální podoby - ale potom u šipkaře je to obrovský boost na guarda, protože ty 4 sekundy Vás opravdu hodně posunou.. Doporučuju stejně jako dřív jít tvrdě za jedním elementem, nějaký střídání a doufání v pomoc ringu je nesmysl.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 04.05.2015, 10:39 hod.

ja carnevial PD moc nejedu, jen jsem ho ze srandy slozil (decentni dmg viz podpis) ja zkusil jednou 46 A hned na prvni pokus, pak sem uz nezkousel. PD je od zacatku patche OP dmg pro wd.
No je jasny se soustredit jen na jeden element, toje jasny, amu doporucuju pioson dmg,chd,cc,soc.
Este poznatek k moju. Probiral sem to s kamem, kterej ho ma hodne zajetyho, gr 55 solo, je devatej v eu.
a rikal ze na.moju je lepsi nechat FA, prej mu vice kritujou, tak jen nechci sirit nake milne informace, kdyz sem nekde psal ze na moju PD,
chce to proste vyzkouset ten kdo jede tento nej build pro wd.

p.s. furt kocarek :-))
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 04.05.2015, 10:53 hod.

:D ty vole, ať ten kočár někde nevyklopíš, takový slohy tady :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 04.05.2015, 11:05 hod.

Nevim s tim mojem - já tam FA nechám a roluju 8% do elit a pak už se mi bude těžko měnit... Když jsem tak chodil tak strop bez Ackový DoD bude tak 51 možná ideální roll 52 ale to fakt full zombie rift s velikánskou denzitou.

RG se šipkama není problém skoro žádný snad až na cold snapa a chargujícího se rakanotha. Já už ted prostě crituju za 100+mega a to sem defakto bez ancient gearu a bez element ringu. Navíc ten poměrně častý stun i na bose je prostě znát na to solo.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pan HU » 04.05.2015, 11:07 hod.

Téma se jmenuje pejskaři! To už jsem ku*va jedinej, kdo toho psa ještě jede? >:'( Nicméně když jsem to před týdnem na chvíli zkusil .. .jet s pet WD po 3 měsísích hraní s Monkem ... tak jsem si připadal jak ta nejhorší lama, která neví kde je levá a pravá a co mačkat kdy to už jsem zapomněl úplně :D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 05.05.2015, 11:06 hod.

Pes (Gdog) je jen jeden + sežere pasivky aby byl silnější. To je problém.
A jestli je zase lepší to co mě neba - Carnevil, tak du blejt.
S WD v podpisu dělám bez A Kukri GR45, pak už není dmg.

Ten barbar - WW s dědkama na fury, toho nyní pojedu taky na farmu. Dřív jsem jel na farmu fire Wize.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Y0G1 » 05.05.2015, 12:45 hod.

Prepacte za mensi off topic nechcem zakladat nove tema

Su tu nejake wd-cka co hraju HC season ? ci by neboli ochotny na share loot ?

Chyba mi carnevil do buildu ..kludne by som dal aj A verziu dyky za pomoc ked padne

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 05.05.2015, 20:39 hod.

Kadala dává (už mám druhou áčkovou), ale The Dagger of Darts nedá mrcha :D Co byste přetočili?

Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 06.05.2015, 09:01 hod.

base DMG bych točil... CG!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 06.05.2015, 11:24 hod.

Jako CG, ale víme - že je bídnej bohužel. Ale radost bych měl taky to se neboj:)))

Já za 700 paragonů 3 kukriny jedna horší než druhá bohužel. DoD mám dobrou normal, Acková v nedohlednu samozřejmě. Jelikož seš HC tak to ani pořádně neozkoušíš na ty GR, protože musíš dávat bacha.

Dokonce jsem uvažoval, že si dám jednu sezonu kvuli trochu zvýšenýmu dropu týhle srandy, zatím se držím a už cca měsíc kupuju za shardy jen a pouze one handy.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 06.05.2015, 14:16 hod.

Njn, není to fér, někdo A-Kukri chce jako nic jinýho na světě, já už jednu 3k krasavici mám, momentálně se na ni práší na WD San :)
Jenže já přišel na chuť flusání a ta současná DoD je fakt bída, a navíc HC a RIP je blízko, včera jsme dost divočili (GR40-44) a pasivky lítaly :)

Taky mám dilema jak ring a rukavice - mám fakt pěknej Zuni ring i TaT rukavičky (viz. podpis), solidní SoJ, ale Zuni rukavice slabší, takže si říkám kterou kombinaci spíš, zatím tam mám tu první verzi minimálně do doby než budou pěkný Zuni rukavičky.
Na sólo divočárny hodím Unity, ale zatím neblbnu, mizerná DoD a taky ji nemám rezervní právě >:roll:

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“