PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469
PEJSKARI

Příspěvek od Guru » 25.05.2014, 01:27 hod.

KDO VYPUSTIL PSY VEN ... HAF HAF HAF :D
Protoze se venku krasne otepluje je na case odlozit to kvantum plastu zavatych k pet buildu a prestat si stezovat ze SMK stale nepada ... Nastava era vzdusnych pestrobarevnych kosil ve kterych dame svetu opet na obdiv sva krasna sneda a silna tela ... http://www.youtube.com/watch?v=Qkuu0Lwb5EM

Za vsechno muze tenhle prsten, ktery byl jeste pred P 2.0.5 prakticky nepouzitelny, Ti co ho rozebrali budou jiste vedet :D http://eu.battle.net/d3/en/item/the-tall-mans-finger
Podle videi bych rekl, ze runa Burning Dog je Phys skill s Fire efektem nez plnohodnotny Fire skill: http://www.youtube.com/watch?v=jGznnsx10pQ

Dalsi z krasnych WD buildu je postaveny na CDR a teto masce: http://eu.battle.net/d3/en/item/tiklandian-visage
V parte na vyssich T HC modu by mohl byt vitany: http://www.youtube.com/watch?v=3wVDlFXw-pA
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 25.05.2014, 09:17 hod.

Mluvíš mi z duše, prsten jsem rozebral a maska bohuzel zemrela s mym WD :'(

Poté, co v posledním patchi snížili cooldown a zvýšili radius u Horrify, jsem oblékl dva CDR sety, dal trochu bodíků z paragonu do CDR, změnil runu z 24yardů (po patchy je základ 18y a ne jen 12y) na Frightening Aspect, tak byl krásný perma fear/root a k tomu 100% armor. Joo, kde jsou ty časy :)

Odesláno z mého Sony Xperia L

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Guru » 25.05.2014, 17:56 hod.

Vida, tak prece se najdou kreativni jedinci, kteri se zmuzou navic nez jen pomackat par cupliku na singletargetu a oznacit lidi co to vidi jinak za omezene :idea:
RIP Stanley, lidi jako ty by se melo stesti drzet.
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 25.05.2014, 18:23 hod.

Tak porad to byl PetBuild, akorat misto psu jsem mel Horrify :), ale ocením kazdy kompliment :D

A jelikoz mi na novem WD (ten stary na to mel sakra smulu) padl SoJ a Andarielka s +phys, tak jsem u petu porad :-) A Horrify ve 2.0.5. funguje vlastne stejne jako s tou helmou, akorat misto 6-8 vterin jen 3.

Odesláno z mého Sony Xperia L

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 26.05.2014, 08:06 hod.

Tomuhle buildu chybí jedna jediná věc - aby se u fetish army dal měnit dmg na fire (někde se psalo, že když dát ty dvě kluky s těma foukačkama, tak to automaticky změní dmg všech fetishů na fire --- ale byla to jen spekulace si myslím). Potom by to bylo už hodně zajímavý, když by jste dokázali složit +60-80% fire dmg a k tomu tohohle čokla:)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 26.05.2014, 18:56 hod.

Tuším že nějaké nepovedené kousky toho ringu jsem měl (či možná ještě mám) v truhle, ale nikdy jsem to nezkoušel - ono obětovat ring na sety či SoJ je velká daň - stojí ten čokl za to? To by musel být fakt killer :D

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: PEJSKARI

Příspěvek od cabes » 26.05.2014, 19:03 hod.

ja ten ring nosim odkedy my dropol a psa som si rychlo oblubil a uz som to niekde pisal ze sa ho budem tazko zbavovat ked my padne pouzitelny SoJ.dlho som ho sumonoval cez offhandu takze nemal runu ale cca dva dni mam novu mojo zabu tak uz som ho dal stou fire aurarunou:D masaker

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 26.05.2014, 20:31 hod.

no ja stim pejskem beham a musim rict ze je dobrej dava me crity az za 30m a navic donej jde nejakejch 30 procent zraneni co dostranu :D a kazdym kousnutim me healuje :) jen jeste nemam zajmavou zbran aby slo dps nahoru a navic si potrebuju dodelat spravne rolnutej gear :)

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Milion » 27.05.2014, 08:21 hod.

Taky venčím každý den poctivě. :)
Přátelé zkušení w-dčkaři. Koukněte zhodnoťte a pomozte vylepšit díky předem.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/mili ... o/11967713

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 27.05.2014, 13:50 hod.

Milion - no máš ještě hodně co vylepšovat, zejména na hlavu Mask of Jeram pro fetišáky jako základ, gambli u Kadaly jako o život :D
Pak si obstarat a nějak nakombinovat nějaké sety - Asheara a Aughild (craft), Blackthorne a Zuni (drop, gamble), samozřejmě podle toho jestli máš či budeš mít ring na sety jako já (RORG). Bracers na doplňování many jsou fajn Reaper´s wraps (či tak nějak se to jmenuje) - materiál dropuje z Mathaela (je celkem vostrej :D ) Offhand pokud jsou pejsci je moc šikovnej takovej ten klacek s hadem (nevím teď název) - psi pak berou 25-30% dmg co ty dostáváš na sebe.
Jinak dost pěknej Zuni ring ;)

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Milion » 27.05.2014, 14:58 hod.

Je mi jasné že na hlavu patří Mask of Jeram čekám na ní. Chtěl bych mít perma fetišity s komplet Zuni setu. Jen to chce trochu toho diablovského štěstíčka :)
Ale musím konstatovat, že mě ten wd hodně baví, ale ten pes mě docela strapňuje, že dává větší dmg než já :-)

Jedna věc mi není moc jasná. Proč jede hodně WDček physical dmg??

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2014, 15:34 hod.

Protože fetish jsou physical...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 27.05.2014, 15:55 hod.

Tak pro ty z vás, co ještě zvažují využít Tall mans finger s tímto pejsánkem, tak posílám video, kde týpek nabouchal gear pouze na tento skill a dal Ghnoma čistě jen psem za 7 vteřin :)

http://www.youtube.com/watch?v=O5wZyJumXNc

Docela pěkné crity dává...ale musím uznat, že na běžný T6 rifting to asi není, ale jako ukázka docela pěkné...já už bez psa chodit nebudu :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2014, 16:03 hod.

Na jakej element se vyplatí nejvíc?
Ring ještě nemám, ale zkusil bych to tam nějak zakomponovat když by padl.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 27.05.2014, 17:22 hod.

No jak říkal ten borec na tom videu, tak největší šlupky dává poison pes. Ale zase je to těžké to zkombinovat s Pet WD, který by se měl orientovat na Physical. Proto já třeba jedu s Life on hit psem :) BTW můj první TMF mi dala Kadala asi na 30. pokus. Šance na to, že ti tento prsten konkrétně dropne je hodně nízká...

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: PEJSKARI

Příspěvek od fuxicek » 28.05.2014, 03:21 hod.

ale prdlacku, ten prsten mi dropl nekolikrat, chce to jen hrat, nez udelas 100 levelu, mas ho nekolikrat.....

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tbro » 28.05.2014, 05:51 hod.

Vcera jsem si rikal ze by bylo hezke ho dropnout. Prijdu z venku dam jeden rift a mam ho tam. Dneska testnu. Jako myslim ze na ukor RoRG by to klidne slo.
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 28.05.2014, 16:48 hod.

Tak Guru mi asi nosí štěstí :), dneska mi taky padl druhej ringoš na psa, sice blbej roll, ale chvíli ho zkusím. Rollnul se mi tam life per hit a area dmg, tak jsem tam nechal area dmg, ale až potom mi napadlo se zeptat jestli funguje area dmg na fetishe a toho doga? Nevíte někdo?

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 28.05.2014, 17:00 hod.

take cekam na nejakej jinej kterej me lepe rolne :)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 28.05.2014, 17:13 hod.

Fetishove area damage rozhodně nespouštějí. Nevím ale, zdali pes a Gargy - to chce asi googlit.. u těch fetishů jsem si ale jistý, že ti ani LoH, ani area nedávají..

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“