Peti...

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31
Peti...

Příspěvek od Roukiero » 08.09.2014, 18:06 hod.

Ahoj lidi,
klasicky blbej dotaz ( tenhle je ze soudku skoro dmnce), ale u WD se mezi pety počítají i ti malí fetishové? jde mi hlavně o kombinaci legend gemu Enforcer a masky http://us.battle.net/d3/en/item/mask-of ... samozřejmě bych měl komplet Zunimassa set a celkově bych chtěl udělat WD jako summoneera....díky za odpověď....

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Peti...

Příspěvek od Lemurman » 08.09.2014, 19:25 hod.

jo, měli by se počítat
Obrázek

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Peti...

Příspěvek od Roukiero » 08.09.2014, 19:33 hod.

díky za odpověď....

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Peti...

Příspěvek od Tyckin » 11.09.2014, 07:31 hod.

Na tom celé to nádobíčko stojí - MoJ hlava a TaT rukavičky :) Pochopitelně taková Kukri dokáže nahradit i Zuni set, ale já ji znám jen z pohádek :twisted:

heroes92
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:heroes92

Re: Peti...

Příspěvek od heroes92 » 11.09.2014, 21:50 hod.

Zdravim, chci se zeptat, zvyšují Taskery i dmg petu?.. nebo jen čistě atc speed?... snažim se je sehnat ale zatím se mi nepoštěstilo, tak se ptám. Dík

Uživatelský avatar
barwajz
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:barwajz#2964

Re: Peti...

Příspěvek od barwajz » 11.09.2014, 21:55 hod.

Zvyšují jejich attack speed = DPS

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Peti...

Příspěvek od Cartman » 11.09.2014, 21:55 hod.

no, nechápu otázku, AS = o 50%+- víc dmg za 1s ; )-

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Peti...

Příspěvek od Frozen » 12.09.2014, 05:39 hod.

peti by měli mít konstatní rychlost a nedá se měnit, ovšem aplikovaná rychlost útoku na ně přímo úměrně zvedá jejich dmg. Tudíž ano, T&T zvedají dmg petů
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Peti...

Příspěvek od coyd » 12.09.2014, 07:02 hod.

nezveda jejich dmg ale jejich dps.. rychlost maji "konstantni" respektive neodviji se od rychlosti vaseho utoku, ale taskery jim adekvatne zvysi jejich "konstantni" AS
Myslim ze jejich fixni as je 1,5at/s a s taskerama je potreba k tomu pripocist tech 40-50%
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Peti...

Příspěvek od Gold Eagle » 12.09.2014, 22:56 hod.

To jsou zase žvásty. Vždyť u pet WD ve vláknu jsme si to už vyjasnili. Třeba fetišáci. Ti mají konsstantní rychlost útoku 1,25 atak za sekundu. Si na gearu zvyšíte CHC, CHD, nebo aatack speed postavy, tak tychle všechny věci zvedají přes výpočtovou rovnici i základní dmg petů na 1 seknutí nebo kousnutí
Třeba mám fetišáka co udělá 10 000 000 dmg/1 ránu to je na 1 sek nožem. A protože fetišák má rychlost útoku 1,25 seknutí nožem za sekundu, tak průměrně za sekundu fetišák udělá dmg 12 500 000 (dps jednoho fetišáka).
Pak si třeba zvednete o 7% celkovou attack speed postavy lepším gearem a CHD a CHC zůstane stejné což přes rovnici vyhodnotí, že třeba 1 fetišák za 1 sek nožem dá nikoli dmg 10 000 000, ale už dá 10 500 000 a protože fetišák sekne nožem 1,25x za sekundu, tak pak průměrně fetišák dává 13 125 000 dmg za sekudnu - tedy to je jeho dps.
Tááák a nyní se potíte, klečíte před Kadalou a když jí konečně přivedete k max orgasmu, tak vám dá TaT rukavice se stejným rolem jako byl na rukavicích předtím, ale navíc u nich máte + 50% nvýšení attask speed petů. A bum!
Zde je výjimka všichni peti, tedy i fetišáci mají zvýšenou rychlost útoku o 50%. tedy místo 1,25 na 1,875 seknutí nožem za sekundu.
Pak takovej fetišák dává zase na 1 seknutí nožem třeba 10 500 000 dmg. Ale neseká už rychlostí 1,25 za sekundu, ale 1,875 za sekundu. Tedy jeho dps pak je v průměru nikoli 13 125 000, ale už je 19 687 500.
Je to stejný jako když ti dám facku, která je tak silná, že ti vyrazí vždy 1 zub. Pak si nasadím rukavice, který mi zvýší tvoje fackování 2x (+100% fackovací rychlost na rukavicích). Síla mý facky je stále stejná, takže ti vyrazí vždy 1 zub, ale nyní ti dávám facky 2x rychleji, takže zatímco předtím jsem ti vyrazil vyfackoval z huby zuby za 2 minuty, tak nyní ti je vyfackuju za 1 min.

Tak stejně fungují TaT, akorát fetišáci moby nefackují, ale rovnou je kudlou upíchají k smrti. HOWGH!
Přístě čtěte vedlejší hlavní vlákno kde to máme už vysvětleno.

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Peti...

Příspěvek od prelien » 13.09.2014, 01:21 hod.

Vycerpavajici odpoved, vic se netreba ptat.

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Peti...

Příspěvek od zahron » 14.09.2014, 00:32 hod.

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakže, mám Tikki torches build, stack fire dmge, burning dogs, wrathfull protector atd ...


a teď mi padl Carnevil, ovšem nevím co dává větší dps, jestli fire fetishi se stacknutym fire dmgem jak davaji normal melee atack, nebo jejich poison flusačky, ikdyž já prakticky hážu fire flusačku.

Taky by mě zajímalo jeslti se u tikki torches vyplatí radši magefisty nebo TaT ? Obecne si dokážu odpovědět sám, ale mám slabý TaT jen AS a CRIT, kdyžto magefisty mam 20% trifecta.


Díky za odpověd
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Peti...

Příspěvek od Seton » 15.09.2014, 08:25 hod.

Řekl bych, že i ty nejslabší TaT budou vždy lepší než Magefist :). TaT jsou sakra znát!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Peti...

Příspěvek od Gold Eagle » 15.09.2014, 21:25 hod.

Koukám, že budu muset zopakovat znovu svůj příspěvek o fackování. :shock: :twisted: :OXO :green:
Chtěl bych vidět ty magefisty, kerý ti dihoběj + 40 -50% vyšší sekání fetišáků. I kdyby ti na 1 fetiše se špatnými TaT klesla dmgm na 1 sknutí o 25%, tak to převálcuje ten počet seků (rychlost vyfackovávání zubů) o min 40% vyšší.
Si to stejně budeš koukám sám spočítat nebo otestovat na normalu bez zbraně aby jsi tomu uvěřil.
Ono totiž + 20% na magefistech se ti lineárně přičítá ke všem bonusům co už fetiší mají. takže pokud mají fetiší +100% smg z MOJ, pak třeb +60% z gearu + třeba 30% fetish arnmy z gearu. Tak to je jednoduše řečeno, +190% k zákl. dmg fetišů. A jestli ti magefisty to zvednou na +210%, ale ty přijdeš o +40-50% (1,25 seků za sekundu místi cca 1,8 seků za sekundů s TaT) rychlosti díky nasazení Magefistů místo TaT. Tak jse to jen tvůj boj a masochismus.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Peti...

Příspěvek od Yaka » 16.09.2014, 09:03 hod.

Nevěřil bych, že budete debatit o tom, zda pro pet WD existují lepší ruce než TaT. Je to něco jako debatovat, zda existuje lepší helma než Jeram:)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Peti...

Příspěvek od Seton » 16.09.2014, 09:11 hod.

Tak debatovat, to je silný slovo :D. oba jsme mu řekli, že TaT jsou TOP a hotovo :D. I s rollem STR,VIT,RCR a 5% AS :D :D ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Peti...

Příspěvek od zahron » 16.09.2014, 22:03 hod.

cool cool cool
Obrázek

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Peti...

Příspěvek od Roukiero » 19.09.2014, 08:48 hod.

tak mi dneska konečně padla MoJ headka - nejdřív jsem u tý čůzy Kadaly utratil asi 2k shardů ( darovala mi bezcené žluté a modré haraburdí) až jsem pak ze zoufalství šel do oázy, kde jsem potkal 3 elite packy naráz, 2x zahrobečkoval a ze žluťáka konečně padla ( +99% dmg a na druhej roll +6% CC)....s těma rukavicema jste mě ale dostali :{ ...pravda, jsem trošku noob, za WD jsem doposud hrál tak nějak hybridně...každopádně děkuju za všechny ty rady a porady, zkusím to nějak naaplikovat....jdu pořádně prozkoumat, jak se vlastně za petaře robí build a jak se za něj má hrát...to co předvádím já je trošku styl Bohnice... :roll:

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Peti...

Příspěvek od maja » 19.09.2014, 09:44 hod.

noob je tu svým způsobem tak trochu každý, ať si to někteří nepřipouští, proto vítej v klubu, k MOJ gratulka :-)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Peti...

Příspěvek od Yaka » 19.09.2014, 10:02 hod.

Buď v klidu - to WDčko je samo o sobě hodně atypický s ohledem na to, jak se hrajou ostatní clasy. Ale líbí se mi tvoje označení "styl bohnice" to mě rozesmálo:))

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“