U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.10.2014, 06:39 hod.

Uběhly roky od chvíle, kdy jsem ztratil aktivační kód k Diablo 2 a přes odbočku k World of Warcraft jsem našel cestu zpět do Sanctuary. A protože mě to nehorázně baví, poněkud se z toho přetlaku vypíšu.

Diablo 3 Starter Edition mě moc nenadchlo. Asi jsem měl dvojku příliš hluboko vtisknutou. Skeleton Kinga jsem dal dvakrát, pokaždé s jinou postavou, a předpokládal, že je to konec, že Diablo 3 mě nebaví. Jenže v noci! Místo abych spal, mi před očima běžel děj Diabla, slyšel jsem Cainův chraplák a vůbec!

Druhý den jsem nemohl v práci vydržet a odpoledne už jsem pořídil plnou verzi D3. Witch Doctor byla jasná volba, navíc ženská, pěkná mulatka, dizajn té postavy mě uchvátil na první pohled. A ty skilly, nakolik jsem je na startovacím lvl 13 dokázal posoudit! Třeba Grasp of the Dead! Jak ty paže volezlý chňapaj a chňapaj! Prostě láska na první pohled.

Zmínil jsem se sousedovi, co mě přivedl k Warcraftu, a než jsem se nadál, prošli jsme spolu všechny čtyři akty a nasbírali první desítku paragon levelů. Jenže co dál, že ano. Pozvolna jsme se v plvl posouvali a objevovali svět Sanctuary. V práci mám proxy, prakticky na žádný herní web nemohu, což je nakonec dobře, ale diablofans.cz blokované není. Sosal jsem informace jako houba a mělo to jediný vcelku nevyhnutelný efekt: Reaper of Souls. Trvalo jeden večer, než Malthael padl.

Přepnul jsem na Adventure mód a splnil první bounty. Den na to jsem pokořil lvl 70, získal bounties z prvního a duhého aktu a několik plvl. A objevuji pořád něco dalšího, co mě nutí hrát. Těším se na svůj první rift, se kterým čekám na sousedova barbara a trochu víc volného času. Diablo mě pohltilo.

Neustále zkoumám aktivní i pasivní skilly a zkouším je kombinovat. Zatím jenom na papíru, build, který má moje Andulajzna, zatím funguje celkem bezpečně na Master obtížnost. Chvilku jsem s ní běhal i T1, ale bylo to hraní velmi poziční a plné utíkání. Už vím, že potřebuji Azurewrath a Andariel's Visage, abych vyzkoušel zmrazovací build, také jsem se dočetl, jak málo to padá, dokud to nepadne. Asi tu Cold WD prubnu i bez věcí.

Diablo 2 jsem hrál pouze single, tehdy jsem měl jen vytáčené připojení. Diablo 3 pro mě díky multiplayeru znamená něco úplně jiného. Hrát s někým živým je naprosto jiná zábava! Navíc už jsme prakticky čtyři. Jsem v tom až po uši.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 03.10.2014, 07:06 hod.

Ty začátky, ty úplně první nikoliv ty sezonní, jsou nejlepší, taky rád vzpomínám a ten gear, jako bych se viděl před 2,5 roky :). Keep playing ;)
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 03.10.2014, 08:24 hod.

+1
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: U Andulajzny

Příspěvek od sansaj » 03.10.2014, 09:03 hod.

Tak nějak nápodobně :D za mne +10 vidím se v tom a to jsem odolával dlouhou dobu než jsem se rozhoupal anakonec pořídil koplet set hned od prvního okamžiku :D to nadšení z udolání celé story line a pak Bounties, první rift atd... skoro vzpomínky jak na dovolenou :D

Ps: Ano drop itemů je to co nás žene stále kupředu a někdy to chces nebo spíše pořád pěknou dávku trpělivosti... to už můžu říct z vlastní zkušenosti... GL a HF při hledání potřebného gearu :)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 03.10.2014, 09:45 hod.

Preju hodne hodin zabavy a radosti z novych itemu ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.10.2014, 13:03 hod.

Vždy jsem u sebe pozoroval jistou marnivost - na vzhledu mi záleželo o něco málo víc než na funkcionalitě. Respektive funkcionalitu samozřejmě upřednostním, ovšem pokud ten krám nevypadá dobře, nemám z něj takovou radost, jakou by si zasluhoval. Už asi víte, jak mě potěšila Mystic Myriam Jahzia a možnost transmogrify!

Zatím jsem ucho, které sotva dodělalo všechny akty, dotáhlo level na max a rozhlíží se po Sanctuary udiveně jako outloň. Až bude dost goldů bude i transmogrifikace. Rozhodně bude. Už vidím tu svou Andulajznu, jak jí to sluší a ladí, žádná móda každej pes jiná ves. Nevím ještě, jestli se vydám cestou barviček a budu gear pouze obarvovat, nebo změním komplet i jeho vzhled. Každopádně správnej šaman má mít špínu za nehty a sukni z trávy, čemuž budou odpovídat i barvy. Vyhlédl jsem si Desert Dye, Ranger's Dye, Winter Dye a Abyssal Dye.

Možná to někomu může připadat jako blbina, když mě právě tyhle voloviny tak bavěj!
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: U Andulajzny

Příspěvek od NargarotH » 03.10.2014, 13:09 hod.

V roce 2014 si konečně poprvé zahrát multiplayer? Awsome -_____-
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.10.2014, 13:13 hod.

Kdepak, to jsem psal o Diablu. K multiplayeru jsem se dostal před lety ve WoW.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 06.10.2014, 06:18 hod.

Je to štěstí? Extrémně příznivá náhoda? Tři v jednom během dvou hodin hraní. Takhle si běhám bounties a pozvolna povyšuji paragon levely, když tu Treasure Goblin. A v další bounty další. A ještě jeden! Pokaždé jsem ho dříve či později umlátil, v hlavě zasutou myšlenku, jak to bude krásné, až se dostanu do Vaultu k Lakotě. Pár zlatek by se hodilo, navíc jsem Lakotu viděl na obrázku a povím vám, ta ňadra musím vidět živě! No a najednou POINK... a stojím ve Vaultu! Než se vzpamatuji z překvapení, Spirit Barrage – Manitou ťukne do nějaké truhličky a začnou se sypat zlatky! Statisíce! Jako omámený likviduji moby a sbírám a sbírám. Nakonec 16 mega! Nejvíc jsem kdy měl pohromadě asi 600 tisíc!

A najednou tu stála: Kozatá dvoubradá Lakota. Šla mi pomalu, házela truhlami co to šlo, natřásala tu svou figuru, ale nakonec natáhla brka. A já se dostal k pokladu. Krom nehorázných milionů i dvě legendárky. Naházel jsem všechno do báglu, ani jsem to moc neprohlížel, a šup do Tristramu. Dojdu ke knize a zatímco pomalu identifikuji, zdá se mi to nebo ne, tohle vypadá jako Azurewrath... A vono jo! A kromě něj i gem Boon of the Hoarder!

Azurewrath má jeden socket, dal jsem do něj Flawless Imperial Emerald, zvýší mi Critical Damage o 120%, to je milé. Na Boon of the Hoarder nemám nikde socket, ale hned jak najdu nějakou vhodnou věc, tak to prubnu. Nevím totiž přesně, co věta "25% chance on killing an enemy to cause an explosion of gold." znamená. Jestli pár stovek, nebo tisíců, nebo skutečně slušný prachy.

Azurewrath zapříčinil, že jsem také krátce před spaním předělal skilly na zmazovací žabky, někde jsem ho načetl, už nevím kde:
Primární – Primary
Plague of Toads – Rain of Toads
Na 2 sekundy padají v cílové lokaci z nebe žáby s Poison poškozením 182% za sekundu.

Sekundární – Secondary
Grasp of the Dead – Death is Life
V cílové oblasti vyrazí na povrch ruce nemrtvých a na 8 sekund budou zpomalovat pohyb nepřátel o 60% a způsobovat poškození za 560%. Zabití nepřátelé mají 10% šanci, že po nich zůstane Health Globe nebo Zombie Dog (až tři).

1 – Defensive
Horrify – Frightening Aspect
Vyvolá děsivou iluzi, která ovlivní nepřátele v okruhu 12 yardů tak, že budou 4 sekundy ve strachu utíkat. 8 sekund po zakouzlení je brnění navýšeno o 100%.

2 – Defensive
Spirit Walk – Jaunt
Postava na 5 sekund vstoupí do spirituálního světa. V tomto světe není pohyb ničím omezován, ale propojení se spirituálním světem se zruší, pokud je HP sníženo pod 50%.

3 – Terror
Soul Harvest – Siphon
Vysaje životní sílu až z 5 nepřátel v okruhu 16 yardů. Za každého ovlivněného nepřítele postava obdrží 2% Intelligence. Schopnost vydrží 30 sekund. Za každého ovlivněného nepřítele regeneruje 24758 HP.

4 – Mantras
Big Bad Voodoo – Ghost Trance
Vyvolá Fetishe, který na 20 sekund svým rituálním tancem sesilateli a spojencům navýší rychlost pohybu a útoku o 20%. Po dobu rituálu regeneruje 5% HP za sekundu.


Pasivní skilly

Pierce the Veil
Veškeré poškození je zvýšeno o 20%, ale cena Many je navýšena o 30%.

Bad Medicine
Pokud je nepříteli způsobeno Posion poškození, jeho vlastní poškození je na 3 sekundy sníženo o 20%.

Spirit Vessel
Cooldown skillů Horrify, Spirit Walk a Soul Harvest je sníženo o 2 sekundy a když postava obdrží smrtelné poškození, vstoupí na 2 sekundy do spirituálního světa a regeneruje 15% HP. Tento efekt může nastat pouze jedenkrát za 90 sekund.

Vision Quest
Když je způsobeno poškození skilly Corpse Spiders, Firebomb, Plague of Toads nebo Poison Dart, regenerace Many je navýšena o 30% po dobu 5 sekund.

Není to ale úplně ono. Fakt je, že celkem slušně mrazím moby. Ale ubíjím je dost pomalu a dvakrát jsem se dostal do červené obrazovky. Navíc Big Bad Voodoo má strašně dlouhej cooldown. I přes to, že mám díky Grasp of the Dead – Death is Life tři Zombie Dogs zadarmo, nejsem s buildem úplně spokojený. Co nevidět ho předělám. Leda bych dokázal hodně rychle navýšit Attack Speed a Critical Hit Damage a sehnal další Chance to Freeze on Hit hadry. Třeba takovej The Witching Hour belt.

Bylo to fajn překvapení, ten Vault, to vám povím!
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 06.10.2014, 07:09 hod.

Se ani nedivim, ze jde zabijeni pomalu kdyz nemas zadny skill co dela dmg :) Rain of toads je dobry tak na summon fetishu z pasivky Fetish sycophants
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 06.10.2014, 10:00 hod.

Dneska zmíněný žabí build předělám na následující:
Primary – Decay
Zombie Charger – Lumbering Cold
Zombie medvědi se rozeběhnou v okruhu od vyvolání a způsobí Cold poškození za 196%.

Secondary – Decay
Piranhas – Frozen Piranhas
Piraně nyní způsobují Cold poškození za 400% po dobu 8 sekund. Zasažení nepřátelé budou po celou dobu prochlazeni.


1 – Voodoo
Big Bad Voodoo – Slam Dance
Vyvolá Fetishe, který na 20 sekund svým rituálním tancem sesilateli a spojencům navýší rychlost pohybu a útoku o 20%. Runa navyšuje poškození o 30%.

2 – Decay
Spirit Barrage – Well of Souls
Střela ze spirituálního světa s Physical poškozením za 425%. Každé seslání uvolní navíc dodatečně 3 Spirit střely které se zaměří na okolní nepřátele. Střely mají poškození za 65%.

3 – Defensive
Spirit Walk – Honored Guest
Postava na 2 sekundy vstoupí do spirituálního světa. V tomto světě není pohyb ničím omezován, ale propojení se spirituálním světem se zruší, pokud je HP sníženo pod 50%. Dokud je schopnost aktivní, každou sekundu je regenerováno 20% Many.

4 – Terror
Soul Harvest – Soul to Waste
Vysaje životní sílu až z 5 nepřátel v okruhu 16 yardů. Za každého ovlivněného nepřítele postava obdrží 2% Intelligence. Schopnost vydrží 60 sekund.


Passive skills

Spiritual Attunement – Maximální množství Many je navýšeno o 10% a regenerace Many o 1% za sekundu.

Gruesome Feast – Za každý sebraný health Globe je na 15 sekund navýšena inteligence o 10% a maximální množství Many o 10%. Bonus k inteligenci se může znásobit až 5-krát.

Rush of Essence – Spirituální schopnosti Haunt, Horrify, Soul Harvest, Spirit Barage, Spirit Walk a Mass Confusion navracejí 100 Many během 10 sekund.

Grave Injustice – Kdykoliv zemře nepřítel v okruhu 20 yardů, doplní se 1% maxima HP a Many a Cooldown všech skillů se sníží o 1 sekundu. Dosah schopnosti se zvýší předměty zvyšujicími oblast sbírání zlata.



Rolling

1. Zmrazit moby jezerem piraň (secondary)
2. Hodit na ně šamana, zvýší poškození o 30% a mně rychlost o 20% (Big
Bad Woodoo)
3. Vykouzlit kolem nich Cold medvědy (primary)
4. Střelit po nich Spirit Barrage
5. Zapnout Spirit Walk a proběhnout skrz
6. Při tom mít zapnutej Soul Harvest


Výbava

Andariel's Visage – helma 15 - 20% Cold damage
Azurewrath – meč 15% Cold damage
The Witching Hour belt – Critical Hit Damaged 50% + Attack Speed 9%

Chápu, že tyhle výpisy mohou někoho nudit. Mně dost pomáhají, navíc mě těší vidět historii svého tápání a hledání. No a pokud k tomu někdo napíše, jako třeba coyd minule, jsem jedině rád. A pokud tenhle medvědí build nebude fungovat, vrátím se k petům, 4 psi a gargáč dělali celkem paseku.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 06.10.2014, 12:34 hod.

Tohle to období ti fakt závidím a přeju. Nedá mi to a musím to sem napsat, je vtipné si uvědomit, kolik se toho dá zažít za 10 minut - 2 T6 rifty (aka 600m xp - PL 25) :)
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: U Andulajzny

Příspěvek od sansaj » 06.10.2014, 12:45 hod.

Dava souhlasim s Tebou :D ja napriklad porad cekam na 3 Vault od Goblina :D

Tokugawo uzij Boon of Hoader :D budes se divit a nebudes stihat zbírat goldy :D ale az pojedes T6 rift tak ani Hoader nebudes potrebovat, kde Ti z jednoho probehnuti T6 riftu pribude par mega goldu... za vcerejsi odpoledne mi pribilo cca 18 mega goldu bez Hoadera na t6 riftu :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 06.10.2014, 12:54 hod.

Zatím hraji na Master obtížnost, T1 jsem zkusil chvilku a šup zpátky. Z těch možností postavení postavy mi jde hlava kolem. Kombinace skillů, do toho správně vybrat ty pasivní, hadry, gemy, CC, CD, AR (zkratky), rolling. Nakonec stejně potkám chumel a mydlím to hlava nehlava, aniž bych při častém měnění skillů vůbec věděl, co sesílám :) Věřím ale, že se to podá, protože mě hraní neskutečně baví (stejně jako před dekádou D2).
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 06.10.2014, 12:58 hod.

18 mega ovšem pak může být jeden jediný pokus na rerollu když je trochu smůla dostat požadovaný reroll, tedy je to vlastně hrozně málo...

S gemem to jde naštěstí hrozně rychle a dá se zcela bez problémů (bez speicálního řešení gold gearu, třeba jen s 3-4tis. gold findu na T6) 500+ mil. goldů za hodinu. Od té doby co mám gem, tak goldy v T6 riftech vůbec nesbírám a nemusím se tak tím hodně zdržovat (vracet se zpět pro goldy).
Tím jak se zvýšil drop žlutého a modrého materiálu z RG, tak už zase není ani tolik nutné poctivě vše během riftu sbírat a zase je to rychlejší díky tomu.

Vault jsem zatím měl pouze jediný, což je dostačují (tím je Haoder). Bounties občas chodím pořád, ale ne moc (když už není tolik potřeba na klíče do riftů), takže není ani nic divného, že se nepodařilo vícekrát. Na začátku než dostal Vault nerf jsem jel zrovna rifty.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 06:31 hod.

Včera jsem se spřáteleným barbarem Silnorukou proběhl své dva první rifty. Teploměr s časem mě poměrně znervózňuje, nemám ten ukazatel rád. Rozhodně ale nutí člověka co nejlépe vybalancovat postavu, jednoho nejspíš zamrzí, když to nestihne včas. Což se ovšem včera nestalo. Vlastně hodnotím včerejšek jako úspěch, protože:

1. Soptíkův Silnoruka se také dostal do Vaultu k Lakotě
2. Padl mi Ring of Royal Grandeur, onen RoRG, o kterém čtu build co build. Teď ještě sehnat nějaké vhodné sety.

Měl jsem pro Silnoruku v truhle pár legendárních předmětů, které moje šamaní holka nepoužije. A recept na kámen, který mi padl dvakrát. Domníval jsem se, že až budu se Silnorukou v jedné hře, tak ty krámy vyházím na zem a on si vybere, jestli se mu něco nehodí. Škoda, že to nejde. Musel jsem všechno rozložit bez užitku.

Během večera, kdy Andulajzna se Silnorukou běhala rifty, se přihlásil do hry Falconerův barbar Trnavak, který je na 30 lvl a jde poprvé linii příběhu. Soptík tedy odložil barbara a relognul se jako crusader Tankcred, moji Andulajznu nahradil monk LaoTse. Mlátili jsme tu verbež všichni tři pěkně zblízka, co se do ní vešlo, pěkných pár levelů nahoru. V tom chumlu nebylo vůbec poznat kdo je kdo a jestli už nejsou všechny potvory tuhý a my nešijeme sami do sebe :)

Během hry jsem ve spěchu jednou změnil skilly a to byla velká chyba. Už jen to, že jsem z WD přešel na monka, kdy už jsem dávno zapomněl, jak bojuje. Teď ještě tohle. Víckrát ne, všechno až po přípravě a sólo tréninku.

No a pro pořádek, doupravil jsem build pro WD Andulajznu. Tak nějak jsem zatím spokojený, holka moje nakonec umí tohle:
Primary – Decay
Spirit Barrage – Well of Souls
Střela ze spirituálního světa s Physical poškozením za 425%. Každé seslání uvolní navíc dodatečně 3 Spirit střely které se zaměří na okolní nepřátele. Střely mají poškození za 65%.

Secondary – Decay
Piranhas – Frozen Piranhas
Piraně nyní způsobují Cold poškození za 400% po dobu 8 sekund. Zasažení nepřátelé budou po celou dobu prochlazeni.

1 – Defensive
Spirit Walk – Honored Guest
Postava na 2 sekundy vstoupí do spirituálního světa. V tomto světě není pohyb ničím omezován, ale propojení se spirituálním světem se zruší, pokud je HP sníženo pod 50%. Dokud je schopnost aktivní, každou sekundu je regenerováno 20% Many.

2 – Voodoo
Big Bad Voodoo – Slam Dance
Vyvolá Fetishe, který na 20 sekund svým rituálním tancem sesilateli a spojencům navýší rychlost pohybu a útoku o 20%. Runa navyšuje poškození o 30%.

3 – Terror
Soul Harvest – Soul to Waste
Vysaje životní sílu až z 5 nepřátel v okruhu 16 yardů. Za každého ovlivněného nepřítele postava obdrží 2% Intelligence. Schopnost vydrží 60 sekund.

4 – Secondary
Haunt - Resentful Spirit
Vyvolá dvě duše, které pronásledují nepřátele a způsobují Arcane poškození za 4000% po dobu 12 sekund. Pokud zaměřený nepřítel zemře, přesunou se na další nejbližší cíl.


Passive skills

Spiritual Attunement – Maximální množství Many je navýšeno o 10% a regenerace Many o 1% za sekundu.

Gruesome Feast – Za každý sebraný health Globe je na 15 sekund navýšena inteligence o 10% a maximální množství Many o 10%. Bonus k inteligenci se může znásobit až 5-krát.

Rush of Essence – Spirituální schopnosti Haunt, Horrify, Soul Harvest, Spirit Barage, Spirit Walk a Mass Confusion navracejí 100 Many během 10 sekund.

Grave Injustice – Kdykoliv zemře nepřítel v okruhu 20 yardů, doplní se 1% maxima HP a Many a Cooldown všech skillů se sníží o 1 sekundu. Dosah schopnosti se zvýší předměty zvyšujicími oblast sbírání zlata.
S tímhle už si Andulajzna poradí s leckým, moc se mi líbí Piranhas – Frozen Piranhas, jen vzít brusle a projet se. Také jsem nechal dalších 75 blood shards u Kadaly, zkouším z ní vymámit The Witching Hour belt. Padly jen plevy.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 07.10.2014, 06:48 hod.

Tokugawa píše:Také jsem nechal dalších 75 blood shards u Kadaly, zkouším z ní vymámit The Witching Hour belt.
:) pobavil
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 06:50 hod.

Jsou to první známky :) Už jsem byl poučený, že se blood shards za WH belt mohou vyšplhat třeba na 400.000 :) Někdy se začít musí, no ne? :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 07.10.2014, 07:23 hod.

Tam jde spíše, že The Witching Hour má tak 1-2% šanci že ti padne a to se ti na začátku nevyplatí kupovat zkus třeba kupovat ruce, kalhoty, brnění, helmu, ramena máš tam mnohem větší šance na úspěch.
Jinak Witching Hour nikomu třeba ještě nepadl ani po 2 000 hodinách hraní.

Co se týče tvého buildu tak zkus tenhle (nemohu vyzkoušet jsem v práci) :

http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... fcW!ZbbbZc

jinak ještě jsou takové hezké rukavice jmenující se Frostburn ty se určitě hodí do cold WD.

Musím říct, že jsi ve mně probudil vzpomínky, kdy jsem začínal z D3 a vše jsem prozkoumával.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 07.10.2014, 07:51 hod.

Souhlas s maslem. Na zacatku bych se urcite neupinal na WH a neutapel v nem shardy. Navic WH uz neni uz tak uplne BIS item a pokud ho nemas, tak se zas tak moc nedeje, protoze uz je dost alternativ, ktere jsou pro ruzne buildy +- stejne pouzitelne. Ale na to prijdes sam, ze se da ruzne kouzlit a michat se setama a itemama k obrazu svemu ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“