U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 17.12.2014, 13:07 hod.

no sak to uz tu hadam nehrozi ale ja by si zobral aj na rit pretocenu kukrinu :)

tokugava pri tovojom stasti ak nahodov pretocis spatne za chvilu ti padne druhaa :)))

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 17.12.2014, 13:12 hod.

Kdepak, štěstí už mě opustilo :) Teď tvrdě smlouvám u Kadaly, drop stojí za prd a Kadalina vstřícnost také. Žlutá, žlutá, žlutá, modrá, žlutá, modrá, modrá, modrá... :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 17.12.2014, 13:13 hod.

jojo u mna taky tak ani v riftoch nic ma to pomalicky prestava bavit...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Kuki10 » 17.12.2014, 13:14 hod.

Aby mě to neprestalo bavit tak sem sháněl na všechny postavy itemy snad na všechny buildy a ještě mě pár kousků chybí...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 17.12.2014, 13:16 hod.

Kuki, proto stavím monka. Až ho doělám, dokončím i Jade WD a pak začnu s dalšími chary. A nejspíš půjdu příběh, takže možná Sezónu...
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 17.12.2014, 14:52 hod.

Někdo dneska farma T6 převážně? Úplně jsem zapoměl, že se mi líbí změny DH na PTR a zapoměl jsem pro něho farmit Krinder :D
Střecha potvrdil účast :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 17.12.2014, 15:01 hod.

Tak já bych dneska něco pofarmil.... Ale PTR neprovozuju :)

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 17.12.2014, 15:02 hod.

Poté co mi bratr napsal, že chvilku hrál se Střechou (pokud se k vám připojí FB Wizzard, tak je to on a ne já) tak jsem mu sdělil jaké přednosti Střechova účast v grupě má ... a prej jo. V GR stály za ho*no jak lokace, tak i potvory :lol: :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 17.12.2014, 15:50 hod.

Tak snad se nejedná o PTR.Tam já nejdu.Dropnu tam Kukri a mě pak už neuvidíte >:o ( infarkt,záchranka apod. ).JJ s bráchou jsme fájně zahrali.Jsem rád,že jsi mu zdělil co ho vše může čekat >:D Né vždy tomu tak je,občas hodím do hry i něco jednodužšího.Prostě se Střechou je radost hrát.Jinak Střecha se mi neříká jen tak náhodou :) upřesnění je,že mám asi 2m a mírně přes 100kg,taže ůplně mírumilovný člověk.Akorát ve hře občas potrápím.A to si plánuji koupit sluchátka s mikrofonem,ať mě též slyšíte :) Takže mě budete mít komplet 8-)
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 17.12.2014, 15:52 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 17.12.2014, 15:51 hod.

hrat diablo so strechom je des :)sepkam: prichadza cas ked sa mu budete zatajovat :) ja som tiez dnes skusil monka pre zmenu, celkom fajn som si zhral :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 17.12.2014, 15:55 hod.

PTR ne, jen že toho DH musím na PTR nachystat, tzn. jediný co mě chybí, je Krindershot :D :D, takže to bude farma typu "tak dneska zas nic" :D :D
Jojo, střechova obtížnost je už skoro legendární, jak se připojí, Anarchové,Exarchové a jiný sviňstva vylezou z děr a trápí nás :D :D.
Ale abych mu nekřivdil, jednou (ano jen jednou :D ) jsem s ním chytnul Zombie rift :) :).
Jo tááák, takže jak se někde ocitneš, hned vše zastřešíš :). tak to potom jo :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 17.12.2014, 16:38 hod.

Dobré !!! Moc dobré !!! Brácha má taky cca 2 m a hmotnost tomu odpovídající výrazněji přes centovou :lol: :lol: Byla to tedy výrazně zastřešená spolupráce :lol: A jelikož má brácha tu výhodu, že spoustu času může pracovat z domova, tak vužívá mého Diablo účtu v době, kdy já nemám čas hrát. Není prý lepší zábava při nudných livemeetincích než farmit Diablo :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 17.12.2014, 18:22 hod.

samii obri su tu :) ja krpec 183 som hral s poldinkou je tu ci nie ci presnejsie s jeho bratom tu su tiez bratia su v clane fotri ja som z toho jellen :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 19.12.2014, 06:43 hod.

Hoj hoj hoj parmeni :D

Nevim jak vy,ale dnes uplne skvela nalada.Je totiz posledni pracovni deeen :) Jeste 7,5h a je to tam.

Jinak vcera stesti bylo se mnou po celou dobu.Dostal jsem od Setona svuj 1. WITCHING HOUR.Pro me ideal a k tomu je obojzivelny.Ziskal jsem i luxusni Daibo,o kterem mi bylo receno,ze bude ve 2.1.2 TOP item pro Monka.U tech Daib jeste zustanu.Diky prostouchnuti mi padlo dalsi FD Daibo ( Skoda,ze s nami nebyl Tokugawa ).Jeste i kostka padla,ale byla nasledne pouzita do noveho Daiba na 2.1.2.

Timto jeste jednou diky za pomoc pri levleni gemu,za WH,vysvetleni rezimu Makro a fajnou hru jako vzdy...

Skoda,ze si Seton zprasil sluchatka :( Od vcerejska muzu byt i na TS,tak at vite...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 19.12.2014, 09:53 hod.

Čau, nemáš vůbec za co, v klanu a friendlistu si pomáháme, kdo je sobec, ať hraje solo ;) :).

No ty sluchátka....to je jak naschvál :D. Tak já prakticky přemluvím Střevhu ať si koupí sluchadla s mikrofónem na TS a v době kdy je poprvé nasadí, tak odejdou ty moje :D.
abych byl přesný, odešlo jen pravý sluchátku, ale po mém servisních zásahu už umřely úplně :D. Ještě na ně mrknu, jestli jsem tam jen někde nepřerušil spoj, ale moc šancí tomu nedávám :( :(.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 19.12.2014, 10:00 hod.

I tak velke dik ;)

Mno ja byl nateseny jak maly kluk :D Zena ze me nemohla :D Kdyz jsem si zkousel jak nahlas asi budu mluvit :D Ja porad ,, cuuuzzz,tak co zahrajem,ja jsem Martin a tak ruzne :D ,,

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 19.12.2014, 10:08 hod.

:D :D po ježíškovy to dáme neboj ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 19.12.2014, 10:17 hod.

Já už taky uvažoval nad sluchátkama s mikrofonem. Teď používám Beyerdynamic DT770 a dost si užívám ty všemožné zvuky. Dokonce je to lepší než bedny co mám standardně přes AVR připojeny k PC. Jenže když jsem si půjčil headset od kamaráda (bylo to něco od Asusu), tak ten zvuk byl prostě děs běs... Jak si jednou člověk zvykne na nějakou kvalitu, tak už nechce jít níž :D
Navíc asi by Vás ze mě bolela hlava :D takže zůstanu v chat módu. Ikdyž to hraní je určitě pohodlnější když člověk nemusí furt něco psát. Smysl by to mělo, kdyby používala většina hráčů, se kterýma hraju TS. To bych o tom už vážně uvažoval.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 19.12.2014, 10:22 hod.

Mně včera padl naprosto luxusně rollnutej kopáč ... to byly staty blízko maxim co snad jde .... bohužel sólo hra a díky tomu, že už je ze mě též Kukrista, tak jsem ho rozebral na matroš. Ale ten Vám byl !!
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 19.12.2014, 10:33 hod.

hanacius píše:Já už taky uvažoval nad sluchátkama s mikrofonem. Teď používám Beyerdynamic DT770 a dost si užívám ty všemožné zvuky. Dokonce je to lepší než bedny co mám standardně přes AVR připojeny k PC. Jenže když jsem si půjčil headset od kamaráda (bylo to něco od Asusu), tak ten zvuk byl prostě děs běs... Jak si jednou člověk zvykne na nějakou kvalitu, tak už nechce jít níž :D
Navíc asi by Vás ze mě bolela hlava :D takže zůstanu v chat módu. Ikdyž to hraní je určitě pohodlnější když člověk nemusí furt něco psát. Smysl by to mělo, kdyby používala většina hráčů, se kterýma hraju TS. To bych o tom už vážně uvažoval.
To je právě ono, hra je daleko zábavnější a jednoduší s komunikací přes TS, člověk se nasměje a není furt v chatu, může reagovat pohotově,nikde se nezdržuješ :). Navíc včera jak jsem Střechovy ukázal makra, tak potom byl chat přesně podle očekávání :), jak to člověk nevypne, sází mu to do chatu namakrovany tlačítko :D "2A2h2o2j" atd. :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“