U Andulajzny

Odpovědět
Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 19.12.2014, 11:13 hod.

Tak ono TSko je nutný jen na nějaký snahy o rank v partě. Jinak není potřeba. Možná ještě tak na wardeny by se to hodilo, ale to by jsme museli farmit aspon dvě hodiny, aby byl znát ten rozdíl v množství klíčů.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 19.12.2014, 11:17 hod.

Hlavně nevím, jestli by mě nezačalo s*át, kdyby mi do toho pořád někdo kecal :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 19.12.2014, 11:18 hod.

Az po jeziskovy :( ???

Mno ja si poridl nejake od Genius a zvuk je luxus :) Az zacnu pouzivat plne TSko,tak do chatu nenapisu ani ň :D

Jo presne jako bych vas slysel ,, Heeej Strecha to zas budou GR jak cyp,kdo ma s tebou porad trpet ,, ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 19.12.2014, 12:13 hod.

Náhodou včera co si vybavuju tak byly aspon 2-3 rifty se zombikama a kostma, takže se začínáš zlepšovat ;).
Btw. co monk? úplně jiná hra co? když už to máš prakticky poskládaný :). vždycky jsem miloval byt uprostřed chumlu prodírat se z troho ven :D :) to je rubačka :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 19.12.2014, 12:20 hod.

Jo vlastne,dopral jsem ti nejaky ten relax :D Jj Monk je neskutecny rubac.Dneska tomu zase nalozim :) Treba testnout ten sutr Miriane.To teprv bude bourka :D Mozna zkusim i solo GR,at vim kam se s tim muzu dostat :D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 19.12.2014, 12:28 hod.

Po novým roce bude patch a pak uvidíme, sice to nepředpokládám, ale třeba blizz překvapí konečně aspoň něčím pozitivním což bude ten monk.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Gold Eagle » 19.12.2014, 18:56 hod.

"This week" není po novým roce, viz post u patche 2.1.2. To jsem zvědavej jak to bude.
"Originally, patch 2.1.2 was supposed to be out this week, but if things went wrong there wouldn't be anyone in the office to fix it due to the holidays."

Vlastně víme prd, jen že patch měl být tuto středu asi. Takže až po novým roce, aby byl kdo opravovat chyby? :green:

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 23.12.2014, 12:57 hod.

Zdravím a pozdravuji :) Všem blahopřeji k dropům, Střechovi blahopřeji ke všemu, ke hře se dostanu až 5.1. a to kdo ví jestli, protože mě čekají nějaké firemní upgrady. Takže přeji vám všem požehnané Vánoce! A pod stromeček mast na zánět karpálního tunelu :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 23.12.2014, 13:14 hod.

Tak to ti gratuluji, že ještě nemáš D3 závislost. Mně by to chybělo, takhle dlouho nehrát ... ani ten riftík před spaním kdyby nebyl ... to bych měl možná abstinenční třesavku :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 23.12.2014, 13:17 hod.

Pane HU, to je omyl. Já závislost samozřejmě mám, nicméně nemám kdy hrát. Včera v noci se balily dárky. Před tím pohovor do nového zaměstnání. Do toho děti s horečkou, jedno 40°, druhé 38. Spal jsem hodinu. Dneska musím udělat svoje věci, takže kapra a polévku. V noci zdobit stromek, aby byly holky ráno překvapené. A samozřejmě - horečka. Zítra nic. Pozítří návštěva u tchánů. Popozítří naši. V noci pak hospoda a banjo. 27.12. konečně klid, vidím to na džbán piva a dýmku se sousedem a v noci omdlít totálně vyčerpanej do postele. A 28. odjíždíme mimo pidlivizaci a návrat 4. ledna :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 23.12.2014, 18:43 hod.

Taktez preji krasne svatky a plno hezkych chvil s temi nejblizsimi :)

Dneska mi bylo doprano ,, herniho dne ,, .Zena se postarala o maleho a ja k tomu sedl uz v 9 rano.No a s mensimi pauzami jsem to tahl se Setonem ( on uz od 5 :D ) do 18h.Trosku me boli hlava i oci,ale stalo to za to.Monstra,co k tomu rict :D Dneska se mi bude zdat o samych retezech...Drop byl taky pekne na ..... :D Dostavam se pomalu na 600 soulu.

Jenzeeee posledni boos v riftu mi nadelil opravdu luxusni amulet pro Monka viz. profil.Zverejnim ho na Zed radosti :)

Jo a Kadalu at trefi slak a nahradi ji jina baba :D Nechce navalit Strongy bracery :(

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 06.01.2015, 07:38 hod.

Včera po dlouhé době opět hodinky dvě hraní. Nasadil jsem všechno, co mám na goldy. Boon, Goldwrap a nějaká ramena na 33% goldů navíc. Nějak mi začínaj docházet. Proběhal jsem s hanaciem pár riftů, pouze jsem musel dávat pozor na molteny, nez Blackthornova opasku jsem byl poněkud citlivější :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 09.01.2015, 06:59 hod.

Trochu jsem po svátcích ustrnul. Pamatuji se, že mě to potkalo i před třemi lety s World of Warcraft. Přes Vánoce pauza a po Vánocích už jsem se ke hře nevrátil. Tak si včera sedím doma s kávou a říkám si: Je čtvrtek, zahraj si. A hned si i odpovím: Nějak se mi nechce. A vnitřní dialog pokračuje: Cejtím, že budeš mít dneska kliku, vezmi monka, potřebuješ daibo. A odpověď: Bych musel zapnout poč.

Poslechl jsem se nakonec a zapnul ho. Chvíli si tak chodím, když tu pan HU, Nositel Štěstí. Ten titul jsem mu dal až po chvíli, kdy mi z ničehož nic padl klacek s katanou na každém konci: Flaying Dragon! Herdek! Kousek od zjevení Rift Guardiana!
- Počkej moment, pane HU! napsal jsem a portnul se do města. A zatímco mi pan HU blahopřál, pomocí giftu jsem do eFDéčka vrtal díru. A hned poté k Myriam. Jen to nezkazit. Po konzultaci s panem HU, Nositelem Štěstí, jsem předělal Seven Side Strike na plus damage. Hned mi padlo devět z deseti, ale chtěl jsem desítku. A tak zatímco pan HU, Nositel Štěstí, čekla v riftu těsně před zjevením páně RG, já uplácel Myriam. A neuplatil ji. Devítka zůstala, sedmdesát mega pryč, lege matroš ani nepočítám. Ale což!

Převlékli jsme se s panem HU do nových postav, do našich WD, natáhli věci na goldy a vyrazili vydělávat. Když v tom se doma zjevila manželka, ta je silnější než všichni RG dohromady, a tak jsem se odhlásil. Goldfarming teď bude několik týdnů moje priorita. Tedy pokud se nedostanu do Vaultu.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 09.01.2015, 10:12 hod.

:lol: :lol: to je slohová práce přímo :lol:

Na goldy si dej jeden večer několikrát za sebou Ruins of Corvus ... tam to jde díky krabům nejrychleji. Zpravidla to prokládám A1 bounty, když už mě ruiny nebaví. Tam bývá také celkem husto.

Posledně jsem farmil goldy s Monkem, protože díky Cyclon strike nebyly peníze roztahaný po celý obrazovce, ale v podstatě také (stejně jako potvory) na jedné hromadě ;)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 09.01.2015, 11:08 hod.

Zdravim panove :) ,

Koukam,ze jste se dali na vydelecnou cinnost :D Taky jsem nedavno poladil sutrak na goldy a je to jednim slovem mazec.Za jeden rift jsem s nim vydelal 36M a to jsem mel jen ten kamen na sobe.

Gratuluji k FD Daibu.Musime si ho jeste uzit do brzkeho patche :) Ja ted valim porad WD.Chci tu KUKRI jak maly kluk nejake vysnene auticko.Jenze mi neni proste souzena :( Nikdy neuvidim jeji krasne krivky a vubec nepocitim tu nadheru ji mit a hrat si s ni :D ( jeeej to tu pisu jak o nejake zene ).Asi se preorientuji zpatky na Wize ci Monka.At ze me trosku opadne ta frustrace z tech ceremonialu...

No mozna,ze mi bude doprana Ancient verze,ikdyz o tom uz uplne pochybuji...

Toz preju plno milionu goldiku a lovu zdar :)
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 09.01.2015, 11:13 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 09.01.2015, 11:11 hod.

Střecho, já to daibo také nečekal. Spíš jsem si říkal, když hodně dobře, tak mi přijde to Inna daibo. No a vidíš: Létající Drak.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 09.01.2015, 11:44 hod.

Takže prostě radost maximální :lol: Monk je dobrý zabiják,ale chce to se pořádně naučit :D Hlavně správně hospodařit se SPIRITEM.To jsem se ještě nestihl naučit...No jo pořád mám v oblibě WD.Na ukázku předvedu Daibo s kterým vstoupím v brzké době do akce >:D Když mi padlo,tak jsem ani netušil co jsem to vlastně za nádheru získal :D
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 09.01.2015, 12:23 hod.

Střecho já si právě myslím, že ti ta Kukrina padne právě po vydání patche. Vím, že po ní už dlouho prahneš :D
Blizzard uvedl, že v patchi by měla být navýšena šance na drop některých super rare itemů. Předpokládám, že to navýšení nebude nijak velké ale i přesto...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 09.01.2015, 12:52 hod.

Navýšení šance je na 2,5 násobek. Ve výsledku to může být o trochu méně, protože současně u některých skupin předmětů dojde k přidání dalšího předmětu do skupiny. Ale to se zase moc skupin netýká.

Zůstává tu otázka kterých předmětů se to bude týkat. Doufám, že všech, co mají aktuálně šanci na drop menší než 3% (v rámci svojí skupiny).

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 09.01.2015, 12:53 hod.

Ano hane.Uz asi 222h a 56m po ni prahnu :) Kolikrat uz jsem mel zlost a chtel to vypnout,kdyz mi behem hry padlo cc 4-6 ceremonialu.Uz jsem se i nekde zminoval,ze mi vse ostatni nepripada tolik rare,jak si myslim.Jenze na druhou stranu se uklidnuji tim,ze nekomu padne tohle,tomu zas padne tamto a dalsimu nepadne nic a porad cekaaa...

Zkusim na patch vlitnout hned v ten den a budu se modlit :D Neni mozne,ze tam na me neceka jeden kousek!

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“