Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Odpovědět
fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687
Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od fuxicek » 08.02.2015, 09:29 hod.

poradny ancient krumpac je vice nez jakakoliv kukri, jj je to tak

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Relic » 08.02.2015, 09:39 hod.

fuxicek: krumpacov mam aj desat a nemenil by som urcite :) si asi jediny co to tvrdi :D

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od geekker » 08.02.2015, 10:03 hod.

Kukru je super ale ze by to byl nejaky boost oproti krumpaci. akorát jiny styl hry ale nevim kam dal to posunout:-/

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od fuxicek » 08.02.2015, 11:30 hod.

nejsem jediny, znam tuny lidi co misto kukurice jedou kvalitni krumpac

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Ryliah » 08.02.2015, 11:41 hod.

Ancient verzia Rhenho celkom pekne nahradí Kukrinu ak ju nemáte. Inač mne padla Kukri teraz ked som prestal hrat WDčko.. a ešte k tomu za Barbara...čiže odporúčam nečakať na nu, ono to raz padne.. :)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Relic » 08.02.2015, 11:52 hod.

tak to je nieco pre strechu : hladaj ancient krumpac :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od fuxicek » 08.02.2015, 12:17 hod.

jj kukurice je super na suport wd, jinak uplne k hovnu i na t6, vzdyt co je mi platne ze ti hajzlici jebou za 60 mega, kdyz jade mi dava 1,5 miliardy a utecu petkarum o dve mapy na rift

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Relic » 08.02.2015, 12:46 hod.

ja som odohral vysse 200h s krumpacom a so sunkeeperom, teraz mam kukri a je to šupa :) jade je iny build uz si ho skladam...

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od fuxicek » 08.02.2015, 12:57 hod.

ja kukuricu huntil pres 600 hodin, ted kdyz ji mam, tak me nebavi, mozna kdyby byla ackova.....

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od skyrim1988 » 08.02.2015, 16:52 hod.

Uz jsem od ni nejak upustil :) Neresim ju.At uz padne ted nebo za dalsich 100PL.Navic jsem se zase vratil ke konzolove verzi,jine hry me uz proste nebavi.Tak se mi aspon nebude na PS4ku prasit.Tam jedu jen WDcko.Tak uvidim jak se mi bude darit tam :) Momentalne tam potrebuji 1 kostku :D Chjooo to si zas pockam...

Pochopitelne budu ladit i tu PC verzi :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Seton » 08.02.2015, 22:59 hod.

fuxicek píše:jj kukurice je super na suport wd, jinak uplne k hovnu i na t6, vzdyt co je mi platne ze ti hajzlici jebou za 60 mega, kdyz jade mi dava 1,5 miliardy a utecu petkarum o dve mapy na rift
No to je teda kvalitní názor :D :D. Jade je úplně jinej build a tvrdit kvůli tomu, že kukri je mimo support uplne k hovnu i na T6 :D to mi dost připomíná ReptilaSVK, možná ještě hůř :shock: :roll: .
Taky by se třeba dalo říct, že "Daibo IToGT je pro monka super, ale jinak úplně k hovnu, hlavně pro Wizze na T6-GR 40+" :D :D. omg.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od fuxicek » 09.02.2015, 18:32 hod.

nahuntit jade set je daleko jednodussi, nez jednu kukurici, ktera stejne stoji za prdlacku, nevim, cemu na tom nerozumis rozumbrado

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Seton » 09.02.2015, 19:10 hod.

O tom ale vůbec nebyla řeč ;). je jasný že sehnat Jade je jednodušší než jednu kukri, tomu rozumím :). Šlo o to tvrzení, že "kukri je uplně k hovnu i na T6" což je prostě blábol a nesmysl :). Nic víc.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Gold Eagle » 09.02.2015, 19:25 hod.

Jadeho mám i s Furnace a prostě mě už neba. Hraju Dh nebo barbara, bo pet WD je fakt na rychlou farmu pomalej. Bych blil. Tahle si "jako necra" v D3 pořádně už nezahraju.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od fuxicek » 09.02.2015, 19:32 hod.

nj pro me je kukri i na t6 uplne k hovnu, bych u toho asi usnul vubec to neodsejpa, proto to nikdo nehraje az na par nadsencu, co se stejne nabazi a prestane je to bavit pac je to nejpomalejsi hra co znam. jinak samozrejme muzes hrat co chces a pokud te bavi se jebat s kukrinou tak ti to neberu, jen ty nez dodelas solo rift s kukrinou, ja mam dva s jade a o to mi slo. huntil jsem ji pres 600 hodin abych zjistil, co mi rikali vsichni z friendlistu, co ji uz meli.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Stanley » 09.02.2015, 20:45 hod.

PetWd s Kukri na T6 ma problem ten, ze ma az "prilis" dmg a Fetishové nedokazou naplno vyuzit to hlavni o co u Kukri jde, a to perma totem. Cim rychleji s kukri zabijis, tim pomaleji zabijis. V GR 30+ se Kukri da vyuzit naplno.
Kazdopadne plati to, co uz tu zaznelo hodnekrat, petWD nema kvalitní plošnou dmg, a to je hlavni problem oproti JadeWD a vlastne vsem ostatnim charum. Variace sacrifice buildu jsou na tom trochu lepe s plosnou dmg, obzvlast s Gdogem, ale stale nedokazi vyuzit potencial Kukri na T6 a uz vubec ne dohnat casy ostatnich charu.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od fuxicek » 10.02.2015, 07:40 hod.

nevim, mam pocit ze jsem v gr 37 mel co delat abych to stihl s kukrinou, v porovnani s barbem kde mi na stejnem gr zbyde 10 minut je petar proste k hovnu, dobre je to fun, ale to je tak vse, ze ho oceni parta kvuli totemu? to je nejvetsi blbost pac na publicu ty hovada v tom stejne nestoji kolem te ctyricitky litaji jak kkti vsude mozne a ikdyz jsou vyhozene tri totemy neni to zadny prinos


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Stanley » 10.02.2015, 07:48 hod.

Nemluvim o porovnani s jinyma charama, tam je proste petWD slabsi. Mluvil jsem o petWD s a bez Kukri.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Yaka » 10.02.2015, 08:21 hod.

Za WD je v této chvíli jediné hratelné a relativně zábavné suport. O víkendu jsem to běhal a bez problémů odtankujete i GR 50+ s více méně craftovaným gearem. Navíc při správném použití gemů a talentů ten GR opravdu ale opravdu razantně zrychlujete všem zúčastněným.

Jinak je jedno, zda hrajete jade, pet, sacrifice nebo čistý Tiki build. WD je v této chvíli na GR 40+ skoro nehratelný bez extrémně dobře rolnuté normal zbraně nebo ancient verze jejíž lootnutí se rovná skoro zázraku. A jak to tak bývá - RNG je svině. Já čekám na kukrinu a padla mi první Furnance za 600 paragonů, rovnou ancient verze kterou jsem s klidem dal do bedny, protože jade prostě hrát odmítám.

bad luck

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Starmetal Kukri a Tasker and Theo

Příspěvek od Gold Eagle » 11.02.2015, 09:33 hod.

S pet WD se to moc nezlepší ani s tím diskutovaným rozšíření Zunimasy, to co se chystá je v praxi blbosť.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“