Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110
Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od hanacius » 10.11.2014, 08:53 hod.

Taky jsem tento build zkoušel a je to paráda...
Aktuálně to hraju tak, jak mám v Armory poskládané = není téměř nikde CDR takže na Horrify celkem často čekám. Tudíž to není perma Fear build ale na druhou stranu nemám problém s damage. Někdy měním SoJku za Unity pokud jedu solo GR.
Teď tak sleduju, že bych mohl vyhodit i TMF ring abych víc udržel nastackovanej bonus.

Když to hraju v partě tak volím úplně jinej gear - tedy čistě support. Takže damage dávám opravdu malou.
Na druhou stranu jsou v partě jiní, kteří to umlátí. Mým úkolem pak je pouze přežít a držet všechny potvory ve Fearu.

Born´s set - shoulders + chest
Blackthorne set - belt + pants + boots
Stormshield - pak pochopitelně nemám sacrifice
Amulet - Xephirian
Rings - RoRG + Pandemonium loop

Pox kalhoty plánuju taky zkusit (mám je v truhle) ale musím ještě pofarmit Illusory boots.
Včera dala Kadala konečně helmu s 8s ale už jsem netestoval. Čekám, že to bude podstatně lepší oproti původním 6s.
Každopádně taky všem vřele doporučuju - opravdu hodně zábavnej build.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 10.11.2014, 09:20 hod.

Hano - mít tvůj helfire (ideálně ještě místo intelu physical dmg) a SoJ s trošku vyšším rolem na elite dmg, tak už nemusím nic řešit. I tak ale počítám, že na webu se DPS musí zobrazit nad hranicí 1,4M což reálně ve hře bude oněch 1,6M+ aby měl člověk šanci se s tou 40tkou slušně popasovat a zkusit 41/42.

V tom mě bohužel trochu limituje i paragon level.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od hanacius » 10.11.2014, 09:25 hod.

Mno tak já mám se stávajícím gearem a buildem ve hře tuším 1,65 Mil. Ale upřímně pak je celkem dost problém přežít :D

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od maja » 10.11.2014, 09:26 hod.

konečně zase něco, co stojí za otestování, takže pauza od diabla se odkládá

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 10.11.2014, 10:01 hod.

Hano ty mě nechápeš - napíšu to jinak teda, bavíme se o chození GR 39-41 solo:

1) TMF ring
- musíš vyhodit
a) TMF se na tento build nehodí, potřebuješ single psy na sacrifice, kterými si nahazuješ buff
b) potřebuješ Unity kvůli redukci dmg i když je to diskutabilní, já osobně bych na tyhle GR už možná ani unity nedával

Nasazením Unity přijdeš o slušnou porci DPS, které aktuálně máš, pokud nevlastníš něco jako Mlok tedy ideální roll všeho co jen jde bez intelu.

2) Cain set
- musíš zahodit obě části Cain setu, aby si mohl nosit boty a kalhoty, které se k tomuto nosí, čímž přijdeš díky 8%IAS o další opravdu hodně slušnou část DPS.

Čím opravdu hodně získáváš oproti mě je:
1) máš super HF amulet, který Ti umožní mít jednu pasivku navíc, což je například jeden dog navíc což je jeden stack navíc +20% DPS, proto v průběhu GR a hlavně zabíjení elitek budeš mít znatelně vyšší DMG

2) Physical SOJ
- tady získáváš hned 2x, jednak dmg do elit a zároveň physical pro fetishe na všechno včetně trashe.

3) Mojo
- máš tam crit, který já nemám a to zvedá u takhle vyrovnaných gearů hodně

4) Paragon
- nedá se nic dělat, paragon 600+ a tím 3x full body v každé záložce jsou prostě znát, to se nedá nic dělat:)

Opravdu hodně by se hodilo udělat kombinaci z Tvého a mého gearu a mohli bychom jít na ty vyšší rifty hned:)))) Jinak já když teď nahodím verzi s TMF a RoRG tak se pohybuju na 1,75M DPS. Problém je, že v tom se prostě nedá ten GR jít:/

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od hanacius » 10.11.2014, 10:13 hod.

Chápu tě velice dobře...s gearem co mám teď na postavě se dá udělat GR39 ovšem s Unity jak píšeš. Musí se samozřejmně povést GR.
Dneska teda zkusím zahodit TMF a místo něj Unity, pofarmim Illusory boots, Pox faulds mám a uvidíme kam se dostanu. Myslím si ale, že budu muset nasadit Xephirian amulet ikdyž nemá dobrej roll. Hellfire je sice hezkej ale bez SW si nedokážu představit, jak budu zvládat Jailery.
Edit: Unity - slušnou porci všeho bez inteligence mám :D vyzkouším

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 10.11.2014, 10:58 hod.

Ještě bych TMF nezatracoval, teda alespoň né do mého Buildu (popsanej na první stránce). Teď jsem ho ovšem upravil a je to ještě lepší :).
Edit bude na první straně, po obědě :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 10.11.2014, 11:09 hod.

Amulet si musíš nechat - smysl tohoto buildu spočívá v tom, že elitky nepoužijí ani jednou žádnou ze svých vlastností, protože stojíš přímo u nich celou dobu. Jail jsem nedostal ani jednou za celej víkend toho se bát fakt nemusíš.

Problém jsou lighting elitky, tam si ale musíš stoupnout tak, že všechne lighting dostanou fetishové a ty stojíš schovaný za nima.

Druhý problém jsou reflect dmg, hodně často se Ti stane, že sice elitky hned dostanou stun, ale už jak se k nim blížíš mají nahozený reflect, tím pádem musíš přežít prvních 4-5 sekund reflectu dmg než ten buff z nich spadne = snížit tvůj dmg na minimum a tady se Pox kalhoty stávají neskutečným problémem, pokud totiž nabehneš do elit, zastunuješ je a oni stihnou nahodit reflect + Ti do elit procne poison nova z kalhot, si skoro jistě mrtvej. Bohužel i tahle dotka vrací dmg a tiká to na Tobě 3x 300% weapon dmg v průměru:)) To už jsem vypozoroval - bohužel jsem se u toho taky pěkně navztekal než mi to došlo, protože jsem netušil, co mě může zabíjet první 3 GR kde se mi to takhle stalo.

Ty máš neskutečnou výhodu právě díky tomu HF amuletu, můžeš si přidat jednu pasivku a tím pádem to můžeš zkusit s TMF ringem a velkým rabid dogem bez ale i se sacrifice. Já si to dovolit nemůžu, protože už prostě nemám místo na pasivku midnight feast, která by mi zajistila toho čokla, aby dával dmg. Skoro bych Ti doporučil to tak zkusit, podle mě máš velkou šanci tu 40tku dát když se Ti dobře rolne rift.

EDIT:
Když koukám na tvoje WDčko - zahoď Grave justice pasivku a dej si tam spirit vessel čímž zajistíš perma stun + můžeš udělat jednu chybu za 1,5 minuty. Pak teda nasaď ty boty a kalhoty a zkus to. Pokud by si hodně chtěl, můžeš zkusit dát místo SoJ unity, ale na tom vysokým GR bych to možná už ani neřešil když máš tak pěknej SoJ - stejně umřeš když přijde nějakej fail, takže to není až tak zásadní.

Gear máš parádní - podle mě šanci dát 40 máš opravdu velkou. Dog Ti bude dávat velkej dmg jak plošnej tak kousáním + sacrifice Ti bude dávat taky hodně slušnej dmg, navíc stejně 80% času jsem během víkendu měl nahozený 1 stack, víc se prostě defakto nedá udržet pokud chceš generovat slušně fetishe a ještě se u toho občas něčemu uhnout.

BTW ještě koukám, že nemáš redukci CD na ramenou - to bych taky craftnul.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od hanacius » 10.11.2014, 11:47 hod.

Díky za postřehy. Dneska to vyzkouším a dám vědět jak jsem dopadnul...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 10.11.2014, 12:14 hod.

Edit buildu na hlavní straně :). Je teď daleko víc zaměřený na Sacrifice než na FA a vypadá to zatím opět slibně :)
Díky primátovy v přispěvku nademnou za použitelný TMF :) :) byl potřeba :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 10.11.2014, 12:30 hod.

Hmmm překvapil si mě čoveče, zkoušeli jste to - za kolik ty čoklové dávaj a jak často cca můžeš odpalovat? Přeci jen s tou runou na BBV přijdeš o dost dmg u fetishů a zároveň přicházíš o buff 20% za PvP. Pokud by si defakto téměr furt mohl práskat sacrifice tak by se to asi vyplatilo:)

Jinak když už si tu přehazujete itemy kde jste nalezlý v klanu? O víkendu jsem někomu na publicu dával 94% Jeramku a přeci jen radši to budu dávat někomu z Vás když už to padne... Po dlouhý době bych se zase mohl někam joinout...

Jinak takhle vypadá dobře rolnutej GR
https://www.youtube.com/watch?v=cmQs5woh-8s

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 10.11.2014, 12:57 hod.

@YAKA:
A to je právě ono :twisted: :twisted: ! Odpaluju je prakticky furt! nemá to moc daleko k 0-dog buildu z vanilly :). Při použití těch skills co jsou v EDITu to občas ani nestačím vypouštět. Když je na zemi BBV a já ty psy vypouštím do Pyraňáda tak prakticky hned potom co ho vypustím už na mě mrká ikona Sacu že je nachystanej další :). Pes mi včera dával okolo 140 mega. Fetišové furt docela slušně koušou :) okolo 20 mega FA, FS pak méně.

Nevím jak v partě, obecně mám z party (3-4 lidi) na T6 horší zkušenosti s Kukrinou, protože trash chcípe moc brzo a FA má problém dosekat CD na 0 :/.
V GR to bude určitě i v partě ok:)
Asi 2h po vydání RoS jsem založil klan Immortal Heroes (Brotherhood of Horadrim sem nemohl kvůli právům na slovo "Horadrim" :/ :/) A včera jsem do něj přidal i Skyrima (zbytek Hancius,Gepi a spol sem si dal do přátel) takže se tam večer většinou sejdem :)
Rád tě přidám do klanu když budeš chtít :) ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 10.11.2014, 14:03 hod.

Když večer lognu napíšu.

Build vyzkouším, nesedí mi tam jedna věc a to, že dva z těch talentů jsou postavený na tom, že se spawne dog po úmrtí. V GR to zas až tolik neumírá bohužel zvlášť u elitek, takže tam nevím, jak moc nebo málo funkční by to bylo. Na druhou stranu je to plošnej dmg za 100+M každý 4 sekudny.

Na druhou stranu když by se člověku rolnul GR jako na tom videu, co jsem tu hodil, tak tam by to asi fungovalo hodně dobře.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 10.11.2014, 14:24 hod.

Ono i tam to bude fungovat, protože to zachraňuje Next of kin runa. Samozřejmě né vždy, ale i těch 140m+ jednou za 4sec (někdy vlastně 2x,3x zasebou skrz ten NoK) bude přínos. A na trash mobs, kde je vlastně u peta největší problém, protože prostě nedává AoE a padá to pomaleji než Single target tak tam to funguje naprosto dokonale! U guadriana ztratíš minimum (FA/FS furt budou nakládat+ každý 4sec 140M+ možná víc podle +Elite DMG). Ale to co ztratíš na guadrianovy nabereš předtím díky efektivnějšímu zabíjení trashe po cestě ke Guadrianovy :). No stejně to musím pořádně vyzkoušet, ale už teď můžu říst, že je to lepší než původní koncept :). elity budou stejně neustále pod tlakem FA/FS a ztráta na FA/FS není zas tak brutální (jestli elita padne za 8 sec nebo za 12 sec není takovej rozdíl, když odpalování trase naženeš celkově minuty. Uvidím jak to testnu pořádně no ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 11.11.2014, 08:30 hod.

Vyzkoušel jsem build na 3x GR 35, abych viděl, jak to funguje.

A funguje to výborně. Na GR 35 pokud jsem vběhl do skupiny trashe, hodil frozen pirane a do nich pustil 2x psa tak celá skupinka lehla a mohl jsem jít dál:) Našel jsem jen dva zádrhely, které jsou ale jednoduše řešitelné.

1) TMF a big dog
- sacrifice dává 100-140 mega, problém je - že s tou runou 35% na resurect se podle mě nevyplatí to tam pustit takhle najednou. Pokud má člověk jednoho velkýho čokla, má jenom 35% na to, že hned bude moct pustit dalšího. Proto pokud máte ty super SoJ ringy, doporučuju nasadit a chodit s třema malejma čoklama, čímž zvýšíte šanci na 3x35% a tím pádem jistě navýšíte i sacrifice dmg v průběhu GR.

2) BBV - runy
- vyzkoušel jsem boogie man, na vyšší GR je to nepoužitelné bohužel. Takže doporučuju se vrátit na slam dance, čímž se zvyšuje dmg kompletně všeho.

Podařilo se mi od kadaly vytahnout moc pěkně rolnutý Mojo (3% FA už přežiju s těmi ostatními staty) a teď teda budu gamblit ten bláznivej SoJ a Unity, který budu moct rolnout bez intelu.

Ať se daří.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 11.11.2014, 09:21 hod.

Díky za kladnou odezvu na build :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 12.11.2014, 09:24 hod.

Mám dotaz - trochu mimo diskuzi o buildu. Včera jsem odtankoval 43 a 44 GR a padl mi SoJ. Mám z toho trochu nervy, protože nevím - co přerolovat.

Physical +17%
480 intel
5,5% crit
26% critical dmg

Otázkou je, přerolovat intel nebo crit dmg... Zatím se kloním k tomu přerolovat ten crit dmg, protože se rolnul fakt tragicky. Ale zase se 100% aplikuje na fetishe takže si nejsem jistej.

Díky za každý názor.


Setone - taky jsem dropnul dost slušný compas rose, zkusil jsem solo GR 40 a nedal jsem o minutu. Hlavní důvod je moje blbost (nezměnil jsem BBV na slam dance čímž jsem se připravil o 30% dmg) a pak taky klasicky rolnutý ty podzemí před oázou v druhým aktu kde každých 10 sekund stály 3 mobky a nikde nic víc... Funkčnost s těma třema malejma psama vynikající, dávají 30-40M sacrifice a přes ten talent se mi někdy povedlo odpálit i 8 psů za sebou:))
Naposledy upravil(a) Yaka dne 12.11.2014, 10:05 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Stanley » 12.11.2014, 10:01 hod.

Ten CD je opravdu nízky, asi bych se taky přiklonil k tvé volbě. Ale co měj spíš zajímá, ta SOJka padla s 5 main statama? DMG do elitek je default a ani nejde rerollnout + 4 staty co uvádíš.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 12.11.2014, 10:04 hod.

Dmg do elit je secondary stat - ten to rolnulo 30% díky bohu:))

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 12.11.2014, 10:21 hod.

Yaka:
Já říkám přetočit Crit dmg. určitě bude lepší :).
Škoda té blbě rolnuté 40ky :/ :/. Přej jakej talent to myslíš? pasivka?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“