Fetish Pet WD - rady, tipy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Ryliah » 29.11.2014, 20:44 hod.

Kedže "Pejskari" tu už majú svoj topic zakladám kvoli prehľadnosti topic pre WDčka zamerané na Fetišov. Po pár mesiacoch pauzy od Diabla som oprášil jedno z o svoíích starých WDčiek a idem do toho zase naplno kedže WD je jediný class ktorý ma baví : ) Zaujímajú ma vaše názory, rady na konkrétne Pet buildy, gemy, dosiahnutňe Grifty a podobne ;)

Osobne idem klasický Physical Fetiš WD. Zataľ so Zuni setom, RORG, Aughild Setom a Unity, Rheno Flayerom, kedže Kukrina bola deletnutá spolu s jedným WDčkom ked som sekol s Diablom :p Gemy idem momentálne Enforcer, Bane of Powerfull a Pain Enchancer. Poprosím o nejaké tipy, rady od iných WD, kedže som bol dlhší čas mimo Diabla trošku bude trvať kým sa do toho dostanem ;)
S4 Monk 1100+

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od zahron » 30.11.2014, 01:09 hod.

Dle mého není ani moc co řešit, takhle se prostě hraje Fetish pokud není Kukri, škoda že si smazal postavu, určitě by tě bavili Fetishi teď.

já měl kliku u WD nemám moc played ale zrovna kukri padla - je to sranda, vždycky rád sleduji jak upalují mobky zaživa :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Tyckin » 01.12.2014, 20:18 hod.

Tak akorát ten Zuni set už na vyšší GR rifty bude problém, omezuje odolnost - zejména co se týče nemožnosti mít offhand "hady".
Moje Yubaba na softu jede na jen na pasivkové fetiše (Kukri není a asi nikdy nebude :) ), s tím sólo skončila na GR35 ;)
Teď mám ale úkol a tím je Mask of Jeram na HC - pak snad už konečně ta Kukri krucinál :twisted:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Gold Eagle » 04.12.2014, 17:30 hod.

Ano. my co nemáme stále Kukri totiž budeme mít od Blizzardu jako dárek drop Kukri v Ancient verzi! Se těším. :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Tyckin » 04.12.2014, 20:23 hod.

Amen :D

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Ryliah » 06.12.2014, 12:03 hod.

Tak to dúfam : ) Kukri stále nič .. Inač čo používať z týchto 2 zbraní ? Je mi jasné že RhenHo ma výhodu vďaka crowd controle na vyšších GR ale aj ten DMG boost Doombringera sa mi tiež nezdá byť zlý, fetišovia s tým davajú už riadne pecky. Nebude to na T6 speed rifty lepšia voľba ?

Obrázek
S4 Monk 1100+

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Gold Eagle » 06.12.2014, 13:30 hod.

Záleží čím vyvoláváš pasivní fetiše, pokud je používáš. Ale ten Doombringer už má rozdíl v dmg nahoru už v základu. Na T6 adi radši Dooma, pokud používáš Rain of Toads a nikoli ostatní toads runy.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Ryliah » 06.12.2014, 14:14 hod.

Rain of Toads runa s Doombringerom je samozrejmosť ;) Teraz som chvilku testoval, T6 Rifty su rýcheljšie s Doomom, Rhenho ostane v truhle dokýnm nepadne lepší roll alebo nepojdem GRifty.
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od hanacius » 06.12.2014, 14:59 hod.

Asi bych volil podle toho co ti vyjde líp v GR. T6 totiž není žádné měřítko... to daš snad s jakoukoli lepší zbrani. Na GR vyjde určitě líp Rheno.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Ryliah » 06.12.2014, 15:06 hod.

Veď presne to som aj napísal. Samozrejme že RhenHo je na GRifty lepšie. Nehovorím teraz o žiadnom "merítku". T6 je však stále lepšie na farmenie Legendáriek a Paragonov, na to je lepší ten Doom kedže to dávam o niečo rýchlejšie.
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Fetish Pet WD - rady, tipy

Příspěvek od Ryliah » 06.12.2014, 21:52 hod.

Skúšal som práve s Doombringerom GRfity. Hneď na prvý pokus sa mi podarilo dať lvl 33 a to som nemal práve najlepší spawn (len tak tak). Dá sa to aj stým , treba však byť opatrnejší kedže CC bez Addling Toads je minimálne, zato Rain of Toads spawnuje fetishov perfektne ;) Fetish Army sa držala celkom dobre, problém robil až RG, tam pri AOE dlho nevydržali..Toughness mám niečo cez 10 mil.
S4 Monk 1100+

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“