Support WD

Odpovědět
Uživatelský avatar
CalypsoCZ
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Calypso#2635
Support WD

Příspěvek od CalypsoCZ » 26.01.2015, 11:35 hod.

Ahoj lidi,

potřeboval bych poradit jak poskládat support wd pro vyžší Grifty SC (pro partu) - itemy, skilly, gemy, popř. nějaká rada či zkušenost do začátku, jak to hrát co nejefektivněji apod >:roll:

V d3 už mám něco odehraného , ale s tímto buildem nemám vůbec zkušenosti tak budu rád za každou radu (nebo třeba odkaz na postavu) kdo to hrajete

(jestli je tohle téma už založené - ale já ho nenašel :roll: tak prosím hoďte odkaz a klidně to zamkněte) díkec :wave:
Naposledy upravil(a) CalypsoCZ dne 26.01.2015, 14:55 hod., celkem upraveno 1 x.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Support WD

Příspěvek od Mlok » 26.01.2015, 12:26 hod.

Komplet build nechám na někom kdo hraje WD a zná to lépe.

Ale jedna podstatná věc, která je dost debilní. Pro perfektní WD support potřebuješ bohužel legacy gear, který už nelze sehnat.

Tady příklad jednoho support WD (GR60):
https://us.battle.net/d3/en/profile/Fal ... o/13010836

Celá pointa je Zombie Dogs - Final gift. Pomocí legacy gearu (oba ringy a Homunculus) dá dohromady -33s cooldownu na Zombie Dogs. K tomu ještě spousta CDR. Pak tam háže rychle dokola a je z toho nepřetržitý přísun health globe -> mnohem vyšší dmg pro oba DH, protože mají pořád dost hatred.

Bez tohoto to jde hrát také, ale ten rozdíl dosažitelného lvl GR je propastný (tedy o hodně nižší).

Tohle je celá pointa nejen samotných GR, ale také trialu, kde psal VocaloidNyan, že dávají 60 klíče konzistetně s maximem na 62. A pravděpodobně je to ve 3P týmu (2DH + WD) a ne ve 4P týmu (na přímý dotaz to ale VocaloidNyan už nepotvrdil, tedy ani nevyvrátil, už tam není reakce žádná).

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Support WD

Příspěvek od DoctorFish » 26.01.2015, 12:55 hod.

S tím legacy gearem to zas tak horke neni. V posledni dobe zacali Crusove pouzivat Hopeful Cry, nebo-li valor pro dropovani globu. Sam jedu Supp Crusa v parte a s timto valorem se nam podarilo pokorit GR55. Ostatnim ve FL se podarilo udelat GR57 s globe valorem. Vrele doporucuji vyzkouset.

PS: u bosse musi byt ten WD s legacy gearem ultimatní. Na to globe valor nikdy mit nebude.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Support WD

Příspěvek od Mlok » 26.01.2015, 13:02 hod.

To je určitě dobrá varianta když není legacy gear pro WD. Pořád je to ale slabší, v čele žebříčku to dali všichni s Final giftem. A děkuji za upřesnění kam to má zhruba potenciál (naštěstí to není slabší až o tolik co jsem si myslel). Jsem ty další příčky (58 a níže) v žebříčku už nestudoval.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Support WD

Příspěvek od hulkxxxl » 26.01.2015, 13:10 hod.

já dám zase příklad http://eu.battle.net/d3/en/profile/BoXi ... o/48495867 (1 místo v žebříčku) je to build jakej se hrál minulej patch, u nás ho hrával Frozen, pak i já jsem ho udělal, díky masce jsi schopný uzemnit všechno na 8s, díky ringu běháš i hezky rychle a stíháš fearnout vše

bohužel jsem neměl kukri takže na podporu dps to moc nebylo ale na držení monster na místě je to paráda, základem je maska a tolik cdr aby jsi to mohl fearovat stále dokola, k tomu se výborně hodil support crus kterej byl zase dmg buffer a koněm vozil monstra nahromadeu před již postavený sentry

s tím jak změnili DH je momentálně asi výhodnější "produkce" kuliček ještě jsem to nikde neviděl
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Support WD

Příspěvek od Mlok » 26.01.2015, 13:19 hod.

To je ale také "jen" GR57 jak už zmínil DoctorFish. Samozřejmě je to pořád parádní výsledek, o tom žádná. A je také možné, že to bude i jednodušší varianta pro hraní zbytku party.

U toho WD s legacy gearem koukám se používá ještě další skill pro další health globy a to Death Is Life.

Mně se jen nelíbí, že na TOP pozice je potřeba legacy gear. To je zase blbě vymyšlené. A že se tomu mohl Bliz. lehce vyhnout.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Support WD

Příspěvek od McT » 26.01.2015, 15:16 hod.

U toho crusadera, tech 5% není hodně. To těch globu padá hodně? Protože je to za cenu jiné celkem dost užitečné laws

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Support WD

Příspěvek od Pepito86 » 27.01.2015, 13:48 hod.

hraju supporta ale prijde mi ze pred patchem diky tiki masce stalo vsechno..ted i pres fear proste pousti drozen orby a arcanae kruzitka..nechapu:( stojim u elitek, odbehnu si posadit voodoo k parte a nez se vratim uz se rozprostira po zemi frozen :(

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pepi ... o/53117465

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Support WD

Příspěvek od McT » 27.01.2015, 13:53 hod.

Nesmíš obíhat, ať si DH stoupnout tak aby stali v kruhu a nebo totem házet postupně. Je to lepší než elity procnou a DH umřou

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Support WD

Příspěvek od Pepito86 » 27.01.2015, 14:02 hod.

v tom pripade je mi ten rpsten na zvyseny moovement k nicemu kdyz nestihnu kontrolovat elitky a trash:( vcera sem vymenil pirhanadoo za kobylky..vyhodu to ma..stojim na miste a kobylky mi zenou vsechno do dosahu fear takze DH drzim dal od vseho..jen to voodoo u elit je proste problem

kikopp
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastipuska#2338
Bydliště:Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Support WD

Příspěvek od kikopp » 27.01.2015, 21:54 hod.

blbá otázka ale aké kobylky?

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Support WD

Příspěvek od Dava_C » 28.01.2015, 07:37 hod.

Mlok píše:Komplet build nechám na někom kdo hraje WD a zná to lépe.

Ale jedna podstatná věc, která je dost debilní. Pro perfektní WD support potřebuješ bohužel legacy gear, který už nelze sehnat.

Tady příklad jednoho support WD (GR60):
https://us.battle.net/d3/en/profile/Fal ... o/13010836

Celá pointa je Zombie Dogs - Final gift. Pomocí legacy gearu (oba ringy a Homunculus) dá dohromady -33s cooldownu na Zombie Dogs. K tomu ještě spousta CDR. Pak tam háže rychle dokola a je z toho nepřetržitý přísun health globe -> mnohem vyšší dmg pro oba DH, protože mají pořád dost hatred.

Bez tohoto to jde hrát také, ale ten rozdíl dosažitelného lvl GR je propastný (tedy o hodně nižší).

Tohle je celá pointa nejen samotných GR, ale také trialu, kde psal VocaloidNyan, že dávají 60 klíče konzistetně s maximem na 62. A pravděpodobně je to ve 3P týmu (2DH + WD) a ne ve 4P týmu (na přímý dotaz to ale VocaloidNyan už nepotvrdil, tedy ani nevyvrátil, už tam není reakce žádná).
At this time, we are not actioning (or planning to action) players who are using legacy items to support or run a zero dog build.

Ještě takový žertík z US fora:

a) I think gaby makes ~$300k per year from playing d3 :)

b) Who's gaby?

c) He makes $300k a year from what?

a) by selling duped zdog gear to koreans(n teal) ofc :)
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: Support WD

Příspěvek od ellumiro » 28.01.2015, 09:20 hod.

Hmmm, kompletní 0dog se mi vali v truhle, sc už nehraju, tak kdyby měl někdo eminentni zájem, tak mohu zapůjčit, viz bnett profil. Ale chtěl bych to pak i vrátit :-)

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Support WD

Příspěvek od McT » 28.01.2015, 09:22 hod.

A jak se takové věci půjčují? :-D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 28.01.2015, 09:24 hod.

ellumiro píše:Hmmm, kompletní 0dog se mi vali v truhle, sc už nehraju, tak kdyby měl někdo eminentni zájem, tak mohu zapůjčit, viz bnett profil. Ale chtěl bych to pak i vrátit :-)
Já bych to prosím zkusil!! :)
Přidám si tě večer :)

McT: Je to gear před RoS takže není Account bound ;).
Btw: Doufám, že jsem si to zamluvil první :D ostatní věci na to mám :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Support WD

Příspěvek od hulkxxxl » 28.01.2015, 09:28 hod.

nemáte někde nějaký video s tím 0dog buildem resp těma vysokejma riftama?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Support WD

Příspěvek od McT » 28.01.2015, 09:49 hod.

Aha, tak to jsem ještě nehrál tak na vím že to takhle jde :-) samé cheaty...
Seton: tak si přidej i mě, rád s tebou půjdu GR :-D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 28.01.2015, 09:55 hod.

McT píše:Aha, tak to jsem ještě nehrál tak na vím že to takhle jde :-) samé cheaty...
Seton: tak si přidej i mě, rád s tebou půjdu GR :-D
Cheaty? tak to určitě ne. Používání starýho gearu nemá s cheatem nic společného. Nosit ho můžeš, jen to moc lidí nemá, protože nikoho nenapadlo schovávat věci lvl 60 rok v truhle, když teď z hlediska DMG/TGH jsou horší než žlutej item ;)
P5idám si tě kdyžtak až to klapne a poskládám to.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: Support WD

Příspěvek od ellumiro » 28.01.2015, 10:02 hod.

Oki, písní, kdy budeš online, ja bývám většinou az večer po 10, nebo přes den muzu lognout na předání.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Support WD

Příspěvek od McT » 28.01.2015, 10:11 hod.

Však jo cheat byl vtip. Hold když to blizzard umožňuje, tak proč toho nevyužít. Od riftu 52 je největší problém RG, protože není tolik hatred aby jsi ho rychle sundal. Takže tohle by mělo pomoct. Během riftu bohatě stačí crusader a hopefull cry

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“