Support WD

Odpovědět
Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř
Re: Support WD

Příspěvek od buchis » 27.04.2015, 11:20 hod.

nee to tam nemaj
maj vetsinou jen 4 čokly
mě napadlo vyhodit xephir amu a dat tam HF s dalsim coklem, ptal sem se nato ale je to blbost, na gr 60+ musi byt xephir

Ja myslim ze to ani ty makra neresi, proste ten stungr bossa je tak dle myho odhadu 0,8s
a kdyz mas teda full 4 cokly rdy, a zacnes stuntovat tak cca po 7-8 s jsi bez nich.

Ja to zkousel aj s kukri a aji stou stuntovaci zbrani pro wd, ale ta na delku stuntu nema vliv.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Support WD

Příspěvek od maja » 27.04.2015, 12:11 hod.

tak pak už může být jen možnost, že tam tu mezírku stunu, vyplní někdo jiný :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 27.04.2015, 12:36 hod.

Achjo....někdy bych rád viděl priority mého mozku....
Maja píše "...že tam tu mezírku stunu, vyplní někdo jiný...".
No zajímavé je, že můj mozek vyhodnotil jako naprosto prioritní slova "vyplní" a "mezírku" a na základě toho mě dočasně odstavil z pracovního procesu, protože jsem začal přemýšlet, co bude až dojdu domů :D :D :D.
Sorry za OT, ale tohle muselo ven :D .
Jinak je to možnost no, že se o stunt starají dva lidi nebo taky střídající se zeisy....pokud teda zeis na RG funguje...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Support WD

Příspěvek od maja » 27.04.2015, 13:45 hod.

Sete, ty kanče :-), no je to naprosto v pořádku je jaro, ale ta výplň se mi jeví jako jediná možnost :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 27.04.2015, 14:02 hod.

:D ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Support WD

Příspěvek od Gold Eagle » 30.04.2015, 20:27 hod.

Hmm, dnes jsem měl taky výplň. Semenem zimovzdorných Pediáků a Echinocereusů jsem vyplnil krabičky se zeminou.
Počítá se to taky? :shock: :green:

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Support WD

Příspěvek od buchis » 03.05.2015, 18:23 hod.

Mlok píše:trialu, kde psal VocaloidNyan, že dávají 60 klíče konzistetně s maximem na 62. A pravděpodobně je to ve 3P týmu (2DH + WD) a ne ve 4P týmu
Hledal sem kdo ma legacy gear, že bych neco zkusil a narazil jsem na tento starý prispevek.
Samozrejme ze doba se posunula,
jsme tedka deali klice a:
v 3P wd+crus 0dps, wiz dps dali 62 prumer, max 63
v 4P wd+crus 0dps, wiz+dh dps, 63-64

maximum v 4p asi tech 65

Tak jen tak pro zvedavost.
Buchis je death, ať žije herdek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Support WD

Příspěvek od Yaka » 04.05.2015, 07:09 hod.

Tak bohužel jsem na to jak perma stunovat guardy nepřišel. Zkoušeli jsme blind od cruse + stun od wd a stejně jsou tam prodlevy, kdy ten bos něco dělá. Pravda ale je, že na ty GR 55+ to je už dost znát, takže určitě doporučuju. Řekněme, že těch abilit je polovina oproti normálu.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Support WD

Příspěvek od maja » 04.05.2015, 08:17 hod.

to jsou slušný výsledky, aspoň tu 60tku musíme zlomit :-), včera večer jsem testoval solo GR 52 - 3 pokusy, časy 15:55 - 15:15, nebýt toho, že se guard vygeneroval uprostřed mapy, stihl bych to, ale šlo mi především otestovat trochu jiný styl hraní při použití všech emeraldů na max. dps, ještě trochu doladit šutry a bude to ok.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Support WD

Příspěvek od buchis » 04.05.2015, 10:24 hod.

ja sivcera pucil legacy na cokly a s tim to jde, este to nemam v ruce, a chce to udelat makra, s tim potrebuju help,
ale je to boss od bossa, ne kazdej jde, ikdyz do nej furt posilate cokly tak se obcas pohne, treba king je v poho.
na tech videiich sou prave bossove kteri jdou, treba kw act3, mrazici, moc nejde.
Kdyby nekdo mel cas tak help s makrem, nikdy sem to nepouzival tak su lama :-)
klavku mam connect battle, ci-147 bo jak se to pise.

Jinak si myslim, ze to dela.cela grupa, nevim urco, tipuju,
vem si ty videa sou tam vzdy 2 wizzove, takze tipuju ze maj zeis, a k tomu i crus nak stuntuje, neznam.ho tak nevim co toje.
sry za pravopis, krouzim s kocarkem venku tak datluju na slepo :)
Buchis je death, ať žije herdek

maset24
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Support WD

Příspěvek od maset24 » 05.05.2015, 21:28 hod.

Zdarec, nevim jestli to pisu do spravneho clanku ale potreboval bych trochu poradit s buildem a gearem pro WD do party s DM na Season 3, jak bych to mel poskladat a na jaky itemy se primarne zamerit, nejlip by se hodil nejaky odkaz na WD, ktery hraje prave 2-player s DH, predem diky moc :)

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Support WD

Příspěvek od Hyp3rion » 05.05.2015, 23:39 hod.

maset24 píše:Zdarec, nevim jestli to pisu do spravneho clanku ale potreboval bych trochu poradit s buildem a gearem pro WD do party s DM na Season 3, jak bych to mel poskladat a na jaky itemy se primarne zamerit, nejlip by se hodil nejaky odkaz na WD, ktery hraje prave 2-player s DH, predem diky moc :)
ten build je stejny jak pro partu 4 tak pro 2 nebo 3 lidi ... staci kouknout do ladderu ve hre na topku a rozkliknout si build toho wd

a ano jsem linej to tu vsechno psat :D a taky si myslim ze takto to budes mit prehlednejsi

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Support WD

Příspěvek od Pepito86 » 08.05.2015, 21:08 hod.

Existuje 100% fear? Uz me jebe parta jak hejti ze nefearuju. Nahodim fear poodbehnu kus dal za dlasi skupinkou a behem dvou vterin se puvodni fearnuta elitab rozjede a uz to nestiham uhlidat, chcipam ja chcipa parta. Tiki mam na 7 vterin a stejne mi prijde ze pokud se kousek vzdalim od puvodne locknute elity, tak jede vsechno odznova. Pls nejaky rady

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Support WD

Příspěvek od Pepito86 » 08.05.2015, 21:24 hod.

Grift 56..pokud by to melo vliv na nejaky cc reduction od monster

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Support WD

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 21:56 hod.

Pepito86:
No to je ten problem ... od te elitky nesmis ... taky prijde na to kolik mas CDR ... staci nanosekunda a uz ty elitky hazeji afixy

EDIT: level GR nema na to vliv

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Support WD

Příspěvek od Yaka » 11.05.2015, 07:56 hod.

Fear není na čas - ale na radius kolem tebe, ta helma dává fear po použití horify v určité vzdálenosti od tebe na 6-8 sekund, jak odběhneš, fear se zruší na všem, co je mimo dosah.

Proto se Ti to stává, musíš zůstat u elite packu dokud ho nezabijou a pak jít dál.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Support WD

Příspěvek od Gold Eagle » 11.05.2015, 17:34 hod.

Jak se hraje support WD new video:
https://www.youtube.com/watch?v=KKs4_ZD2uyc

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Support WD

Příspěvek od Yaka » 12.05.2015, 07:59 hod.

Evanse znám a pár videí už jsem viděl z jeho tvorby. Bohužel je to takový týpek, který víc dělá během těch videí divadlo než aby měl nějaké skutečné výkony. Většina buildů, které ukazuje je hratelných a správných, ale sám o sobě spíš slibuje vždycky jak ukáže build ve vysokém GR ale nikdy se už nedočkáme toho, aby to opravdu zrealizoval - neumí to pak zahrát nejspíš na těch opravdu těžkých GR.

Taskery do tankovacího buildu určitě nepatří stejně jako pasivka na manu za haunt, 15 fetishů udržíte bez problémů i bez té pasivky včetně používání ostatních spelů. Jinak je to standartní build. Spíš by mě zajímalo, jak je možný, že se mu to neseká, když tam má šipkaře.....:/

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 12.05.2015, 10:46 hod.

z dfans.com : ..."This issue is actually connected with the ability to perma-stun enemies, which we'll be looking to remove in an upcoming patch. "....
A máme po prdeli....asi se jim nelíbí ty GR60+ ve full partě :( :(. To jsem zvědav, jak to zase pohnojí :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Support WD

Příspěvek od maja » 12.05.2015, 11:09 hod.

sakra, tohle není dobré, to abych stihl ještě trochu doladit šutry na vyšších gr, něco blíže k patchi ?

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“