Carnevil build

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 16.07.2015, 09:35 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/44467005
Tak jo. Co je tady špatně, že dávám malý dmg (60-70mil. normal (6p zuni buff) a 150-170mil. (CoE buff)?
Nemám A-DoD a vím, že pásek je na prd (nemá +%PD), ale lepší sem nenašel...Opravdu tyhle 2 věci dělají tak podstatnou část DMG, že se zatím plácám na GR45 ??
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Carnevil build

Příspěvek od skyrim1988 » 16.07.2015, 10:20 hod.

To me tez zajima :) Vcera jsem dal 45 tak tak.Podle toho co pise kolega Seton,mi chybi jen A DoD.Vcera jsem dropl 3 x DoD a banan :D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 16.07.2015, 10:24 hod.

Jako vono co bys chtěl:))

Tady máš tu mojí 50tku než mi padla acková DoD, nedávám o nic moc větší dmg než píšeš... Určitě by ses teda s timhle neměl plácat na GR 45 ale tak někde na 48+- s možností progresu 49-50.

https://www.youtube.com/watch?v=_z8WvefvoMo

Tvůj problém je hlavně v tom, že nemáš bracery s IAS a ruce s IAS, to je velký mínus. Zbraň je bohužel taky taková na půl cesty, já jsem tu GR 50 dal se skoro top rolem normal verze někde na úrovni 2550 DPS.

Ono to je problém, Buchis by mohl ten gear nahodit na nějakýho alta, at se můžu podívat, kde ty 3mega nabral:)) Takhle nám ten obrázek nic moc neřekne bohužel i když je to pěkný.

gummys32159
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Carnevil build

Příspěvek od gummys32159 » 16.07.2015, 11:10 hod.

Zdravím měl bych malej dotaz k tomu to buildu. Jak to vlasně hrat pokut totiž použivam skill poison dart musim pouzivat klavesu shift abych neskoncil v nejake vřavě což me přijde docela neštastné. Jde to i nejak jinak nebo sem proste levej.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Carnevil build

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.07.2015, 11:19 hod.

Můžeš si "Force stand still" nastavit na jinou klávesu, než-li shift ;)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 16.07.2015, 11:22 hod.

Hele chlapci já na HC ještě s obyč. DoD (2526dps) s dmg 1,85M jsem dal GR45 za 11 minut (dobrej roll), přesně s tím gearem co mám na sobě teď, akorát ještě nebyl ten krásnej ancík v pazourách :P Ta mrška mi dala 26% dmg navíc, tudíž aktuálně 2,35M - s tím na první pokus GR48 14:16, což na HC hodilo krásný rank 14 :P

Jinak ohledně toho flusání - já si hodil na levý myšítko FA, pravým flušu, a acid cloud zvracím přes klávesnici, tudíž žádný shift netřeba (jen na prvotní vyvolání FA) funguje to krásně, doporučuju ;)
Naposledy upravil(a) Tyckin dne 16.07.2015, 21:59 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 16.07.2015, 11:29 hod.

Yaka píše:Jako vono co bys chtěl:))

Tady máš tu mojí 50tku než mi padla acková DoD, nedávám o nic moc větší dmg než píšeš... Určitě by ses teda s timhle neměl plácat na GR 45 ale tak někde na 48+- s možností progresu 49-50.

https://www.youtube.com/watch?v=_z8WvefvoMo

Tvůj problém je hlavně v tom, že nemáš bracery s IAS a ruce s IAS, to je velký mínus. Zbraň je bohužel taky taková na půl cesty, já jsem tu GR 50 dal se skoro top rolem normal verze někde na úrovni 2550 DPS.

Ono to je problém, Buchis by mohl ten gear nahodit na nějakýho alta, at se můžu podívat, kde ty 3mega nabral:)) Takhle nám ten obrázek nic moc neřekne bohužel i když je to pěkný.
Nu dobrá :). A na tom pásku mě chbí PD dmg, což vidím ajko problém taky. Co gemy? Já momentálně Enforcer, BoTT a SS. Co Gogok? místo čeho případně?
Tyckin píše: Jinak ohledně toho flusání - já si hodil na levý myšítko FA, pravým flušu, a acid cloud zvracím přes klávesnici, tudíž žádný shift netřeba (jen na prvotní vyvolání FA) funguje to krásně, doporučuju ;)
Přesně tak to mám už dlouho, levý myšítko FA a pravým flusám, zbytek klávesnice :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 16.07.2015, 13:11 hod.

Kontrolní otázka soudruzi.....Jakej affix u elit je pro Carnevil build nejhorší?? nooo?
Ano, správně, Reflect damage affix je tou pravou tortunou pro WD anál !
Ovšem vypadá to, že k obrovskému DMG boostu (skrz kostku) dostaneme navíc ještě nesmrtelnost pro boj s naším největším soupeřem :) !!

Viz. chystané změny na PTR!!
"......On to topic of Reflects Damage, we've got some changes coming in the next PTR patch for it. We’re still finalizing the changes, but there are two you’ll want to watch for. First, we’ve changed the type of damage reflected to match the same type of damage dealt....."

Pro neangličtináře:
Reflekt damage bude udělovat takový element, jakým do něj bušíte! :love: :love: :love: :love:

Co to pro single element Carnevil WD znamená?? Moudří už vědí, zbytek tuší, hloupého teď kopnu ;).
Ano, odpověď na všechny ty debilní Reflekt packy je jednoduchá :) Mara amulet s imunitou na Poison!!
Prosím prosím ať to projde do Live!!!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 16.07.2015, 14:01 hod.

Na live nemůže projít nic - co by znamenalo 100% imunitu na reflect Setone - nebuď až tak naivní. Představ si, co by to s tím charem udělalo, když by na tebe nefungoval žádný reflect dmg, je to defakto to jediné, co nás totiž dokáže už ted na 2.2 zabít.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Carnevil build

Příspěvek od Seton » 16.07.2015, 14:06 hod.

Jasně, ale tak oni nepřemýšlí jen o WD (pokud vůbec ;) :D ). Spousta charů ten amu nenasadí, protože potřebujou jinej (SWK,TalRasha atd.) a když ho daj do kostky, tak se připraví o RoRG nebo CoE a příjdou o DMG, takže to pro většinu možná bude "něco za něco". Vždy se jedná jen o jednu imunitu, takže ostatní affixy tě stejně budou pražit a navíc né všechny buildy jsou single element (i když asi většina). Z pohledu WD je to prasárna, jak říkám, prakticky nesmrtelnost, protože jen Reflekt dělá potíže (carnevil), ale z pohledu jiných class? jiných buildů?? a amulet na Phys imunitu není, což bude taky spousta buildů ;) ;).
Jasně, nechal jsem se unést, jako vždy ,ale tak naděje umírá poslední ne?

Edit: Btw, citoval jsem tě nad tímto příspěvkem ohledně toho mýho WD, můžeš se k tomu nějak vyjádřit? :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Carnevil build

Příspěvek od buchis » 16.07.2015, 23:22 hod.

Yaka píše: Buchis by mohl ten gear nahodit na nějakýho alta, at se můžu podívat, kde ty 3mega nabral:)) .
ty 3 M sou samozrejme kdyz jsem ve meste,
mkrni na 3 tího WD v EU
http://eu.battle.net/d3/en/profile/iLeG ... o/19435913
tak nak to mam stejne aji já jen mám jiný amu a bracky
Buchis je death, ať žije herdek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 17.07.2015, 07:53 hod.

Setone musíš mít gogok na IAS místo trapedu.

Buchis očekáváme GR 55 od Tebe tak zatlač:) Podívej na Tyckina s takovou zbraní na HC.

Jinak díky, přehodil sem to na toho pet wd a jako celkem to jde, neni to tak svižné jako barbar, ale tak aspoň něco.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 17.07.2015, 09:31 hod.

Jo jo, na HC taková konkurence není, tam dát GR50, tak jsem TOP5 :D Jenže takovej GR je o trpělivosti a štěstí na roll i guarda, o hazardu s ripem ani nemluvím :)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Carnevil build

Příspěvek od Yaka » 17.07.2015, 10:19 hod.

Čoveče pokud by si chtěl být fakt jako top5, tak bych být tebou nasadil string of ears pásek a pogemoval resisty a můžeš to zkusit. Ta zbraň Ti to podle mě umožní bez problémů, je to fakt katatrofa jak jeden item ovlivní naprosto všechno.

Na druhou stranu na HC je to ještě víc o fishingu než SC, páč než ripnout to radši leave a novej GR...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 17.07.2015, 10:44 hod.

Tak to je právě otázka - zda to dát víc na ofenzivu, a nebo naopak :) Ono na GR48 ta dmg celkem dobrá, víceméně jsem ani u elit neměl prostoje (akorát jedna reflect+frozen), jeden conduit, přesto čas nebyl nic moc i dobrým guardem. GR50 tam už by mi pak při zmíněné defenzivě asi dmg chyběla. Ono hrozně by záleželo na tom jakej bude rift - na některej může bejt ofenzivní gear i lepší, a pokud potkáš humus, tak už nepomůže ani svěcená voda :D
GR50 bych viděl ofenzivně když bude velmi dobrá hustota lehkejch mobů, solidní elitky, snadnej guard a ideálně k tomu samo nějaký ten power pylon na toho guarda :) Prostě fakt by to byl zmíněný fishing a na to asi nebudu mít nervy ani koule :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 17.07.2015, 16:00 hod.

Obrázek

Rift asi na šestej pokus, zombíci, slušný elitky, Tethrys - GR49, 13:40, rank 8 :)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Carnevil build

Příspěvek od Stanley » 17.07.2015, 16:09 hod.

Moc pekny, gratulace :)

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Carnevil build

Příspěvek od buchis » 17.07.2015, 17:27 hod.

yaka ty vago me se tak nechce fishovat dobrej rift, vsichni vite ze tj o haluzi, jak natrefime na ref tak konec, a ono to preskakovani e packu taky neni idealni, o kus dal dalsi e pack a je konec.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 17.07.2015, 17:57 hod.

Jj, je to tak, já zkusil 5x 50 na HC, 4x leave, 1x to jakž takž šlo, ale jail mne dostal s moltenem do pasivky, takže prd, a mám málo klíčů, GR49 prozatím moje konečná :)

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Carnevil build

Příspěvek od buchis » 17.07.2015, 19:59 hod.

heh ja kdysi zkousel 55 a asi 12x nic
ale je pravda ze toho PD nemam v ruce, chce to vedet jak move a jak nalakat vice trashe dohromady.

Jinak jak tu nekdo psal, tak nevim zda je gogon lepsi nez trapper, rekl bych ze traper, preci jen na elitky a na vetsi grupu trashe bude lepsi trapper.
Buchis je death, ať žije herdek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“