Buildy

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Buildy

Příspěvek od Seton » 04.06.2015, 16:09 hod.

To taky nejsu já ;) :D. Ale jak říkám, klidně si mě přidej, poradím.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Buildy

Příspěvek od Tyckin » 09.07.2015, 09:41 hod.

Hele ne že bych to nějak potřeboval, spíš abych byl v obraze, ale jak se to vlastně hraje teď "klasicky" s petama s Kukrinou? A je to konkurenceschopný flusátku? Kukri mám áčkovou 3k, takže bych svou San převlíknul do aktuálního a zkusil zase chvilku kousací zviřátka :)

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Buildy

Příspěvek od PeterKiss » 09.07.2015, 10:21 hod.

ahoj DoD build a melee build sa po novom hraju na zunni sete ( boost demage zo spenderu) checkni si zunni set.

kukri - velmi vela single target DPS na kvalitnom full equipe ti to bude critovat aj za 400 M ale potrebujes ako hovorim kvaltny build nie full ze mas vsetko co do buildu patry ale jednotlive casti su priemer.

DoD - ma omnoho mensi demage ale vyhoda je ze je area to znamena ze zasiahnes viac cielov naraz a davas im demage z kazdeho petu.
teda na Smk dava demage jeden pet do jedneho enemies tu v DoD to je tak ze jeden pet dava demage kludne aj do 7 enemies pokial ich zasiahne dart.

toto plati teraz ale v 2.3 bude darts uz o hodne inom kedze tam vdaka kocke pribudne MoJ a R/F do buildu.

osobne som dal max tier na SMK 49 ale to je na NS a kedze teraz hrame sezony tak som nemal sancu ist vysie pokusi boly ale musel by som tomu dat cely den aby som sa posunul na 50 ale to uz by som stracal cas a nemal ziadny postup v S3.
na DoD builde som dal 53 ale poviem pravdu mal som dobry rift a RG bol stonesinger.
su ludia co chodia na DoD aj 57 ja to ale nedokazem :-)

P.s - DoD build nieje moj oblubeny pouzivam ho len pre solo GR je tam efektivnejsi na T6 rifty a baunty doporucujem melee build na SMK.

V parte je teraz nevihnutny support WD pre mozny postup ale v 2.3 je CC upravene tak ze je nepouzitlene a ak budes chciet hrat z kamaratom a on bude chodit GR 50 musis to dat aj ty solo inak ta to do riftu nepusti rovnako ako teraz v 2.2 ako by si nemal key.

dufam ze som napisal vsetko dost zrozumitelne a pokial mas nejake otazky ohladom skillov a pasivok pitaj sa.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Buildy

Příspěvek od Tyckin » 09.07.2015, 13:11 hod.

No já spíš myslel co se používá jako mana spender (resp. skilly obecně), čím se healovat, pasivky, jestli pásek na FS apod. - jak koukám na tebe na SC, jedeš to na haunt (u flusátka mi víc sedí acid cloud pro rychlost a plošný efekt), ale nevím jestli na HC by mi to stačilo na léčbu (u flusátka šipky, dříve to bývaly sypající se žabky). No mrsknu na San někdy Zuni set a zkusím s tím experimentovat jak mi to bude sedět ;)
Stejně asi zůstanu primárně u flusání, to mne s tím poblejváním dost baví :D

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Buildy

Příspěvek od Psychotoxic » 23.07.2015, 07:32 hod.


Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Buildy

Příspěvek od Seton » 23.07.2015, 09:42 hod.

Ty levely gemů mě mrdne :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“