PTR 2.3 WD

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Tyckin » 16.07.2015, 18:11 hod.

Tak jsem měl koule a zkusil to, první pokus, HC GR48, 14:16 čas, Perendi na konci, fajnovka :P

Obrázek
Naposledy upravil(a) Tyckin dne 16.07.2015, 21:52 hod., celkem upraveno 1 x.

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od PeterKiss » 16.07.2015, 18:45 hod.

tak na HC to je bomba spravny Diablo hrac prdiet paragon ide o postup a loot ! gratulujem si macher.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 16.07.2015, 21:30 hod.

CG! parada!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Tyckin » 16.07.2015, 21:57 hod.

Tak uvidíme jak to půjde po patchi :D Ale s mou výbavou tu 48 poklátí skoro každej, jen jsem prostě věrnej WD a vygearoval jsem to docela hezky už, zejména ancient DoD dělá ukrutně hodně :) Někdy možná zkusím 49 a pak 50, to už chce ale odvahu, kliku a trpělivost, uvidíme ;)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Yaka » 17.07.2015, 07:44 hod.

Gratulace konečně taky trochu tlačí ty GR někdo jinej, rozhoduje prostě ta stupidní zbraň, zadařilo se Ti takže perfekto:)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 21.07.2015, 11:50 hod.

Helltoot dostal moc pěkný změny! určitě je to boost oproti první verzi! a tak si tady hodím trošku teorie, jak by to mohlo vypdat :)

HellToot 2.3 (PTR patch):
Helltooth Harness


2 pieces: Primary skills, Acid Cloud, Firebats, Zombie Charger, Zombie Dogs, Gargantuan, Grasp of the Dead and Piranhas now cause Necrosis as well. Necrosis now also increases damage from all sources by 15% for 10 seconds. (new)
6 pieces: Now increases damage of Primary Skills, Acid Cloud, Firebats, Zombie Charger, Zombie Dogs and Gargantuan by 800% for 12 seconds after casting Wall of Death. This effect stacks up to 3 times. (new)

5x Helltoot set, MoJ, Nový brancery (3x cast Wall of Death před začátkem CD), Garg prsten, Dog prsten, Žabí mojo a v kostce RoRG, TaT a nějaká zbraň (furnance třeba). Vymzlenej Mega pes už teď crituje za víc než miliardu a s 2400% a 15% boostem ze setu by to mohlo být velice dobrý :) :). Do toho spamovat netopíry nebo medvědy :).
To zní dobře nééé :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od sansaj » 21.07.2015, 11:59 hod.

To je brutální dmg ovšem :D :D nechápu kam na ty čísla chodíš... ale je to very nice and cool :D To pak můžeš jet speed farmu GR 60+ s pestem v nose :D :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 21.07.2015, 12:05 hod.

No to zrovna né :D, ale mohlo by to fungovat i ve vyšších GR :). Kam na to chodím? no je to v patch notes ;). To že vymazlenej Gdog dává za miliardu a více je ověřená věc na Live ;). A bonus z full setu by měl být 800% na 12sec stackovatelnej 3x, takže 2400% nebo to zas počítám blbě?? Captain? :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od sansaj » 21.07.2015, 12:22 hod.

no to bylo myšleno obrazně :D ale jinak super Theorycraft s vyzkoušeným boostem je paradní... Já WD eště nehrál, ale věřím Ti... stačí se kouknout na vymazlený gear :) kouká se na to moc hezky... WD bych chtěl zkusit v S4 po patchi tak uvidíme :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 21.07.2015, 12:41 hod.

Ehm, promiň jestli se pletu, ale furt z těch příspěvků cítím sarkasmus a ironii :( (možná mi to tak jen připadá). Boost vyzkoušenej nemám, je to jen nápad v teoretické rovině, tzn. co by asi mohlo být fajn a fungující. Gear v žádným případě vymazlenej nemám ani to netvrdím, ale troufám si říct, že je víc než průměrnej a vyloženě chyba v něm není (co mi nepadlo, to bohužel neovlivním, např. Pěkný Lacuni brancery nebo WH se skillem...). Jen mám z minulosti ověřeno na Live verzi, že BigDog crituje přes miliardu na hit a když se mu víc přizpůdobí gear tak je to ještě lepší :). V PTR 2.3 (první verze) už jeden pán zkoušel Garga co hitoval 2bilióny AoE a to byl před touto chystanou změnou!! Takže by to vážně mohlo fungovat ;) :).
Pokud sem si to vzal jinak než si to myslel tak sorry :) a díky za pochavlu :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od sansaj » 21.07.2015, 14:05 hod.

Ježíš to vubec ne ani bych si to nedovolil, mám úctu k takovým lidem co to dělají pro zabavu a že je to baví a profitují z toho i ostatní, ironii a sarkasmus fakt ne a nepatřím k lidem co si o sobě myslí, že jsou over power v "nejaký hře" pro mne je to zábava a odpočinek a stejně to bude asi u Tebe :) ... to spíš obdiv a vím sám moc dobře jak je těžký sehnat slušnej equip... jak tě to vůbec mohlo napadnout :D :D

Jasně, že pochvala a líbí se mi jak dokážeš a ne jen ty ale i ostatní hráči tady vysvětlit co a jak a jak co funguje... opravdu když něco nevím nebo potřebuji zjistit tak to najdu zde ať už od Tebe nebo Hulka, MCT, Witek atd... Děláte to dobře pro nás ostatní a to oceňuji, všechno je to z vlastní vůle a snahy a hlavně volného času... :)

Good luck a Have Fun :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 21.07.2015, 14:19 hod.

Jo tak :), no jak říkám, blbě jsem to pochopil, když přes ty písmena se to občas blbě identifikuje ;) v normální hovoru to poznáš hned :). Tak díky, to potěší :).
Občas se taky nezadaří a vybliju blbost (viz dnešní výpočet u Monka) ,ale tak nejsme roboti, že, každej se někdy utne :).
No, takže uvidíme na PTR, možná se tam dostanu, ale momentálně Střechovy pomáhám najít Kukri, takže jedem sezónu většinu času a na PTR se moc nedostává :( :(. Potřeboval bych aby měl den tak 32 hodin minimálně :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od sansaj » 21.07.2015, 14:37 hod.

jo v pohodě :) to se může sát každému, že něco pochopí opačně nebo špatně, svět se kvůli tomu nezboří :D souhlasím, v normálním hovoru to dokáže každej odhadnout, ale při psaní je k nedorozumění blíž :) vůbec není zač :)

jsme lidi a ne stroje ku*va :D každej se může přepoítat, normmálka... :D
Taky jedu teď jen sezonu s mou Hunterkou kde jedu UE Multishot a lovím Ačkový verze a zatím se moc nedaří... a paragon mám o něco menší, ale jde to, když se koukneš na staty, tak to neni nejhorší a GR zatím 41, ale při dobrém rollu si věřím i na 47 tu jsem nedal asi o 1,5 minuty a 45 o 20 vteřin, na 41 jsem měl rezervu cca 4 minuty... :D tak uvidíme jak to půjde dáll... a s tím časem jak kdy :D když makám tak by den mohl mít třeba jen 8 hodin a když je člověk doma a má volno tak by mohl mít den i těch 32 hodin, v tom se shodneme :D :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 21.07.2015, 14:52 hod.

UE (90% Ancient) na sezóně už jsem zatím dal do truhly a teď jedu Natálku (tam mám Ancient kuši) :). Mám tam na sezoně pouze GR41, pak jsem zkoušel GR47 a ten jsem nedal o zasr*ných 5 sec :D :D, ale vysoký GR moc nehrotím, protože s mýma FPS se to jednoduše nedá...na vteřinu zásek a jak se to probere tak su mrtvej ani nevím od čeho....a takhle to není 2x za rift, ale 80% času riftu (ty sekundový záseky). Takže tak no....
Ale zpět k WD! Má někdo nějakej nápad jak to vymazlit dál :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Černý vlk » 22.07.2015, 08:29 hod.

Odzkoušeno: Helltooth set zaměřený na velkého psa a stinkera. Pes dává hitem 2 biliony a s TaT kouše fakt rychle. Stinker i pes dávají dost vysoké AoE k tomu. Druhá varianta pro mě fajn je s kukri v cube, v šamanovi pak spamovat medvídky. Taky to brutálně lítá. Ale už to není tak cool, jak s Velkou dvojkou Stinker + dog.

Plivacího WD jsem nezkoušel. Děsně mě irituje, jak střílí do stěn dungu, wall elitek, atd.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Brum » 22.07.2015, 10:27 hod.

Me by spis zajimalo jak přeživají peti obecně treba v GR 60+. Pokud mam po jednom AoE RG prazdnou skolku vcetna psa, tak to bude zase build k nicemu. Nedokazu si predstavit horis vec nez byt limitovan v GR tim, ze mi umiraji peti a bez nich nic nezmuzu. To uz jsem si jednou vyzkousel kolem S1+S2 a dekuji nechci. Fotbalovou terminologii to dopredu vypada dobre, ale co dozadu ve vysokem GR na solo?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 22.07.2015, 11:39 hod.

Černý vlk píše:Odzkoušeno: Helltooth set zaměřený na velkého psa a stinkera. Pes dává hitem 2 biliony a s TaT kouše fakt rychle. Stinker i pes dávají dost vysoké AoE k tomu. Druhá varianta pro mě fajn je s kukri v cube, v šamanovi pak spamovat medvídky. Taky to brutálně lítá. Ale už to není tak cool, jak s Velkou dvojkou Stinker + dog.

Plivacího WD jsem nezkoušel. Děsně mě irituje, jak střílí do stěn dungu, wall elitek, atd.
Takže moje myšlenka zatím není není úplně nejhorší :) :) výborně!! díky za test!!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 22.07.2015, 11:42 hod.

The Helltooth Harness (6) Set damage bonus now applies to the skills cast by Grin Reaper mimics !!!'
paráda :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Černý vlk » 22.07.2015, 18:07 hod.

Seton píše:Takže moje myšlenka zatím není není úplně nejhorší :) :) výborně!! díky za test!!

Nevím, jestli přímo tvoje ;) ale každopádně je to tak. Teď jen doufat, že to Blizzard nezprasí. Zatím je to pěkná alternativa k chlustacímu WD. Držme si palce 8-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PTR 2.3 WD

Příspěvek od Seton » 23.07.2015, 09:25 hod.

:D já myslel, že jsi to testoval na popud toho, co jsem tady psal před dvěma dny ;). To je fuk, hlavně, že by se mohla zrodit obstojná varianta k Carnevilu ;), Ano, držme si palce :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“