Helltooth a Arachyr 2.3.0

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413
Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od kisiko » 16.11.2015, 23:55 hod.

Po mesiaci aktívnejšieho hrania D2 som zavítal spať k D3. Mám HT build Su Wong non-season a potiahol som sa na solo 63 (neni to žiadna sláva :-| ) vďaka kombu pasívky Vision quest a primary Fire Bomb - Pyrogeist. Stačí mi hodiť raz firebomb a útočí na najbližšie moby, netreba sa triafať s CSpiders. Pomôže to aj nalákať viac mobov do tlačenice. Mana regen drží po celú dobu aktivity runy skilu, akurát si musím udržiatať Focus+restraint stále aktívny, tam musím opakovať firebomb do 5 sekúnd. Tá obnova many mi pomohla zacastiť o 2 acidy viac, zabíjam rýchlejšie, a Wall of death je skôr k dispozícii (grave injustice). Povedal by som že citeľne je to poznať.
Kľúčovým vidím aj tak cooldown reduction. Keďže je WoD cooldown 8 sekúnd a z paragonu stiahnutý na 7,2 sek. pri zabití dvoch príšer (-2 sek) = 5,2 sekúnd, ako vynikne poškodenie keď použijeme 12,5% CD z gemu v helme a 8% ako stat v ramenách? (ďalších -20,5% CDR), dostaneme pri zabití dvoch píšer (-2 sek.) : 8 - 30,5% = 5,56 sek. - 2 sek. = 3,56 - za 4 sekundy mám opať aktívny WoD!
Idem to odskúšať a dolaďovať. Možno to niekomu pomôže posunúť sa v solo o nejaký ten level.
Ešte jedna rada ktorá stojí za vyskúšanie: v rifte skip-núť bossov a v kocke navoliť ako zbraň Sacred harvester.
Stále nemám použiteľný Hellfire ani celú ancient výbavu...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kisi ... o/59185899

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Pepito86 » 17.11.2015, 11:17 hod.

fire bomb procne oba bonusy z F+R nebo jen z jednoho ?

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“