Helltooth a Arachyr 2.3.0

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Stanley » 16.10.2015, 09:57 hod.

Souhlas.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Rawmen » 16.10.2015, 13:12 hod.

Díky chlapi, vidím to stejně. Já hrál s kočkou, ale pak jsem koukal na YT a tam doporučoval žábu, padla jedna áčková, tak jsem jí nahodil, ale přišlo mi, že jsem právě křehkej, a že si musím držet distanc od mobů.

Jinak, kdyby někdo chtěl, tak si mě samozřejmě přidejte. I když mám ve FL celkme dost lidí, tak mi přijde, že to hraju sám, protože nikdo není online nebo hrají jiné hry.

Tak dneska padlo GR60!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

sluka
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od sluka » 20.10.2015, 00:53 hod.

Hrávam acid build zo suwong divinerom na hardcore,a kocúra Henriho mám v kocke. Opasok na fetišákov nepoužívam,mám na sebe String of Ears. Je to naozaj cítiť pri riftoch 50+ keď sa to na vás hrnie zo všetkých strán. Môj rekord je viackrát rift 58 na čas,vyššie si zatiaľ netrúfam. Ešte to chce polevelovať. Keď sa v takom rifte objaví Butcher,tak to rovno zabalím. Mám celkom vyrovnané odolnosti,ale tá rana reťazov je väčšinou na spirit vessel. Orlasha som zatiaľ nestretol,možno preto ešte moja postava stále žije >:D

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Pepito86 » 20.10.2015, 01:16 hod.

Sluka: prave proto ze hrajes vyssi GR se mi oplatil trans belt nez SoE. bez toho opasku jsou moby hned u me ..vc guarda ktereho umi fetaci dobre zabavit. butchera das prave diky tem fetakum..ja ho kosim mimo dosah retezu a on se stale brbla s malyma. Jediny prser je pro me zatim ten pako, co se na me teleportuje i pres roh ..s tim si nejak nevim rady. ALe fakt zkus fet-belt..je to znat

sluka
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od sluka » 20.10.2015, 22:52 hod.

Fetišácky opasok je fajn,ale SoE mi dáva na HC pocit sucha a ochrany :) Tam som velmi opatrny,aj gemy pouzivam na HC dva obranne. Otestoval som to na SC kde mám o viac ako sto paragonov menej (HC PL 660+,SC mám okolo 530) a dal som rift 58 aj 59 na prvý krát,a ani raz ma nezabily. Spirit vessel par krat procla a obrazovka bola dost casto cervena. Na HC by som uz davno zinfarktoval :) Ale dalo sa to. Mal som gemy Bane of Trapped,Esoteric Alteration,a Toxin na 65. Helltooth acid build je v novom patchi moj najoblubenejsi,medvedi a sipkari ma nebavia.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Rawmen » 25.10.2015, 10:48 hod.

Tak právě padlo solo GR63. Ještě by to chtělo vyměnit jeden gem, ale nebaví mě to levlit. :(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

sluka
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od sluka » 25.10.2015, 18:48 hod.

Tak u mňa max. GR60. Aj to len keď sa zadarí roll riftu,a nechodím prázdnymi jaskyňami. Asi fakt skúsim tie medvede. Vyzerá to že dávajú lepšie výsledky ako Acid build. Aj keď sa mi to veľmi nepáči,stáť na mieste a vypúšťať medvede. Pri acide sa aspoň stále hýbem.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Rawmen » 30.10.2015, 06:18 hod.

Blbé u mědvedů je, že musíš chodit blíže k mobům a ještě uličky nebo když hazí wally, to je peklo. Ale včera padlo GR64, ale jak píšeš, přijde mi, že je strašně malá densita. Vždycky nemohu nic najít. Když dostanu celkem slušnou lokaci a dobré moby (třeba zombie), tak to skončí na špatné hustotě.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Pepito86 » 09.11.2015, 05:14 hod.

k 64 gratulka..ja uz ji dneska taky zkusim..jen nechapu jak s tim malym dmg davas 64..teda aspon papirove mi to nesedi . Jeste co se tyce offhandu. Jka presne funguje ta kočka? cista reduke dmg o xx% ale jen prvni zasah ?

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Rawmen » 09.11.2015, 19:24 hod.

Díky. Už padlo i GR65, ale 66 nějak nejde. I když neumírám, tak jak píšeš, nemám dmg, abych to utloukl. Podle mě kočka redukuje jen první zásah od daného moba, když dá druhej tak neredukuje, ale ozkoušené to nemám.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Roukiero » 10.11.2015, 20:06 hod.

Ahoj lidi, rád bych se vás, zkušenějších, zeptal na radu a to ohledně primárního útoku...jde mi samozřejmě o to, aby mi co nejčastěji zapínal ringovej set Bastion of Will....je lepší corpse spiders s runou leaping spiders ( runu chápu tak, že pavouci skáčou a tím by to mělo zapínat ty ringy) nebo pleague of toads s tím, že bych do kostky dal tu kudlu na žaby ( Rhenho Flyer či jak se to jmenuje), což by mělo ty žaby tak nějak navádět a tím pádem hitovat a zapínat ringy...nebo je to všechno jinak a na Helltooth set a ten ringovej set se používá něco jiného??....díky za případné rady a porady....

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Rawmen » 11.11.2015, 08:57 hod.

Osobně bych dal Corpse spiders s Blazing spiders - kvůli mana regen a nebo se mi ještě osvědčil Firebomb Pyrogeist - ale to nemá mana return, takže se může stát, že Ti bude docházet mana a nebudeš moct castit medvědy.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Seton » 11.11.2015, 09:41 hod.

Dej tam ty pavouky s regenem.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Roukiero » 11.11.2015, 11:54 hod.

Rawmen píše:Osobně bych dal Corpse spiders s Blazing spiders - kvůli mana regen a nebo se mi ještě osvědčil Firebomb Pyrogeist - ale to nemá mana return, takže se může stát, že Ti bude docházet mana a nebudeš moct castit medvědy.
.
medvědy zatím necastim právě, nemám na to tu zbraň...jedu to klasicky, hodim piraňádo, tři ohnivé deadwally a pak to smažim primárkou....

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Roukiero » 11.11.2015, 11:56 hod.

Seton píše:Dej tam ty pavouky s regenem.
.
pro mě v tuto chvíli zbytečné, na manu netrpím, páč nejedu medvědy....zatím....až mi padne ta zbraň, tak to překopu...já jsem to spíš myslel tak, jestli nemá někdo vyzkoušené, jestli mají ty skákající pavouci ( aspoń tak já chápu tu runu) nějaký vliv na zapíná těch ringů...že bych jako hodil někam tu urnu, třeba bych se netrefil, ale ti pavouci by stejně naskákali na mobky, prstýnky by se mi zaply a tradá, o 50% více dmg v kabeli....

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Seton » 11.11.2015, 12:05 hod.

Ajo tak. No úplně odpozorovaný to nemám, vždy sem se trefil i tou urnou, ono to není těžký do bandy mobů :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 11.11.2015, 19:22 hod.

Už jste někdo vyzkoušel při hraní za zvracejího WD, a za mědvědy to bude podobný, zkusit max cooldown reduction přes gear, kámen v helmě + zodiac v kostce aby jste byly co nejvíce času ve spiti walku v jauntu a tím co nejvíce nesmrtelný, když s ním musíte na blízko?
Je to k nščemu maxovat na gearu? Samozřejmě buď přijdete o dmg nebo o toughness. Takto se maxoval cooldownama dříve např. Raekor barbar.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Tyckin » 12.11.2015, 06:54 hod.

Já už delší dobu přemejšlím, co za třetí gem na turbokuře :) Mám tam trapped, powerfull a toxin, ale zrovna si říkám jestli nedát třebas simplicity místo toxinu abych boostnul žabičky - nebo jiné nápady? :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 12.11.2015, 17:29 hod.

A co takhle turbokuře s heltooth setem? Ale ty vlastně jedeš HC.

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Helltooth a Arachyr 2.3.0

Příspěvek od Pepito86 » 13.11.2015, 19:39 hod.

ja jedu na manu zaby..jsou tri, vetsi sance ze se trefi a 9 many je lepsi nez 3 za pavouky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“