2.4 buildy

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 16.11.2015, 12:56 hod.

Založím u nás WD sekci s 2.4 patchem, který je momentálně na PTR k testování :).
Nevím kolik z Vás testuje na PTR, ale snad tady nebudu sám :D. Jak to vidíte? Nové buildy, stávající s upgrade atd. Zkrátka poďme se pobavit :).

PTR Jade 2.4
První věc, kterou jsem chtěl u WD zkusit, Jade mě vždy bavil a vypadá to, že patch 2.4 pro něj nachystá příjemné změny :).
Začal jsem zkoušet různé variace, protože se objevili nové lege, které Jade setu pomáhají a také samotný set prošel úpravou :).

Změny skills, které jsou používané u Jade:
Cooldown reduced from 15 to 12 seconds
Skill Rune - Languish
Now grants 10% Armor per stack, up to a maximum of 5 stacks

Spirit Walk
Cooldown reduced from 12 to 10 seconds
Skill Rune - Severance
Has been redesigned
Now increases movement speed by an additional 100%

Creeping Death
DoT duration increased from 300 to 3600 seconds

Změny a nové věci v gearu, moje první test verze:
Aquila Cuirass
Legendary Power added
While above 75-85% primary resource, all damage taken is reduced by 50%
Není přímo pro WD, ale redukce dmg je tak pěkná, že jsem se rozhodl dát Aguilu jako equip a Quatzealcloak do kostky (Jade 5p+RoRG)

Lakumbra's Ornament
New Legendary Bracers
Reduces all damage taken by 5% for each stack of Soul Harvest you have
Must have item pro Jade! Další obrovská redukce dmg. Použil jsem je jako equip s tím, že v kostce je Sacred Harvester (10 stacků pro Harvest), tím dostaneme krásných 50% dmg redukce :)

Raiment of the Jade Harvester
(2) Set Bonus
Instant Haunt damage dealt increased from 10 to 120 seconds worth
(4) Set Bonus
Now also reduces the cooldown of Soul Harvest by 1 second when you cast Haunt or Locust Swarm
(6) Set Bonus
Increased the amount of DoT damage detonated by Soul Harvest to 300 seconds worth
Upravený set. Dává o dost více dmg než jeho nynější varianta na Live. CDR SH přes Haunt a Locus je taky vítaná :).

Ring of Emptiness
New Legendary Ring
You deal 75-100% increased damage to enemies affected by both your Haunt and Locust Swarm
Novej ring jako stvořený právě pro Jade. Dmg boost, není nad čím přemýšlet.

Vile Hive
New Legendary Mojo
Locust Swarm gains the effect of the Pestilence rune and deals 45-60% increased damage
Nové mojo, zkoušel jsem, ale nakonec jsem přešek variantě Sacred Harvestru v kostce kvůli redukci dmg skrz nové brancery. Tady to bude chtít boost čísel, jinak to asi nebude nic moc.

Zbytek gearu: Obsidian ring (CDR všeho), HF amu (Rush of Esence pasivka kvůli Aquila), Wormwood pro Auto-Locus. Haunt pásek (nevím teď jméno, dává extra Haut)

Skills pak jasná docela, Haunt (poison, +20%), Locus (pestilačka), SW (jaunt), Pyraňádo, Horrify (armor runa) a SH (všechny runy, dává Jade set).
Zatím testuju, přehazuju věci, sháním gear, ale určitě to není marný :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od buchis » 16.11.2015, 14:54 hod.

malá ukýzka v akci, komu se nechce hledat: https://www.youtube.com/watch?v=0wttFBElRo0

Sete, co CC ?
Sem viděl video a oni to zas pustili? Se mě nechce věřit, že to zas pustí, když to v 230 blokly.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 16.11.2015, 15:24 hod.

Tak Void na videu hraje jinou variantu než jsem zkoušel já (jinej gear), ale těch variant bude víc a ta nejvíc OP se ukáže až ve finále PTR. Tak jak to hraje on by mě nebavilo furt držět taeguk :/.
Přesněji jsem nezkoumal, Horrify funguje dobře, ale jestli dělali změnu, to nevím, zkusím vypozorovat v příštím testu ;). Pokud je to zase jako před 2.3 tak si myslím, že je to jenom případ PTR....

Edit: Ještě se mi dost libí efekt jedné lege, že Grasp of Death nemá CD a druhá, že získá runu na ty padající zombie :). To by bez CD mohlo být taky dobrý :) s LoN a lege všeho druhu :)
Edit2: Ohledně CC: Podle všeho co čtu se jedná o bug na PTR. Správně by to mělo být stejně jako teď na live ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Gold Eagle » 16.11.2015, 23:09 hod.

Hmm, takže vosolili hlavně ten build, kterej mě nebaví hrát. :roll:

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od PeterKiss » 17.11.2015, 08:25 hod.

tak ja som sa rozhodol ze nebudem hrat PTR necham si to ked to bude na live trochu ma mrzi ze nieje pridane rune words mohlo by to fungovat na princip caldesanns despair :-(


Ale je iste ze v tomto patche i ked ponerfuju OP veci atd... 100 GR padne a za 3 mesiace pred koncom sezony oznamia bud new DLC alebo novy herny mod
( volne policko za vyberom obtiaznosti je prazdne) TX> a za nim je jedno bez oznacenia.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Gold Eagle » 17.11.2015, 18:53 hod.

Jo T11. :D :D :D

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od PeterKiss » 17.11.2015, 19:46 hod.

aj to je mozne ale nezdaju sa vam tieto lege a celkom vsetko nejak OP ?

niektore veci davaju neskutocne demage reduction a ine boostuju demage az do nebies to ako kazdy chodi 70+ to je nejak moc nie ?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 18.11.2015, 07:06 hod.

A on snad Blizz dělá dlouhodobě něco jiného, než furt zjednodušování a boost všeho (dmg, drop)? :) Alespon že něco udělali s těma číslama konečně ;)

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kaindra » 18.11.2015, 08:56 hod.

Mno, tak to bude fakt masakr
https://www.youtube.com/watch?v=s_Ap4Hycs2U

Takze F/R muzu splachnout do zachodu a zas se zacina od nuly, jak tak koukam, paraaada :lol:
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od PeterKiss » 18.11.2015, 09:26 hod.

ja som z toho teda radost nemal ked som sa na PTR pripojil skor som dostal strach ze to bude neskutocna nuda aby kazdy hrac daval 70+ ( myslim aj na tych co nemaju paragon) ked mas 800+ nieje problem ist 80+ GR
Este ze to je PTR a ocakavam ze tie prstene pojdu s demage dole.
Ale blizzard na to ide rozumne dal tomu velku demage rezervu a teraz to len optimalizuje aby to bolo konkurencie schopne setom ale nie silnejsie.
Ved si sami povedzte preco to hrame ?

hrame GR pre vyzvu nie aby sme vsetci boli GR 100 to by sme po tyzdni hru vypli a nadavali co to s tou hrou spravili.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 18.11.2015, 09:40 hod.

@ Kaindra: To je video s verzí LoN, která má stále 800%, bude změněno na 100%, takže nic nesplachuj a počkej na konec PTR ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kaindra » 18.11.2015, 09:54 hod.

Dobre, dobre, zatim nebudu splachovat :lol: Zajimalo by me, jak to bude vypadat s expenim, ted je to dost spatny, prijdu na public na GR, musim hledat x-part az pak najdu nejakou, ktera je schopna jet aspon GR60, nejradsi bych speed GR65, ale to se malokdy stane :(
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od fanky » 18.11.2015, 20:37 hod.

Seton píše:@ Kaindra: To je video s verzí LoN, která má stále 800%, bude změněno na 100%, takže nic nesplachuj a počkej na konec PTR ;)
bude změněno na 75% 8-)

zdroj: klikni mě na moje malé péro
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 18.11.2015, 21:14 hod.

Nebo tak ;), prvně říkali 100%, ale to je jedno, to stejne nebude final...
Na zdroj sem neklikal.....:D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kaindra » 19.11.2015, 09:06 hod.

No nechame se prekvapit, dost me zajima, zda pri 100% i tak to bude lepsi nez setovky + F/R, to pak muzu splachnout do zachudku vsechny setovky :OXO
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 19.11.2015, 10:34 hod.

No tak to bohužel obvykle dopadá - místo aby něco provedl s nepoužívanými (slabými) sety, něco předělá a boostne tak, že se prostě lidi musej přesunout jinam, často k jinému charu který je zrovna daných pár měsíců OP :) Stav kdy můžete hrát jednu postavu třemi vyrovnanými způsoby asi nikdy nenastane, natož aby byly vyrovnané charaktery. Proto taky teď jako WD není výjimkou když mám v partě tři monky, občas se objeví barbar :) Já mám WD ale prostě rád a nikdy se nepoženu za jiným charem jen protože je zrovna nejsilnější, alespoň trochu zpestřím klan ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Seton » 19.11.2015, 10:41 hod.

+1 !
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od kaindra » 19.11.2015, 12:25 hod.

Dovolim si nesouhlasit, s kazdym patchem me prijde, ze se ty rozdily stiraji a da se hrat vice buildu. U nekolika povolani si muzu vybrat aspon ze dvou buildu a podavam podobny vysledky jak na solo GR tak v parte, na GR60-65 je celkem sumak, kdo co ma, castokrat potkavam 3 ruzny druhy WD a davaj se ty GR tak jako tak.
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od Tyckin » 19.11.2015, 15:25 hod.

No tak zrovna WD flusátkem se určitě nedoplivu tak vysoko jako Helltooth ovšem :) Ale je fajn, že člověk může hrát dvě verze (+ turbokuře na farmení), akorát ten Helltooth ty lagy a cukání obrazu, eh...stojí mi ladem, nechci tím prudit partu, sám jsem viděl jak k nám někdo s tím přišel a hned to byla cukatůra - hratelná, ale nepříjemné pro oči.

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.4 buildy

Příspěvek od PeterKiss » 19.11.2015, 15:33 hod.

prave flusak je OP nakoniec som siel do PTR a mal som DOD build a par anc lege ani nie vsetky a ich roll bol priemerny a dal som tier 76 na jeden pokus dalej mi to uz neslo lebo ako vravim nemal som full ancient.


Pokial ide o set tak ano helltooth je silnejsi ako DOD ale na LON sete nema hell ziadnu sancu

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“