2.4.1 WD

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Brum » 04.06.2016, 18:45 hod.

@Kisiko - zajímavé, já mám pDPS 1,8m+ a 81% AD a v pohodě jsem udělal GR 77, ale 2x jsem failnul 78. Něco dělám očividně špatně. Ale přijde mi, že mi nestačí ani dmg. O toughness nemluvím radši ani., ale mám tak jen asi 2 áčkový věci. Po třech dnech na WD víc nečekám :)

Každopádně je úplně jednou jakou máš atk speed na TnT. 41% přidá stejně jako 50%. Peti budou útočit stále stejně rychle. I proto se equipuje TnT a do kostky se dává MoJ, aby bylo zaručeno 100% z MoJ

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 04.06.2016, 20:38 hod.

Nejhorsi je, ze ackove moj mam super ale anci tat nemuzu ani za prda najit narollovat atd :-)

Sent from GT-N7100
Obrázek

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od kisiko » 05.06.2016, 19:13 hod.

To Brum:
GR80 musíš dať určite, ja mám menej DMG-u a 81 mi utiekla o pár sekúnd, a nebol nijak výnimočný (slabá densita, mapa katakomby), na fishing dám iste 82.
Máš to dakde potvrdené že tam neni rozdiel na tých taskerkách medzi 40 a 50? Na nonseason som to porovnával minulý patch. S horšími statmi ale s 50% pet AS
boli efektívnejšie oproti silnejším taskerkám ale so 41%.

To Heller:
Mne sa tiež nedarí, mám odohrané iba 60 hodín ale na to koľko padá legendáriek tak som asi smoliar: TNT ani MOJ som nechytil ešte v Áčku, a tie čo mám sú tak do šrotu, rukavice mám ale na začiatok pekné zo setu: 960 int, 940 vit, 50% crit, 10% chance, ale ta MOJ nie a nie padnúť nejaká použiteľná, a to už kadalu žmýkam 2 týždne len na MoJ, a to nehovorím koľko matrošu som premrhal, keď som nakrútil áčkovú tak bola horšia ako normálka: 76% pet DMG ... búúú

So zuni je tak trošku problém, keď peti dostanú knockback, fetiši prebehnú rýchlo, no gargovia zostanú kdesi zakliesnený... Postava je trošku zraniteľnejšia (chýbajú hady v ruke a neni healing od psov) - keď ma vystrelo, tak to bolo hneď ešte dva krát po sebe, kým som si uvedomil že to neni tank ako HT a tých fetišov si musím narobiť niekde v bezpečí...Guardiana ale "zošrotovali" rýchlejšie ako s HT. GR78 v pohode s 1,5 mil DPS

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Yaka » 06.06.2016, 14:26 hod.

MoJ nebo TaT jsem řešil cca měsíc zpět. Přistoupil jsem na názory většiny tedy masku do kostky a TaT gambl, reroll nebo loot. Hlavní důvod je ten, že 75-100% větší dmg petů v porovnání se 40-50IAS petů je mnohem větší dopad. Taky mám ruce do HT setu s 950+ intel/vit a 10/50 CC/CDMG. Jenže čekat na ackovej roll MoJ kde budou dobrý staty, CC roll a ještě aspon 95+ pet dmg to je utopie když člověk není ultra lucker.

Radši horší TaT než průměrnou MoJ.

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od kisiko » 08.06.2016, 22:33 hod.

Ku MoJ ešte nezabudni prirátať element %, je to aditívne ku % pet dmg z MoJ, na 2.4 bol aditívny aj Enforcer, teraz je multiplikatívny, čiže samostatný nárast DMG.
Matematicky pre 2.4.1 minimum MoJ , max TnT a naopak:
(75% MoJ + 20% cold) x (50% TnT) x (40% enforcer) = 1,95 x 1,5 x 1,4 = 4,095 násobok poškodenia
(100% MoJ + 20% cold) x (40% TnT) x (40% enforcer) = 2,2 x 1,4 x 1,4 = 4,312 násobok
Takto si vyrátaš čo je pre teba lepšie.
Na nonseason mám Ancient MoJ 950+ intel aj vit, 6%CC a 98% pet tak mi to celom zapasovalo že mi padli pekné HT rukavičky. Na sezóne augumentnem high-end itemy najvyšším gemom, nech mám potom z toho aj po skončení sezóny progresívny úžitok, keď postavy zlejem dokopy.
TnT aj MoJ padajú dost raritne, kdesi bola aj tabuľka s dropom, šanca na padnutie je celkom malá, a ešte keď majú byť áčkové....
Paradoxne starmetalku, ktorá má najnižší drop pre weapon WD som už chytil 5x z toho 1x Ancient, a Soulharvest 3x normal a s katastrofálnymi statmi....už verím tomu že som smoliar :D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Yaka » 09.06.2016, 07:19 hod.

Je to o štěstí jako vždycky bylo. Dneska ráno jsem si dal 2 GR 65 na upgrade a málem jsem padl pod stůl když jsem viděl co mi padlo za In-geom. Mám ho na farmícím WDčku - jenže co z toho, když je to zbraň na farmení riftů a klíčů na GR....:) kterou jsem vlastně nepotřeboval:)

TaT budou poslední item, který budu před progresem single GR řešit. Reroll například WH nebo wristů je podle mě mnohem jednoduší než právě taskery. Takže až bude komplet vše z lege narolované skoro do topu, tak se zaměřim na taskery a podle mě jinak, než kostkou se nemám moc šanci na něco slušného dostat. Dropem to je utopie bohužel:/

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Glimmer Man » 09.06.2016, 08:15 hod.

Yaka píše:než kostkou se nemám moc šanci na něco slušného dostat. Dropem to je utopie bohužel:/
Jo drop je fakt náhoda, většinu dobrejch věcí mám vykostkovanejch, ale ona je to taky pěkná fuška. Nejde ani tak o matroš z bounties, ty oběhnu alespoň 1x-2x za den kvůli šanci na gobliny, ale spíš jde o souly. Zkouším to po 10 pokusech a to je 500 soulů. A to už chce nějakej čas. A není zaručeno, že něco padne. Takže taky velká loterie.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Bambinot » 09.06.2016, 09:43 hod.

To potvrdim, protoze vcera jsem zkousel FR prsteny a utraceno 5000FS + 500sad matrose z bounties a nepadl ani 1 lepsi nez mam.
Nakonec troska stesti padla a mam oba FR prsteny o trosicku lepsi nez jsem mel, diky upgrade z rare (utratil jsem na ty 2 prsteny pres 6000DB).
Kazdopadne jeste stale nejsem spokojen, takze snaha o lepsi prsteny trva ;-)

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od kisiko » 10.06.2016, 11:46 hod.

Tu je tabuľka na drop, spotreba BS u kadaly a DB na rare to legendary.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1718538849
U kadaly na MoJ crafting netreba zabudnúť že padá aj helma, nie len voodoo maska, tak tá šanca na drop je podstatne menšia. Rare to legendary treba pretriediť rare predmety a používať iba skutočné rare voodoo masky, nie rare helm.

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od kisiko » 16.06.2016, 22:29 hod.

Máte nejaký nápad či radu ako sa dostať s HT Garg v solo GR vyššie? Zostal som zaseknutý na GR86 a vyššie to už ide ťažko, nestačí mi touchness ani poškodenie, 87 v ideálnom rifte dám, chýbjú mi cca dve minúty čo som skúšal dva krát, ale je to už o hubu, vymeniť deff pasívku za ofenzívnu do poškodenia pomôže, ale som o poznanie krehkejší, a nestihnem rift dokončiť pre viac úmrtí. Skúšal som navýšiť Area DMG ale vždy je to na úkor zníženia poškodenia alebo toughnessu...Teraz to mám vyvážené tak akurát. Kam ste sa dostali vy? A čo máte za follovera a equip u neho?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kisi ... o/70717985

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Yaka » 17.06.2016, 07:32 hod.

Zdravim - je to snadný, nemáš vůbec, ale vůbec nikde area dmg. Proto jsi se dostal na strop. Při finálním gearu na progres solo GR by jsi měl mít 60-100% area dmg z gearu.

HT WD funguje na tom, že díky cleave gargů procuje ten area dmg opravdu často a na tom se pak nahání postup GR.

Vše ostatní máš tak jak má být. Doporučuju tedy začít shánět nová:
- ramena
- ruce
- offhand
- jeden z ringů
- jako poslední zkus rolovat zbraň za bounty matroš tak, aby si tam neměl IAS ale +%dmg a +area dmg

Jelikož máš fakt pěknej gear - bude to opruz. Takže se musíš snažit zachovat stávající DPS a přitom ještě přidat právě area dmg.

Pak se posuneš dál.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Brum » 18.06.2016, 09:05 hod.

kisiko píše:To Brum:
GR80 musíš dať určite, ja mám menej DMG-u a 81 mi utiekla o pár sekúnd, a nebol nijak výnimočný (slabá densita, mapa katakomby), na fishing dám iste 82.
Máš to dakde potvrdené že tam neni rozdiel na tých taskerkách medzi 40 a 50? Na nonseason som to porovnával minulý patch. S horšími statmi ale s 50% pet AS
boli efektívnejšie oproti silnejším taskerkám ale so 41%.
Ano, je úplně jedno, jaký roll mají TnT rukavice, co se pet AS týče. Všechny možné hodnoty spadají do stejného AS okna. Je to určitě někde ve stickies na ofiko US foru v sekci WD. Nepamatuji se už, jestli to tak bylo vždy, ale od vydání RoS určitě.

T&T doesn't really add 50% more pet attack speed due to rounding and it turns out any T&T roll is equal, e.g. 40% vs 50% pet attack speed is no different for common cases.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 20.06.2016, 23:35 hod.

Tak jsem si udělal radost :)

Udělal jsem při paragonu 1111 na sezoně prozatím svůj solo WD rekord
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Brum » 21.06.2016, 08:58 hod.

gz!

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Bambinot » 21.06.2016, 09:11 hod.

Gratulka 8-) >:D ... me vcera padl PL rovnych 1100, takze magicke ctyri jednicky jsou na dohled >:D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Yaka » 14.07.2016, 08:27 hod.

V příštím týdnu budu zkoušet progres sola. Gemy na aug mám připravené a jen mám dotaz.

Ring na gargy - mám dva, jeden s area dmg druhý tento nasazený, který přidává dmg. Který do progresu použít?

TaT stejný problém - tyto jsou skvělé i bez aug, ackové jsou 890intel, 50%CDMG, IAS 6 a 20% aread dmg. Opět které by jste doporučili.


Amulet to je hrůza hrůzoucí, tajně doufám, že se mi ještě podaří neděle/pondělí/úterý nějaký craftnout jinak budu odkázán na tuhle hrůzu.

Díky za každou smysluplný názor.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od HELLERcz » 14.07.2016, 15:56 hod.

Dneska jsem zkusil o jeden stupeň přidat a povedlo se udělat těch 87
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Yaka » 18.07.2016, 07:50 hod.

No - já ještě dneska zkusim posunout gear, v úterý to všechno enchantnu a ve čtvrtek mi řemeslníci dělaj na baráku, tak mám jeden den a večer na progres solo:) tak jsem zvědav - bez fishingu kam se to posune.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: 2.4.1 WD

Příspěvek od Yaka » 22.07.2016, 09:44 hod.

Tak bída - časové možnosti nedovolili splnit cíl:))

Paragon 1000 jsem dopiplat při progresu, pak jsem teda věnoval 6 hodin v kuse za celou sezonu progresování solo GR.

85 na první pokus - veliká rezerva.
88 cca na 20 pokus, byla to jen otázka času.

Pak jsem zariskoval, protože byla jedna hodina ráno a prostě jsem řekl že bud dám 90 nebo zůstanu na 88. Z přibližně 50 pokusů byly 4 pokusy hodně nadějné, guarda jem pouštěl s časem 1,5-2,5 minuty do konce. Bohužel, stala se neuvěřitelná věc.

4X jsem dostal toho kladiváka (tuším Perendi), který jednou za čas přivolá mobku. Je to fakt k nasrání, když místo do guarda začnou ty tři paka mlátit do té solo mobky a nedá se to ovládat. Kdybych dostal průměrného guarda, zřejmě bych měl velkou šanci, ale takhle jsem 2x leavnul a 2x po dlouhém více než tří minutém trápení ho zabil.

Sezona dobrá, jen holt toho času na hraní málo. Na druhou stranu s mým gearem a enchantama slušný výkon.

Pro jistotu GR 90 v poklidu mi chybí +20% cold dmg na amuletu a jakýkoliv area dmg na ramenou a rukách.

škoda, že ty paka končí sezonu v pátek.

Tak v zimě zase nazdar - další sezonu vypouštím.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“