První build - co myslíte na něho?

Odpovědět
BulharskyFan
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zambezzi#2794
První build - co myslíte na něho?

Příspěvek od BulharskyFan » 23.04.2012, 12:24 hod.

Ahoj, jsem z Bulharska, mluvím trochu česky a jsem rád, že jsem v tom forumu :wave: První build musí být moc dobrý, ne?
CO MYSLíTE NA
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ade!aaZZZZ
WD je můj nejoblibenější char a to build se lidi líbí, ale nejsem sure, jestli nemohu ho zlepšit :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První build - co myslíte na něho?

Příspěvek od Javurek » 23.04.2012, 17:19 hod.

Vítej mezi nás .), akorát teda nevím jak nám tady budeš rozumět :D

Ten build vypadá jako Summoner, ale chybí mi tam nějaký single-target skill. Ty žáby bych určitě vyměnil za něco silnějšího, protože nevyužiješ manu.

Použil bych nějaký silný dražší skill, jako Haunt nebo Locust swarm.

Circle of Life a Fetish Sycophants mi nepřijdou moc dobré. Vyměnil bych je za Jungle Fortitude a Fierce Loyality.

Vozi

Re: První build - co myslíte na něho?

Příspěvek od Vozi » 23.04.2012, 17:38 hod.

Nejsem moc velky fanda summoner buildu bez vsech pasivnich skillu, co podporuji zivotnost petu a jeste se sacrifice. Peti se ti rozebehnou a budou ti to tankovat vsude kolem a toho zombie chargera si moc neuzijes. Kdyz ty zombie dogs odpalis, tak tam nemas ani grasp od dead, spirit walk, horrify nebo mass confusion a tvoje zivotaschopnost je v ten okamzik na bode mrazu. Je treba taky mit v buildu nejaky poradny single target dmg skill, ktery muzes spamovat.

BulharskyFan
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zambezzi#2794

Re: První build - co myslíte na něho?

Příspěvek od BulharskyFan » 23.04.2012, 19:01 hod.

Rozumím docela dobře a pokračuju studovat jazyk ale není snadně hovořit...
Javurek,
ANO, to je PURE SUMMONNER, a plague of toads je tam, protože spamming + fetish sycofants je IMBA. Avšak single-target možnost nemám. Mohu použivat sacrifise then summon dogs again a potom - sacrifise again. Je pěkné jestli jeden pes se revive a mohu třikrát udělát sacr

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: První build - co myslíte na něho?

Příspěvek od PSK » 23.04.2012, 19:21 hod.

@javurek s tím locus swarmem místo žáby souhlasím, ale haunt použít nemůže, protože by mu neprocoval Fetish.
S čím ale nesouhlasím je výměna passivek - tenhle build je založený na sacrifice psů a proto potřebuje aby se co nejvíc spownovali i mimo CD na Summon zombie dogs. Nejde o to aby vydrželi co nejdéle. Čeho se trochu bojím u circle of life, je ten range 12 yardů - to znamená být v centru boje a to není právě bezpečné. Každopádně se mi ten nápad na sacrifice summonera docela líbí.

BulharskyFan
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zambezzi#2794

Re: První build - co myslíte na něho?

Příspěvek od BulharskyFan » 24.04.2012, 09:04 hod.

@PSK Být v centru boje není tak špatně jestli creeps target the summons. Locust swarm je OK , ale můj úmysl není MAX DPS. Tento je defensive-support WD :roll:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... adZ!YaZZZZ
Je lepší než první >:D ?

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“