Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Odpovědět
Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148
Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Projax » 16.11.2012, 11:56 hod.

ahoj. vítej do týmu. Hele allress máš jednak z intellectu a jednak z itemů. můj allress celkový unbuff je něco kolem 500 což je uplně v poho. Ls je věc co ti hodně urychlí runy a dá se sehnat i celkem levně. Do 2 milionů když máš den tak seženeš celkem kvalitní zbraň.

nabufovanej se to da hodit az na 900 allress. Každopádně když dělám budget wd tak ze začátku tam hodim kolem 600-650 allress. Ono víc ani neni potřeba na efektivní farmu a ani na vyšší MP . Jakmile se to naučíš tak budeš uplně v klidu. ja s timto gearem v pohodě chodím mp9 Uber bosse

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Nekronaut » 19.11.2012, 10:14 hod.

Tak už jsem pro začátek nakoupil a o víkendu vyzkoušel naplno tvůj build. Jde to fakt svižně a baví mě to. Je krása, jak ta mana vůbec neubývá a to hážu jeden acid za druhým. Akorát mě nebaví spamovat furt stalkera a hodně na to i zapomínám, takže možná vyměním za něco pro mě použitelnějšího. Sacrifice taky nepoužívám moc často, ale chci se to naučit, protože v tom vidím slušný přínos. Pasivky totálně vyhovují. Celkově vzato mě WD takhle chytnul a farma s ním je úplně jinde než jsem byl zvyklý s DH. Gear budu dál postupně upravovat, ale i takhle je na rychlofarmu více než dobře použitelný. AR 600+ a LS stačí na to, abych skoro neměl šanci umřít (nízký MP) a DMG časem trochu vylepším.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Projax » 19.11.2012, 14:18 hod.

to rád slyším

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 20.11.2012, 11:10 hod.

ja vymenil knife, ted nemam LS a reflectaci mi nakladaji celkem slusne, jak to poresit jinak? pejsci to zvladnou uhealovat, ale misto nich bych chtel neco jineho, jinak samozrejme acid build, nebo jak to tady nekdo nazval je bomba, ja byl v sobotu na levelu 26 a ted jsem 43, je to rachot.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Nekronaut » 20.11.2012, 12:02 hod.

Taky mě štve, že musím mít LS na zbrani, ale WD holt není barbar :D . Každopádně jestli je možnost jak to kvalitně nahradit, sem s ní...

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 20.11.2012, 12:09 hod.

mam zbran bez LS a s LS a rozdil je 40k damage ve prospech bez LS, tezko se budu takove zbrane zbavovat, ale hrozne to zas neni myslim, pri farmeni na MP0-1 zemru 1-2 za herni seanci(4x cely act3) akorat nejsem zvykly umirat vubec s barbarem, tak jsem spatny.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od TrackThor » 20.11.2012, 12:16 hod.

fuxicek píše:ja vymenil knife, ted nemam LS a reflectaci mi nakladaji celkem slusne, jak to poresit jinak? pejsci to zvladnou uhealovat, ale misto nich bych chtel neco jineho, jinak samozrejme acid build, nebo jak to tady nekdo nazval je bomba, ja byl v sobotu na levelu 26 a ted jsem 43, je to rachot.
já hrál normálně bez ls, reflect když máš nějaký resisty zas až tolik nedává, takže se to stíhalo přes lahve + spirit walk (samozřejmě sem měl bonus +15k na poty)
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 20.11.2012, 12:16 hod.

ty blaho Projaxi, kolik ted udelas v te expici vybavicce expu za hodinu? s valorem mas 205 pct?

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 20.11.2012, 12:22 hod.

jo se spiritem to jde v pohode, jenze sem tam mezi ne vlitnu a uz se to odrazi, kdyz si dam normalni prsteny a cucnu par lahvicek a stacknu harvest, jsem pres 400k a to je soda.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Projax » 20.11.2012, 22:20 hod.

asi 80 mil xp

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 21.11.2012, 12:04 hod.

Projaxi to je dost, ten maly dmg nepocitujes?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od coyd » 22.11.2012, 05:17 hod.

Custe nebudu zakladat zbytecne novy topic kdyz jde v podstate o stejny build acid cloud/soul harvest jako jede Projax jen s par zmenama tak jak to mne pasuje vice. Detaily buildu jsou v linku v podpise. Zkousel jsem i presne Projaxuv build ale tak jak to jedu mi to vyhovuje vic. Vybuchujici psi jsou fajn ale je to na ukor pasivky na dps a tim si podle mne snizuju dps output u 90% hernich situaci. Ale od urciteho dps uz to asi nebude poznat rek bych ze hranice bude 150k unbuff. Do te hranice mi prijde lepsi dps pasivka. Nehlede na to ze na easy packy jsou psi casto IK ale to jsou i na acid+soul takze nemaji takovy vyznam a u slozitejsich packu nebo situaci s hodne moby se stane ze se psi odpali uplne jinde nez chcete a vam zbude akorat snizeny dps output bez tanka (gargantuan v mem pripade) Dalsi rozdil je v autoattacku kde pouzivam firebomb ktery taky dela slusnou paseku i s aoe efektem a nestoji skoro zadnou manu jako alternativa je jeste dobry skil s pavouckama a prvni runou. No lepsi nez plno kecu bude videjko. Podotykam ze zakladni dps je kolem 105k.. Myslim ze jiny char se s takovym base dps na wd nema sanci dostat

www.youtube.com/watch?v=ToydwjJ5KBo
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Projax » 22.11.2012, 15:22 hod.

jenom nechapu toho gargantuana v tom buildu

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od coyd » 22.11.2012, 20:12 hod.

Co bys doporucil misto nej ? Funguje jako nesmrtelny tank ktery ma i docela velky dmg (200% weapon dmg kdyz pouzije utok) se schopnosti dat stun a tim padem mas kill elity "zadarmo"
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Jojo WD » 22.11.2012, 22:10 hod.

Projax to nemyslel tak ze by si ho mal dat celkom prec len mas na nom zlu runu a tomu nechape projax, skus si dat tu runu co pouzivam na nom ja a uvidis ze to bude lepsie nez to co mas ty :)
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od coyd » 23.11.2012, 01:12 hod.

Runu vyzkousim nicmene myslim ze to Projax myslel tak ze by ho dal pryc protoze ho sam nejede..
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Projax » 23.11.2012, 01:51 hod.

gargantuan da stezi 3 rany do elitek - da se to vyresit efektivneji - 1 sacrifice a oneshotnes cely pack

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 23.11.2012, 07:09 hod.

na MP0 se mi jeste nestalo, ze by mi gargantu zemrel, vse onehituje a elitky da sam uplne s prehledem, akorat je to pomalejsi

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Nekronaut » 23.11.2012, 11:15 hod.

Včera jsem také jel s DPS pasivkou a gargantuanem a je to přesně jak jsem si myslel = někdy mám problém s manou. Prostě 30% navíc je znát...

Jinak s gargantuanem problém nemám a na tankování je lepší než 3 psi + možnost změnit pasivku.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od coyd » 23.11.2012, 13:18 hod.

@Nekronaut Ja na tenhle problem s manou myslel uz kdyz jsem WD skladal a bylo mi jasne ze WD je presny opak monka. Myslim to tak ze WD je delany respektive pouzivany na to aby one-shotoval celou mapu acid/harvest tim padem je u WD vyhodne mit nizky attack speed s co nejvyssim dmg protoze na 99% killu staci jeden klik a tim padem mana neubyva tolik. Chci tim rict ze nekdo ma treba 100K dps pri 1+att/sec a nekdo pri 2+att/sec a samozrejme ten kdo ma vyssi je na tom pak podstatne hure s manou. Takze jsem se snazil mit silnou zbran s velkou zakladni dmg a zbytek uz cpat jen do CC/CHD. Docela hodne lidi si to asi neuvedomuje ba co hure delaji guidy na budget WD a dps stavi na att speedu (poznamka pri nakupu zbrane kdy prohlasi ze "faster are better" aniz by tusil proc a ze to tak asi nemusi byt vzdy) viz treba zde http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... C6-ELmwgdU Lituju toho kdo by takovy gear pouzival
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“