Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Odpovědět
fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687
Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 24.11.2012, 11:35 hod.

myslel jsem to takto, kdyz budu mit dva WD vedle sebe, jeden bude mit AS1, druhy bude mit AS2, oba budou mit stejny base damage.ten s AS2 stihne v case vykonat vice utoku, proste tu kyselinu plivne vicekrat oproti tomu, co ma AS1, takhle to myslim, tzn, ze AS2 v case(treba hodina) nadeluje vetsi damage.

MP5 je normalne hratelne, ale nevidim vyznam to hrat, az budu mit motivaci treba v dropu, budu hrat klidne MP10, ale do te doby me nebavi davat moby na tri kyseliny a elity na nevim kolik, aby mi pak z nich vypadl stejny srot jak na MP0.

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od saaajt18 » 24.11.2012, 11:52 hod.

no keby takto chces porovnat 2 wdcka s uplne rovnakym dps tak je jasne ze pri mp0 ti vide ako rychlejsie wdcko s as 2...co plati pre tvoj pripad a asi pre kazdeho sc wd na mp0 v...stym suhlasime obaja...ja som bral do uvahy pripad z hc a to sa da jednoducho implementovat do sc ale musis brat do uvahy vyssie mp...chapem ze farmit mp2 sa nevyplati a kazdy chodi mp0 max mp1...cize to o com pisem je pre zacinajucich sc alebo hc hracov ktory maju max 2 3 m goldov a spravia max 50k dps...vtedy je lepsie mat obojrucku :) je lacnejsia a vykonnejsia :) samozrejme je na kazdom aku cestu si zvoli :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 24.11.2012, 11:55 hod.

ale zase se ochudis o ty vyhody original WD soucastek(+mana, manaregen, ruzne bonusy...) mimochodem, kdyby nekdo chtel skorn s int, tak mi spadl

jo a urcite se nechci hadat se zkusenejsimi hraci WD, ponevac ja jsem s WD teprve na zacatku, muj hlavni char je barbar

s mana regenem mas pravdu, mam jen 97,81 coz neni pres 100 jak jsem psal

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od saaajt18 » 24.11.2012, 12:42 hod.

fuha to si ako take velke cislo mana regenu dokazal ? jediny pre mna mozny sposob je mat 4 kusky setu zo Zunimassa +20, a dalej 3 veci s +min 10 mana regen /zbran helma a mojo/...co dokopi dava 95 :) ak pouzivas pasivku Spirital Attunement tak ti stacia 2 veci s +mana regen...ak toto vsetko mas klobuk dole :) to ja na hc a asi ani na softe nikdy mat nebudem :) inak myslim ze max mana regen bez vision questu sa pohybuje niekde v hodnotach 120 m/s.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 24.11.2012, 13:21 hod.

az na mojo, mam zuni kompletni(to zuni mojo neni moc dobre, pouzivam zabu), prave kvuli mana regenu bych se nezbavoval knifu a moja, hra s nimi je mnohem sviznejsi

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od coyd » 24.11.2012, 13:22 hod.

ale s vyssim AS mam vyssi base damage
To urcite ne s vyssim AS ti stoupa dmg za sekundu nikoli base dmg podle ktereho se to prave odvozuje.. dejme tomu ze mas base dmg 100K (ktera neni nikde uvedena) a 1,5at/sec tak ti v inventari ukazje 150K damage. Jinak at se vratime k buildum tak jsem gargantuana zkusil vymenit za fetish army runa fetish ambush a docela se mi to zamlouva elity padaj jak hrusky :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 24.11.2012, 13:32 hod.

a tak to ziju v domeni, ze je to presne naopak, k tomu abych dopocital dps musim vynasobit damage*AS, takze se slusi napsat ze s vyssim AS mam vyssi DPS ne base damage, coz je stejne ve prospech vyssich AS. jo a myslel jsem si ze to cislo damage je base a ono neni.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Projax » 26.11.2012, 04:52 hod.

hh sem na frontpage diablofans.com ;)))

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od fuxicek » 26.11.2012, 07:57 hod.

jsem si vsiml, projax je hvezda

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Kuki10 » 26.11.2012, 15:17 hod.

A ted si nas kupi secky, gz myslim ze urcite potesi.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od coyd » 26.11.2012, 16:34 hod.

Gz Projaxovi
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
bRZy
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bRZy #1279

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od bRZy » 26.11.2012, 22:41 hod.

kluci pouzivate nekdo uhkapian serpent?
premejslim ze bych vymenil zabu...ale k tomu asi jeste zuni chestu s pickup radiusem

http://eu.battle.net/d3/en/profile/bRZy ... o/10890118

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Jojo WD » 26.11.2012, 22:49 hod.

Ja to pouzivam ja som zabu ani nemal ja mam tak spraveny gear ze manu minam len malokedy :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Nekronaut » 27.11.2012, 08:20 hod.

Serpent je nejlepší offhand, ale jen pokud nepotřebuješ radius. Sehnat ho na dobrých předmětech není vůbec snadné.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od coyd » 27.11.2012, 12:09 hod.

JJ sehnat radius jinde neni snadne cti levne :) Serpenta mam akorat na ubery jinak zabak :) Trosku jsem poupgradoval gear na 170K unbuff a ustalil build kdy pouzivam fetish army prijde mi to nejlepe pouzitelne ze vseho co jsem zkousel jako doplneni dps outputu
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od TrackThor » 27.11.2012, 13:16 hod.

radius není drahej, respektivě dá se sehnat a cenu to skoro neovlivní, problém je, že těch věcí není tolik, tzn. to co chceš + aby to mělo pikap radius může trvat dýl, já osobně používám serpent, jelikož grave pasivku nemám a když si žeru kuličky na dmg, tak to proběhnu spirit walkem
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Nekronaut » 28.11.2012, 09:17 hod.

Tak jsem zkusil hrát MP0 s cain setem a po jednom runu jsem ho zase sundal. Sice žádný problém, hrálo se to celkem v pohodě, ale když jsem kouknul na čas, tak už to tak dobře nevypadalo. Dostal jsem sice o 30% víc expů, ale hrál jsem to skoro 2x tak dlouho jako normálně...

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Tapeworm » 28.11.2012, 11:10 hod.

fuxicek píše:myslel jsem to takto, kdyz budu mit dva WD vedle sebe, jeden bude mit AS1, druhy bude mit AS2, oba budou mit stejny base damage.ten s AS2 stihne v case vykonat vice utoku, proste tu kyselinu plivne vicekrat oproti tomu, co ma AS1, takhle to myslim, tzn, ze AS2 v case(treba hodina) nadeluje vetsi damage.

MP5 je normalne hratelne, ale nevidim vyznam to hrat, az budu mit motivaci treba v dropu, budu hrat klidne MP10, ale do te doby me nebavi davat moby na tri kyseliny a elity na nevim kolik, aby mi pak z nich vypadl stejny srot jak na MP0.
Řekl bych, že tohle nemusí být tak docela pravda. AS1 vs AS2 tak ano v čase ten s AS2 dává větší dmg, ale jen za předpokladu, že se mu dostatečně rychle regeneruje mana. Pokud je ten s AS2 věčně na dně s manou tak si moc té kyseliny nezaplive a ve finále na tom může být hůř než ten s AS1, protože i základní útok "dejme tomu žáby" bere manu a s AS2 ji bere 2x víc a tím pádem se mana i pomaleji doplňuje. Vysoké AS je určitě dobré, ale zároveň s vysokým AS je třeba řešit u WD mana regen. Pokud tohle nejde ruku v ruce tak je vysoké AS k ničemu.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Kuki10 » 28.11.2012, 11:20 hod.

Mam dotaz na zkusene, ma WD neco na healing?
Krom LS,LoH teda.....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Projaxuv Guide 1.0.5 primarne mp5 a niz ;) (upraven)

Příspěvek od Nekronaut » 28.11.2012, 11:26 hod.

Můžou tě healovat psi. Taky pasivka grave injustice. Taky firebats s jednou runou. A soul harvest - siphon. Jo a ještě poslední runa na spirit walku :D

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“