Jaký build na moje WD?

Motaba
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Cyclop#2292
Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Motaba » 19.12.2012, 09:48 hod.

Ahoj,

potřeboval bych poradit jaký build používat při mojem setupu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cycl ... o/23128647

Zatím to praktikuji tak, že nahodím zvířátka (3+1) jako klamné cíle a sám se držím v pozadí na vzdálenost 28 yardů, aby fungoval Grave Injustice (-1sekunda cooldown skillu za každý kill). Nejprve se nabiju přes Soul Harvest s runou na prodloužení 60sekund a pak to zkropím Acid Claudem (115% dmg + 150%dmg poison) s runou na rozšíření efektu na 24 yardů. Bližší targety potom válcuji Zombie Chargerem (236%dmg poison) s runou zombických medvědů. Na klávese "2" mám jako zálohu Fetish Army s runou na přídavek +2 Fetish flusače s 20% dmg poison. Zapínám při championech nebo, když jde prostě do tuhého. Cooldown 2min. se snažím rychle srážet přes pasivku Grave Injustice.

Můžete mi poradit Váš styl boje nebo třeba upozornit na mezery v equipu? Na kontě mám 11M, takže žádná výrazná vylepšení se nekonají.

Díky.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od AlterEgo » 19.12.2012, 10:02 hod.

Vyzkousej si dat na Soul Harvest runu Vengeful Spirit. V kombinaci s tim Grave Injustice to celkem dobre funguje, ze se to da nekdy i zaspamovat parkrat po sobe, kdyz je velka rodinka mobu, ktere sejmes.
Pokud mas slusny equip na regen, ze zvladas spamovat Acid Cloud, tak je sranda i s tou runou jak to spawnuje ty slizy, protoze mobove je obihaji, tak jim je muzes hazet do cesty, aby se k tobe nedostali.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Nekronaut » 19.12.2012, 13:20 hod.

Já raději dobíjím moby šipkama. Nestojí moc many a jde to i na velkou vzdálenost. Na tankování imo bohatě stačí gargantuan, psi jsou zbyteční pokud přes ně nechceš dobíjet manu.

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Duri » 19.12.2012, 14:00 hod.

na vyssich mp nemas problem s manou ? ...spamovat acid alebo medvede s pasivkou pierc veil je zvlastne...vyhodil by som fetisov a dal radsej nejaky primary skill...firebomb s 2hou runou robi tiez velke veci pokial cakas nez sa ti doplni mana...

Motaba
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Cyclop#2292

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Motaba » 19.12.2012, 14:33 hod.

Duri píše:na vyssich mp nemas problem s manou ? ...spamovat acid alebo medvede s pasivkou pierc veil je zvlastne...vyhodil by som fetisov a dal radsej nejaky primary skill...firebomb s 2hou runou robi tiez velke veci pokial cakas nez sa ti doplni mana...
mám, dám si tam raději něco s nižší spotřebou many. Firebomb se mi líbí, ale já mám na zbrani poison damage. Nevadí to?
AlterEgo píše:Vyzkousej si dat na Soul Harvest runu Vengeful Spirit. V kombinaci s tim Grave Injustice to celkem dobre funguje, ze se to da nekdy i zaspamovat parkrat po sobe, kdyz je velka rodinka mobu, ktere sejmes.
Pokud mas slusny equip na regen, ze zvladas spamovat Acid Cloud, tak je sranda i s tou runou jak to spawnuje ty slizy, protoze mobove je obihaji, tak jim je muzes hazet do cesty, aby se k tobe nedostali.
To je pravda. +230% dmg je dobrých. Vyzkouším. Ty slizy se mi nelíbí. Nějak mi to s nima nešlo. To velkoplošný blití je asi nejlepší.
Nekronaut píše:Já raději dobíjím moby šipkama. Nestojí moc many a jde to i na velkou vzdálenost. Na tankování imo bohatě stačí gargantuan, psi jsou zbyteční pokud přes ně nechceš dobíjet manu.
šipky nejsou špatné, ale vadí mi, že tím zasáhnu vždy jen jeden target. A slot místo psů zaplnit čím? Co tam dát?

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Nekronaut » 19.12.2012, 14:47 hod.

Však já tím jen dorážím zbylé moby, nebo tužší elitky. Všechno ostatní kropím acidem. Místo psů rozhodně spirit walk, nejdůležitější skill vůbec :D

Motaba
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Cyclop#2292

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Motaba » 19.12.2012, 14:54 hod.

Nekronaut píše:Však já tím jen dorážím zbylé moby, nebo tužší elitky. Všechno ostatní kropím acidem. Místo psů rozhodně spirit walk, nejdůležitější skill vůbec :D
aha. A o čem je ten spirit walk? Moc to z toho popisu nechápu? Jako, že na 2 vteřiny jsem neviditelný nebo co? :wave:

Jinak teď to valím tak, že naběhnu mezi mobky. Nahodím Soul Harvest s runou +230dmg a k tomu hodím Graps of Dead s runou na zpomalení 80%. Odběhnu a hodím Acid Cloud s runou Slow Burn (300% dmg poison). Jedu Inferno MP2 a v pohodě. I Championky.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Nekronaut » 19.12.2012, 14:58 hod.

Po dobu trvání spirit walku jsi nezničitelný a navíc tě to podstatně zrychlí. S runou jaunt je to 3s.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od AlterEgo » 19.12.2012, 15:28 hod.

A jeste dodam, ze se s tim da probehnout skrz moby, tak to resi i obkliceni, jailera, frozen apod.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Nekronaut » 19.12.2012, 15:34 hod.

Kam se hrabe smokescreen u DH. Já to používám skoro pořád právě jako zrychlovač, v kombinaci se stalkerem běhám skoro furt. Skvělé na keywarden hunty...

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Duri » 20.12.2012, 13:13 hod.

to ze mas na zbrani poison dmg vobec nevadi pri pouzivani firebomb...a ak ti este mozem poradit...viem ze vela ludi na HP v SC kasle ale ja na tvojom mieste by som pouvazoval a zmene nohavic Inna...jedina co je na nich dobre je +8% as...a to je vsetko...ale to sa da ozeliet bez problemov...radsej kup nejake bezne ktore ti so socketom daju cca +300 vitalita...daju sa kupit za cca 1m a este obsahuju 100 int cize moc nestratis a prida ti to cca 10k hp...co sa isto hodi...

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od vyrostek » 20.12.2012, 15:02 hod.

Vidim, ze s WD zacinas a tak bych se te rad zeptal, jak jsi prisel k tomu gearu? Pokud jsi ho ted aktualne kupoval na kolik to zhruba vyslo? Ptam se jen proto, ze jsem ted nekolik mesicu jel vice mene bez AH, nasetril asi 150M a uvazuju jestli si to nechat az vyjde PvP a farmit dal s tim co mam a nebo to uvalit. Samozrejme by se to dalo dohledat v AH, ale jen tak orientacne zjistuju.

Motaba
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Cyclop#2292

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Motaba » 20.12.2012, 16:45 hod.

Tak takhle to mrskám teď:

1) naběhnu do chumlu mobek a zakástím Graps of Dead s runou na zpomalení na 80%. Hned za tím Soul Harves s runou dmg +230%
2) pak to poleju Acid Rainem s runou na 24 yardů
3) došipkuju zbytek s runou Splinters (3x60% poison)

Když jde do tuhého, tak mám záchrannou brzdu v podobě Spirit Walku s runou na 3 sekundy. Fakt parádní skill. Vůbec nechápu, že jsem ho nepoužíval. Bez smrtí si dávám úplně v pohodě a bez zastavení Inferno MP1. Když si chci zadropovat a tak ustojím i MP3, ale tam už mi Championi dávaj na zadek. Ale to je moje chyba, protože mám resisty pouze 500-580.

Koupím lepší prsten, kde bude víc INT a taky All Ress 70%. Taky koupím ty kalhoty lepší.
Duri píše:to ze mas na zbrani poison dmg vobec nevadi pri pouzivani firebomb...a ak ti este mozem poradit...viem ze vela ludi na HP v SC kasle ale ja na tvojom mieste by som pouvazoval a zmene nohavic Inna...jedina co je na nich dobre je +8% as...a to je vsetko...ale to sa da ozeliet bez problemov...radsej kup nejake bezne ktore ti so socketom daju cca +300 vitalita...daju sa kupit za cca 1m a este obsahuju 100 int cize moc nestratis a prida ti to cca 10k hp...co sa isto hodi...
To je pravda. Taky jsem nad tím přemýšlel. 12% utíkání oželím a 8% AS taky. Těch 38INT je sakra málo. Pravda Pravda
vyrostek píše:Vidim, ze s WD zacinas a tak bych se te rad zeptal, jak jsi prisel k tomu gearu? Pokud jsi ho ted aktualne kupoval na kolik to zhruba vyslo? Ptam se jen proto, ze jsem ted nekolik mesicu jel vice mene bez AH, nasetril asi 150M a uvazuju jestli si to nechat az vyjde PvP a farmit dal s tim co mam a nebo to uvalit. Samozrejme by se to dalo dohledat v AH, ale jen tak orientacne zjistuju.
Tento Gear jsem měl na mém Wizardu. Tak jsem si to přeházel. Vyšlo mě to asi na 90M. Ale spousta věcí byla bez aukcí. Koupil jsem to dráž za hotové, rovnou. Dalo by se to koupit asi levněji, když bys to vyaukcoval.

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Duri » 20.12.2012, 19:00 hod.

rezisty cca 550 ulne stacia problem preco dostavas na pr*el je ze mas len 31k hp a armor slaby....kedze armor nijak rozmne zvysit nejde...jedine skillom horify tak hp zvysis pomerne jednoduchsie...pozri si mojho wd http://eu.battle.net/d3/en/profile/Saaj ... ro/9735025 ...mp3 davam pomerne v pohode aj ked elity mi tiez daju zabrat...ale neumieram moc pri nich...rezisty mam slabsie...dmg o vela...jedine ze mam 50k hp...

Motaba
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Cyclop#2292

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Motaba » 21.12.2012, 12:04 hod.

Duri píše:rezisty cca 550 ulne stacia problem preco dostavas na pr*el je ze mas len 31k hp a armor slaby....kedze armor nijak rozmne zvysit nejde...jedine skillom horify tak hp zvysis pomerne jednoduchsie...pozri si mojho wd http://eu.battle.net/d3/en/profile/Saaj ... ro/9735025 ...mp3 davam pomerne v pohode aj ked elity mi tiez daju zabrat...ale neumieram moc pri nich...rezisty mam slabsie...dmg o vela...jedine ze mam 50k hp...
Tak jsem pokoupil pár věcí (kalhoty a Oculus Ring) a zvedl jsem si resisty z 500 na 700 a život z 25.000 na 35.000. DMG mi klesla ze 122.000 na 114.000. Zkusím tedy MP2, jak to budu dávat.

EDIT:
tak MP2 s prstem v nose. V pohodě to dávám na MP3. Sem tam mě nějaký champík dostane, když udělám chybu. Jinak celkem v pohodě. Problémy s přežitím bojů mám až na MP5. To už je pro mě masakr. Ale i MP3 stačí. MF mám 200%.

Motaba
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Cyclop#2292

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Motaba » 28.12.2012, 22:50 hod.

Tak jsem si trochu pošteloval equip a svůj build a teď jsem celkem spokojený.

Základním kamenem mého buildu je Healt and Gold Pick up (HAGPU). Mám ho na hodnotě 33. V praxi to znamená, že sbírám vše v rozsahu asi 75% obrazovky.

K tomuto elementu pasují hned dvě pasivky:
1) Grave Injustice
- ten mě healuje a doplňuje manu za 2% za každou smrt v okruhu 41 yardů.
- snižuje cooldown o 1sek. za každou smrt v okruhu 41 yardů.
- toto se výborně kombinuje se skillem Spirit Walk a Soul Harvest s runou na 230% dmg.

2) Circle of Life
- za každou smrt v okruhu 45 yardů (90% obrazovky) mám 35% šanci na výskyt Zombie čokla.
- toto kombinuju se skillem Sacrifice s runou na znovuoživení Zombie čokla na šanci 35%

Praktické využití:
Nahodím Gargantuana jako klamný cíl a tankera. V případě potíží nahodím Spirit Walk a naběhnu doprostřed mobů. Hodím Soul Harvest a začnu to polívat Acid Cloudem. Mobky v okruhu 24 yardů začnou umírat a začnou se rodit Zombie čoklíci. Já je okamžitě začnu Obětovávat a spustí se řetězová reakce. Při každé smrti mobky nebo čokla vznikne další nový Zombie čokl, který vybouchne a zabije další mobky. Tzn. čím víc mobů, tím lépe. Ale funguje to i na jednotlivce. Nehledě k tomu, že na solo mobky mám flusačku a Gargantuana. Tím, že umírají v okruhu 40 yardů mobky, tak se mi prakticky neustále nuluje Spirit Walk a já jsem skoro neustále nezranitelný. Jediné chvíle, kdy umřu jsou ty, kdy udělám chybu nebo mě překvapí nějaká elite mobka a tak. V pohodě zvládám MP5, ale chodím na rychlost MP2 a kosím to ve velkém bez zastávky v podstatě. Přijde mi to lepší než pižlat MP5. Za kompet III akt mi padly 2 legendárky včetně set itemu. A to mám MF 250%.

Moje staty ingame:
DMG: 110.000,- bez Soul Harvestu
Atk. Speed: 1.65
Crit. Rate: 43%
Crit. dmg: 360%
Resisty: -+ 720
HP: 40.000

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Pepito86 » 06.01.2013, 05:14 hod.

ahoj, potreboval bych zjistit kde je chybka..at koukam jak koukam po ostatnich profilech hracu, prijde mi ze na 60lv DW am strasne maly dmg. |Cim sim se da tato hodnota zvysit + mate nejake postrehy k eq na co se zamerit? Diky moc
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pepi ... o/22993113

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od TrackThor » 06.01.2013, 09:26 hod.

prostě ti jen chybí crit dmg + crit chance, to dělá strašně moc
Obrázek

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Pepito86 » 06.01.2013, 11:54 hod.

no a kdyz bdu vybirat predmet kde bude +intelgince a na druhem +crit tak je tu nejaky vzorec ktere z tech vci zvysi vic dmg?

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jaký build na moje WD?

Příspěvek od Nekronaut » 06.01.2013, 12:12 hod.

Můžeš použít kalkulátor...

http://www.bios-gaming.de/d3dps/

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“