WD - začátečník 60 level

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174
WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Rawmen » 16.06.2013, 00:21 hod.

Zdravím,
tak i já jsem se dostal k WD, i když zezačátku mě nebavil, dneska jsem se k němu vrátil a "došel" z lvl 39 na 60 (a to mě to procházení už těžce nebavilo a monka jsem si nechal "boostnout"). Potřeboval bych poradit s gearem, samozřejmě vím, že vždycky jde zlepšit všechno. :) Ale mám omezený rozpočet, momentálně necelé 3M (ale je v plánu něco nabrat s barberm atd.), ale je mi jasné, že tu nedělám WD jak někteří za x stovek M či ještě dražší, ale to neva. Kupuji si předměty postupně, protože mi nic nepadá tak sbírám goldy, takže kupuji itemy třeba 2-5M někdy trochu vyjměčně více, ale to jen fakt občas)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/26253159
Poskladal jsem si ho z toho co jsem našel v truhle, jen helmu jsem koupil, uvažuji o lepší zbrani, ale to chce čas, dále vyhodím ten HF ring (ten jsem měl na expy atd.) - co místo něj? Nějakej s CCH a AS, je rychlost pro WD důležitá? U Poxe bych chtěl koupit nějaký s crit. chance (bohužel nejlevnější začíná na 3M - vím pro někoho směšné :D ) . Žábu jsem si koupil na 58lvl, protože jsem furt ripoval, ale co jsem tak koukal, tak nějak extra lepší neseženu ani za 2M, tuhle jsem koupil snad za 50K :D . Spíše mě zajímá na co se zameřit, kolik zhruba life, kolik armor a kolik resisty, nějaké čísla, od kterých by jsem se mohl odpíchnout, bohužel si nemohu ozkoušet sám na jaký MP by šlo inferno, protože se ještě plácám na hellu v druhém aktu a všichni už spěj, tak nemám komu říct, aby založil hru na hell - zabití diabla, abych pak mohl pokračovat sám v infernu.
Build, chtěl bych něco podobného co mám, mám rád plošné zabijení. :) Ale upravám se nebráním. Co asi dám pryč jsou summoni nebo je mám nechat? Kldině něco navrhněte.

Díky všem!

btw: craft je v plánu taky - amulet, rukavice, ramena - mám craftit i bracers nebo nechat lacuni?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od coyd » 16.06.2013, 11:59 hod.

Spis nez kolik life,allres a armoru je vypovidajici celkove EHP.. samozrejme zalezi jake hrajes MP. Jake mas EHP zjistis treba tady http://d3up.com/build/create vyberes region,zadas svuj btag, vyberes char a das "create build" a zjistis ze mas momentalne necelych 250K coz rozhodne neni na mp10 ale tam taky prozatim asi nemiris. At mas trebas srovnani ja jedu mp10 a EHP mam 590K ale jako takove minumum bych videl 400K+ ale jak jsem rekl na nizsi mp staci umerne nizsi ehp.. Jinak k attack speedu staci kdyz se nad tim zamyslis a zjistil bys ze attack speed tim tuplem u medvedu je absolutne kontraproduktivni nebot pri stejne relativni dps spotrebujes vic many ;) Takze u vseho prvotne sbirej avg dmg + cc + chd to plati i u zbrane lepsi je pomalejsi s vysokym base dmg. Nevim jestli uz jsi zkousel build s netopyrama jestli ne tak doporucuju vyzkouset ted je asi nejhranejsi. Jinak tobe ted nezbyva nez farmit a craftit. Toz hodne zdaru
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Rawmen » 16.06.2013, 13:53 hod.

Aha, tak to je pro mě nové, díky.
Build jsem si udělal podle tebe, zkusil jsem MP4 a 3 ACT a hned chcipnu, strašně rychle mi dojde mana.. jak to? Nemám šanci s tím nic zabít. :(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Rawmen » 16.06.2013, 14:38 hod.

Kdyby sis mě třeba přidal do hry a poradil, klidně mě pak smaž, ale rád bych hrál za WD, ale nějak to nejde a teď zkouším a chcípam i na MP4 u normá mobů
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od coyd » 16.06.2013, 14:53 hod.

Poslal jsem ti request.. Jinak zaklad je asi v tom ze jeste neznas mechaniku aneb jak ty netopyry hrat kdy nejdrazsi je to prvni zakouzleni a pak je treba je drzet a usmazit vsecko co prileze.. Build presne podle mne neni pro zacatek uplne idealni respektive minimalne runu u kobylek si zmen na dewouring swarm ta ti s manou pomuze. Jinak tady ti hodim moje video at vis zhruba jak na to a zbytek klidne ukazu a vysvetlim ve hre..

tady modre kobylky (dewouring swarm)


a tady zelene (pestilence) ty pro zacatecniky nedoporucuju
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Tyckin » 16.06.2013, 19:57 hod.

Mne by zase zajímal optimální poměrně all rezist a armoru - obecně se doporučuje 1:10, co je na tom pravdy? :) Momentálně mám AR 640+ a 3800 armor. Na co se víc zaměřit, až budu mít nějaký goldy (snad někdy... :D )

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od NargarotH » 16.06.2013, 20:03 hod.

1:10 je u se udává u barba, u wd to těžko naženeš. Jinak je lepší sem tam dát přednost armoru před AR, ptže s buffem (soul harvest+gruesome) získáš klidně 2k+ int, což je ve výsledku 200AR navíc.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od coyd » 16.06.2013, 21:11 hod.

NargarotH: +1
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od marian_r » 17.06.2013, 09:28 hod.

coyd píše:Spis nez kolik life,allres a armoru je vypovidajici celkove EHP.. samozrejme zalezi jake hrajes MP. Jake mas EHP zjistis treba tady http://d3up.com/build/create vyberes region,zadas svuj btag, vyberes char a das "create build" a zjistis ze mas momentalne necelych 250K coz rozhodne neni na mp10 ale tam taky prozatim asi nemiris.
...
Odporúčam, je tam aj možnosť porovnať vlastnosti equipu s maximálne možnými statmi.

Napríklad ja: http://d3up.com/b/687445/drwitch
Zunimassa's Vision:
Int = 239 to je 79.7% of 300
Vit = 35 to je 17.5% of 200
%Life = 12 to je 100% of 12
...

Takže vidíš ktoré veci je dobré skúsiť vymeniť.

Potom prídeš na to že malé zlepšenie 1 equipu je 200-500 mil, dobré zlepšenie 1-2 mld a vykašleš sa na vylepšovanie. :lol:

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od coyd » 17.06.2013, 10:21 hod.

Takže vidíš ktoré veci je dobré skúsiť vymeniť
pro zajimavost je to mozna dobre ale jinak asi uplne posledni vec kterou bych se ridil pri vymene a nakupu novych veci :) uz jenom proto ze to vsechny staty bere od nuly ikdyz je garantovana urcita vyse viz treba LS kde ti u jednorucky pri 2,2%LS napise ze mas 73,3% z max 3% coz je sice pravda v absolutnich cislech ale ne kdyz je roll 2,2% tim nejmensim moznym :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Projax » 18.06.2013, 05:14 hod.

no s tvým dps s piercing veil bych možná šel nejprv po acid rain buildu a mp1-3 farmě a až vyfarmíš aspon 150k unbuff tak bych dal switch. Minimálně uvidíš víc lootu s tvým equpiem.

nic proti batům, ale ten rozhodně neni low budget

kup si witching co ma stam a int vysoke staty nejlepe.. all ress tak nehrot tu si nabufujes. určite si dropni vita gemy a dej si pure int a prostě lítej menší mp s acid raid buildem než ti padne neco řekněme do 50mil abys mohl dát pomalej transitions na baty.. Jet baty od začátku je podle mně dost blbost a budeš umírat, pokud nepojedes vyloženě nejaké slabší mp, ale tam už se ti zase vyplatí mobilnější build co zabíjí potovry stejně, protože bati mají takovou dmg tak sou super na vysoké mp, ale prostě budeš tam zase dost chcípat a to se ti ve výsledku nevyplatí co se týče xp gainu tak i item gainu.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Rawmen » 18.06.2013, 20:52 hod.

Díky Coydovi jsem na tom už dobře, chodím MP7 sám či v partě, občas chcípnu, ale to je tím, že to furt nemám v ruce - s barbem jsem byl zvyklej, že cím víc mlátím tím víc Fury mám, tady musím zabijet skupinově (což jsem u Barba samozřejmě taky dělal, ale šlo mlátit i jednotlivé moby). Teď mám asi dalších 10M, vím, že to není moc (měl jsem 16 - koupil jsem gatě) ještě prodávám mempo (bez CCH, ale zase 263 S, nějaká V + 12% life - tak snad to něco hodí a já se zase šoupnu. :)

Jinak díky za názor. PS: do 150K unbuff damage moc nechybí - stačí nabrat paragony a pak vyměnit šutry - zatím je necraftím.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od WulFgaR77 » 26.06.2013, 11:49 hod.

Tyckin píše:Mne by zase zajímal optimální poměrně all rezist a armoru - obecně se doporučuje 1:10, co je na tom pravdy? :) Momentálně mám AR 640+ a 3800 armor. Na co se víc zaměřit, až budu mít nějaký goldy (snad někdy... :D )
Ten poměr 1:10 vychází pouze ze vzorců pro výpočet redukce dmg od monster

pro ARMOR je to ARMOR/(tvůj level*50 + ARMOR)
pro RESIST je to RESIST/(tvůj level*5 + RESIST)

ve výsledku je 4000 armoru a 400 resu stejná redukce dmg. No a když k tomu přidáš výpočet celkový redukce, který je:

(1 - redukce z ARMORU)*(1 - redukce z RESIST)

tak to všechno zapadne :)

Nicméně platí, to co říkají nade mnou. Díky skillům na boost INT, má WD resisty "zdarma". Druhá věc je, že shánět věci nad 4,5k armoru je "opravdu zajímavá práce".

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od walosek » 27.06.2013, 12:42 hod.

http://imageshack.us/photo/my-images/90/oxw8.png/
tady to je trochu graficky, barbaři se teda zkoušej pohybovat někde na tý žlutý křivce... ale je logický, že WD se na ní asi neudrží a barbar asi pak už taky ne (armor bude mít třeba 8k ale resisty spíš míň než 800) ;)
taky je vidět, jak malý rozdíly jsou v kterých oblastech - třeba armor 4000 a resisty 10 je stejný jako armor 2000 a resisty 100 =)
kdyby to chtěl někdo zvětšit pro hodnoty relevantní na infernu, nebo třeba poskytnout gnuplotí skript, písněte :wave:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Tyckin » 27.06.2013, 17:43 hod.

No aktuálně jsem na cca 650+ AR a téměř 4400 armor, ale o moc výš už to asi nepůjde, to máte recht :D Chce to hlavně vyšší dmg (165k) a life (38k) abych víc vydržel v boji, ale i tak mám pocit, že křovák je pěknej papírák :) Takovej bejk na MP10 mne pošle k zemi jedním čistým zásahem z plných HP, ale zase mne celkem baví ;)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od coyd » 28.06.2013, 02:20 hod.

No armoru mas možná až zbytečně moc řekl bych kolem 4k stačí ale hp mas hodně málo kor na mp10 ja teda býky v poho utankuju mam 77k hp allres přes 700 a 4100 armor. Jediné co mne usmazi v mžiku je reflect ten je podle mne porad hodně op když vemu ze s bufama mam přes 1k allres a stejně to nehraje roli.. Tím jaký dávají netopýři nuke je to otazka zlomku vteřiny kdy se na tom odpalim když nevyjde SW. Ted se jeste dívám na tvuj profil.. Vyhod z toho wd ten rubin z helmy a hellfire to uz se davno nenosí. Když se podíváš co mas za xp bonusy za jednotlivé mp tak se zbytečně brzdis na dps a okradas o hp
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od walosek » 29.06.2013, 13:11 hod.

nemá reflect teď náhodou vypínání a indikaci tohoto?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Tyckin » 01.07.2013, 05:32 hod.

To sice má, ale s např. s mým buildem prostě nejde zapínat a vypínat netopejry, jináč dojde mana :twisted: A kolikrát je smrt tak rychlá, že nestihnu hodit ani spirita i když mám cooldown :{ Reflect je fakt hnus pro křováčka...

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od Rawmen » 01.07.2013, 10:56 hod.

Přesně, ale dělám to dal, že se pokusím vylákat jenom jednoho, změním ho na slepici a pak to jde lépe, než když vletím mezi tři, to mě sežahnou do vteřiny.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

DzYYY
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WD - začátečník 60 level

Příspěvek od DzYYY » 01.07.2013, 19:23 hod.

pravda :) kdyz jsou problemy taham to pres hex po castech vetsinou to ustojim na mp4 s base dmg 88k....

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“