Fire monk build

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Fire monk build

Příspěvek od exofus » 16.07.2014, 11:17 hod.

tak blackthorn dává 10 a aughilds myslím 15 = 25% to jde přece nahradit sun keeprem, nebo máš na mysli těch 25 i sun keepra v ruce takže by se celkový bonus teoreticky vyšplhal na 55% nepočítám se SoJ ten byh určitě taky chtěl jde mi jen o těch 25% ze setu.Z G riftu nemám žádné zkušenosti takže nemůžu posoudit jak to tam funguje ale na T5 si myslím že ty elitky vytrhají jiní daleko rychleji než já a tudíž se mi zdá že se těch 25% stratí a že místo těch věcí můžu mít jiné, užitečnější. Vyzkouším a uvidím.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Fire monk build

Příspěvek od Brum » 19.07.2014, 14:44 hod.

Bonusy na elity je právě to, co se počítá. Nikoho nezajímá jak rychle zabiješ bílý potvory, protože stejnak zmizí během +/- 1 vteřiny. To co dělá rozdíl je čas strávený na elitkách/bosech. A pokud nejde o čas ale o to neumřít, tak opět větší riziko plyne z dlouhého pižlání elitek, než z bílých potvor.

Trochu to přeženu s tvrzením, že Ausguild je povinnost pro každý build/class. Ovšem ono to opravdu není daleko od pravdy.

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Fire monk build

Příspěvek od exofus » 21.07.2014, 08:07 hod.

tak to je podle mně celkem smutné tím si zabiju slot na přilbu a shouldry :( armor - cindercoat neměním a wristy strongarmy taky ne :( bohužel helma s tím fireballem po LTK pujde asi pryč :( a když tady dále budu chtít zapracovat i blackthorn tam mám z 80% bonusů na fire dmg dova půlku a to budu rád :(

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Fire monk build

Příspěvek od exofus » 24.07.2014, 07:52 hod.

takže dopadlo to následovně:
Přilbu a shoulder -> aughils (už mám)
boty,kalhoty,pasek-> blackthorns (mám v bedně a čekám na RoRG)
ringy - SoJ pořád zkouším rollnout crit ale ne a ne :( to samé i RoRG ne a ne padnout.
Zbraně - axe vypadá v poho možná by to mohlo mít větší DPS ale drop je drop, sunkeepra pořád očekávám :(

Je to ale jedno malé ale - čím více se blížím svému vysněnému equipu tím víc mi klesá dmg,toughness,healing dělám něco špatně ?Nebo se na to nedívat?S tím toughness mě to celkem štve protože očekávám velký ubytek po přepracování OwE v 2.1

pořád si ale říkám že bonus(4) z Blackthornu to trochu zachrání a že nebudu padat na vyšších T jako moucha momentálně jedu T4 ale sem tam zařvu(neudržím na sobě dva a více packy chempu) T3 je do pohody tam zařvu jen při zcela de*ilním mixu affixu více champ packů.

Mohl by mi nějaké T6 monk říct jestli je můj progress good nebo se ubírám blbou cestou.

Odpovědět

Zpět na „Monk“