Pomoc s Monkem ( Build )

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava
Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Vizharan » 16.08.2014, 15:51 hod.

Zdarec lidičky, mám trošku problém se sestavením buildu, vyzkoušel jsem už skoro všechny varianty a prostě můj monka stále moc nevydrží a štve mě to...
Jelikož mě chybá některé věcičky takže jsem trošku i omezen. Takže prosím někoho kdo by mi pomohl se sestavením buidlu :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vizh ... o/42937589

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Cartman » 16.08.2014, 16:35 hod.


Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Vizharan » 16.08.2014, 16:57 hod.

Ano vím o tomto, zkoušel jsem tamty buildy ale stále mi nevyhovují... Takže jsem myslel že mě tady někdo ze zkušenějších poradí co bych měl používat :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Cartman » 16.08.2014, 16:59 hod.

no, možná tě zklamu, ale monk je spis support fllower. Abys něco vydržel, musíš prostě hrát a doufat, že ti padnou lepší a lepší věci, z vody nic neuvaříš ; )-

Jinak ti můžu jen poradit chodit nižší obtížnost a zkus se přidat do komunity na rifty s monkama, třeba ti někdo něco dá.

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Vizharan » 16.08.2014, 17:06 hod.

Psycho píše:no, možná tě zklamu, ale monk je spis support fllower. Abys něco vydržel, musíš prostě hrát a doufat, že ti padnou lepší a lepší věci, z vody nic neuvaříš ; )-

Jinak ti můžu jen poradit chodit nižší obtížnost a zkus se přidat do komunity na rifty s monkama, třeba ti někdo něco dá.
Jo o tom jsem něco četl :), jaký class bys mi tedy doporučil spíše hrát ? Asi Wizarda nebo Barbara že ? :)
Jinak myslím jsi osobně kdyby mě padl Rorg prsten tak bych zase o něco více měl z té hry :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Cartman » 16.08.2014, 17:16 hod.

necituj příspěvky = p Kuki by ti vynadal :D No asi cruse, ten je jednoduchej a silnej, barbara mam main, taky neni zlý, ale já už ho nehraju, takže tak :D Wizz taky nic moc, DH je tay OP WD je taky OP, ale to jade je takový pofidérní pet je dobrej taky. Každopádně ty endgame mechaniky sou u všech class divný, mi příjde : ) ani jedna mě moc nebaví :D Na spoustu top buildu potřebujes specifický itemy, který ti nemůsí padnout ani za 400 para. Firestarter crus je OP, ale dropuje FPS, takže ho lidi nechtějí do grupy : ) Ale ovládá se děsně lehce a pomocí nastackovanýho AS, dávám do elit 200m/s. Koukni na mého cruse. Jinak se hraje shotgun, ale tam zase potřebujes pullmonka, jinak musis za kazdym ocasem utíkat,a by si stal az u něj a odpálil to, monk ti to najebe na 1 kupu a jednou supou je zabijes, jinak se to hrát nedá. V tom je firestarter s darklightem perfektní, jens tojíš a spamuješ a vše okolo chcípá ať to stojí kde chce :D

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Vizharan » 16.08.2014, 17:41 hod.

jo promin :D , ja myslel že se musí citovat ještě nejsem až tak tu moc zběhlý :) Jinak ohledně toho crusadera chci hrát solo takžě bych toho firestartera mohl klidně hrát a s FPS nemám až tak moc problém :) Ale co mě tedkom tíží je jestli s ním od začátku hrát storyline nebo Adventure tedy bounties ? Upřímně se mi moc storyline nechce hrát ale tedka nevím co je lepší pro exp na lvl 70 a o těch věcech mě je jasné že mi vše nemusí padnout ani při 400para ale já bych byl spokojeny kdyby mě spadl alespon ten Rorg :D

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Cartman » 16.08.2014, 17:50 hod.

jednoznacne sou dobry bounty, story se hraje jen kdyz expis prvni 70 : ) v riftech se da taky poradne naexpit, a hlavne ti i popadaj itemy a shardy, ale chce to dobrou grupu, aby se to netáhlo jak sopl

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Pomoc s Monkem ( Build )

Příspěvek od Vizharan » 16.08.2014, 17:59 hod.

jo díky moc, hodně jsi mě pomohl, jelikož mě monk už moc nebaví tak crusader vypadá velice dobře :) a jelikož s žádnou partou nehraju tak budu hrát bounty a i rifty takže moc díky !

Odpovědět

Zpět na „Monk“