GR fire monk help

Odpovědět
exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
GR fire monk help

Příspěvek od exofus » 13.10.2014, 15:03 hod.

Ahoj lidi,

chci se zeptat, jelikož v trialu na GR se nedostanu přes 20, jestli je problém ve mně nebo mám hold smůlu na partu (ale to by byla masakrální smůla tak 90 %)

tady je build :

Kód: Vybrat vše

http://eu.battle.net/d3/en/profile/exodus-2634/hero/4639502
Je mi jasné že nehraju dmg, moje představa je support tank, podle toho ten gear vypadá, utankuju kde co, umiřít se mi nepovedlo už hoooodně dlouho.
Jedu cyklon + forbiden sanctuary -> Strongarmy 30% + forbiden 30% a pak to rozmetam LTK co dělám špatně nebo kde je chyba že jsem na tom tak bíídně :(

stahovačkama (cyklonama) nešetřím, když teče do bot nahodím mantru podle mně se ten team má jako v bavlnce a o to víc mě štve že si musím upgradovat keystony 3* abych dosáhl na nějakou lepší šanci na upgrade gemu, nebo je to normální ?

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: GR fire monk help

Příspěvek od zahron » 14.10.2014, 01:11 hod.

proč používáš zrovna tyhle gemy ? wreath a simple strenght ?

U druhýho bych to pochopil kdybys měl ten druhej bonus, ale dle mého asi bude lepší cokoliv než ten lighnight když nemas + element dmg.

K buildu obecně: vypada to fajn, ale vidím že tam máš nějáky Life on hit a auru na loh, a peacefull repose na heal ... takhle monk už teď nefunguje, nevím jak ti poradit ale hodně moderní je ted CDR, která je hodně boostlá, taktéž bych doporušil INNAS set na deff aury, nebo klidně i SWK ikdyž jedeš fire.

Chce to pár moderních CORE itemů a určitě to vylepšíš.
Snad ti někdo dá komplexnější odpověď než já.
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: GR fire monk help

Příspěvek od AlterEgo » 14.10.2014, 08:20 hod.

Na support tanka mas tema ZDE.

Odpovědět

Zpět na „Monk“