Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722
Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od iki » 05.12.2014, 11:37 hod.

Tak téměř postaveno. Chybí mi Inna chest, abych dokompletoval 4. bonus, hledám flying dragona a přes víkend bych chtěl vytáhnout gemy. Nepadají mi žádné pořádné věci, na T6 občas RIP, Kadala prázdný sklad a setovky pro build mám zatím jen po jednom kusu, takže vážně hrubá stavba. Musím ještě poladit.
Když se to ale sejde, rány to dává hrozné. Ale na hraní je to pohoda, thumbs up :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 11:49 hod.

Já jsem o řád níž než iki. Teď se po nasazení Mirinae gemu přesunu na T3, místo už mám i na druhej gem. Inna set komplet a Sunwuko zatím ani ťuk. Ani zbraň, botky a RoRG. Ovšem hraje se to dobře i tak. Uklidil jsem svoje WD a oprášil monka a baví mě to. Rozhodně ho dodělám do konce, pokud to stihnu do 2.1.2. Pouze mě oproti WD dost bolí karpály :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od iki » 05.12.2014, 12:24 hod.

Farmím trochu jinak. Nehraju solo, to mě fakt nebaví, nejčastěji tedy s manželkou (DH klasika M6). Dáme T6, otevřeme public a jedeme rifty. Každý hraje jak může, je dostatek shardů a EXP. Občas se k nám připojí nějaký dobrý a slušný hráč, vyměníme legendy, parta se tak během večera krásně prostřídá. Chvilku je tam WD 700 paragon, pak wizard 60 paragon, klasika :) Včera se tam připojili ještě dva monci, takže hned jsem prosil, že kdyby padla inna chest - sure mate, np. :) Padly jen kalhoty a ty už mám :) Ale jde to.

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od azaxsyndrom » 06.12.2014, 00:08 hod.

Á Setone tak nejsem jedinej koho napadl tento build ;) Tak to mě těší 8-) BTW místo Dashing Strike používám Mystic Ally - 2x díky botkám a T6 padá strašně rychle .Takže u mě velké + že jsi to lidem ukázal a můžu jen a jen doporučit.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 06.12.2014, 07:36 hod.

:) Dík.
jojo, 2x ally s botama sjem zkoušel chvíly taky, ale DS je prostě pro mě moc potřebnej skill. Vytrhne tě ze s*ač a pohyb po riftech je daleko svižnější :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Hekrs88 » 27.12.2014, 12:11 hod.

zatim mám build ve výstavbě, ale hodně zábavný a akční:)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 30.12.2014, 07:34 hod.

:) to je fajn :).
Jakmile postavíš ty 2 sety a FD začne to být ještě lepší :). Bohuže(bohudík) s Patchem 2.1.2 odchází FD a starý SWK a touto změnou i celý buid :/ :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Palmex
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Palmex #2887

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Palmex » 30.12.2014, 14:48 hod.

Zdravím Vás priatelia.Snáď ma neukameňujete,ale potrebujem poradiť.Skúšam toto nastavenie a je to fajn až na to,že nič neustojím.Keď si robím key na GR zvládnem,tak lvl 26 a uhrám možno 27.Som pri elitkách ako papier.Absolútne sa nechytám pri lúčoch a ohnivých reťaziach.Prosím poradte ako to zlepšiť.Čo vymeniť?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Palm ... o/18868463
eu.battle.net/d3/en/profile/Palmex-2887/hero/18868463

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Hekrs88 » 01.01.2015, 16:28 hod.

sety mám ale fd je pro mě zakletý

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od nitro » 01.01.2015, 23:44 hod.

ako je s to s FD??? padá častejšie ako Funrace? má zmysle aj čakať na neho???

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od skyrim1988 » 01.01.2015, 23:56 hod.

To Daibo je myslim tezke sehnat :( Me padlo nahodne s Wizzardem.Pak jeste jedno s Monkem.Je to jak s KUKRI.Jenze tu ja nikdy neuvidim :( Navic to Daibo v dalsim patchi bude k nicemu :(

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od pan HU » 02.01.2015, 10:09 hod.

Mám to poskládané ... celý večer jsem s tím hrál T6 rifty. Pocity?
Když člověk natáhne k sobě kupu potvor a práskne to do nich se všema buffama - to je nááádhera jak se ta bezvládná a mrtvá tělíčka rozletí po okolí :love:
Ale ... vůbec to neumím ovládat, jsem totální lemra :oops: .... klikám jako magor, mačkám pořád všechna 4 tlačítka na skilly jako magor ... mana každou chvíli dole ... udržet buff z taeguku na max se nedaří ani náhodou ... hraju jak splašenej luční koník :D

Občas si to pro odlehčení zahraju, ale mnohem více mi vyhovuje daleko klidnější hraní s pet WD, kde je frekvence klikání o poznání nižší a neskáču u toho i se židlí a u myši nehrozí přehřátí a rozlétnutí se na všechny strany :lol:

EDIT: Hmmm... asi zkusím nahodit exalted soul pasivku místo té šajze nebo jak se jmenuje ... třeba to s tím spiritem trochu pomůže.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od skyrim1988 » 02.01.2015, 10:58 hod.

Zdur ;)

Jako ruka z toho boli jak cyp :D ,ale to paradni parba.Zvlast kdyz se to clovek nauci.Se SPIRITEM se taky porad ucim hospodarit...

Aby jses neuklikal tak moc,tak mi Seton poradil jeden fajny program na Makro rezim.Bude ti to v urcitych intervalech spoustet jakoukoliv klavesu,kterou si nastavis ( konkretne tu na Sweeping Wind = plny bonus + porad zaply Taeguk gem ).

Az budu na notasu,tak napisu jak se jmenuje :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Kuki10 » 02.01.2015, 11:23 hod.

Jitbit makro rekordér?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Mlok » 02.01.2015, 11:32 hod.

Taeguk bez makra je podle mě nehratelný (tedy minimálně na můj vkus).

Trochu testuju DH na PTR a následně z toho i na live na trialu. A právě jsem si na to vyexpil Taeguk zatím aspoň na 43 lvl.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od pan HU » 02.01.2015, 13:09 hod.

Mohl bych místo instalace makra nasadit (abych se neuklikal) na úkor Taeguku ten šutr Bane of the trapped, ne? Teda jestli to stažení na hromadu patří mezi control-impairing effects a získám další buff ....

EDIT: TAK UŽ JSEM SE TO NAUČIL A NA T6 rifty JE TO PARÁDA !!

Šutry mám Pain 33, Mirinae 25 a třetí jsem dal Bane of the Trapped na 27. Povyšovat se mi je moc nechce ... GR mě nějak nebaví.

Ale už neklikám zběsile, vyhodil jsem Crudest boots a Mystic ally a místo toho dal doporučovaný Dashing strike. S manou už problémy nemám, když nehraju jak plašan, takže 4 pasivku jsem dal tu léčící za spotřebovanou manu, protože životy byly občas nahraně. Teď už mě sejmě jedině skupinka s lightning DMG a jailerama nebo když omylem v rychlosti při odskakování přes DS skočím do jiného molten výbuchu :lol: Jinak to je v pohodě a moc mě to baví. Akorát jsem zjistil, že GR s tím chodit můžu těžko. Mám tak krásnou kombinaci T.pledge a Compass rose, že dávat míso toho Unity zabolí ... a to nemám špatnej Unity ...

Teď ještě potřebuju lepší Strongarmy ... tyhle mají jen +25 a roll nic moc.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 05.01.2015, 12:19 hod.

pan HU:
Tak to je fajn, že se líbí. Jinak taegug nedoporučuju vyhazovat, je hodně přínosnej.
Spirit spotřebuj jen na mantru a cyclon (s ním to nepřehánět). Jak jsem psal hodně nováčkům s tímto buildem, je fakt potřeba se Spirit management naučit, dostat to do ruky ;) pak nebude problém ;). Mirinae určitě vymaxuj co nejvíc, 30 nejmíň ;).

Mlok:
To není o vkusu, máš pravdu, Taeguk je bez makra prostě mrtvej gem, kvůli jeho titěrnýmu internímu CD je to prostě manuálně neudržitelný dlouhodobě :/ :/.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od pan HU » 05.01.2015, 12:26 hod.

Na Taeguk jsem se prostě vykašlal ... makrovat nebudu. Používám častěji Cyclone, takže předpokládám, že díky tomu je efekt z BotT v podstatě na to co mlátím pořád aktivní. Akorát jsem si všiml, že na RG a na některé elitky Cyclone nefunguje, takže pak o tenhle buff přicházím.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 05.01.2015, 13:11 hod.

Takový jednoduchý makro není nic zlýho, pokud je to jen kvůli tomu gemu a záchraně tvého zápěstí, protože upřímě, tento build je sakra záhul na zápěstí :D.
BotT je alternativa, ale: Tím, že právě častěji používáš Cyclone kvůli BotT tak máš problém se spiritem a pokud dáš pasivku na spirit, příjdeš zákonitě o DMG nebo výdrž ;).

Věř mi, tenhle build jsem tady založil a strávil s ním obrovský množství probědých nocí ;). Mirinae+Pain a Taeguk je nejjednoduší cesta k rychlému a efektivnímu hraní :). Jinak pokud máš BotT na 25+ tak funguje sám o sobě, díky auře kterou dává secondary vlastnost ;). Výhoda Taeguku je i v tom, že přidává i armor, což je dost potřeba tady :). Je ovšem dobrý ho mít minimálně 30+ rank
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od pan HU » 05.01.2015, 15:39 hod.

Ještě k tomu buffu z bracerů ...tam se píše o knockback suffer ... do toho taky spadá to, že použiju cyclone? Naskočí ten efekt na tyhle "moby stažené na hromadu"? Já si to doteď u těhle bracerů představoval tak, že to funguje na opravdovou knockback funkci u zbraní nebo u blackhole s wizzardem či piraňádem u WD ...
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Odpovědět

Zpět na „Monk“