Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 13.10.2014, 16:08 hod.

EDIT: Doplněn můj strop DPS v inv (zatím strop ;-))
Ahoj.
Chtěl bych se podělit s dalším Monk buildem, hlavně pro ty, kterí už dlouho hrají klasický Quinův Sunwuko build a začínají mít problém s karpálama a podlitinama na prstech (můj případ po měsíci se Sunwuko :D)

Obrázek_____Setonův Pull-IN SWK/Inna build
Úvodem: Všichni tvrdí, že hrát SWK build s Inna setem je s*it, protože pak máme levnější Sweeping wind a netěžíme maximum ze spiritu. Já říkám, že to nemůsí být nutně pravda :), jde jen o to, namaxovat dmg jinde :). Tento build je víc pohodový než klasické SWK a navíc zvládá solo trialy levou zadní :).
Také oba proc efekty (Mirinae-Smite, SWK-Clone) hitují řádově o 30-50 miliónu víc :) a to nemám "dream gear" :)

Podstata buildu
Podstatou mojí úpravy klasiky je Cyclone strike s runou Implosion :). Spousta hráčů klasického SWK jistě namítne, že Cyclone přeruší primární útok a tím pádem je nevýhodný. Ano, přeruší, ale také přinese spoustu výhod! Cílem není spamovat Cyclone stejně jako Mantru,spamování mantry zůstává,ale né tak tvrdě :)! Inna je zde kvůli SW, který udržujeme stále aktivní na 3 stack = regenerace spirit a okamžitý nástup většího dmg. No a 4 mantry se hodí, o tom žádná ;-).

Cílem Cyclonu je: 1. kontrola davu, 2. rychlejší zabíjení díky tomu, že SWK klon i Mirinae smite dopadá na daleko více mobů současně, 3. spuštění tří DMG buffů na jeden Cyclone! A to jmenovitě: Determination,Pain Enchancer a Strongarm brancers! Po Cyclone následuje spam Mantry prokládaný dalšími Cyclone pro co nějvětší buff. Tím se dostáváme na Skills a Gear.

Skills
Obrázek - Klasika, nejlepší proc šance, holy dmg, netřeba vysvětlovat.
Obrázek - Tohle je srdce buildu :). Tím, že k sobě natáhnete moby z celé obrazovky, dostanete max buff z pasivky Determination(20%), max buff z lege gemu Pain Enchancer (ten díky AS ovlivní i proc Mirinae gemu)! a v neposlední řadě spustí buff Strongarm brancerů, což je dalších 30% buff navíc :) ! Bleed efekt Pain enchanceru spustí buď samotný Cyclone nebo SW okolo vás :). Tím, že je okolo vás spoustu mobů, tím také častěji procuje Mirinae gem :)! Tohle všechno dohromady je opravdu "killing machine" :)
Obrázek - Udržujeme stále (i mimo boj) na 3 úrovni kvůli regeneraci spiritu. SW také těží maximum z toho, že vše stahujete k sobě.
Obrázek - Asi bez komentáře, zapínám na těžší elity,knockback a obecně, když jde do tuhýho.
Obrázek - Tady podle výběru, často taky měním, momentálně tato kvůli LpH, ale Dodge je do tohoto buildu asi stejně dobrá vzhledem k množství mobů u vás.
Obrázek - Mobilita, útěk před molten výbuchem atd. Lze zaměnit na runu s AS.
------------
Obrázek - Základ pro SWK buildy (kromě hexwuka)
Obrázek - Taky docela základ, čím víc AS, tím víc Adidas. Lze zaměnit za defenzivní pasivku,pokud hodně ležíte na zemi.
Obrázek - Výrazný buff tohoto buildu, krásná spolupráce s Cyclone :)
Obrázek - Pro všechny co jim vázne regen spiritu.

Gear
Ramena,Rukavice,Helma - Sunwuko set.
Chest,Gatě,Pásek - Inna set
Amulet - cokoliv s dírou,Cc a ChD
Brancers - Strongarm, musí být, kvůli Cyclone, který brancery procne
Zbraň - Flying dragon, jak jinak :). Alternativa je Inna daibo a pak může prohodit pásek za Wiching hour, ale FD bude vždy lepší :).
Prsteny (musí mít díru oba) - RoRG/Unity na Solo a RoRG/SoJ na Party
Boty - Používám Ice climbers, ale dá se zaměnit za Crudest boots a místo Dashing strike potom použijem Mystic Ally (pak vyhodit pasivku Exalted soul a dát Unity pasivku, což bude další dmg boost :))

Gemy (vše na min. 25 rank!)
Pain Enchancer - Krásná souhra s Cyclone, čím víc toho u vás bleeduje, tím víc AS a tím víc Mirinae :)
Gogok of Swiftness - Základní gem pro Sunwuko, opět AS a navíc CDR.
Mirinae - Není nic lepšího než 130 miliónů dmg výstup (můj je rank 39) z jednoho malého gemu :). Základ pro SWK.

U tohoto buildu musíte zvládnout spirit management, jinak to nebude fungovat jak má :).
O T6 se asi nemá cenu ani zmiňovat, tady vás nic nezastaví.
Zatím úspěšně pokořen GR33. Tento build asi nedosáhne kvalit Sunwoka by Quin69, ale kdo netrhá žebříčky, tomu to stejně může být jedno ;-). GR 33 je pěkná meta a věřím, že postupem času to půjde dál :). Včera test GR34, 2x chybělo asi 20 sec abych to zvládl, víc pokusů sem zatím nedával.

Tady je vidět, kam až to lze s tímto buildem dotáhnout (DPS). Aktivní buffs: 15% Gogog,bonusy z popisu buildu(pasivka,proclý FD,Strongarm,Pain enchancer)
Obrázek

5,3 mega DPS !! Změněn Taeguk za Gogok :) S innou není problém maxovat
http://www.ulozisko.sk/obrazky/705827/Screenshot285.jpg
Naposledy upravil(a) Seton dne 28.10.2014, 19:16 hod., celkem upraveno 2 x.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Brum » 14.10.2014, 06:38 hod.

Cyclone strike je moje srdecni zalezitost. NA co je build lepsi na Solo nebo Group hrani? GR33 je fajn, ale kde s dobrým gearem vidíš realny strop pro solo i group? Co te v tom GR34 brzdilo vice: mala DPS, nebo TGH? Jak daleko jsi se dostal na solo/group s tvym gearem a klasickzm Quin buildem?

JE asi čas oprasit monka a nafatmit Inna set. Wuko uz mam v bance.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 14.10.2014, 08:41 hod.

Je univerzální na Solo i v Partě, ale dominuje v Partě se dvouma DH a jedním WD. Tím že stahuješ vše na hromadu zvyšuješ efektivnost DH věží na 100%.
Když pak pod tebe WD hodí voodo, je to neskutečnej masakr :).
Strop vidím těsně pod klasickým "SWK Quin69" takovejch 36-38 GR solo a v partě ještě víc. U party hodně (asi nejvíc) zýleží na složení, pokud je v ní PermaFear WD, určitě se bude dát 42-43
Jak říkám GR34, jsem zkoušel 2x takže nulovej vzorek prakticky ;-). Nejvíc mě zrdžoval známí problém těchto monků kvůli absenci Lightning imunity amuletu. Takže Lightning elity (nedejbože s reflektem). Já zatím víc nedám obecně kvůli TGH, DPS problém není. Jedna z věcí je, že na svém FD nemám LoH nebo LpSS. Mám ho trošku "beast mode" 3976 DPS :D :D. Další problém skrz čas, by mohl být Guadrian, tam ti nepomůže Cyclone a nespustí se Strongarm a přicházíš o bonus :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od hulkxxxl » 14.10.2014, 08:52 hod.

díky za build že já blb ty inna gatě rozšrotoval :D no neva zatím skládám klasiku, karpál už je natom docela blbě tak uvidím :D

(památka z cm wizky :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 14.10.2014, 08:57 hod.

Jojo, určitě stojí za to zkusit klasiku, já už toho ale měl dost :). Navíc sem chtěl sestřelit ten obecnej názor stáda ovcí, že SWK/Inna je blbost....není, jen se to musí hrát trošku jinak ;-).
Btw pro představu:
Klasika s Eye of Peshkov variací (boty jsou špatně,Ice climbery mám na tom druhým :) : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... ero/658327
Můj Pull-IN SWK/Inna: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/48567777
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 14.10.2014, 09:45 hod.

Koukám na gem Pain Enchancer. Používám ho na své WD. Dotaz tedy zní: najdu v GR od každého kamene jen jeden a ten pak musím neustále mezi chary přehazovat, nebo je možné mít od zaždého gemu víc kusů? Zatím jich mám celkem dost, ale vždy jen jeden od každého.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od hulkxxxl » 14.10.2014, 09:51 hod.

když půjdeš s jiným charem padne ti znova, případně dáš ten starej gem někomu jinému a půjdeš zase s wd tak ti padne znova
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od tomisco » 14.10.2014, 10:10 hod.

Inna's set se Sunwukem chci zkombinovat už dávno, jelikož spirit spaluju výhradně bušením do mantry, SW zdarma je mi tím pádem fuk a rád bych přidal monkovi na odolnosti, jelikož už na GR25-26 dostávám na HC sezóně v sólo hře s 22M toughness občas trochu sodu a zadek mi zachraňuje hlavně life per spirit spent na daibu. Rád bych sólo dal GR30 a bez plínek. :) Ale zatím mi nepadl dobrý Sunwukoo amulet, do kterého bych mohl udělat díru. Ztráty jednoho vyleveleného gemu by mi bylo líto. Ale zkusím to testnout, Inna's set (bez kalhot) a Strongarmy mám.

Zatím jedu klasiku s mantrou na armor a s botkami na dva Ally.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/tomi ... o/49631110

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 14.10.2014, 10:52 hod.

A co ríkáte na build? líbí se vám, nebo je to podle vás **** ?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 14.10.2014, 10:55 hod.

Rozhodně ho vyzkouším. Monk mě hned po WD baví, předpokládám, že to bude druhá hlavní postava. Otázka je, jak člověk ke hře přistupuje. Asi se dá nakonec spočítat jediný nejlepší build na každý char. Ale také se dá hrát pro zábavu a zkoušet různá nastavení. Což mě baví víc. Každopádně díky za precizně popsaný build.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 14.10.2014, 12:07 hod.

Ještě mě napadá, že v buildu chybí rozdělení Paragonů.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Cartman » 14.10.2014, 14:04 hod.

Já si teda jedu klasickej sunwuk, ale trochu po svym, s pullem na místo dashe, s tim, že používám Illusory boty, abych mohl utikat, když je u mě nějaká plocha a přes pull se zle utíká bez jedný z těch věcí ;D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 14.10.2014, 14:31 hod.

Psycho píše:Já si teda jedu klasickej sunwuk, ale trochu po svym, s pullem na místo dashe, s tim, že používám Illusory boty, abych mohl utikat, když je u mě nějaká plocha a přes pull se zle utíká bez jedný z těch věcí ;D
Potřeboval bych jeden aktivní skill navíc :D. Ally i DS abych mohl mít Crudest boty a zároveň se mít jak dostat z mobů :/. Ty boty jsou kterej akt? 2 ?
Tokugawa píše:Ještě mě napadá, že v buildu chybí rozdělení Paragonů.
Maxovat v tomto pořadí:
Core: Max movment speed --> Dexterity
Offensive: CritCh --> CritDMG --> AS
Deffensive: All res --> Armor --> %Life --> LpS (tady je to spíš individuální, pokud máš resisty na 1k všechny, maxuj nejdřív Armor atd. podle toho co ti chybí nejvíc.
Utility: LpH --> Area dmg ---> Gold find. Hlavně ani jeden bod do resource cost reduction !
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 14.10.2014, 14:33 hod.

Illusory padají v bounties A2.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 14.10.2014, 21:47 hod.

Tak hlásím, že build je velmi dobře hratelný i pro nás, co jedeme od nuly. Zatím nemám lvl na Epiphany a chybí mi komplet gear, přesto postupuji s monkem level za levelem a jde to snadno. Určitě u tohohle buildu vydržím minimálně do doby, než seženu gear, abych si build užil v celé kráse.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 15.10.2014, 11:24 hod.

:) to rád slyším :). Jakmile budeš mít vše potřebné, T6 se stane procházkou v parku :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od tomisco » 15.10.2014, 15:40 hod.

Tak Cyclone Strike teď dává neskutečný pecky, ale zase mi kleslo toughness z 22M na 17M, což nevím, jestli nebude na GR24-26 na HC už moc na hraně. Zítra to testnu.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/tomi ... o/49631110

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 16.10.2014, 06:28 hod.

Nedalo mi to a včera v noci jsem dotáhl monka na 62 lvl, abych mohl podle buildu nasadit Epiphany – Desert Shroud. Víc nevím, omdlel jsem do postele.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Tokugawa » 17.10.2014, 05:55 hod.

A už jsem na 70 lvl. Včera mi padly Crudest boots, tak jsem podle doporučení změnil Dashing Strike za Mystic Ally. Asi po půl hodině jsem se toho ale zbavil a vrátil Dashing Strike. Nevím, jestli už jsem si zvykl nebo co, ale nevyhovovalo mi to.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Slw » 17.10.2014, 08:21 hod.

já mončičandy hraju furt s cyclone (a je mi šumák co zrovna "frčí"-teď to je sunwuko). pokud mi kadala dá, tož zkusím i innu dohro. zatím schází na kompletování inna pásek+chest a strongarmy (a chtělo by to i lepší pompadůr). viz zde
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Monk“