Setonův Pull-IN SWK/Inna build

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od exofus » 31.10.2014, 09:36 hod.

tohle jsem taky chtěl skusit Depth Diggers a witching hour mi leží v truhle ale nevím jestli je ok je vyměnit za innu, by mně celkem zajímalo jak ti to jde.
Jelikož nemáš ani cyklon nevím jestli pain enhancer je to pravé pro tenhle build, určo ještě potřebuje eye of peshov nebo tak něco - mám to v bedně ale s tak hnusným rollem žese to nedá použít :(

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Cartman » 31.10.2014, 09:40 hod.

Jak sem psal uz v jinym vlaknu, GR 36 mi nedela problem, dam i vyssi, ale neumlatim bosse na cas. Davam klidne i 3 packy najednou. Pouzivam rcd(60%) na vse epiphan, dash, perfektni mobilita a ta heda na redukci cd BoH je o nicem, casem dam leoric, ale az padne perfektni swk neck a to nemusi byt nikdy, kdyz rolluje as :D solo jedu holy a s unity

jinak cyclon sem mel misto dashe, ale jelikoz prerusuje generator, tak sem prichazel o dmg, ikdyz sem mel pasivku determinaci. Takhle nestiham ani spalovat spirit a klon porad boucha : )) a vsichni stejne bezi ke me..

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 10:18 hod.

Psycho píše:Pouzivate taky zaroven sweeping s mantrou, kdyz mantra nestiha palit spirit? Nevyrusujou se a neprerusi generator.
Jasný, v klasickém SWK používáš oba spendery když procne FD. V mém buildu "naopak" drtíš SW furt aby byl Taegug na max stacku a Cyclone funguje jako kontrola davu a spouštěč Brancerů-Determination-max z Pain gemu. Ale to je vše popsaný na první straně. Proběhlo od té doby pár úprav co jsem nezeditoval (inna jen 2kusy-3bonus) a k tomu DD gatě a Taeguk.
sansaj píše: Setone prosim te jak zvladas drzet Tageuk stale na plnym vykonu ?? at se snazim sebevic, tak se mi nedari ho stale udrzovat na plnem stackovani, pokazde mi dojde spirit...
Kolik máš Spririt za sekundu? Kdyžtak si pomož pasivkou Exalted soul ;-). Já s tím problém nemám

@Psycho: Cyclone místo Dashe uršitě ne, Dash je nutnost, mobilita/Get the fu*k out situace ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

charpy
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od charpy » 05.11.2014, 12:02 hod.

Teda pánové díky za skvělé téma a přínosné komentáře. Ja se je včera rozhodl využít.

Info: postava byla na 70 lvl zvládl jsem jen max. Master. Po pár GR max lvl 18 mi napadalo to co mám na sobě. WH je starší kousek + mi padl ještě včera Unity (můj první v RoS) tam asi přerolovat Vit na díru.

Obrázek


Co zlepšit je asi ted předčasné, když vím co mi chybí (inna pásek, RoRG, amulet, boty)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Brum » 05.11.2014, 15:17 hod.

Tak já to zkusil taky. Variantu s 4-set Inna i variantu s legsama se 100% dmg na Primary útoky. Nakonec jsem zůstal u full setu Inna. Nemam frozen botky, ale mam ty crudest?? boty. Mana regen napohodu. Dmg na pohodu. GR24 mi zůstalo k dobru asi 9min. Ale 3x jsem umřel na coz u GR24 jaksi nejsem zvyklej. Cili toughness nic moc, nemam imunitu na nic, a desne mi chybi něco na pohyb. Jako původní dashing strike. Ale je to zábavný i s tím gearem co mam. :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 05.11.2014, 15:25 hod.

Právě ten Dash tam chybí no, nahradil jsi ho Ally co? to není šťastná volba.
Jinak já ten build hraju teď trošku jinak skrz gear. Mám jen 2 kusy Inna (3set bonus) a DD gatě a ice climbers. K tomu Gogok který díky "nulové" ceně SW udrřím stále na max stacku :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Dolfi77 » 25.11.2014, 14:37 hod.

Zdravim pánové.tak jsem si tenhle build procital a zkusil... Je to fajnova odreagovacka od DH. Sice jeste nemam full SWK(chybej ramena) a Innas, ale i tak je to celkem dost hratelny... Celkem me stvalo, ze nemam nejakou fajnovou zbran, ale hnedka po prvnim GR 15 na zkousku padl FD daibo :-) a v dalsim hnedka THF... Ja si nemuzu stezovat... Co je lepsi na tohohle monka?
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 25.11.2014, 14:41 hod.

Ahoj. Jelikož jsem to "stvořil" tak se ti pokusím poradit :)
Určitě FD! U tohoto buildu platí, že i špatný FD je lepší než cokoliv jiného :). Ramena si sežeň co nejdřív a uvidíš ten šrumec! Full set je důležitej. Inna je tam kvůli SW skillu a stackování Taeguk gemu.
No a na závěr tě trošku sklamu, protože jsi začal hodně pozdě. S patchem 2.1.2 bude vše na SWK setu jinak a Daibo FD nejspíš upadne v zapomění :/ :/ a já měl takovou radost ze svého 3,9k kousku! :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Dolfi77 » 25.11.2014, 14:51 hod.

A ja mel z toho FD takovou radost :-) hlavne ze nedavno uprednostnovaly 2H weapon... Takže. THF si mam schovat po pathi?
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 25.11.2014, 14:59 hod.

Po patchi nejspíš nastoupí něco podobnýho, co mám popsaný v jiném tématu (SWK monk 2.1.2). 2H ano, ale né FD. Také dual-weid už bude o něco víc použitelnější než teď, THF (pokud tím myslíš Thunderfury) si určitě nech !! Po patchi s ní půjde docela slušnej Dual lightning.
Hele, určitě si nech i ten FD, tohle všechno jsou spekulace založené na testování PTR, Live verze může být úplně jiná ;).
Já stihl nafarmit 3x FD a hrát s ním dlouhou dobu. Dokonce takovou dobu, že mě to omrzelo, takže změnu vítám :).
Nyní ale určitě FD :). Patch live ještě nějakou dobu nebude.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od iki » 01.12.2014, 16:02 hod.

Rozhodl jsem se tento build poradne otestovat, ted uz jen monka oblect :) Na HC jsem obcas monka hral, ale toho zDPS. Jelikoz jsem mel i nejake veci, zkusil jsem poskladat aspon zhruba toto a parada na hrani, bavilo me to. Na to, ze jinak monka nejak nemusim... :) Vzhledem k serii ripu diky lagum, dc a podobnym jsme se zenou presli na soft s tim, ze z toho zkusime vymackat maximum, po strance gearu. Pohrbili jsme milion mara a firebird setu, nekolik taskeru, unity, soj, kindershoty a nevim co jeste :) Uz toho proste bylo dost.
Vyleveloval jsem si tedy monka a s cistou truhlou farmim gear. Zatim hraju tohle http://www.diablofans.com/builds/4637-2b-toughness-tank
Na T6 ideal, tohle nechcipne. Behem toho sbiram, co spadne, dokud nebudu moct postavit nejaky DPS build.
Jakozto stavitele se te zeptam... na co se tak nejak zamerit? Je to lightening monk? Nejak mam zatim na setovky smulu, behem asi 10ti riftu mi padlo akorat Inna brneni :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 01.12.2014, 16:23 hod.

Zaměřit se musíš bohužel na poskládání setů. SWK/Inna. to je základ tohoto buildu :). Hlavně SWK. Ale pozor, ten se bude v patch 2.1.2 měnit.
Jinak je to zaměřeno na Holy element.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od iki » 01.12.2014, 16:25 hod.

Diky, tak holt budu jeste nejakou dobu proste tankovat :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od fuxicek » 01.12.2014, 17:45 hod.

jak zamerit, za jedno odpoledne ma borec nadropovano ne????

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od iki » 02.12.2014, 12:28 hod.

Ani prd. Můžu dát pár riftů jedině až malá usne a než usnu já. Včera mi padl teprve druhý kousek swk. Samozřejmě T6 a plná parta. Kadala nic.

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od geekker » 02.12.2014, 13:05 hod.

Zdar
chci se zeptat da se hrat i jiny build nez SWK? co jsem zatim koukal nevim si s tim uplne rady moc toho na sobe zatim tedy nemam je to cerstve obleceny a vylevleny ale nejak nemuzu najit neco jineho co by se bez swk setu obeslo a bylo to hratelne.
Dik

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od iki » 02.12.2014, 13:25 hod.

Tank postaveny na Born/Captain/Augh/Ashera setu :)

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od geekker » 02.12.2014, 13:31 hod.

Takze na dmg je hratelny jen swk...Hmm

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od Seton » 02.12.2014, 13:47 hod.

Prakticky ano. Na T6 je ještě hratelný Lightning build (2H lightning kladivo nebo Odyn Son a TF nebo TF a WKL nebo kombinace těchto 3 zbraní),Strongarm brancery,Eye of storm,Thundervigor a Lightning set. SW s tornádama, WoL s light runou, FoT jako primár. Ale T6 je strop :/ :/ dál se s tím nedostaneš momentálně

EDIT: Nebo ještě líp Full Rainment set (ten lightning) a k tomu fistku Jawbreaker. To je momentálně druhej nejsilnější build, ale stále jen na T6 :D :D. Navíc je to takovej ping-pong styl hraní :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Setonův Pull-IN SWK/Inna build

Příspěvek od geekker » 02.12.2014, 13:51 hod.

No koukam ze kazda klasa ceka na svuj top drop určitých věci nebo zbraní a bez nich jsou prakticky nepoužitelny:-/ Nicméně díky moc za vysvětlení.

Odpovědět

Zpět na „Monk“