SWK monk 2.1.2

Odpovědět
antoneo
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:antoneo#2647
Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od antoneo » 19.01.2015, 13:22 hod.

Prosím vás, s monkem začínám. Jak přesně funguje tento set?

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Hekrs88 » 19.01.2015, 18:39 hod.

ja mam problem se spiritem..dmg v pohodě defenze taky ale jsem furt bez spiritu

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od azaxsyndrom » 19.01.2015, 19:02 hod.

Otázka ... jak? Exalted Soul,Epiphany,Inner Stormka , 2x Ally + instant 200 spirit up,ja mám misto inner Breath of Heaven - Blazing Wrath a i tak mi to stačí na spam zvonů, dojedu spirit dám ally (plno) a jedu znova a než to zas vyplácám mám zas ally ready

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Hekrs88 » 19.01.2015, 19:24 hod.

tak jsem vymenil aughild set za komplet ina + reapery a neni problem

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od pepe.kep » 19.01.2015, 23:21 hod.

seva, ocekujte tento build https://www.youtube.com/watch?v=Kcj3jb8ho48 na solo urcite najlepsie na t6 rifty. samo ze od quina

Squamata
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:squamatak#2863

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Squamata » 20.01.2015, 06:56 hod.

Zdarec Monove,mam otazku...nejak se mi nedari vyzjistit proc nekteri monkove v tomto WoL buildu jedou napr.pasivku momentum a DS s runou Way of the Falling Star?vzdyt toho monk toliko nenabeha,nebo se pletu?Pripadne nejake rady ohledne meho monka by bodly,nemuzu se prehoupnout pres GR 40.Diky
Edit:jak pod zpravy linknu profile pls?

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od pepe.kep » 20.01.2015, 08:04 hod.

cekni to video nad tebou a mas odpoved na otazku ohladne skillov........na gr co ti mozem mozno poradit tak si daj na dashing strike runu blinding speed na dodge-viac defense, mozes skusit EP s lightning runou namiesto inner sanctuary a nevidim ziadny extra healing life per spirit spend, mozno ti to pomoze. a k tomu profilu, v profile mas PODPIS, tam nakopiruj cely link z browsera z battle netu ked budes prihlaseny

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 20.01.2015, 09:31 hod.

Postavil jsem swk monka a za dva dny je lepsi jak WD, ktery ma nahrano pres 1000hod.. tak nevim co si o tom myslet :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od maja » 20.01.2015, 10:13 hod.

coyde, raději nic, jen si u Blizzardu uvědomili, že za období několika patchů něco s Monkem po*rali

edit: jo a nahoď tam Taeguka gem :wave:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 20.01.2015, 11:20 hod.

pepe.kep píše:seva, ocekujte tento build https://www.youtube.com/watch?v=Kcj3jb8ho48 na solo urcite najlepsie na t6 rifty. samo ze od quina
Jako jo, Quin je určitě špička ohledně monků :), ale už mě docela dost začíná vadit, jak u každýho buildu (ať už je to cokoliv) uvádí "nejrychlejší, nejbrutálnější, nejlepší" atp. přitom to tak ale není. Např. tento build na T6 :http://www.diablofans.com/builds/22811- ... h-t6-2-1-2, kterej jsem si včera taky zkusil je na solo T6 minimálně stejně rychlej :). Průměrný čas T6 je 1:50!

Nebo tento : http://www.diablofans.com/builds/5124-g ... non-season od Haxe má daleko lepší vyslédky než Quinův "Ultra Mega Best GR45+ Monk", kterého postoval na Dfans už asi před 2 týdny. Možná by to chtělo prostě jen trošku střídmosti ;)
coyd píše:Postavil jsem swk monka a za dva dny je lepsi jak WD, ktery ma nahrano pres 1000hod.. tak nevim co si o tom myslet :)
Promiň, ale můžeš si o tom myslet, že jsi svých 1000 hodin na WD docela promarnil :). Nechtěl bych měřit monka s perfektním Tiki WD na vysokých GR :)
maja píše:coyde, raději nic, jen si u Blizzardu uvědomili, že za období několika patchů něco s Monkem po*rali

edit: jo a nahoď tam Taeguka gem :wave:
To je pravda, prakticky až teď (2.1.2) si někdo z Blizzu všiml, že mají i monka jako hratelnou postavu :( :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Hekrs88 » 20.01.2015, 11:32 hod.

a co ten cold tempest build? hraje se to? na GR asi nic moc co ..minimalne boss bude podle me trosku problem

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od maja » 20.01.2015, 11:55 hod.

build od Haxe (http://www.diablofans.com/builds/5124-g ... non-season) jedu cca dva měsíce, chvilku sem testoval i fire verzi, ale Hax mě tak nějak chytl více, navíc padl i amulet light a bylo rozhodnuto, Quina v akci sem také sledoval a upřímě řečeno s tím co mám, nejsem zas o moc horší než Quin, nemám vymaxovaný gemy, nemám ani slušný soj, pak by se to dalo už srovnat.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 20.01.2015, 12:03 hod.

Ohledně dotazu na Cold TR.
Tady je včerejší hra. Pouze můj buff, bez pylonů atd. Podotýkám, že né plně nabito!! a né s ideálním gearem!
http://www.ulozisko.sk/obrazky/720043/6miliard.jpg
http://www.ulozisko.sk/obrazky/720042/10miliard.jpg

Stačí to jako částečná odpověď? :) :) GR zatím nezkouším, jedu goblin farmu ;).

Když si vezmu, jakej byl na fórech poprask, jak se brečelo, že Jade není fér, protože dává za 2miliardy dmg ( a to při naprosto ideální konstalaci hvězd,Waiston pásku a power shrine), tak se začínám bát, aby se nějaká "chytrá hlava" z Blizzu nezačala vrtat ve skillech monka :D :D :D.

Maja: No a to je to o čem mluvím :). Je dobrý si to pořádně promyslet, než začnu někde propagovat "Ultra best Insane Quin build" protože takový názvy mají všechny jeho buildy :D :D. Takže shrnuto, na solo T6 to nebude "určitě nejlepší" build :). Vynikající ano, o tom žádná :)
Hax je větší profík a brzdí ty superlativy :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 20.01.2015, 12:21 hod.

Taeguk je fajn pokud si zajistis refresh SW ale to uz povazuju za exploit a nejak se mi prici to pouzivat..
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 20.01.2015, 12:25 hod.

Taky se mi to dřív příčilo používat (např. NumLock), ale ve chvíly, kdy jsem po dlouhých večerech nemohl pohnout zápěstím (beze srandy) tak jsem "šel přes mrtvoly" :( :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 20.01.2015, 12:34 hod.

Seton píše: Když si vezmu, jakej byl na fórech poprask, jak se brečelo, že Jade není fér, protože dává za 2miliardy dmg ( a to při naprosto ideální konstalaci hvězd,Waiston pásku a power shrine), tak se začínám bát, aby se nějaká "chytrá hlava" z Blizzu nezačala vrtat ve skillech monka :D :D :D.
Z toho bych obavu neměl. Blizzardu vadí dvě věci:
- když je charakter výrazně silnější než ostatní a na to používá měřítko GR
- "unhealthy play" - to v poadání Blizzardu znamená příliš málo klikání (změna M6)

A koukám na žebříčky EU a Monk je v pohodě. Tedy hezky se zlepšil na velmi slušnou úroveň, ale přitom není vepředu před ostatními:
- DH GR50
- Monk GR48
- Wiz. GR48
- Barb GR47 (tam je to nejvíce nepřehledné jak je to hodně pomíchané s lepšími výkony před patchem, takže jsem se tam mohl přehlédnout)
- WD GR47
- Sader GR47
Časem se to ještě určitě trochu změní, ale mohlo by to zůstat poměrně vyrovnané. Moc nečekám, že by se později objevil u nějakého charu nějaký daleko silnější build, který by to zcela změnil (jako bylo u DH slow ball build).

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 20.01.2015, 12:49 hod.

No právě :D :D. Po tom co spatřil světlo světa cold-fire M6 se taky myslelo, že DH našel jedinej end-game a hle! najednou vyskočil build co měl Koule ;).
Posun v GR o pár pozic (1-2) bude až lidi najdou svoje ancient zbraně (jak sem psal jinde, DH je má prakticky od začátku ;)). Velkej skok taky nečekám ,ale kdo ví :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 20.01.2015, 12:51 hod.

Posun o pár pozic je jasný, ten bude ale u všech charů. Jak jsem psal vedle, tak nějakou Áčkovou zbraň mají na předních pozicích téměř všichni. A ideální neměl zatím nikdo, takže v tomhle je to dost vyrovnané taky.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od pan HU » 20.01.2015, 14:42 hod.

Seton píše:Taky se mi to dřív příčilo používat (např. NumLock), ale ve chvíly, kdy jsem po dlouhých večerech nemohl pohnout zápěstím (beze srandy) tak jsem "šel přes mrtvoly" :( :(
Dovedu si představit lepší zábavu, při které se dá odrovnat zápěstí na pravé ruce ... a nejen zápěstí :D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 20.01.2015, 14:45 hod.

:D :D vole
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“