SWK monk 2.1.2

Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od skyrim1988 » 22.03.2015, 19:02 hod.

Ja se na ne treba nezameruju.Kdyz je teda dropnu nebo mi je da Kadala,tak je schovam.Pokud stoji za to :) Jinak bych to neresil.

At uz jsi lama nebo ne,i tak si zaparime ;) Taky nejsem buh vi jaky profi hrac.Za paragony se nehonim,v tabulkach nepotrebuji byt,takze pohoda kolego ;)

Edit : Ktere Daibo myslis?Flying Dragona mas uz 2x prece ;) 3 mesice?To nebude pravda ;) Pred S3 bude patch bych rekl :)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Rawmen » 22.03.2015, 19:23 hod.

Myslel jsem Daibo na redukci zovnů, Prdím na patch, moc to řeším, jsem rekreační hráč, takže budu prostě hrát. Pro mě je meta krajet T6, ale jestli dám GR 40 nebo 43 mi je jedno ( beztak jsem dal nejvíc 29 :D )
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od WulFgaR77 » 22.03.2015, 19:32 hod.

Mno ... s patchem se to má takhle:
Season 2 will be ending at the following dates and times for each region:

North America: Sunday, April 5 @ 9:00 p.m. PDT
Europe: Sunday, April 5 @ 9:00 p.m. CEST
Asia: Sunday, April 5 @ 9:00 p.m. KST
Season 3 will be starting shortly after at the following dates and times for each region:

North America: Friday, April 10 @ 6:00 p.m. PDT
Europe: Friday, April 10 @ 6:00 p.m. CEST
Asia: Friday, April 10 @ 6:00 p.m. KST

Ale k tomu by měli něco zařadit na season 3 only items.

The following items are intended to be Seasonal only for Season 3. Note that not everything on this list is currently flagged as a Season 3 item at this time. This is a bug and should be fixed in a future PTR patch:

Dead Man's Legacy (rework)
Dread Iron (rework)
Nagelring (rework)
Obsidian Ring of the Zodiac (rework)
Hammer Belt (Placeholder Name)
Ranslor's Folly
Little Man's Finger
Spirit Guards
Iceblink (Legendary gem)
Mutilation Guard (Legendary gem)
Bottomless Potion of Amplification


As with previously reworked Seasonal items, once patch 2.2.0 launches, these items will no longer drop in non-Seasonal games and will remain removed from the non-Seasonal Legendary pool until Season 3 concludes.

On a related note, we will be removing Bane of the Stricken from Patch 2.2.0. We're not happy with its current implementation. It's possible we may revisit it in a later patch.

Možná jsem se s těmi 14 dny unáhlil, ale tak doufám, že něco snad vymyslí.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Rawmen » 22.03.2015, 20:07 hod.

Díkec za info. Jak jsem psal, nebude se stresovat, až to přijde, tak to přijde. Raději se pořádně rozkoukám, ať vím, co je vůbec, kde nového atd. :) Beztak jsem si zatím jen vyzkoušel monka, tak se mrknu i na další chary. :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od skyrim1988 » 22.03.2015, 20:10 hod.

Jasne :) Torcka na zvonky :D Padla mi po cca 130h druha,ale neprekonala tu co mam.Vicemene jsem tez rekreacni hrac :) Kazdy den si dam tak 2-3h vecerni ;) Na GR 40 se dostanes.Chce to jen hrat a hrat a ziskavat lepsi veci ;)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Rawmen » 22.03.2015, 23:07 hod.

Tak o tohle se musím podělit...
Přes zaplého klienta jsem viděl, že Skyrim je v hře. Tak jsem si řekl, že by jsme si konečně mohli zahrát. Dali jsme 2 rifty a Skyrim otevřel truhlu, vypadla Innas Chesta. Po riftu jsem zjisti, že je Anci. Sice jsem rovnou říkal ,že tam mohli být vyšší staty, ale kolega řekl, ať nemrmlám a jsem rád, že mohla být horší. No po dvou riftech jsme dali jště nějaké trialy (abych si pak mohl zlepšit gemy). Připojil se k nám kolega, s kterým hraji nejvíce. Tak jsme lítali ve 3 lidech. Už předtím mi Skyrim radil s Monkem a říkal, že až padne Torch, tak to pro mě bude úplně něco nového. Chodili jsem GR okolo 25. A najednou po jendom GR Skyrim píše: " Ty máš štěstí jako prase". Přiznám se, že jsem měl trochu tucha, ale nechtlě jsem nic zakřiknout. Na moje "Jak to" přišla odpověď v podobě "Incense Torch of the Grand Temple", kterou mi Skyrim věnoval a jsem mu za to strašně moc vděčný, až mi bylo líto, že jsem sobec a tu Ačkovou chestu jsem mu předtím nedal (bohužel jsem jí přetočil).
Celkově jsme došli k závěru, že jsem lucker (klepu na dřevo). SW set (ruce, ramena, helmu), jsem vytočil vždy na prvních 500BS. SW amulet mi vypadl (teď se podržte) na GR1!.
Škoda, že ta helma castící WoL na dálu, co mi Kadala dneska dala, neměla socket, jinak by byla hodně libovka (je to áčko). :)

Takže myslím, že během 2 hodin získat Ačkovou helmu (i když bez socketu :( ), Áčkovou chestu a hlavně od Skyrima Torch je více méně super. A když to shrneme, tak na to, že hraji od čtvrtka, tak si myslím, že si vedu dobře.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od skyrim1988 » 23.03.2015, 05:33 hod.

Dobre ranko ;)

No tak jaksik vse napsal kolega Rawmen.Tu 3 Torch jsem necekal a uz vubec ne z GR 24 :D Jooo ta chesta,nadhera :p Uz jsem ju prestal lovit,vsak ona se nekdy objevi sama.Takhle povedeny SWK amu z GR 1 ,neveril jsem,kdyz jsi to napsal :D Docela raketovy uspech mas ;) Jinac fajna hra,ty GR byli ULTRA MEGA BRUTUS FAST!!!

To bylo tak ve zkratce,ted se jede robit :D

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Rawmen » 23.03.2015, 14:48 hod.

Myslím také, že to odsejpalo, někdy určitě zase musíme zapařit! :wave:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Odpovědět

Zpět na „Monk“