SWK monk 2.1.2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 28.01.2015, 09:38 hod.

hulkxxxl píše:nic nekopíruju ale skouším co se dá, však je to jen hra, Quinn mě vůbec netankuje, jen je to snad jedinej streamer co hraje monka a skouší taky něco nového (když se můžu dívat)

takže po včerejší hře jsem udělal tohle http://www.diablofans.com/builds/30848- ... imune-monk

lagy mi stále pohračují a včera na ně umřel i Mdmt, imunita na molten a další je pro mě tak klíčová že nechávám blackthorne set, neustále jsem skoušel prohazovat wol a LTK - rozdíl v costu 50 VS 75, úplně v pohodě se to dá uživit i bez inna setu a spalmou je dmg výstup taky slušnej,netvrdím že jsou to nějaký rekordy ale na t6 hraní to bohatě stačí
Jasný, v pohodě, já jen jestli jsi na to pořádně koukal, protože teď to prostě nikdo nevyzkouší, je to na Season 2 ;).
Lagy u mě taky docela strašný, navíc nestíhá PC, takže v největší vřavě jdu klidně na 7 FPS a to i ve 2 hráčích :( :(. Takže HC (70(24)) :D zatím nechávám u ledu :(.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 28.01.2015, 09:50 hod.

jedu to bez těch bracerů to je jasný, ale klasická palma prostě stačí, ideální ji hodit na nějakýho kostlivce a ta pecka udělá svoje se zbytkem, změna skilu vyřešila nedostatel spiritu při nepoužití innas setu a sw

jinak musím konstatovat že díky neustálým lagům dashing vůbec nefunguje, postava zůstane na místě

ještě zkusím dneska ucraftiti devastator a něco k němu (škoda že nejsou borns bracery :D) a jet dw někde jsem to viděl jako kombinaci devastatoru a burning axy, případně sunkeeperu
Obrázek Obrázek

Squamata
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:squamatak#2863

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Squamata » 28.01.2015, 18:15 hod.

Zdar Kolegové,jěště pár otázek ohledně Tempest buildu. Běháte tempest se shiftem?a jak řešíte odpalování,mě přijde že se odpálení povede jednou jo jednou ne...nevím jestli je na to nějaká speciální taktika jak na to.(jestli třeba musím mít zacíleno na nestvůru atd.)Jinak se mi build líbí na T6 a normal rifty zábava :) díky za rady

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 29.01.2015, 07:21 hod.

@Squamata: tempest nehraju ale koukal jsem že force move je nutný pro zachování stacku taeguku jinak se to určitě dá hrát i bez něj jen budeš stackovat stále odznova

Otázečka: včera padla sojka 16% cold dex 30% elite + z vitky jsem udělal soket, myslíte že stojí za použití? primárně jedu fire ale palmu jedu cold tak by se ten element teoreticky využil, ztratím ale 6% cc a 44% chd (cc můžu namotat na rorg za ztrátu zase dalších 45% chd).

jestli to počítám dobře tak kdyby byl fire tak mi výzarně helfne, s tím že je cold by se využil pouze na dobře umístěnou palmu nějaké názory?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 29.01.2015, 10:00 hod.

Squamata píše:Zdar Kolegové,jěště pár otázek ohledně Tempest buildu. Běháte tempest se shiftem?a jak řešíte odpalování,mě přijde že se odpálení povede jednou jo jednou ne...nevím jestli je na to nějaká speciální taktika jak na to.(jestli třeba musím mít zacíleno na nestvůru atd.)Jinak se mi build líbí na T6 a normal rifty zábava :) díky za rady
Já to mám přes force attack (když zmáčkeš shift, tak stojíš, útočíš a nehejbeš se) s TR to funguje tak, že nestojíš ale furt útočíš(točíš to a běžíš),takže stackuješ TR. Taeguk stackuju přes Sweeping wind (Inna ho dělá zadarmo).
Taktika na odpal vyloženě není, musíš se to prostě naučit no :) vědět čemu se vyhýbat (knockback) vypustit mezi útokama elit aby tě nepřerušily atd...
hulkxxxl píše: Otázečka: včera padla sojka 16% cold dex 30% elite + z vitky jsem udělal soket, myslíte že stojí za použití? primárně jedu fire ale palmu jedu cold tak by se ten element teoreticky využil, ztratím ale 6% cc a 44% chd (cc můžu namotat na rorg za ztrátu zase dalších 45% chd).

jestli to počítám dobře tak kdyby byl fire tak mi výzarně helfne, s tím že je cold by se využil pouze na dobře umístěnou palmu nějaké názory?
Jen pro tu palmu to nevyužiješ. Sama o sobě dává strašný zlo a těch 16% už tomu moc nepomůže zvlášť skrz ztrátu ChC a CD.
Má rada tedy zní: nenasazovat.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 29.01.2015, 10:04 hod.

díky taky jsem to tak nechal ztráta cc a chd (a pěknejch sekundárek) mi přišla strašná, tak ho nechám kdybych dělal TR náhodou, případně se může někdy hodit na cold DH
Obrázek Obrázek

Squamata
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:squamatak#2863

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Squamata » 29.01.2015, 12:15 hod.

Force attack je myšleno co prosím pěkně?Já se v tihle Diabloslovým někdy nevyznám :-).Každopádně na GR to asi nebude což,ale jink je to zábava :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 29.01.2015, 12:18 hod.

No nevím jestli je to přesně force attack. prostě tlačítko(defaultně asi Shift) na kterým je nastavený, že když ho držíš, tak se nepohybuješ ale jen útočíš.
Já sem s tím zatím moc GR nezkoušel, ale dal jsem GR 38, dál jsem nešel ,ale nad 40 to dám stopro.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Squamata
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:squamatak#2863

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Squamata » 29.01.2015, 15:08 hod.

Ok,tim je to jasné,díky.To já dal i s Buildem Lighting WoL(viz profil) GR max 40...a vážně nevím proč,asi dělám něco špatně,jen fakt nevim co :-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 02.02.2015, 07:43 hod.

pánové jedna otázečka, skoušel jsem flurry monka a měl jsem problémy s udržením stacku, ne že by mi docházely zdroje to ani náhodou ale prostě neustál mi padal stack a musel jsem začínat odznova, nějak jsem nepochopil co mi ho ruší (jasně že knockback atd to vím) nevím jestli zato mohou moje lagy a při ztrátě nějakýho packetu mi to padne :( moc dlouho jsem to nevydržel a zase kopu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 03.02.2015, 09:03 hod.

Tak uz mam za sebou nejakou tu stovecku riftu bych rekl a torch jsem jeste nevidel :) Ale spis by se mi asi libila ancient furnace. V setupu jaky mam ted davam 700M crity elitam a ta furnace by to jeste hezky posoupla nahoru.
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od GABO » 03.02.2015, 15:50 hod.

Ono tie vyššie GR 40 plus s už bežným WoL lightning buildom je o tom aký rift chytíš (ideálne je taký kde je veľa početných grúp slabších nepriateľov) a ako to vieš hrať ... ak sa chytí dobrý rift, nie sú lagy a vieš dobré nalákať grupy označené palmou smerom k elitkám tak to ide ako po masle. Ak chytíš ešte acient Torch :) tak to ťaháš v pohode na 45 plus.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 09.02.2015, 08:12 hod.

Tak jsem se konecne dockal torche, na jedne velke mape na publicu koukam ze mi tam sviti hvezdicka, dobehnu k ni a byl tam :) sice to neni zadna hitparada, ale lepsi jak dratem do oka.
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od maja » 09.02.2015, 09:01 hod.

gratz Coyde, základ byl položen, nyní by měl padat častěji :wave:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 09.02.2015, 09:14 hod.

gz já stále lovím, odehráno docela dost a stále nic čekám buď na torch nebo furnace (a taky furt na fire soj)

celkově mi přijde že hole málo padají za 4 dny asi jen jedna setová
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od dawemorraless » 09.02.2015, 09:39 hod.

JJ tyčky padaj mááááálo :{ a kadala brrrrrr :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 09.02.2015, 09:42 hod.

Diky ;) mne daiba padaji docela casto, ale torche by mohly castejc no 0=)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 09.02.2015, 09:49 hod.

o kadale ani nemluv, dostala už tolik shardů že bych vybavil 2 postavy setama ale amu nebo torch ani jedna

ten cost je děsnej, mám z toho akorát dva skorny a jeden nějakej s*it crap amu
Obrázek Obrázek

Squamata
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:squamatak#2863

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Squamata » 09.02.2015, 12:44 hod.

Zdarec Všem,dvě otázky pro znalé:
1.Má nějaký vlivmovement speed na účinnost pilar of ancianets?Zdá se mi,že třeba při speed pylonu pilíře sypou mnohem lépe:-)
2.Nevím proč a jestli jsem sám,ale v nejkrutějších bojích mi někdy nezafunguje dashing strike(samo že když to nejvíce potřebuju)
Díky za reakce Squama

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 09.02.2015, 13:19 hod.

čau.
1. Samotný MS na účinnost pillaru nemá absolutně žádnej vliv. Speed pylon ovšem zvyšuje i attack speed pokud se nepletu, takže to bude tím.
2. DS funguje, problém u nejkrutějších bojů (tedy předpokládám spoustu elit a bordelu na zemi atd.) je ten, že to nestíhá hra samotná (FPS a Lagy) takže sice zmáčkneš DS, ale než zareaguje samotnej skill(lag) nebo Ty (FPS) tak už je pozdě ;). Stím se potýkám furt :( :(.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“