2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Odpovědět
Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice
Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od GABO » 10.04.2015, 14:38 hod.

:D zaujímavé a rýchle. BTW ten sword je nejaká novinka ? taký my ešte ani nepadol ...

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Rawmen » 10.04.2015, 14:52 hod.

Řekl bych, že ano. Já ho viděl poprvé včera. :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od GABO » 13.04.2015, 08:20 hod.

Tak som predsa len ďalej ladil Gear a keď človek prehryzne na začiatku ten úplne iný štýl hrania (myslím na Dash) a zvykne si tak to potom celkom dobre ide. Akurát som včera dával vcelku bez jediného problému GR45 (bez Unity) teda s Restraint a Focus prstenom. GR45 k bossovi na koniec za polovicu času, samozrejme som fasoval Bossa s ktorým som sa nevedel akosi popasovať a minul tesne nejakých 20s po čase. GEMy hlavne Molten Wildbeest som mal len na 8LVL (aktuálne už levelujem na cca 45) a klasické GEMY len zelené zatiaľ. Plus ešte je čo ladiť čo sa týka Gearu (Ačkové DAIBO :D...by sa zišlo a ešte mi chýbaju A nohy a hlava prípadne Ačkové prstene.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 13.04.2015, 09:32 hod.

to se podá, já to taky zatím testuju, vlezu na GR 44 a zkouším na elitkách různý kombinace, skilly, šutry - co snesu :-)

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od pan HU » 16.04.2015, 12:27 hod.

Já si oblíbil komplet Inna + SWK set a k tomu jsem si nechal Cyclone, Palmu i WoL ... když teď po patchi občas dojde spirit, tak si párkrát bouchnu WotHF a je po problému. Hraju poslední měsíc v podstatě jen GR v partě a mají mě rádi :D Stahuju to na hromadu .... palmu a pylony hází obě Mystic ally všude kolem sebe, já taky ... takže je to docela hukot. Pokud to ostatní v partě ustřílí a donesou dost DPS, tak se dá dostat slušně vysoko. Jedu hlavně jako support, ale zase nechci být jen pasivní, takže je to pokus o takovou kombinaci support Monka s nějakým tím DPS příspěvkem. Maxuju na gearu i ve skillech resisty, vitalitu a armor. Oba defenzivní šutry mám na 49, takže i na vyšších GR se to dá většinou ustát, pokud není ta kombinace elementů opravdu hodně špatná. Jak říkám ... takhle mě to baví a v partě mě mají rádi :D Naposledy jsme dali ve složení Crus, 2 DH a já GR47 2x včas a 48 2x těsně ne (RG trval dlouho). Tu poslední 48 jsem dal dokonce bez chcípnutí ale to je o náhodě jak se nakombinujou vlastnosti elite packů a RG.
Naposledy upravil(a) pan HU dne 16.04.2015, 15:02 hod., celkem upraveno 4 x.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 16.04.2015, 12:39 hod.

no a právě o tom to je a být by mělo, no stres :-)

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od exofus » 17.04.2015, 17:10 hod.

Zdravím monkové,

jsem s toho úplně v pytli, nedávám solo víc jak 35 :O jak otkám elite pack jsem ko na one hit. nevím kde je problém :O

http://eu.battle.net/d3/en/profile/exod ... o/45832820

šutru na hlavě si nevšímejte na GR tam dávám fialový, ale stejně jsem ještě více jako 35 solo nedal v čase, nevím jak to na SWK jsem zvonil v klidu i 40, a 42 jsem dal bez chcípuale už ne na čas a tedka jsem dole okamžitě jak potkám elity, mám vššchno co potřebuju abych se dostal nad 40 v pohodě ne ?
Nemám restrain a focus ringy ale to přece nemůže být tím ne? ringy se snažím vydropovat ale ani kadala ani rifty nic :(
skusil jsem i ten solo build co tady je na youtube, s tou paslkou na redukci cd ale přišel jsem na to že asi na to ty ringy potřebuju jinak si to nemumím vysvětlit že jsem n1 hitnul skoro žádnou elite, na nikoho jsem nešáh, prásk přes něj CRD +500% a ten típek měl půl HP kde jsme :O takže jsem od toho buildu upustil, v rámci survavibility jsem si postavi i BT ale prt.

Když mě nebaví chcípat tak jedu dohle
http://eu.battle.net/d3/en/profile/exod ... ro/4639502 teďka jsem skusil výměnu ancient inna daiba a bot na allyho( ted mi vypadlo jak se jmenujou)
a jede to svižně je to do party uplná nádhera ;) ale zase sklamání když jsem zvonil bez inny dával jsem za 350M tedka jak dám za 70M jsem rád jakto ? vždyt SWK funguje tak jak fungovalo, a přece cindercoat a koruna na to aby zvony padaly na nepřátele nemůže vyhnat ten dmg tak vysoko přece ne ???

poraďte at to tak nelamím a nedělám monkům ostudu :(

Ahoj :wave:

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od pepe.kep » 18.04.2015, 05:08 hod.

seva, potrebujes life per hit na zbrani, skus to prerollovat. daj secky sutre biele na all resy, potrebujes stackovat defense, do helmy na CDR ked mas viac jak 500k life. mirinae gem vymen za gogok. potreboval by si tie bracery na dmg reduction - http://eu.battle.net/d3/en/item/ancient ... -defenders. nemas vitalitu na cheste. prerolluj shouldery na 8% CDR. mas aj nizky paralvl si myslim, ale 40+ by si mohol dat. bliding flash vymen za breath of heaven-infused with light na rege spiritu, epiphany daj desert shroud runu na defense, mystic ally vymen za inner sanctuary-forbidden palace a mantru daj mantra of salvation-agility. pasifky daj seize the initiative, beacon of ytar, harmony a sixth sense. primary skill mas good ale je lepsi s tymi bracerami, dash mas dobru runu na defense. ked tak ocekuj moj profil.... aha a este som zabudol, belt najlepsi string of ears ked mas, na defense a ked sa da hellfire amulet. dal som stym dole GR 50.

vales.matej
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od vales.matej » 20.04.2015, 10:11 hod.

Ahoj, já mám podobný problém jako Exofus, pepe.kep mohl by jsi sem prosím hodit odkaz na tvého monka ať se kouknu jak bych měl co změnit? Díky :-)

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od pepe.kep » 20.04.2015, 18:35 hod.

seva, sak tam mas odkaz na profil pod mojim komentom.... http://eu.battle.net/d3/en/profile/pepe ... o/20795643

vales.matej
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od vales.matej » 21.04.2015, 06:10 hod.

Jo jo, už sem to našel, na mobilu sem to prave neviděl, ale stejně nebylo co měnit, včera mi konečně padnul Focus k Restraintu a je to o 100% lepší

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od pan HU » 21.04.2015, 08:37 hod.

Chrochtám si ... včera výborná hra v partě - 2 WW barbaři, prasátkovací pet WD a můj Monk ... opakovaně jsme dávali z trialu 49 nebo 50 gem, 49 i 50 GR na pohodu cca za 8-10 minut ... pak skok na 52-53 a tam už byl náš limit....RG obvykle vyvolán moc pozdě nebo tak strašnej roll, že čas došel už před RG. Ale výborná hra ... Monka - tanka s palmou, WoL a Cyclonem opravdu v partě na GR milují ... hrozně mě to začalo bavit :-) A gemy se dařilo zvedat jedna radost! A potvrzuji, že prsten na elementy je docela znát ... když vidím kolik sprška lightning pylonů ubere RG v kombinaci se 4s navýšením lightning elementu z prstenu nebo bez efektu prstenu, tak to stojí zato nosit! :wave:
Naposledy upravil(a) pan HU dne 21.04.2015, 11:23 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 21.04.2015, 08:42 hod.

CG to jsou pěkný výsledky :)
Já včera GR42(6minut) s R6, začínám si zvykat, půjde to :) :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

maset24
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maset24 » 22.04.2015, 18:20 hod.

Zdar, chci se zeptat, jaky leg gemy jsou k raiment setu a DS buildu asi nejlepsi (GR +-40 zatim), ja ted pouzivam Esoteric Alteration, Gogok of Swiftness a Bane of the Trapped. Ale napadlo me jestli tam nehodit treba Molten Wildebeest's Gizzard, nasel sem ze se pouziva i Pain Enhancer ale ten mi prijde zbytecnej ale treba se mylim, diky

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 23.04.2015, 09:22 hod.

tyhle šutry co používáš se mi jeví asi jako nejlepší, molten sem točil taky na ranku 50-52, teď si nejsem jist, ale použití esoteric kamenu je na vyšším gr opravdu znát a v kombinaci sixth sense pasivky obzvlášť, tedy podle včerejšího testování na 47 gr a podle mne, molten esoterica nenahradí (alespoň u mne) a to jsem už toho (kamenty, skilly) na gr 47 dost odskoušel

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 23.04.2015, 12:09 hod.

Pravda. Esoteric se jeví lépe.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

maset24
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maset24 » 23.04.2015, 15:11 hod.

Tak parada, diky moc

vales.matej
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od vales.matej » 23.04.2015, 17:24 hod.

Ještě na 1 věc bych se chtěl optat, je na zbraní lepší +%dmg nebo life per hit

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od maja » 24.04.2015, 06:26 hod.

obojí přece ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.2.0 TheoryCrafting by Seton

Příspěvek od Seton » 24.04.2015, 07:51 hod.

no asi tak :D. dobrá rada nad zlato ;). Pokud nemáš na výběr, zvolil bych LpH, na GR je to potřeba i za cenu nižší dmg... pokud se teda nebavíme o 2,3dps 2H, tam bych neroloval nic, to bych zešrotoval :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“