Uliana´s set a 2.3 Monk

Odpovědět
Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676
Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 07.10.2015, 19:36 hod.

Ja bojujem s 61 GR HC , je tam vela rezerva neviem mam len 1 ackovu zbran na EP , ale ci pomoze aj ta druha ktovie

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 08.10.2015, 06:22 hod.

Pomuze, dmg zbrani se pri EP strida. Jinak ja ted najel na novy build static charge viz. http://www.diablofans.com/builds/63067- ... lo-version Quin69 s tim ted atakuje GR76 solo. Co jsem vcera koukal chybelo mu 20sec.. Ale neni to uplne snadne na nauceni a pouzivani, ale snad se to casem taky naucim a rezervy na gearu jsou taky velke vzhledem k tomu ze to jedu den..

edit: tak vcera tu GR76 nakonec dal :) http://player.twitch.tv/?volume=0.34&vi ... time=34578
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 08.10.2015, 09:43 hod.

Na ten build koukám už týden, ale teda né od Kopíráka Quina, ale od tvůrce buildu (doufám, že má Q aspoň tolik soudnosti a uvedl reference na toho kdo to vymyslel a první praktikoval....).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 08.10.2015, 09:55 hod.

Jsem netusil ze umis cist ty cinske klikyhaky :) jinak ve video navodu ktery je i na diablofans.com o tom mluvi, stejne jako Natsuma, ktery taky natocil navod.
Nicmene jsem si nevsim ze by se nekdy nekde jindy resilo kdo je autor buildu a pri jeho zverejnovani se uvadel..
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 08.10.2015, 11:00 hod.

Tak aspoň že to uvedl :). Čínsky samozřejmě neumím, ale čínskej screenshot s gearem a skillama na redditu stačil na pochopení základní mechaniky a zbytek sem vycucal z angl. komentářů ;).

No obecně je to slušnost, která se aspoň dřív nosila, co pamatuju, pokud zkopíruju build, uvedu u něho autora nebo alespoň zdroj....ale možná sem moc staromódní no :/ . Mě totiž docela vytáčí, že všechny Quinovy ovce si myslí, že je to jeho zásluha ty buildy, ale každej kdo to denně sleduje ví, že je to trošku jinak. On z toho těží, to je jasný, nemůže za to, že jeho followers sheep ho slepě uctívají jako poloboha, ale to je jedno, nic čím by sme se měli zatěžovat :D. Každopádně mu neubírám zásluhy za to, že ty buildy dostává do závratných GR, to je jasný, tvoří návody a tak, za to čest! Ale není žádnej "buildotvůrce"....

Tak či tak tento zajímavej Gen build hodlám zkusit a vytřískat z něj max :), bohužel na NS (tam na to mám věci jakž takž, takže bez BotS :/ ).
Jiank zkoušel jsem včera na haluz, jestli by FoT nešel procovat cyclonama ze SW, ale není to dobrý :/, škoda, já měl svůj cycloneSW vanilla build strašně rád :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Příspěvek od coyd » 08.10.2015, 11:23 hod.

Jo cyclone byl fajn a jeste mne strasne bavil wiz s tema tornadama co perma mrazil uz ani nevim jak se to jmenovalo. Jinak ze to neni Quinuv build o tom zadna, ale on sam to ani nikdy netvrdil a naopak normalne rek, ze to je build prevzaty z cinskeho serveru atd.. Tak jako tak je Quin pro monk komunitu urcite prinos a navic je s nim obcas i sranda :) Mam sice radeji Modze ale ten streamuje vetsinou, vecer takze ho moc nevidam
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 08.10.2015, 13:39 hod.

s tymto double generatorom asi neni dobre skocit gr 61 na hc "DDD

Inak v com je to vyhoda nejak som to nelustil

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 08.10.2015, 14:01 hod.

HC fakt nevím, ale ten build (jako předchozí Gen) má dost LpH, kdybys to upravil na HC (defence gemy atd.) asi to půjde :).

V podstatě jde o to, že FoT:static charge rozhází vlastnost té runy na moby a WothF:Fist of fury tuhle vlastnost umí krásně procovat přes DoT. Společně s jádrem z prvního Gen buildu (FD,1000storm set 2/4kusy,DD gatě, gemy atd.) to krásně nakládá :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 08.10.2015, 15:13 hod.

Taktiež chcem double generator build skúsiť, avšak nie skor než skompletizujem všetky A-veci potrebné na to. Čo sa týka HC nevidím v tom problém, non CDR verzia je ešte viac tanky ako U6, aspoň podľa toho čo som čítal na offic diskusiách.

Čo sa týka quina ano, tento build nie je jeho idea. Avšak to neznamená že nič iné predtým nevytvoril. A v jeho videách sa toho dá veľa naučiť. A keby si si jeho video o danom builde pozrel predtým než budeš komentovať tak zistíš že autora buildu uviedol.
S4 Monk 1100+

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 08.10.2015, 19:41 hod.

No a je niekde rozpisany teno build gear staty etc ? Na diablofans.com som to akosi nenasiel D

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 09.10.2015, 08:11 hod.

Mas to na tehle strance :) o par radku vyse jsem daval odkaz
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 09.10.2015, 08:39 hod.

Ryliah píše:Taktiež chcem double generator build skúsiť, avšak nie skor než skompletizujem všetky A-veci potrebné na to. Čo sa týka HC nevidím v tom problém, non CDR verzia je ešte viac tanky ako U6, aspoň podľa toho čo som čítal na offic diskusiách.

Čo sa týka quina ano, tento build nie je jeho idea. Avšak to neznamená že nič iné predtým nevytvoril. A v jeho videách sa toho dá veľa naučiť. A keby si si jeho video o danom builde pozrel predtým než budeš komentovať tak zistíš že autora buildu uviedol.
Však jsem psal, že doufám že uvedl autora, né že ho neuvedl ;). A taky jsem psal, že mu určitý zásluhy určitě patří, to je jasný ;).

Včera jsem to jakž takž poskládal (chybí mi helma na lightning dmg) a nemá vše v áčku, ale dávám tomu tento víkend a budu komplet :), včera jen farma HF amu, takže sem s tím nezkusil ani GR, ale už se těším až to testnu :), vypadá to moc dobře z prvních dojmů :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od maja » 09.10.2015, 08:58 hod.

tenhle static charge generator má velký potenciál, ať už ho vymyslel kdokoliv, taky sem ho včera začal dolaďovat, ale došlo mlíko a při farmě na t10 se to testnout nedá, tam to padá okamžitě, uvidíme jak to půjde a bude čas.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 09.10.2015, 09:09 hod.

Přesně tak, na T10 jsem s ním včera taky dal jeden rift (na GR fakt nebyl čas po uberech) a padá to dřív než static pořádně rozházíš a začneš procovat...takže uvidíme, teď to bude pro mě priorita n.1 ho vytunit pořádně :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od maja » 09.10.2015, 09:29 hod.

tjn, jen ho vytunit a mít na to matroš, všeho mám hojno, jen to mlíko ne a na sbírání taky moc času není, když většinou lítám lps monka, co sem včera koukal a je dost zajímavý (pokud pominu lagy), že se jede vyšší GR v kombinaci 3 x monk lps/sunw-EP/static-charge build a barbar, to je opravdu nálož :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 09.10.2015, 12:55 hod.

Rád se k Vám někdy přidám se statikem ;) :), jak říkám, o víkendu by mělo být hotovo ;). Helma padla (poslední kus co chybí), ale takovej šrot, že bych se styděl to nasadit :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od maja » 09.10.2015, 13:12 hod.

tak ji vytuň v kostce, takhle sem to udělal s více věcma

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 09.10.2015, 13:24 hod.

Však přes kostku to dělám všechno (jak výroba, tak tunění), ale na tunění už nemám lege matroš a běhat bounty se mi teď fakt nechce :/ i když na to mám nachystaný raketový kuře :D. DB mám přes 10k, ostatní matroš nepočítaně, takže vyrábím a čekám na dobrej A kus ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 09.10.2015, 17:41 hod.

Ja si konecne upek druhou Ackovou fistu na statica v kostce :) gear ma k dokonalosti ještě daleko no ale prijde mi ze se zatím spis trapim na GR55 třeba dokoncim ho 4 minuty před limitem. Není to takova pohoda a no brain klikacka jako palm. Asi musim ještě doladit svůj vlastní sklil protože mi kolikrat prijde ze nevim co mackam :( btw ten static charge na debuf staci moba hitnout asi jen jednou ze nemusim delat cele kombo na 3x.. nebo jak to hrajete vy ?

edit: tak uz jsem na to prisel je třeba udelat vsecky tri hity a ten treti to rozhodi na vsecky moby to byl muj problém ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 11.10.2015, 15:54 hod.

Inak co som pozeral Quinove videa ..hral ten double generator, ale co tak hovoril udajne si nemysli ze to bude tak silne ako U set. Inak na HC s double generatorom na sezone dal nejaky tipek gr 70, marne to asi nebude , ale ci to je silnejsie ktovie.

Neskusal tu niekto nejaky testiky s GR ?

Inak dnes sa mi podarilo dat gr 61 na hc a pochopil som jednu vec , bez mapky ktora je v 4 acte (nazov si nepamatam nieco silver?) sa mi to inak nedalo spravit -

Odpovědět

Zpět na „Monk“