Uliana´s set a 2.3 Monk

Odpovědět
Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676
Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 10.09.2015, 17:35 hod.

aky je tam rozdiel oproti BP ...je tam mensi toughness ? Pretoze ako vravim 58 gr som dal , ale nie na cas .. Neviem ci to chce naozaj A zbrane aby som sa posunul dalej v GR alebo mam rollovat perfect GR to ma ako moc nebavi D

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 10.09.2015, 18:02 hod.

Menší Toughness tam je pretože musíš rollovať crit chance v itemoch, ale na druhej strane má potenciálne vyšší a stabilnejší DPS, nespoliehaš sa na proc BP. Taktež idem COE build. Zbrane mám už A-čkove obe, do setu mi chýbajú ešte A verzia rukavíc a helma, čo je dosť ťažké narolovať správne staty natom.. http://www.diablofans.com/builds/58405- ... s-coe-monk
S4 Monk 1100+

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 10.09.2015, 18:11 hod.

ten build som videl , ale ako je to napr na gr 57+ je to tam v poghode na prezitie lebo s bp nejake extra problemy niesu hp klesa velmi malicko

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Sonic1SVK » 10.09.2015, 20:27 hod.

Ja to mam poskladane takto
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Soni ... o/64324362
Dal som si GR 45 s 3 minutovym zostatkom.
Kedze idem na Broken ring takze sanca na crit na 5%, vsetko narvate do CDR
Zakladom je ako vzdy mat obe fistky a Daibo v kocke. V kocke su este Spirit Guard aby som nekapal. Nie je to uplne podla mojich predstav no da sa s tym hrat T8cka v pohode. Ak padne viac ackoveho EQ myslim si T10 padne. Hravame to s magom, ten to natiahne na kopu, obaja monkovia nahadzu palmy a ked niekomu procne orsten tak SS dorazime. V parte sme dali 50tku v pohode, 54ka uz bola podstatne tazsia (zle som mal pasivku) Idem na Cold a palmu
Chcelo by to lepsie zbrane a na Focus/Restrain CHD+CDR. Musim narolovat namiesto 8% do fistky 10%. Uplne optimalne by bolo asi fistky s CHD+CDR+10 dmg a kockou tam narvat dieru. Ale to by som asi vela chcel
iki píše:Tak set jsem konecne slozil, padl i focus/restraint, lvi hlavu taky mam, daibo na cd v pasivce, s tim i BP ring a Gungho bracery.
Nemam madstone, fist of ass a nejak poradne vylevelovany gemy. I tak jsem s paragonem 200 dal GR43, vlastne bez poradnych veci.
Setovky zatim padly jen jednou, takze cekam na lepsi rolly, poradne A zbrane, lepsi amulet, prsteny, vlatne vsechno :) Ale je to super, bavi me to tak hrat, i kdyz na vyssich GR uz je obcas problem s prezitim, i kdyz mam tough nekde kolem 43M a recovery 3,5M. Papirovou damage 350 000 :)

Poradi nekdo, jak toho monka smerovat dal? Jake itemy pripadne co nejdriv vyhodit, co nechat atd?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/iki- ... o/64787291
Treba ti inu fistku. Ak ti nepadla, mozes si ju vyrobit a v kocke na niektory pokus sa ti podari to premenit na THE FIST OF AZ'TURRASQ. Je to dost OP kedze ti zdvyhne dmg z palm . Boostne ta to ako svina :) Mne sa takto podarilo Daibo na 2x pokus, recept mas v kocke 25,50 modreho,50 zlteho a 50 normal a zlta vec napr. od kovaca.Potom si musis dropnut alebo urobit belt BINDING OF THE LOST pripadne ak ti padne Witching Hour, do chestky 15%.Ten amulet ma uplne diskutabilnu pasivku.Nie je zla ale moze byt aj lepsia. Dobre by bolo Mythic Rhythm ci ako sa to pise.
COE build som este neskusal. No kazdopadne vyzera tiez zaujimavo. Mojou metou je dat teraz GR 50. Potom sa uvidi

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 11.09.2015, 09:17 hod.

Ja jedu build s critem a vcera jsem zkousel GR50 a dal jsem ho za 6minut a nejake drobne takze na pohodu ;)
Ke spokojenosti mi jeste chybi Ackova lvi hlava
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 11.09.2015, 21:15 hod.

Tak i bez Ackove zbrane GR55 za 10:00 ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 11.09.2015, 21:57 hod.

Y0G1 píše:ten build som videl , ale ako je to napr na gr 57+ je to tam v poghode na prezitie lebo s bp nejake extra problemy niesu hp klesa velmi malicko
Myslím si že Monk su survivabilitou ma problemy minimalne. GR 57 som si práve dal do 10 min, aj to s celkom blbým riftom,dokonca idem s Madstone a nie Spirit Guard, ktorý by mi ešte pridal na tougness..

Edit : 58 tiež v pohode, síce som už 2x skapal ale myslým že do 60 sa to bude dať v pohode uhrať bez cubnutých Spirit Guards, s MAdstonom.
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Abbottaker1 » 12.09.2015, 02:54 hod.

GR 64 s broken promises buildem, S4

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od tomisco » 12.09.2015, 03:40 hod.

Prehazel jsem predmety na novou moncici a rozjel ji s CoE ringem. Prijde mi to srovnatelne s BP s vybavou bez CC co se tyce dps vystupu, ale hraje se to prijemneji. Jen mam na HC mene toughness, coz jsem castecne vyresil Molten gemem, H amuletem s pasivkou Six Sense a Spirit Guardy misto Madstone v kostce. GR50 jsem dal za srovnatelny cas. Jen ty elity jsou nekdy na dlouho a bez komplet ackoveho gearu a s paragonem po 400 je uz budu na GR52+ i s ackovymi fistami vyslovene pizlat.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 12.09.2015, 14:55 hod.

Abbottaker1

Krasne ale kukal som ti profil ..je tam naozaj tak silny ten aspekt ze bez Ackovych zbrani sa na tu 60 nedostanem ?

Mam pocit ze na 58 ktoru dam len nie na cas bud potrtebujem mega dobry GR aj s pylonmi , alebo bez ackovych zbrani to nepojede dik za radu

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 13.09.2015, 23:19 hod.

Padol GR 62, CoE build. Ešte tam nejaká ta rezerva je : )
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Abbottaker1 » 14.09.2015, 00:42 hod.

Y0G1: Asi kombinace obojiho, ono se to bez dobreho griftu neda, aspon ja to neumim, a co se zbrani tyce, tak urcite ten dmg dela svoje,. 60+ je narocne jak na preziti tak i na ten dmg, ktery davas. Podle mne nemusi byt Ancient, ale aspon na Fist of Azturaq by mel byt bonus 90+ EP. Takze asi tak. Grupuju mobky, elity se ani nepokousim, a beham jako dacan, stejne pokud chytnu grift plny elit nebo mobky z V actu, tak jdu menu :D

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 14.09.2015, 07:14 hod.

No to robim presne aj ja moc elitiek ...vela mobov z 4 a 5 actu a to hned valim mesto ...to proste nechces take moby DD

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 14.09.2015, 13:19 hod.

@Ryliah: Můžu se k tobě občas přidat? taky jedu CoE build. ještě nepadla Fist of Azu, pokud už ji máš (jako že jo podle dosaženého GR) tak bys mi ji mohl předat, ať už taky můžu útočit an 60ku ;). Díky předem :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 15.09.2015, 06:51 hod.

Muzem udelat grupu kdyztak ja vcera slozil GR58 za 11:30 bez conduitu. Porad mi chybi ackova lvi hlava, ale zatim se da i tak no. S ni to vidim na 60+
Muj btag je BullPower#2384
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 15.09.2015, 08:03 hod.

Seton Neviem ci to bolo na mna alebo na coyda , ale nemam problem share itemov aj free vcera padla fista na EP ackova z vaultu 91%+ dmg na ep ...58 po tyzdni progresu dole s mobkami so 4aktu D

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od iki » 15.09.2015, 09:43 hod.

Tak na to, ze mne monk nikdy nebavil hrat, je to parada. Po nejakych upravach jsem se dostal na 52 v pohodovem case, rezervy jsou slusne. Chybi pekny amulet, ackove zbrane (zatim ani jedna). A pujde to nahoru, jen musi jeste neco dropnout. Ale mam zatim paragon pouze 300, takze co bych chtel...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 15.09.2015, 10:19 hod.

@Y0G1, @Coyd: Bylo to na Ryliaha, ale můžem taky spolu, prostě potřebuju pořešit gear, ale nic nepadá, hraju se 3 WD :D :D.

Přidám si Vás teda ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 15.09.2015, 11:55 hod.

@Seton: tak to musis mit dobrej lagfest :D
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 15.09.2015, 11:57 hod.

Si piš :). Má to svoje výhody....odpálím SSS a du v klidu na cigáro :D, dám si pivko, vrátím se, odpálim SSS a repete :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“