Uliana´s set a 2.3 Monk

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 11.10.2015, 20:16 hod.

Double Generator build ma ešte vačší potenciál ako U6 čo sa týka max GR. Pozri na diabloprogress, už padli aj GR 75 s tým...Osobne s tým skúsenosti ale ešte nemám, zatial kompletizujem komplet A- výbavu na generator buiild a idem na to. Nečakal som že sa do konca S4 objaví niečo lepšie ako U6 takže doteraz išlo všetko na salvage : )
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 12.10.2015, 06:37 hod.

Silnejsi to je a to podstatne, I Natsuma vcera na streamu rikal ze U6 je defacto po smrti diky static charge buildu. Vcera s nim na streamu dal modz 75 a to prosim na treti pokus. Trochu pofarmi gear a jde na 77. Jinak Ryliah souhlas tech ackovych fistek co jsem salvagnul kdyz jsem se snazil ziskat zbrane v kostce na U6 az mi slza ukapla :D Jinak uz se do toho zacinam dostavat, konecne jsem si osvojil ten playstyle a je to super jak single tak do party. Solo zatim davam speed GR60 za cca pul casu. Zatim se mi nechce huntit vysoke rifty dokud nemam idealni gear, ale na ty speedy to je ok
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 12.10.2015, 06:41 hod.

Takze asi budem muiset zacat farmit DDD

Datmodz ma aj upraveny tento build aspon myslim ze sa lisi od povodneho , ale on tam nehra na cdr a nechapem ako sa da s tym prezit 70+ unity to asi nezahrani , alebo ?

Kedze s U setom a hranim na bp je ta survivabilita naozaj ohromna :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 12.10.2015, 09:39 hod.

O víkendu drop áčkové Eye of storm a hned po ní áčkovej Peshkov, takže už jen druhá áčková shenlong a mám hotovo na statika v.1 i verze 2 (datmodz) :) :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od maja » 12.10.2015, 09:46 hod.

nějaká úprava tam asi bude a videjko sem nenašel

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 12.10.2015, 09:55 hod.

Jestli myslíš úpravu co se týče buildu DatModze, tak rozdíl (oproti "Q" verzi) je ten, že Peshkov je nasazenej na gearu a v kostce jsou pathran defendery. Na gearu pak všude na sekundárkách kde to jde je %Stunt (gloves,pásek a cosi). Tahle verze je na gear brutálně náročná, protože bez toho stuntu na sekundárkách(všude kde jde) to nefunguje (nespustíš Pathran defendery a nemáš potřebnou surviabilitu). K tomu jsou potřeba samozřejmě všechny ostatní rolly tak jak mají byt....Jak sem psal, helmy už mám obě v áčku a hodně slušný rolly, tak to nejak snad testnu :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Nasty2Guurl
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:nasty2guurl#2282

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Nasty2Guurl » 12.10.2015, 10:33 hod.

Koukám čína jede jinou ligu - 79 solo za 11:30 :D
https://www.reddit.com/r/Diablo/comment ... 130_china/

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 12.10.2015, 11:20 hod.

Svatá krávo, tak to je hnus :D. Borec má gear vymazlenej tak, že na itemech jsou staty na 99% hodnoty všude :D. To v životě nenasbíráme :D.
Ale tu 79 bych viděl následovně (ještě vzhledem k tak brutálnímu času):
PL cca 1600 + Power a Conduit, pokud možno dohromady + densita jak na Woodstocku + zombie + snapshot 50 věcí + autokey na Breath of Heaven + je to číňan + high-end sestava + okno 12minut bez jediného lagu (jak?? kua jak??? :D) + 95% up time FD proc + prostě je to hovado :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 12.10.2015, 11:27 hod.

Zombie neni idealni protoze za tebou nelezou dostatecne rychle a ani moc nepohnou barem. Nejlepsi jsou ti ruzni tlustosi a velke monstra co nedelaji takovou dmg a jsou neohrabani ale za zabiti davaji velky progress GR, pekne si je namichas s ostatnima mobama do toho ten conduit a power jak pises a uz to lita. A guardiana pocitam zabijel stejne dlouho jako do te doby mel clear time. tj cca 5 minut
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 12.10.2015, 11:36 hod.

Muselo tam být tolik dobrejch faktorů, že na takovej rift narazíš jednou z 500...btw já nikdy, přijde mě (dlouhodobě), že RNG je těžce proti mě....zapnu to za WD a VŠECHNY rifty jsou 4/5 elitek Waller,Shield,Teleport+cokoliv nepříjemného....to mě po 10 riftech přestane bavit (jak jinak s klackama pod nohy), tak swichnu na Monka a 4/5 elitek jsou Reflekt,Knockback,Elektrika,Poison pod nohy.... s obouma chara, když se pokusím to skipnout tak akorát přes densitu somálska narazím na dalšího takovýho zmr*a....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Nasty2Guurl
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:nasty2guurl#2282

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Nasty2Guurl » 12.10.2015, 12:08 hod.

Mě to háže chybu i jeho profilu. Kde si ho našel?

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 12.10.2015, 12:22 hod.

JJ dnes rano som to kukal 79 magor ..mne by stacilo dat na s4 65 DDD

No mne chybaju 2 veci a to hlava a pasek inak ackove fistiky mam 2800 a druha 2900+ dmg pretocim ich na loh a diery spravim ked mam 10x gift D

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 12.10.2015, 12:35 hod.

Na loh pretocis pokud uz nemaji sekundarku life after kill jako jedna moje :(
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 12.10.2015, 12:43 hod.

Nasty2Guurl píše:Mě to háže chybu i jeho profilu. Kde si ho našel?
Přes reddit+screens+překlady z čínštiny+cca 5 jinejch různejch odkazů a stránek :D. Je možný, že už některý nebudou fungovat a tak, cenzura valí i v Diablu...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 13.10.2015, 09:38 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hali ... o/67293878

Zdravim chalani dnes som dobuchal ako tak gear na toho statika ..mohlo by ste mi ho zhodnotit pripadne poradit kde co vylepsit ?

+ moze my niekto vysvetlit rotaciu a gameplay ?

Nejako som mal problemy dat dole gr 55 ostavalo 40sec ..tak nwm ci mam rotaciu dobru ak by sa niekomu chcelo popisat ako to tocit budem rad.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 13.10.2015, 09:58 hod.

Ahoj.
Klidně si na youtube pust nějaký video s buildem, tam tu rotaci uvidíš, jinak je to asi tak:
Snaž se moby tahat na sebe abys jich měl co nejvíc pohromadě, vždy nalítnu do skupinky, 3x hit s FoT (rozdáš static) a posunu se k další skupince(3x FoT), ta předtím tě mezitím doběhne, tím se spojí, získáš velkou skupinu a do ní jedeš WotHF. Jde o to, že jakmile máš na mobech nahozenej ten static, tak pak už musíš mlátit jen s WotHF (tím procuješ ten static na nich). Každý 4sec v té bandě poskoč pomocí Dashe, tím aktivuješ buff na AS a hlavně F/R buff. Pak každých 6sec musíš znova 3x hitnout FoT abys na nich obnovil static. To je základ, do toho v případě potřeby aktivuj mantru nebo Epiphany. Taky musíš mít aktivní bonus z Breath of Heaven když mlátíš, tím se ti rychleji obnovuje spirit!! Osobně mám Breath locknutej abych ho nemusel furt mačkat jak debil, ale nikomu to necpu, klidně si udělej na prstu mozol ;).
Pokud je ti z toho postupu něco nejasnýho, ptej se, upřesním, tohle je fakt jen základ mechaniky ;). Chce to taky praxi a cvičit s tím no.
Ke gearu a skills:
Měl bys mít Exalted soul pasivku!! Pokud ji nemáš, přicházíš o obrovskou dávku DMG (přečti si Shenlong set ;) ;) ). Teď koukám, že jedeš HC :/ s Váma HCčkářema je to těžký no :D, člověk musí víc kombinovat :D. To teda nevím místo čeho to narvat :/
Bacha na paragony, já debil po pár testech zjistil, že nemám 50bodů na max spirit na první záložce! další obrovská ztráta DMG!!
Na rukách ti chybí AS, to je blbý :/.
Na ramench bych místo CDR volil +Life a tím pádem můžeš vyhodit +life na chestce a dát tam dmg redukci od elit.
Na chestce není sekundárka na resisty, taky na prd :/
Na brancerech není +% lightning, další ztáta DMG
Na gatích nejsou resisty
Na offhand fistce chybí LpH, LpSS to nezachrání :/
Na helmě bych použil Life gem, CDR zde není potřeba.
Gem Simplicity má žalostně malej rank - vytunit ;)
Tohle asi tak na první pohled ;), doufám, že jsem pomohl :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 13.10.2015, 10:10 hod.

Vidim ze Seton mme predbeh, ale opakovani matka moudrosti a treba si vezmes od kazdeho neco :)
Chce se to naucit ten playstyle mne to trvalo tri dny xD Jinak pokud jedes peshkova v kostce tak se vyprdni na cooldowny na gearu, zbytecne tim stracis hromady statu. Jinak rotace je vicemene nasledujici - ja osobne po mape beham a tim padem setrim dash, pouze pokud mam 2x nabito tak jednou dashnu. Jak se priblizim k mobum soupnes BoH, nasledne pomoci FoT se portnes na prvniho moba a aplikujes mu tim debuff (popripade to muzes otocit prvni se portnes na moba s FoT a pak das BoH) no a pak uz jen dashnes mezi par mobama a kazdeho jednou hitnes FoT ( ja to dam podle packu na 3-5 mobu cca) pak uz je jedno do ktereho zacnes solit WotHF. Mezitim musis minimalne jednou za 4sec dashnout do nejakeho moba abys udrzel F+R buff a min 1x za 6sec reaplikovat FoT debuff na par mobu. Ja to cele delam s prstem na mezerniku (force stand) jinak by mi ten monk pri kazdem utoku lital po mape jak dement. Vypada to a asi i je ze zacatku slozitejsi, ale jak to dostanes do krve, tak to zacnes delat automaticky a uz si i najdes cas na refresh mantry a podobne ;) tak good luck

btw ten co tenhle build vymyslel a uvedl do zivota klobouk dolu
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 13.10.2015, 10:52 hod.

Ten playstyle je celkom pohodovy a nie je extra tazky na naucenie oproti snapshotingu s U6. Ten som vzdal po par dnoch ucenia : )
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 13.10.2015, 10:56 hod.

O snapshotting jsem se ani nepokousel, ne ze by mi to prislo narocne, ale nevidel jsem moc duvod teda pokud clovek nechtel soutezit o nejvyssi GR. A bez neho byla U6 no brain klikacka.
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 13.10.2015, 11:06 hod.

Seton coyd dik chalani

Veci poupravim , ale aku pasivku vymenim za ten exalted soul ?

Nejake rady?

Mam aj bracere s light dmg , ale tieto boli ackove..tak ja si hodim purple gem do hlavy

CDR zmenim na shouldroch to je np.

Takze ak som pochopil nahodim static a potom mlatim len wothf..inak na zbrani vitku vymenim za lph to nieje problem len som mal trosku malo HP

PS: Ako si locknem ten breath of heaven ?

Gem vytunim .

Inak do party ako to je zmenit unity za coe ?

+ Ephipany pouzivat na cd alebo len ked ide do tuheho ?

Odpovědět

Zpět na „Monk“