Uliana´s set a 2.3 Monk

Odpovědět
Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240
Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ksinbad » 07.08.2015, 07:55 hod.

Díky za odpověď, jsem rád, že se to dá stále hrát. Pokud půjde dát s tímhle buildem GR55 solo, tak jsem spokojený. Myslím, že pokud to zase nějak nezmění, tak to bude asi nejlepší set pro Monka.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 22.08.2015, 16:43 hod.

Tak padlo rozhodnutie na S4 začať Monka. Teším sa na tento SET. Po dlhych mesiacoch s Barbarom to bude pekná zmena : )
S4 Monk 1100+

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 23.08.2015, 08:10 hod.

Ja sa stale neviem rozhodnut dost ma laka HoTa barbar

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od KryOn » 31.08.2015, 11:02 hod.

Zdar, předem se omlouvám za blbej dotaz... Jak je to, když se používají u postav dvě jednoručky. Ta main musí mít co nejvyšší dps a na té druhé už nesejde (a je lepší co nejvyšší dexterity atd.) nebo obě musí mít co největší hodnoty - dřív to tuším bylo u barba jako offhand? Monka jsem dycky hrál jen jako folowera pro partu a to bylo ještě ve vanilce... A jedu teď na sevenstrike, tak by mě zajímalo, jestli set prosperuje i z itemů jako je na spirit stone you seven strike aplies exploding palm - takže dám vlastně jednu z tohohle itemu a pak jednu ze setu? Nebo to už je zbytečný - ten spirit stone mam jako pasivku? Díky za tipy - zatím dropuju, takže spousty předmětů nemam, hraju seazon.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/KryO ... o/64506120
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 31.08.2015, 11:14 hod.

Čau. Jak kterej build, třeba Gen monk - hlavní dmg je přes primary skill - je potřeba mít obě fistky co nejlepší, protože dmg se "střídá" jednou z main, jednou z offhand (nebude to tak jednoduše, že by se střídaly, ale dá se to tak říct.). U Uliana setu hlavní dmg dává SSS a EP a jejich dmg se bere jen z main hand, takže offhand může být slabej, ale měl by mít jiný parametry pro build (CDR například,DEX atd.).
Stačí to takhle? :)
Co se týče Madstonu (ten spirit stone), používá se jako pasivka v kostce společně s BP ringem....nebo se jede varianta s CoE a bez madstone, protože madstone je tam hlavně na to, aby procoval BP (aspoň ke konci PTR to tak bylo).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od KryOn » 31.08.2015, 11:21 hod.

Super, díky moc setone, nezklamal jsi jako vždy... Já právě doufal, že to zdvojnásobí počet palm - jednu z čelenky a podruhý ze setu, že to rovnou dává a rovnou bouchá. Takže musím najít ten ring, jasný... A ta fazole gem to je dobrý na redukci cooldownu? Nejradši bych nosil jednorázový gemy který prcají hned jako ten na elitky, zelenej proti oslabeným nebo ten novej na bose atd, nesnášim ty kousky, co se musejí stackovat..

A kdo to hraje, hoďte odkaz na svoje postavy, ať se člověk může inspirovat :o) a opisovat :o). Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od iki » 31.08.2015, 14:28 hod.

Do nove sezony jsem sel s monkem, ktereho jsem zatim nijak moc nehral, plan je Uliana. Zatim mam jen jeden kousek, neni moc cas farmit, ale uz tak mam build poskladany a "trenuju" :)
BP ring mam uz v kostce, jen teda nevim, je potreba hodne poladit gear, udelat slusny cooldown na SSS a pak by to asi fakt fungovat mohlo. I bez nejakeho gearu obcas exploduje cela obrazovka :)
Budu rad, kdyz sem obcas nejaky monk napise, jak se mu s Ulianou dari, at si muzeme trochu posdilet zkusenosti.
Druhy ve vyrobe bude samozrejme support monk, at neco napada - klan to tak chce. Furt by kazdy jen delal damage a pak rvou, ze chcipaji. Hrozny s nimi... :)

A technicka - Ulianu rollovat na cold element + reroll na %EP?

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 31.08.2015, 19:21 hod.

Taktiež som sa pustil na S4 s Monkom. Lions Clawy mi síce už padli 2 ale set sa mi zatial vyhýba ;) Pridám sem skúsesnosti ked to konečne skompletizujem.

Edit: Ešte by ma zaujímalo. Je Uliana set hratelný aj bez Broken Promise ? Celkom ma zaujíma aj varianta bez.

Edit2 : Ako je to s Broken Promise a SSS ? Je potrebné procnúť BP ešte pred použitím SSS alebo dokáže BP aktiovať aj samotný SSS ?
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od iki » 01.09.2015, 08:44 hod.

Zatim celkem stesti na itemy v sezone, ale set porad neni (3 kousky). Mam Lions, BP ring, daibo na SSS a jeste Gungdo bracery v pasivkach.
Funguje to zatim porad tak nejak zvlastne. Jelikoz jsem uz vyhazel CC kde to slo (v zavislosti na dropech), tak tam obcas stojim, mlatim, nic se nedeje a pak to asi procne a vsechno kolem exploduje. Netusim, jak to vychytat, asi je treba hrat a hrat a vypozorovat to.
Chybi F/R ringy, poradny amulet, gemy, proste to jeste ani poradne fungovat nemuze :)
Zrejme ale bude fajn bonusova toughness vymenou za CC, je to znat uz ted. T6 v podstate neumru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 01.09.2015, 09:01 hod.

Ryliah píše:Taktiež som sa pustil na S4 s Monkom. Lions Clawy mi síce už padli 2 ale set sa mi zatial vyhýba ;) Pridám sem skúsesnosti ked to konečne skompletizujem.

Edit: Ešte by ma zaujímalo. Je Uliana set hratelný aj bez Broken Promise ? Celkom ma zaujíma aj varianta bez.

Edit2 : Ako je to s Broken Promise a SSS ? Je potrebné procnúť BP ešte pred použitím SSS alebo dokáže BP aktiovať aj samotný SSS ?
@Edit: Ano, verze bez BP používá CoE a je skoro stejně hratelná, rozdíl bude docela minimální a pokud nefarmíš hyperdobrý GR pro solo leaderboard, tak je docela jedno kterou verzi pojedeš.

@Edit2: BP procuje (s madstonem!!!) hodně často a spouští se pomocí SSS, jeden z prvních hitů SSS ho procne a pak už solíš moc dmg :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 01.09.2015, 18:44 hod.

Chalani necital som tu ohladne U setu , ale zaujima ma ked 2 bonus setu dava kazdy 3 utok EP to znamena vlastne ze dava EP ktory mam na skillbare ? Alebo aj ten musim pouzivat pre vacsi dmg ?

Ak by nebol potreba neda sa to zmenit za iny skill?

Dik ptr som nehral a nesledoval

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Stanley » 02.09.2015, 08:55 hod.

Pouzije se palma ve skillbaru, pokud by jsi ji tam nemel, tak bude bez runy.

Taky mam problem, uz jsem to sezone poskladal gear, chybi pouze fista na palmu a samozrejme lepsi rolly skoro vsude, ale GR 50 jsem uz na HC dal. Problem mam s broken promise, me proste procuje strasne malo a sere mi sledovat cisla nebo inventar jestli uz procnul. Jak to jde vam, jaky genetator pouzivate. Ted mam samozrejme jinej gear. Zkousel jsem to standartne s 5% cc a kolikrat pet vterin plus bez procu a je jedno jestli sazim sss nebo mlatim generatorem.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 02.09.2015, 09:29 hod.

Stanley, máš v kostce Madstone?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Stanley » 02.09.2015, 10:17 hod.

Zkousel jsem to s Madstonem i bez a prijde mi to stejny, ten proc BP.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 02.09.2015, 11:04 hod.

Kombinace Madstone+Gundo+6p bonus by to měli procovat jak diví :). divný.....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Stanley » 02.09.2015, 12:48 hod.

Taky jsem si myslel. Kdyz dam rovnou SSS, tak nekdy procne BP hned, nekdy v prubehu SSS a nekdy treba vubec a ta dmg je potom uplne nekde jinde. A mlatit generatorem a cekat az procne BP a pak davat SSS mi nebavi, protoze to trva a nemuzu pri tom tak dobre sledovat dění kolem, což je na 50+ na HC bez supporta potreba :)

Edit: A sere mi, ze u Monka ma CoE 5 elementu... to bylo i pred patchem?

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 02.09.2015, 16:43 hod.

ja skusam Quinov buildov co ma na dfans...s low cc aky mate nato nazor...chyba mi este fista na boost dmg EP

25gr s obrovskou rezervou

Seton ak sa smiem opytat co si myslis je to hratelne ? :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Seton » 02.09.2015, 19:09 hod.

Nevím, který build máš teď přesně na mysli, hoď odkaz prosím ;). Jinak GR25 je strašně málo, musí ti toho chybět víc než než fitka....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Y0G1 » 02.09.2015, 19:11 hod.

No jasne ze chyba

http://www.diablofans.com/builds/57405- ... ianas-monk

Hram aktualne cca 6h denne ale zatial smola na dropy a pani kadala tiez nic moc

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Ryliah » 03.09.2015, 18:17 hod.

Set mám konečne kompletný, už mi k dokončeniu buildu chýba iba Flow of Eternity a Fist of Assturasq. Ale ten playstyle je fajn. Idem zatiaľ bez BP s CoE. Ten proc BP sa mi tiež nepáči..
S4 Monk 1100+

Odpovědět

Zpět na „Monk“