Pomoc pri uprave passivnych skillov

Odpovědět
alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88
Pomoc pri uprave passivnych skillov

Příspěvek od alak » 01.12.2015, 23:58 hod.

Nevie mi niejaky monk alebo hulk poradiť jak nastavit passivne ale aj aktivne tak žeby mi čo najrychlejsie nabehaval spirit žeby som mohol hádzať viac a častejšie pilari teraz hrám na útok a na cyclone crit chance som zvisil zatial na 43percent crit hit dmg mám 330 taze ked dam cyclone pekne to funguje este mám obe zbrane z lihgting dmg tam tiež niečo pridava a semtam hadzem pilari ale chcel by som ich hadzat viac a castejsie viem jaka je to sila ked dám skill epiphany a sa mi spirit regejedinej rychlo taze hadzem viac pilarov plus ten cyclone a priserky sú hotove za par sekund teraz mám passivky nastavene podla buildu čo je tu na stránke defenzívne skilly ale chcel by som ich zmenit tak zeby ten spirit sa dobijal rychlo a taky build tu na stranke neni tak dik ked dakto poradi sorry že píšem jak debil ale pisem z telefonu aj to zo slabeho tak to tak vyzera chcel by som zaexperimentovat a skúsiť dačo iné či to nepôjde lepšie tak dik budem rád ked niekto poradí

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Pomoc pri uprave passivnych skillov

Příspěvek od hulkxxxl » 03.12.2015, 10:51 hod.

takže pokusím se ti to objasnit: trik na wol spočívá v následujícím:

a) redukce costu na výbavě:

1) verze pro lightning build - nutno použít tuto zbraň
Incense Torch of the Grand Temple http://eu.battle.net/d3/en/item/incense ... and-temple

2) verze pro "fire" build
použiješ brnění cindercoat http://eu.battle.net/d3/en/item/cindercoat - snížení costu ohnivých kouzel

dále je dobré mít redukci costu v paragon bodech a ještě někde na výbavě třeba na rukách/ ramenách

tak a za b) potřebuješ regenerovat spirit co nejvíc díky skilům/ výbavě

skily - použij mystic ally - runa air ally, pak eliphany ro zvýšení regenu spiritu (takže oceníš víc redukce cooldownu na gearu) a mám takovej pocit že když bylo potřeba jel se i sweeping wing - inner storm runa na další regen spiritu

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... fbc!cZYabc třeba nějak takhle - upozorňuju že nevím jak je to v tvém patchi nikde jsem nenašel jeho popis!!!!!!!

z bracerů můžeš použít http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... pers-wraps reapers bracery které tipřidají spirit po sebrání kuličky
jinak se používal sunwunko set pro dmg (3 kusy + rorg) k tomu nějaký kousky captain setu pro redukci costu a cdr, druhej prsten mužeš použít Stone od jordan s příslkušným elementem, helma tzo krins gaze pro vzdálenej cast je super, případně leocic korunu pro znásobení efektu gemu (nejsem si jistej jestli tak funguje v tvém patchi)
Obrázek Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Pomoc pri uprave passivnych skillov

Příspěvek od alak » 03.12.2015, 23:09 hod.

ok diky pekne isiel by som ten lihgting build ale budem si musiet pockat nech mi spade ta palica lebo fire kuzla moc nepouzivam jedine fire zakladny utok ale to by ties slo ... musim tiez pockat kym padne .. dufam ze budem mat xbox zas ochvilu doma bo to ho mam pozicany od brata a jeho zena chce hrat teraz dajaku hru ta mam nervy kus haha bo uz som sa zazral do toho diabla to len tak medzi recou :D :) ja som sa terau hlavne zameraval nato aby som dal hore ten cricit change na 42 tusim ho uz mam ... ale dik som nevedel jake skilly pouzit na zvisovanie spiritu myslim ze este aj skill healing jej edna runa taka co pridava spirit ... a ten light build sa ide stou zbranou preto lebo dava tych 20 percent dmg na light
lebo zbrane mam obidve z lighting damegom

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Pomoc pri uprave passivnych skillov

Příspěvek od hulkxxxl » 04.12.2015, 07:33 hod.

zbraň musíš použít tu hůl ... TORCH, tím dosáhneš redukci costu toho "kouzla", kašli nato že máš nějakou jinou zbraně s +lightning dmg

pokud máš to brnění cindercoat, tak si ho nasaď a jen přehoď runu na fire element, a vem si nejlepší zbraně co máš ideální je asi furnace nebo maximus

když to dobře poskládáš nemusíš používat generátor spiritu! jen chodíš a házíš zvony sem a tam
Obrázek Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Pomoc pri uprave passivnych skillov

Příspěvek od alak » 04.12.2015, 11:54 hod.

aha no diky tak uvidim co pride ako prve ci palica ci tunika ... maximus zbran mi uz padla ale som ju rozobral nedal sa donej dat ani gem mal som snou utok tak 300k a zo zbranami co mam teraz mam utok 430 K este ktomu mali attack speed .. neviem tie dvojrucaky mi pridu slabe v diabli bez datadisku mi to davalo vetsi utok ked som mal dvojrucak nez zbrane v dvoch rukach ale teraz mam ovela vetsi dmg zo zbranami v dvoch rukach mam este take obidve de sa dal dat gem taze to zvisilo dost utok a teraz ked mam critic chance na 43 plus v oboch zbraniach tie zelene gemy tak to seka riadne este ked dam kuzlo cyklon tak to ide ... no tak to som zvedavy ci sa mi to podary poskladat tak zeby som hadzal len pilari ..

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Pomoc pri uprave passivnych skillov

Příspěvek od alak » 27.12.2015, 12:52 hod.

a este ma zaujima ci nevies poradit s kombami celkom tomu nechapem jak sa utoky pouzivaju v kombach zeby mali co najvetsi utok pouzivam iba jeden utok crippling wave ale vraj je ucinejsie pouzivat utoky v combach tiez neviem nastavit aby som mohol dat dve primarne utoky nevie niekto poradit kde sa to da nastavit ... diky

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Pomoc pri uprave passivnych skillov

Příspěvek od hulkxxxl » 28.12.2015, 12:28 hod.

normálně to na PC jde nastavit, u konzole ti neporadím, ale to je novej build s těma dvouma primárníma útokama, myslím že ti to bude nanic na konzoli se starým patchem

jem bych jak jsem ti psal buď jen spender pokud dokážeš dostatečně generovat spirit a nebo jeď teda generátor + spender
Obrázek Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Pomoc pri uprave passivnych skillov

Příspěvek od alak » 31.12.2015, 16:44 hod.

diky je to super urcite lepsie jak predtym ... len ne a ne padnut ta lighting palica

Odpovědět

Zpět na „Monk“