Použitelné buildy pro patch 2.4

Odpovědět
Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939
Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od wert » 22.12.2015, 11:54 hod.

I když anglicky moc neumím, z této diskuse ( http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20043566545) jsem pochopil, že si diskutující stěžují, že monk šel celkově do kopru. Jelikož jsem PTR nehrál a ani nesledoval časté změny tak nevím jak moc je to pravda. Proto bych byl rád za nějaké info, jak to teda je. Některý buildy mi přijdou docela dobrý, třeba tento s Istvanama https://www.youtube.com/watch?v=BKawKG_ ... e=youtu.be

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od Seton » 22.12.2015, 14:39 hod.

Rozepisu se vic na pc(ted z mobilu), ale osobne si myslim, ze tak zly to nebude. Napr muj z naproste haluze sestavenej holy gen monk dal na PTR gr 71, co vubec neni spatny kdyz vezmu v potaz nizke gemy a gear seskladanej ze zbytku a prvniho dropu co prisel pod ruku, bez procent na skills atd.... vim ze na ptr se soluje 80, ale jak pisu, bylo to ferrari poskladany z dilu na renault :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od Y0G1 » 23.12.2015, 14:34 hod.

Tiez som nieco take pocul aj Quinn sa stazoval ze je docela monk s*it + ze monk get rekt a ze je strasne weak oproti inym classam tak neviem

Uživatelský avatar
hugin
Fallen Shaman
Příspěvky:93
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hugin#2242

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od hugin » 03.01.2016, 10:54 hod.

Nazdarek, mna by to tiez zaujimalo- Mlok uz pisal ze to neje az take zle, ale neviem neviem. Chcelo by to naozaj nejako rozpisat, nieco take ako to je v sekcii DH. Rad by om pokracoval v ere moncicaka kedze DH hram len tak , wizz to asi upadlo, cruss toho ani nieje vidiet , wd ma nebavi a potom ostava pre mna hratelny uz len Barb :twisted:

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od Y0G1 » 03.01.2016, 22:09 hod.

Ono zle to neni ako vravi aj seton , ale nebude to classa ktora bude stale v hre tak ako bolo tomu v s4

Alebo sa mylim?

Tam sa skor ukazu asi DH WD CRUS BARB?

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od wert » 05.01.2016, 14:32 hod.

Zajímalo by mě, jak může v tomto buildu ( https://www.youtube.com/watch?v=BKawKG_ ... e=youtu.be ) procovat taeguk a Istvany pomocí aktivace alíků? To přeci není spirit spending attack, a v současnosti to nefunguje.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od Seton » 05.01.2016, 15:02 hod.

A co takhle ten Cyclone strike na levým myšítku?? ;) ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od azaxsyndrom » 01.02.2016, 16:55 hod.

Ahoj ..chci se jen zeptat popřípadě si něco potvrdit.Máte někdo Life bug v podobě že když vemete Xp pool popřípadě life pool,nebo když si proměnuji BS za eguip tak vám okamžitě život klesá na půlku ? Odzkoušeno na všech postavách ale mám tento problém jen na monkojc (otestováno se všema setama).Je to docela hnus , když jste s elite / rare packem v řeži a schválně si je potaháte k poolu ( kdyby nááááhodou)teď kliknete na poolu která vás ve mžiku vylečí ale zároveň hp spadne jemně nad půl HP.Předem diky moc

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od wert » 01.02.2016, 18:06 hod.

Ano, toho jsem si taky všiml. Řekl bych dokonce, že to dělá i při sbírání věcí ze země. Určitě v GR při sbírání věcí z guardiana, ale tam už to nevadí.

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od azaxsyndrom » 20.01.2017, 13:50 hod.

Odtrhnul sem se od toho mega stáda mončičáků Shenlongy+ RTS set a píchl sem to u Bim Bam Monkey Boss ( Sunwuko+Wave of the light).Mám tak nějak průměrnej eguip a farma 70tky GR jde jak po másle 7 až 4 minutky náskok.Na farmění normalních riftů ....totálka ..Anihilace jak svině.Zvony v dálce práskaj a vy jen chodite a berete ze země co popadá :D

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od Relic » 20.01.2017, 14:47 hod.

daj profil pozrieme :)

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od azaxsyndrom » 20.01.2017, 15:18 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Karg ... ro/7308741 65 GR rekord za 4min 21 sec :D jen si člověk musí dávat bacha aby moc neschytával rány .... pak padaj stacky ze sweeping windu a tím pádem padá dmg boost .

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od Seton » 20.01.2017, 15:39 hod.

azaxsyndrom píše:Ahoj ..chci se jen zeptat popřípadě si něco potvrdit.Máte někdo Life bug v podobě že když vemete Xp pool popřípadě life pool,nebo když si proměnuji BS za eguip tak vám okamžitě život klesá na půlku ? Odzkoušeno na všech postavách ale mám tento problém jen na monkojc (otestováno se všema setama).Je to docela hnus , když jste s elite / rare packem v řeži a schválně si je potaháte k poolu ( kdyby nááááhodou)teď kliknete na poolu která vás ve mžiku vylečí ale zároveň hp spadne jemně nad půl HP.Předem diky moc
WOW! Oni to ještě nespravili? Ty voleee, tenhle bug sem zaznamenával v S7 ještě s když sem s Monkem útočil na žebříčky :D. Hovada fakt :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od azaxsyndrom » 20.01.2017, 15:41 hod.

Setone?:D halooo .....už je to rok opravené :D repair patch byl snad další středu po tomto topicu :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od Seton » 20.01.2017, 15:43 hod.

Jo to je 2016 příspěvek :D :D. No lol. Ok, protože to by mě docela zarazilo :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od azaxsyndrom » 20.01.2017, 18:37 hod.

A víš že by mě to ani od Blizzu nepřekvapovalo kdyby to tak bylo ?:D

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Použitelné buildy pro patch 2.4

Příspěvek od Deef » 05.06.2017, 21:55 hod.

wert píše:Zajímalo by mě, jak může v tomto buildu ( https://www.youtube.com/watch?v=BKawKG_ ... e=youtu.be ) procovat taeguk a Istvany pomocí aktivace alíků? To přeci není spirit spending attack, a v současnosti to nefunguje.
Mna by zaujimalo co za legalny soft pouzivaju ti hraci ked tie skilly "mackaji" tak ultra rychle ( nech mi nikto nevravi ze to tak fakt rychle klika )

U ineho videa som videl presne to iste akurat ze sa takto spamovali az 2 skilly naraz uplne na vlas.

Napada ma nejaky bind v klavesnicy , idk.
Nejaky napad ?

Odpovědět

Zpět na „Monk“